mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 14:01 
Cytuj  
Ja też jestem za tym żeby połączyć ALFE z BETĄ.
może nie w tym lub przyszłym tygodniu ale kiedyś na pewno
ci którzy się nie załapią a chcą iść (są o wyznaczonej godzinie w porcie i kupili za 50k wejściówkę) wg mnie powinni dostać 1 lub 2 monety na swoje konto
reszta która nie chce/nie może chodzić regularnuie na 100% będzie również zadowolona bo będzie miała czas na inne rzeczy a 18 osób to nie problem wg mnie szczególnie jak widzimy jakie długi mają ludzie i jakie potrzeby


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 14:02 
Cytuj  
Nie ma sensu łączyć. Za dużo ludzi.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 14:09 
Cytuj  
też jestem przeciw łączeniu - tym bardziej że liczba osób połączonych składów sięga ok. 25. Nie wejdziemy razem, a nie ma sensu mówić komuś, że nie może iść.

Na razie całość funkcjonuje bez zarzutów - oczywiście dopóki będą chętni na upgrade AFów, itemy Ancient Beastcoinowe czy itemy z bossów.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 14:15 
Cytuj  
Ok, podam argumenty przeciw jeszcze raz (zeby ktos nie pomyslal ze nie lubie bety albo cos w tym stylu):

- na nasze runy chodzi regularnie od 12 do 16 osob. Rozumiem, ze Beta ma na na runach wiecej niz 2-6 osob zawsze. Jesli mamy sie splitowac za kazdym razem to nie widze sensu w laczeniu sie.

- nie bardzo widze sytuacje, ze ktos zapierdala po pracy/szkole na limbus i sie dowiaduje, ze nie ma dla niego miejsca. Ja bym sie wkurwil. 1-2 monety to smieszne pocieszenie. Poza tym ci ktorzy sie zalapali beda biedniejsi o iles tam monet.

- sa u nas osoby (np. ja) dla ktorych celem nie jest Omega i Ultima tylko jak najwiecej monet/osobe na runach, a najlepsze wyniki osiagalismy robiac limbusy w 10-12 osob. Przy 18 nigdy nie moze byc dobrze.
Jesli nie bedzie rownowagi miedzy runami dla chipow a runami dla monet to zwyczajnie sobie odpuszcze limbusy i wtedy bedziecie mieli jednego przeciwnika polaczenia mniej.

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 15:07 
Cytuj  
Pozatym przy polaczeniu i jak cześć nie moze isc to nie dostani itemów na upgrade AFów


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***

Posty: 540
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 15:30 
Cytuj  
Pitia wlasciwie teraz na nic nie zbiera coinow, wiec ja sobie pozbieram coiny na upgrade reszty moich afow. Moge chodzic albo soba albo Pitia, tylko w temenosie wolalbym isc soba, bo stamtad itemka na upgrade jeszcze nie mam.


_________________
Draconi Hume BRD75 COR75 MNK55 BLM42 WHM37 WAR25 THF15 BST15 NIN20 RNG45
77 Merit Points
Boneworking 100+2, Leather 60,Cloth 50, Goldsmithing 18, Alchemy 60

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 15:34 
Cytuj  
Drac - dla nas ok, i tak wciaz zalujemy ze Ty i Pitia nie mozecie chodzic z nami rownoczesnie


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 17:57 
Cytuj  
Zet mnie przekonał z punktu widzenia gracza który gra dla funu, zabawy, radości z zabawy, robienia tego co się chce i kiedy chce, komfortu psychicznego itd.
Opi mnie przekonał z punktu widzenia gracza który gra dla itemków, korzyści, kalkulowania zysku, własności, radości z posiadania itd.

Szkoda tylko że każdy gracz w różnym czasie gra raz z jednego powodu a raz z drugiego powodu i coraz częściej będą powody do 'zgrzytów' bo nie wszyscy są na takim samym etapie grania a każdy ma prawo do grania wg swoich potrzeb. Zet miał chyba nadzieję na ujednolicenie wspólnego celu ale prawdopodobnie tego zrobić się nie da. Oczywiście jeśli by było w porcie 18+ osób to poszłyby 2 grupy a nie X osób na lodzie, trzeba by tylko się przemóc i zrobić 2 składy z np. 20 osób co jest banalnie proste ale nie w CC. :-?
zresztą jeszcze za wcześnie na łączenie składów bo za dużo ludzi za dużo chce z limbusów (z punktu widzenia osoby która nie chodzi na limbusy dla funu oczywiście)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 20:07 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Zet mnie przekonał z punktu widzenia gracza który gra dla funu, zabawy, radości z zabawy, robienia tego co się chce i kiedy chce, komfortu psychicznego itd.
Opi mnie przekonał z punktu widzenia gracza który gra dla itemków, korzyści, kalkulowania zysku, własności, radości z posiadania itd.



