mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:05 
Cytuj  
Draconi napisał(a):
Te salty sa rare, wiec jedna osoba moze uzyc tylko jeden salt.
No i właśnie takiego infa potrzebowałem - thank you. Myślałem, że tak jak mistmelty, są to po prostu EXy. W takim razie kolejność używania saltów jest następująca:
1. WHM - bo PLD odpali invincible (RDM i/lub BRD wtedy szaleją z 2H)
2/3. BRD/RDM - się ustali, jeśli są oboje na polu walki.
4. BLM - któremu prawdopodobnie skończy się już mana. Przez 15 sek castowania akurat Refresh (2H Bard Ballad) odnowi mu odpowiednią ilość.

As easy is that :]


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:09 
Cytuj  
Comodo, NIE zrozumiales mnie ^^;;

slyszalam, ze PO rzuceniu, owszem stopuje sie timer bomby na 15sekund, ale tez i TY nie mozesz nic robic przez kolejny jakis tam czas, po rzuceniu salta, wiec chcialabym zeby ktos kto rzucal saltem napisal, czy rzeczywiscie sie jest out of battle po rzuceniu tego itemu przez jakis czas (jaki?)

tak jak hiether, uzywasz go w cholere czasu, a po uzyciu jeszcze przez kilka-kilkanascie sekund nic nie mozesz zrobic


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:10 
Cytuj  
Wygrana z bomba zalezy w 90% od setupu, jest za malo czasu na jakies wyrafinowane taktyki.

Przy odpowiedni setupie ta walka jest easy prey.

Przy zlym jest imposible to gauge, mozna sie zesrac a i tak sie nie wykreci wystarczajacego dmgu.

Kalcia --> po rzuceniu salta nic nie mozna zrobic, to jest prawda.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:13 
Cytuj  
ja odpalam chainspell u spamuje nuke'i... simi odpala jakies ancienty z esem i jak ma czas jakies ostre ga.. brd.. eee.. comodo ee.. spirits within? ^^;;; veji 2h i pewnie jakis WS razem z 2h (tak jak na maacie ^^;;), tomala pewnie podobnie; whmowie? er... macie high divine magic? ^^;; holy? ^^;;;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:20 
Cytuj  
na AM szkoda czasu i many i 2h wg mnie
bedę nukować tylko -ga z 2h bez etherów i saltów
wg mnie powinno tam iść 3xblm (lub 2xblm i rdm) + pld + 2 rzucających salty :roll:
ale nie sądzę żebym kiedykolwiek był w naszym LSie w jednym party z dwoma innymi blm'ami na misji która nic im by nie dawała LOL
trzeba pamietać, że każdy experyment z setupem skończy się 2 godzinnym czekaniem na kolejne 2h co skończy się przesunięciem terminu o dzień, potem o tydzień a potem o ...


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 lis 2005, 11:23 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:22 
Cytuj  
Eee... ludzie, o czym wy kuzwa gadacie? O_o

O ile wynika z moich wyliczen, bomba nie jest naszym nastepnym NMkiem to rozwalenia tylko... hmmm... nie liczac Diabolosa, Ouryuu po raz kolejny, kilka pomniejszych NMkow na drodze po raz kolejny, Prom-Vahlz po raz kolejny, kilka pomniejszych NMkow po raz pierwszy, pare BC walk na cap 50 i jedna na 60, i DOPIERO wtedy Snoll Tzar!!

Zaraz zaczniecie o Weaponach deliberowac... -_-


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:22 
Cytuj  
Dalej nie czytasz Kalcia. Ja właśnie piszę, że taki WHM i BRD mogą na samym początku zająć się rzucaniem soli. Tak jak Opi uważam, że walka jest easy prey.

Bard może na wejściu udpalić 2H i w czasie jak WHM rzuca sól, może grać 2xMinute (attack bonus). 2 Minuety z 2H kosmicznie podnoszą siłę ataku. I trzeba pamietać, że bomba ma WS za około 1000dmg :]

EDIT: Bomba jest zaraz po Mithrach i jest w tej chwili najtrudniejszą zbliżającą się walką. Dobrze jest przygotować się psychicznie za wszasu i skąbinować Sól.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:25 
Cytuj  
Veji ma rację, wróćmy do tej rozmowy za 3 miesiące


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 lis 2005, 11:26 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:26 
Cytuj  
RDM + BLM + WAR + MNK znokautuje bombe.

Sim --> na tej walce lepsi sa 3 x RDM i 3 x MNK (pewnie tez 3 x WAR) niz 3 x BLM (ktorzy ciut za dlugo castuja swoje uber czary).

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 11:30 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
RDM + BLM + WAR + MNK znokautuje bombe.

Sim --> na tej walce lepsi sa 3 x RDM i 3 x MNK (pewnie tez 3 x WAR) niz 3 x BLM (ktorzy ciut za dlugo castuja swoje uber czary).


