mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 09:48 
Cytuj  
Pilek, jesli ktos chce sie dolaczyc, to co stoi za przeszkoda?
jak dla mnie moze byc i alliance ^^

w czwartek o 20.30 moge, ale nie mam whma na 40.... i moglabym isc rdmem ^^;; (dla niego chce subligarow zreszta :P)
rdm/whm moze byc? (na 38 mam raise, wiec jak dla mnie to to samo ;P)


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 09:52 
Cytuj  
Kal - jak najbardziej moze byc :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 10:07 
Cytuj  
W czwartek o 20.30 też mogę. W piątek,sobotę i niedzielę(do około 16) nie będzie mnie w ffxi (jeden weekend w miesiącu spędzam w domu).
Nie mam nic przeciwko żeby w naszej walce z minotaurem był każdy kto tylko ma ochotę. To jest chyba zwierzak do którego można "podchodzić" ile razy się chce i w różnych konfiguracjach(solo, para, party, allians).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 11:15 
Cytuj  
Pilek - może byś tak najpierw poczytał conieco na temat walki z mino?
Jak chcesz tak samo robić to proszę Cię bardzo - nikt nas nie zmusza żeby wam pomagać. Ale jak lubisz ginąć to proszę bardzo bo w 6 osób to tego na 100% nie dacie rady zrobić...
Zjawka zapytała o subligary - jak ktoś chętny niech się wpisze do topicu z subligarami. A co do zakładania nowych - niektórzy nie zaglądają do wszystkich topiców - nie zaszkodzi zapytać i tutaj.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 12:10 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Ale jak lubisz ginąć to proszę bardzo bo w 6 osób to tego na 100% nie dacie rady zrobić...

A dlaczego niby?

Ja juz sie wypowiedzialem na ten temat - wszyscy chetni sa mile widziani, ale tylko jezeli dostosuja sie do terminow tego statica (czyt. nie bedziemy tego w nieskonczonosc przekladac, bo ktos tam nie moze jednego dnia, a ktos inny drugiego).


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 12:13 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Kang napisał(a):
Ale jak lubisz ginąć to proszę bardzo bo w 6 osób to tego na 100% nie dacie rady zrobić...

A dlaczego niby?

Ja juz sie wypowiedzialem na ten temat - wszyscy chetni sa mile widziani, ale tylko jezeli dostosuja sie do terminow tego statica (czyt. nie bedziemy tego w nieskonczonosc przekladac, bo ktos tam nie moze jednego dnia, a ktos inny drugiego).


Mnie tam pasuje prawie kazdy termin wieczorem.
Oprocz:
Sobota 4 czerwca - parada we wrocku - caly dzien narabany chodze i cala noc i sie bawie i nie chce Was widziec nawet :D
Niedziela dzien nastepny - hmmm.... lecze kaca, ale moge sie przydac :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 12:14 
Cytuj  
Pilek - masz możliwość dodawania eventów na http://crazychocobos.cjb.net - dodaj tam siebie jako CoP Static III - i wrzucaj kolejne eventy :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 12:41 
Cytuj  
Huck - dzieki ;) (chociaz tej opcji jakos nie jestem w stanie sie doszukac :P)

Gal - Tak czytalem te opisy. Czytalem tez opisy promow i uwazam, ze sa mocno przesadzone. Poza tym dla nas zebrac sie w 6tke jest wystarczajacym wyzwaniem. Gdybysmy mieli jeszcze w to inne osoby mieszac, to nigdy sie nie wybierzemy ...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 16:59 
Cytuj  
Owszem są przesadzone - ale minotaura w 6 osób nie zrobicie chyba że dacie radę 2xstegosaury rozwalać jednym party :D
Veji - dostosowywanie się lol - jak ktoś ma czas i ochotę to wam pomoże...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 20:33 
Cytuj  
Gal, nie chodzi o pomoc, tylko o to czy ktos inny ma ochote to rowniez zrobic dla siebie :P
o pomoc nie prosimy przeca, przynajmiej na razie XD


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 22:02 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Veji - dostosowywanie się lol - jak ktoś ma czas i ochotę to wam pomoże...

On nam czy my jemu Gal? :P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 10:15 
Cytuj  
Minotaur, oczywiscie, przy okazji subligarow.
Was 6 , ja i Canto tez jest chetny. Z reszty osob moze dolaczyc kazdy chetny. Istotna jest tylko kolejnosc, gdyz na subligary ustalona godzina pozna -->20.30.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 10:28 
Cytuj  
Po pierwsze my na minotaura sie jeszcze nie umawialiśmy i nie wiadomo czy wszyscy Z"Beton"u ide na subligary w czwartek także tak czy tak trzeba bedzie jeszcze raz tam isc ...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 10:34 
Cytuj  
to nie ma znaczenia - minotaura mozna bic ile razy sie chce :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 10:49 
Cytuj  
narazie to cop beton w wiekszosci nie ma lvl 40 na joby ktorych uzywal do promow, wiec subligary i minotaur raczej nie wypala razem