Sim --> jak sie cos robi ktorys raz z rzedu w grze to zazwyczaj miejsce funu stopniowo zastepuja inne rzeczy: korzysci, chec posiadania czegos, jakies ladowanie swego ego "jaki ja jestem zajebisty", "pomgam innym" itp

Limbusy mi sie naprawde dlugo bardzo podobaly, uwazam ze to jedna z fajniejszych rzeczy jakie wymyslilo SE w FF XI, ale bylem juz na prawie 50 limbusach. Jestesmy w tym juz bardzo dobrzy IMO. Jedyne tak naprawde wyzwanie dla nas to Ultima.


Ostatnio edytowano 1 cze 2006, 20:10 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 20:10 
Cytuj  
Simi, no naprawde jest mi zal, ze tak sie sklada

a przypominajac poczatki, jak nasza ekipa szukala ludzi, to ani ty ani nikt inny z CC z waszego skladu nie chcial dolaczyc do nas - wtedy wzielismy ludzi z SW (Valyana dolaczyl przede mna, tamci doloczyli pozniej)

ty, Simi, osobiscie w jednym z rostow o laczeniu, dolaczenieu do nas napisales cos w stylu: "nudzi mnie Limbus, ale do was nie pude, bede tu, bede iinym pomagac zdobywac itemy..." i takie ott twoje bla-bla-bla

Opi proponowal mojemu statikowi i pozniej innym, co doszli do Sea oby dolaczyli donas - ale nikt nie chcial
zdajemi sie z kilku powodow, a jednym z nich bylo to, ze w naszym skladzie nie ma chodzenia kiedy chce - wszyscy w wiekszoci chodza regularnie i to rzadkosc, by ktos olewal Limbusy
inne przyczyny pewnie sami znacie, bo moga byc lub/i byly subiektywne

nie ma wedlug mnie dluzego funu u Zeta, ani tez materializmu u Opiego - o ile znam ich obu i nie ja jedna, roznia sie tym, ze Opi z reguly zajmowal sie CC a Zet barziej soba i to tez jest fun gracza, pewnie dlatego, ze Opi czesciej gral i lapal fun z wypadow w gronie CC, a Zet mniej gral i cenil wlasny czas w grze

ja osobiscie jestem przeciw laczenia sie, no chyba, ze ludzi z SW odejda, a ludzi z CC faktycznie beda zainteresowani Limbusem - nie dla kogos i niby-funu, a dla siebie z pozytkiem dla innych


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 00:10 
Cytuj  
Zet --> mozesz dodac jeszcze miejsca na kilku czlonkow?

Na jasnoszaro warto zrobic Revan, Bodzia, Saitou, Gokulo i Rhaegala.

Dzis wypadlo 49 monet. 3 wzial Desh.

Sim, Tomala --> dajcie znac czy chcecie z nami chodzic. Jesli nie wyplace wam monety z dzisiejszego runu.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 00:19 
Cytuj  
fakt, mamy za soba 50 limbusow :D teraz praktycznie kazdy robimy rutynowo, wimy gdzie co jest i co moze nam zrobic i jak go zabic - ale wciaz potrzebujemy itemkow i coinow na itemki i pewnie bedziemy robic limbusy tak dlugo jak dlugo beda chetni zeby na nie chodzic
potrzebujemy setow z omegi i ultimy wiec jeszcze dlugo bedziemy farmowac limbusy dla chipow, na szczescie limbusy to nie dynamisy i nie trwaja kilka godzin :D

nie da sie ukryc, SE wprowadza coraz to nowe rzeczy i zaczyna brakowac czasu na wszystko >.<

btw: co sadzicie o zrobieniu tego limbusa do ktorego kupuje sie chipa za 75 coinow? chyba ze kiedys ten chip nam wypadnie...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 00:27 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
...Na jasnoszaro warto zrobic Revan....


Revan odszedł z gry pod koniec maja.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 00:32 
Cytuj  
Anc, nie tyle co nie chcielismy z wami chodzic, co po prostu w mniej wiecej tym samym czasie limbus access zdobylo 16 osob, jak wyobrazalas sobie polaczenie starszego skladu 12+ osob z tymi nowymi 16stoma? czesc do alfy poszla (np ty) ale inni nie mogli liczyc na to ze zawsze bedzie dla nich miejsce, zrobilismy dobrze zakladajac druga grupe.
wiesz dobrze (chyba ze nie wiesz), ze jak sa problemy i jest malo osob, to laczymy sklady i idziemy wspolnie.
dzisiaj wynikl pewnien problem zwiazany z niestawieniem sie sima na czas, bo mial stonataniczny wypad ;p
tellowalam sima czy idzie z nami, ale on juz uznal ze bedzie isc z wami, wiec ubilismy NMa i tyle..
staramy sie bardzo nie przekraczac 15min czekania na innych, bo to na serio denerwuje ludzi. wydaje mi sie, ze jesli ktos sie z kims umowil, to powinien byc punktualny (a jesli nie bedzie na czas, to powinien w jakis sposob dac o tym znac, sam z siebie.. :P ). staramy sie nie robic dlugich obsuw, tym bardziej, ze dzis bylo dwoje nowych ludzi, ktorym w znacznej mierze zalezy na starcie o czasie.
tomala popnal calkowicie niespodziewanie, jak juz lecielismy, sam mowil, ze na 99% go nie bedzie.
mam nadzieje, ze tego typu dziwne sytuacje nie wynikna ponownie..
ja nie oddam ani tomali ani sima, juz nam canto zabraliscie ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 01:05 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
ja nie oddam ani tomali ani sima, juz nam canto zabraliscie ;p


