mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 13:43 
Cytuj  
Pisalem juz na Pixies ale powtorze - 20-25k max za 1 punkt. Nie wiem czy nie mniej nawet ale to nalezaloby po prostu policzyc. Nie mozemy dawac wiecej niz dostaje fund z eventow.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 17:57 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Pisalem juz na Pixies ale powtorze - 20-25k max za 1 punkt. Nie wiem czy nie mniej nawet ale to nalezaloby po prostu policzyc. Nie mozemy dawac wiecej niz dostaje fund z eventow.


Ja i tak kasy nie bede bral ale 100pkt za 2 miliony to watpie ze ktokolwiek sie skusi lol.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 18:10 
Cytuj  
Ok imo Huck pierdzelisz i pierdzielisz z tego co mi wiadomo Nid juz padl sukces Pixies niewatpliwy. Ludzie z BP z tego co z nimi gadalem rowni kolesie z Orai ktory ma chyba 5x 75lvl i teoretycznie moglby zadzierac nosa gadalo mi sie na luzie o 5 w nocy :) Zapominasz Huck po co takie gry sa jeszcze oprocz uganiania sie za uber sprzetem... Poznawanie nowych ludzi, ciekawe rozmowy, fun itd. Opi mial najwiecej punktow z CC i stracil na tym najwiecej, a nie widze zeby chodz troche tego zalowal lub sie o cos wyklocal 37 pkt to Huck 2 wyjscia do sky bo ja bylem na jednym i dostalem 16+ pkt. Wiesz ktory ja teraz jestem w kolejce do Haidate e body itd. nawet jak zrobie war na 75? daleko a jakos nie narzekam. JEsli ktos bedzie aktywny to napewno cos bedzie z tego mial, a Tobie Huck uciekla szansa dostania czegos za bycie nie aktywnym i pamietam 1000 razy jak wchodzilem na CC i ktos pisal ... najczesciej Myrta bo on nie ukrywa co ma na sercu :) ze Hucka znow nie ma na Dynamis albo gdzie indziej Ty chcesz reaktywowac CC runy hehe nie rozbijaj mnie ledwo w nich uczestniczyles ciesz sie lepiej ze masz co masz bo sa setki ludzi ktorzy narazie moga pomarzyc o Twoim obecnym sprzecie i powinienes uszanowac wybor tych ludzi dzieki ktorym tyle osiagnales a nie jeszcze zachecac ich do konfliktow bo to jest naprawde zalosne Huck i ponizej Twojej godnosci mysle.


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 23:06 
Cytuj  
<yawn>

ale przynudzasz.

Gratulacje Nida Pixies!!! Good job!! :] :]


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 07:14 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Zapominasz Huck po co takie gry sa jeszcze oprocz uganiania sie za uber sprzetem... ... pamietam 1000 razy jak wchodzilem na CC i ktos pisal ... najczesciej Myrta bo on nie ukrywa co ma na sercu :) ze Hucka znow nie ma na Dynamis albo gdzie indziej Ty chcesz reaktywowac CC runy hehe nie rozbijaj mnie ledwo w nich uczestniczyles ciesz sie lepiej ze masz co masz bo sa setki ludzi ktorzy narazie moga pomarzyc o Twoim obecnym sprzecie i powinienes uszanowac wybor tych ludzi dzieki ktorym tyle osiagnales ...


a ja to rozumiem inaczej :D

wielkie grats dla Hucka który nie jest no-lifem a ma sprzęt z którego jest zadowolony w przeciwieńswie do ludzi którzy grają XXX razy wiecej a sobie w świecie FFXI nie mogą ani zapracować, ani zasłużyć, ani poradzić żeby zdobyć uber sprzęt bardzo małym kosztem czasowym :D
z tego co mi wiadomo Huck nie ma sprzętu na który sobie nie zasłużył lub uradł komuś

btw. jak Myrta był jeszcze w pieluchach to Huck biegał na dynamis z lvl 65-70 praktycznie bezinteresownie pod ciągłą presją wylewelowania joba, Myrta ma TYLKO 1 cel w chodzeniu na dynamisy a Huck i inni przeważnie pomagają, szkoda że sporo ludzi nadal nie kuma o co chodzi w ffxi ...
rodzaj dropa w ffxi jest raczej losowy, napastowywanie jobów i ludzi którym się one przypadkiem trafiają jest nagminne ...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 15:09 
Cytuj  
masz tu Opi:

Obrazek


Obrazek

Obrazek


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 11:38 
Cytuj  
Podoba mi sie to zdjecie ;)

Obrazek

And my personal best na Fafie ^^

Obrazek


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 11:52 
Cytuj  
Zdjecie zajebiste Veji!