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 12:18 
Cytuj  
Zebrało się kilka zdażeń które dla innych wykluczają się a dla innych są okazją do zrobienia czegoś. Idziemy farmować subligary, być może dlatego że kręci się tam minotaur wpisało się tyle osób ile się wpisało, jednocześnie niektórzy chcą z nim walczyć. Reszta też by chciała z nim walczyć ale w job'ach które nie mają levelu 40. Jednocześnie niektórzy nie chcieliby z nim walczyć jutro tylko kiedy indziej i jednoczesnie niektórym subligary są niepotrzebne teraz tak bardzo. Dodać do tego wypadałoby, że zrobienie levelu 40 to nie jest taka łatwa sprawa teraz (jesli ktoś myśli inaczej to proszę zrobić level 40 w ciągu najbliższych 2-3 tygodni = sukces), kiedy każdy ma zabawę ze swoim głównym jobem. Dodać do tego należałoby, że zaczyna się czerwiec i ten kto studiuje lub chodzi do szkoły .... . No i na koniec wakacje niedługo się zbliżają i ci którzy nawet nie mają jeszcze planów na pewno niedługo coś wymyślą lub plany przyjdą do nich same (niektórzy są uzależnieni od rodziców bardziej w wakacje). Ponadto niektórzy lub wszyscy bardzo by chcieli żeby nasze CC było HNM LS'em. Ponadto każdy z nas marzy o jakimś itemku rare/ex z różnych NM'ów. O af'ach nie będę się rozpisywać. Czy da się to wszystko pogodzić czasowo ? Czy są jakieś priorytety ? Czy potrzebna jest jakaś organizacja (w sensie wytyczenia wspólnych "celów" , zrealizowania ich i zapomnienia o temacie) naszej zabawy żeby pogodzić nasze "zachcianki"?
Czy wszyscy musimy iść koniecznie na minotaura w jobach które chcemy koniecznie wylevelować na misje cop, skoro będzie podobno 11 osób ? Czy można zdefiniowac priorytet ważności w sensie = > czy ważniejsze jest zabicie minotaura , farmowanie subligarów, pogoń za kluczami, pogoń za cofferkami , expowanie, enm'y,stanie przed AH czy w MH? Jeśli można to prosze wpisać propozycje. Ktoś pewnie może pomyśleć (chyba wielu tak myśli nawet i nie chodzi mi o ludzi ze statika naszego), że skoro ta gra jest taka "ładna" to pewnie wypadałoby "ładnie" zabić mobka, nm'a, enm'a czy minotaura czy innego pająka, "ładnie" wypadałoby rąbać drzewa, craftować, "ładnie" albo "bardzo ładnie" liczyć na dropy i na to że whm zdąży cure2 (a nie cure3) rzucić w odpowiednim momencie i że wszystko się sprzeda na AH w dobrych cenach itd ... . Jest tyle rzeczy do zrobienia i nie wiadomo ile na to czasu. Moim marzeniem jest, żeby każdy kto będzie opuszczać tą grę (predzej czy później i nie ważne z jakiego powodu) zdążył zrobić w ffxi to o czym marzył(na naszych levelach marzenia powinny być raczej skromne jeszcze). Bo potem po pół roku, roku, 2,3,4 latach gry do końca życia będzie mieć wspomnienia w stylu:"widziałem 299 osób w butach/czapeczce/ringi/kolczyki które były w zasięgu mojej ręki, ale ..." widocznie nie miałem szczęścia <= pewnie tak sobie to można też wytłumaczyć (299 bardów miało szczęście a ja jakoś nie).
Dlatego mam pytanie czy nasz statik (jak sama nazwa wskazuje) jest przeznaczony tylko do misji cop i enm'kow ? Chodzi mi tylko i wyłącznie o czasowy "aspekt" i nie mam żadnych watpliwości, że cop będziemy robić jak tylko będziemy gotowi. Jak ktoś ma jakieś propozycje to proszę się wpisywać (uwzględniając oczywiście czerwiec, wakacje, sesję poprawkową, rodziców, dzieci itd...). Ja mam ale wpisze się ostatni ...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 12:50 
Cytuj  
wow, Simi ^^;;
poniewaz juz farmowanie subligarow zostalo umowione, to idziemy farmowac subligary, watpie ze nawet jesli bysmy chcieli isc na minotaura to bysmy zdarzyli...
ja nie chce isc na minotaura rdmem, wolalabym isc jobem ktorego mam do promow, czyli whma.
whma mam na 38 lvl i raczej nie dam rady dobic nim do 40lvl w tym tygodniu nie mowiac o nastepnym (zaliczenia), ja bym sie z minotaurem nie spieszyla, chcialabym zebysmy jednak mieli zakonczone misje 2-1 i 2-2, bo jak nagle okaze sie ze mozemy isc, zebysmy byli gotowi ^^
dla mnie minotaur nie jest priorytetem, jest ciekawym dodatkiem ;D

dla mnie wazne jest zdobycie gaci... body jakie jest tam dla rdma bardzo mi sie przyda..

