mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 18:35 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
NOWI GRACZE!!!

Czytajcie jakie dramy Was czekają jak zaczniecie grać z polakami.

True Strike

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 19:52 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Ja Wam proponuje lolFFxiPvP zawsze przynajmniej oprócz ywyżycia się na sobie, możecie zrobić mały artykuł bo sądzę, że wiele osób z tematem pvp w ffxi za dużo styczności nie miało, więc mogłoby być ciekawie :)

A wiesz, że to nie głupi pomysł... Kto chce się na mnie wyżyć na balliście? Jeszcze nigdy nie walczyłem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 19:53 
Cytuj  
ja chce ja chce :D

Jakiś lvl tam trzeba mieć :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 20:04 
Cytuj  
ja tez bym sie sprawdzil;]

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 22:19 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Ja Wam proponuje lolFFxiPvP zawsze przynajmniej oprócz ywyżycia się na sobie, możecie zrobić mały artykuł bo sądzę, że wiele osób z tematem pvp w ffxi za dużo styczności nie miało, więc mogłoby być ciekawie :)

A wiesz, że to nie głupi pomysł... Kto chce się na mnie wyżyć na balliście? Jeszcze nigdy nie walczyłem.


Jeszcze nie wiesz ze Sage Ato ma tylko dobre pomysly? :roll:


_________________
Obrazek

Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 26.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2007, 14:53 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Dopuki był jeden LS Polski ludzie ze sobą rozmawiali, nie wszyscy się lubili i szanowali, ale sobie pomagali.


Srutututu Stokrotko! Dopóki na świecie grano muzykę tylko w Seattle to było zajefajnie, ludzie się kochali a narkotyki nikomu nie szkodziły.

Scorpio napisał(a):
[...] dalej, nowi gracze uwazali że starsi maja obowiazek im pomagac bezwzglednie [...]


Generalizacje i nadużycia, jak przy każdym wielkim dramacie z Twojej strony.

Scorpio napisał(a):
[...]powstawac zaczely inne polskie ls-y pomimo mojej wyraznie akcentowanej na tym forum i w grze niecheci i nietolernacji [...]


Powiedz to wyraźnie Skarbeńku - Radio Maryja przyszło i samoćwierć rozpindoliło Twoją wizję idealnego świata. Czuję się Evil ]:->

Scorpio napisał(a):
[...]LUDZIE, TROCHE WYROZUMIALOSCI I AKCEPTACJI DLA INNYCH [...]


Takiej jaką Ty Nam okazywałeś? Zajeb***
Właśnie dlatego skasowałem konto rok temu, bo z takimi inteligentami-amatorami nie da się dojść do ładu. Jątrzysz Wielki Dramaturgu.

pozdrowienia z innej strony życia


_________________
RNAcid a.k.a. 'Ojciec' WAR/MNK/DRK [retired]
Giving them zombies what they deserve...
Obrazek
http://www.rnacid.pl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.