3xRDM - zgadzam się
ale ... znajdźmy chociaż 1 RDM'a oprócz Kalci na naszym LSie który się nie nudzi LOL
btw jeszcze w życiu nie widziałem 3 rdmów w 1 party, nawet jakby stali obok siebie, do głowy by im zapewne nie przyszło że mogliby być w 1 party, bo myślą że 1 rdm to już jest za dużo i nie wiedzą dokładnie do czego mają się przydać :-?
(ja na pewno nie będę namawiać ich do wspólnej zabawy rdm'owej
już się dosyć narażam że molestuję pojedyńcze osoby LOL)
(btw na naszym LSie mamy kilku rdm'ów i klilu blm'ów i kilku war'ów i kliku mnk'ów i moglibyśmy się bawić składami jak tylko chcemy na tą bombkę ale ... jesteśmy tylko polakami i nic na to nie poradzimy)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:46 
Cytuj  
ale ty prowokujesz Simi :P

dobrze ze ja jestem tylko nieprzydatnym na Snolla ninja ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:50 
Cytuj  
Spoko, Sim lubi tak czasem popieprzyć głupoty. Już chyba wszyscy przywykli :wink:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:54 
Cytuj  
to nie pieprzenie głupot tylko fakty
nasi starzy-uberzy się dawno wypalili i nawet nie proponują nic ciekawego żeby się wspólnie zabawić (oprócz sky oczywiście) z nami lub ze sobą
do głowy by mi nie przyszło żeby ich poprosić o pomoc LOL w naszym CoPie, bo panuje przekonanie u nas na Lsie, że jest nas dużo do wszystkiego :har: , a jak przychodzi czas na zabawę to też :har:
(Comodo nie da się wszystkiego zsolować-zduować, ja np. potrzebuję 30-50 osób ...)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:58 
Cytuj  
hmm :roll:
ja sie w ff nie nudze, mimo ze gram wiecej niz wiekszosc to i tak nie starcza mi czasu na polowe tego co bym chcial..
nudzisz sie sim ? potrzeba ci kolejnych zajec ? :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:58 
Cytuj  
Ooo, przepraszam. Xav np. ostatnio zaproponował jakiś ENM w Boneyard Gully, ale ludzi nie było akurat. Wiele Uberów siedzi w swoich ENM i innych statikach, więc oni mają co robić. Poczekamy, aż więcej osób dingnie 75. Pewnie wtedy uda się robić więcej spontanicznych wypadów, expów itp ;)

Ja bym np. chciał jakiś KS30 run. Twój orb twój drop :wink: Oczywiście bezorbowcy mogą pomagać :wink:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 13:04 
Cytuj  
pewnie, że się czasem nudzę i zdobywam ksy wtedy z nadzieją że prędzej zrobię z nich pożytek niż skończę z ffxi (70 ksów w półtorej miesiąca z nudów zsolowałem)
ale ja potrzebuję jeszcze 5-15 osób nudzących żeby coś zrobić fajnego
ENMy, KSNMy, BCNMy są fajne, ale po co się na nie umawiać na forum, nie lepiej na nie iść w grze...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 13:09 
Cytuj  
Ja mam w grze T R A G I C Z N I E M A L O C Z A S U N A W S Z Y S T K O. Lubie grac z ludzmi z SW, lubie graz z ludzmi z CC, robic misje swoje, pomagac komus w jego misjach, lubie robic questy, grac w party, solowac, lubie kopac na kurze, ba, nawet lubie farmowac dla kogos klucze, ale KURWA nie starcza mi na to wszystko czasu i co ja na to poradze? Do tego jeszcze zaczynaja mnie plecy bolec jak gram za dlugo i nie moge sobie pozwolic na sesje kilkugodzinne przed kompem.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 13:13 
Cytuj  
Hmm to nie jest czasem Topic o CoP :wink:


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 13:19 
Cytuj  
na brak czasu nikt nic nie poradzi
będzie go jeszcze mniej na wszystko jak wszyscy na lsie zrobią do końca CoP :D :D :D , będzie go jeszcze mniej jak wyjdzie dodatek :D :D :D
sami wszyscy ładujemy się w to "bagno" i niestety musimy cierpieć
dla nas priorytetem jest CoP żebyście potem mieli wszyscy jeszcze mniej czasu na inne rzeczy LOL
(btw ja też jeżdżę na kurze, soluję, expuję, robię misję i inne ciekawe rzeczy + od grudnia idę jak mnie zechcą do skylsa, wtedy będę mieć jeszcze mniej czasu dla CC - ale i tak się nudzę jeszcze)
(sry za moje lekkie prowokacje, ale dziś w pracy znowu mam czas na forum )

Hmm to nie jest czasem Topic o CoP - ten topic już powinien umrzeć i powinien powstać nowy z nową misją, nie ma sensu plątać w jednym kilku misji szczególnie że my nie jesteśmy staticiem


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 18:51 
Cytuj  
kk, simi, jak bedzie nowa misja dla nas (jak juz all nas dogonia) to sie zalozy nowy temat..

comodo znow mnie nie zrozumiales ^^;; pewnie i tak kazdy bedzie musial w pewnym momencie rzucic sol (albo przynajmiej wiekszosc osob), wiec zastanawialam sie czy whm i brd jak i czym beda robic dmg ^^;
i tylko sie zastanawiam.. ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.