Dla takich chwil warto grac w FF!

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 12:14 
Cytuj  
ja tam nie mam złych wspomnień z DH (jeszcze. ale i tak dobrze skur%#$#. myślą, że mogą wejść claimnąć i wygrać wszystko), ale i tak ta walka w moim odczuciu była najlepszą, jaką do tej pory stoczyłem z Fafkiem :) :D

i taka mała pamiątka z walki ^^ me SO happy!

Obrazek


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 19:39 
Cytuj  
Mam usiness Everywhere w D%^&** - udało się nam do końcva ubić Kirina?

Może to zalezy od łaczności? Jestem na "zadupiu" więc moze dlatego?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 19:49 
Cytuj  
udalo

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 22:50 
Cytuj  
udalo udalo:D nawet dropnal itemek na moj Hecatomb cap:D powoli... bardzo powoili... zaczynam byc PIMP DRG :D


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 08:03 
Cytuj  
Marass napisał(a):
udalo udalo:D nawet dropnal itemek na moj Hecatomb cap:D powoli... bardzo powoili... zaczynam byc PIMP DRG :D


Maras czyżbyś pomylił Fafnira z Kirinem ??


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 08:32 
Cytuj  
To good, ze ubiliście.

OT: jak najade na ikonke Business Everywhere to mam chmurkę i 80% - co to znaczy? Wie ktoś?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 15:36 
Cytuj  
ups :D


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 02:19 
Cytuj  
OPI! zamknij temat dramy na forum pixies, bo teraz to juz o dupie maryni tam gadaja, zamiast o dramie ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 08:39 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
OPI! zamknij temat dramy na forum pixies, bo teraz to juz o dupie maryni tam gadaja, zamiast o dramie ;p


as you wish

**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 20:08 
Cytuj  
Opi mam pytanko,
na jakim Lv. jest sens dolanczac do pixies? (tzn. przydam sie wam na n.p. 70 Lv?)

Wiem ze Pixies to LS ... ehh .. HNMLS ...ehhh Uber-HNMLS do ktorego nawet biora ludzi ktozy maja niskie Lv.-le, ale chcialbym byc .... jak to mowia ... "aktywnym" RDM! :)
Mam duzo roboty, n.p. szkola, nauka, "hobby" o ktorym lepiej nic nie powiem :) itp., ale mysle ze znalazl bym czas zeby uczestniczyc w wszystich eventach.
Narazie nie chodzi mi o itemki, widzialem ze jest w Pixies paru RDM z poza CC, niech oni sobie zbiora to co chca ... kiedys nadejdzie i pora na mnie...
W najbliższym czasie zabiore sie za Hardcore-Lv.ling (moim celem to: WHM, BLM, DRK = 37 + RDM 75).


P.S. zebralem odwage zeby napisac, plz nie nabijajcie sie z bledow ortograficznych, ciezko jest nawijac 50% dnia po niemiecku a drugie 50% po polsku :) - robie co moge :-?


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 20:32 
Cytuj  
Na stronce Pixies, a dokładnie na screenie z Kirinem jest BRD (Krespin) miał wczoraj 69lvl i kompletnie nie umie imo grać. Nie wiem, może miał zły dzień, ale chyab nawet ja po 10 minutowym oswojeniu sie z jobem grałbym lepiej. Autentycznie nie wiem co on robił bo ani melee ani magowie nie mieli jego buffów, które zaczynał łaskawie rzucać kiedy się go konkretnie opierdalało. Wydaje mi się, że Pixies strikte uberowe nie jest ;) Tarcan też ma chyba THF71 jeszcze a spotkałem go kiedy nosił perłe mają 68lvl. Pozatym Opiekun pisał, że 60+ to minimum.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 20:37 
Cytuj  
Tarcan to SMN 75 a krespin jest spoko jak ma sie skupic to sie skupia i gra dobrze nigduy nie narzekalem na hnmach na jego spiewanie a byl pare razy w tank party

zrezta a propos barda lvlowalem go do 54 i bardy tak maja ze czasem mialem w dupie czy ktos ma songi czy nie najczejsciej robilem cos innego w tym samym czasie jak czytanie ksiazki np

gizmos 70 + i luz dostaniesz perle tyle ze polecam zrobic 75 wczesniej bo jak masz hnmls to masz malo czasu na party bo mnie ma opcji ze ktos expuje jak kampimy hnma a jestes potrzebny


_________________
Jast v2.0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.