oczywiscie moim najwiekszym marzeniem jest enfeebling earring, ale well.. sami wiecie jak wygladaja dropy z enmow ;D

Simi, nasz static, to jest juz grupka taka no... znajomych co sie zacisnela chyba nawet troche bardziej ^^;; nawet jesli sie nie umawiamy, to i tak wypada, ze czasem mniejsza czy wieksza czesc naszej grupki laduje farmujac jakies klucze, nmy czy inne badziewia ^^;
cop-beton to static do copa i enmow, z konkretnymi jobami; ale jest jeszcze nasz beton ;D ktory moze wypadac dowolnie gdzies razem i dobrze sie bawic ^^ (w odroznieniu od ciebie, Simi, ktory masz jednego joba i do cop-betona, i do betona samego - blma; ja mam whma i rdma, dla mnie whm jest na promy i enm bo jest nizszego lvl i bardziej sie przydaje tam, a rdm do innych rzeczy :D)

narazie nie wiem co wiecej napisac, mam zajecia, wiec musze konczyc :D


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 13:55 
Cytuj  
Niebardzo rozumiem o co chodzi w tej calej sprawie z Minotaurem. Osoby ktore rzucily pomysl zabicia Minotaura przy okazji farmowania majtasow nie sa w CoP Betonie.
Rozumiem jednak ze owe osob chca pomoc nam tak jak my chcemy pomoc im, ale jak pojdziemy na pana M. teraz to musimy sie liczyc (bez wzgledu na to czy jobami staticowymi czy mejnami) ze jeden z nas nie bedzie mial 40 lvl. Niekoniecznie tez caly Beton pojdzie na farmowanie. Powtorze to jeszcze jeden ostatni raz - niech kazdy to przeczyta POZADNIE, UWAZNIE i nie rzuca miesem (bo nie ma o co). To NASZ static i MY tutaj jestesmy chyba najwazniejsi a nie osoby z zewnatrz. Nie chodzi mi tutaj o to ze mamy sie izolowac, ignorowac innych czy utrudniac innym zycie (ze o wywyzszaniu sie nie wspomne). I nie chodzi np. ad Minotaura ze musimy to zrobic tylko i wylacznie w staticowej 6-tce, nawet nie chodzi o to zeby zrobic to staticowymi jobami. Chodzi o to zeby to zrobic wtedy, kiedy wszyscy beda gotowi, RAZEM (naturalnie sa granice... ;>). Jak kazdy bedzie robil sam sobie to mozemy ten static juz dzisiaj zamknac.

Nasze priorytety sa naszymi priorytetami, jesli ktos nie jest w staticu to nie ma problemu, jesli jest musi swoje 'marzenia' uwzglednic w tymze staticu. Moj priorytet - 75 WAR i jak starczy nerwow 75 SAM, na razie jednak okrutna (wirtualna) rzeczywistosc nauczyla mnie ze WAR/MNK traktuje sie jako bezuzyteczna kombinacje (a ja naprawde nie wiem czemu), tak wiec musze ruszyc THF'a (OMG... >.>) i NIN'a (OMFG... ><).

Czy nasz static jest tylko do CoP'ow i ENM'ow? Takie bylo pierwotne zamierzenie. Zalezy co masz konkretnie na mysli Sim. Nie widze jednak problemow w robieniu innych rzeczy.
Aspekt 'czasowy' jest dosc klopotliwym aspektem. Czerwiec jest naturalnie przechlapany dla studentow i uczniow. Nie jestem w stanie dzisiaj powiedziec co bede robil w lipcu i sierpniu. Na pewno jednak bede gral, nie wiem tylko ile i jak czesto. Wakacje maja to do siebie ze sa okresem o duzej spontanicznosci ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 14:22 
Cytuj  
Ludzie co wy wogóle piszecie :D
Ja normalnie padam ze śmiechu :)
"To jest NASZ static" ^^ Boże :D
Ktoś wam zaproponował pomoc przy minotaurze i tyle :) Jak nie chcecie to trudno - to jest zwyczajny wypad do Phomunia Aqueducts. Jak nie chcecie to nie będziemy na siłę zmuszali was do Minotaura. Ale proszę bardzo próbujcie sobie sami - ja wam na bank nie pomogę - traktujecie osoby które zaproponowały wam jakaś OPCJĘ jak jakichś natrętów. Za przeproszeniem pieprzone Zosie Samosie....
Mnie takie coś nie bawi - widzę że lubicie izolację...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 14:29 
Cytuj  
Heeeeh... a mowilem czytac uwaznie =='


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.