Ja bym im jeszcze do canto dorzucil z 10 monet ;) :lol:

Nie bylo wtedy miejsca dla wszystkich (wowczas wszyscy byli mocno zapaleni na limbusy i nie bylo mowy o niechodzeniu kazdego kto mial dostep do sky) i nie bylo tez wystarczajaco ludzi by druga grupa mogla z takim powodzeniem trzaskac limbusy co pierwsza (co sie na szczescie ostatnio zmienia) ale podjeli sie tego szukajac pomocy po innych LSach, moze teraz sie to ustatkuje...
Jesli SE nie doda kolejnych itemow do limbusa zaintersowanie nim bedzie spadalo z kazdym miesiacem, ludzie ktorzy chca tylko itemow za monety dostana co chca sporo wczesniej niz ci co upgraduja afy (chyba ze ktos bedzie mial hiper-luck) i na dluuuuuuugo wczesniej niz ludzie chcacy ultima/omega set.... ciekawe... chociaz poki cena za monete nie spadnie na rynku ponizej 100k jest szansa ze beda ciagle pozostalym pomagac hehe


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 01:15 
Cytuj  
Opi jeśli chodzi o mnie to będe chodzić z wami na bossów (jeśli będzie miejsce) i wtedy kiedy beta na mnie nie będzie czekać w porcie (a u was bedzie miejsce) lub się nie dogadamy, moje monety proszę dać Fozharowi który przyszedł, czekał, był gotowy, wydał 50k i miejmy nadzieję że nie ze swojej winy nie mógł wejść, a jeśli oszukał to wiadomo co z nim real zrobi prędzej czy później

Anc nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek napisał że coś mnie nudzi, co innego napisać że Limbus jest wbitnie nudny, ale jeśli tak napisałem to napisałem tak że jest nudny dla czarnucha który jest sam i bez porządnego refresha, co innego 3 blmów w party itd. itd.,
nie ma po co wracać do przeszłości i początków naszych staticów bo można odczuć tylko żenadę, jakby szczerze nam brakowało osób z CC to powinniśmy się wziąć za robotę i w 2-3 tyg. pomóc naszym 70-75 levelowcom dojść do sea i zaprosić ich do naszych staticów a tak to łatwiej wysłać zaproszenie do SW czy innych lsów i zapraszać 'gotowców' patrząć jak nasi koledzy miesiącami próbują uzyskać pomoc w beznadziejnie prostym CoPie, to wciąż trwa Anc, cały czas jest szansa na uzyskanie ludzi z CC do alfy czy bety ale durny materializm z reala nam nie pozwala zająć się czymś co nie przynosi indywidualnie odczuwalnego zysku

proponuję wszystkim zrobić BLMa do 75 a potem mieć dylemat czy uciec warpem w trakcie zabawy z innymi bo inni czekają również na zabawę czy cierpliwie czekać do końca bo każdy doskonale w tej grze wie kto gasi światło po eventach a jak zobaczy coś innego to nieźle się zdziwi, gdybym wiedział że blm ma prze***** na każdym 'polu zabawy w tej grze' to zrobiłbym mnka albo wara od samego początku


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 02:19 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Jesli SE nie doda kolejnych itemow do limbusa zaintersowanie nim bedzie spadalo z kazdym miesiacem, ludzie ktorzy chca tylko itemow za monety dostana co chca sporo wczesniej niz ci co upgraduja afy (chyba ze ktos bedzie mial hiper-luck) i na dluuuuuuugo wczesniej niz ludzie chcacy ultima/omega set.... ciekawe... chociaz poki cena za monete nie spadnie na rynku ponizej 100k jest szansa ze beda ciagle pozostalym pomagac hehe


Dosc sporo tych osub co teraz chodzi chce AF upgrade albo ma pare jobuw na 75... albo splaca zadluzenie i znajduje nowy cel w tym czasie wiem ze sporo osub straci zainteresowanie runami jak juz nie bedzie z tego zyskuw...
Anc co do tego ze idziemy w 6 osub to jest to czesto zwiazane z tym ze od jakiegos dluzszego czasu mielismy 12 osub kture niby chodza... tanka PLDyna ktury czasem niemoze przyjsc ze wzgledu na RL zwykle daje znac wtedy to juz warkowie u nas tankuja veji naif dobrze ze byli na tych runach co akurat nasz tank niemugl byc bo inaczej to niewiem jakby runy niekture wygladaly...a wiadomo jak zreszta ludzi chodza kiedy moga nie kazdy jest z CC i akurat w czasie naszych runuw ma wieczur i nic nie wypada mu w RL(pozatym o komentowania naszej grupy jak sie w niej niejest i pisaniu bzdur ze mamy zwykle 2-6 osub to wiesz... sprubuj sobie zorganizowac jakis run albo 18 ludzi na jakis wypad to bedziemy wtedy rozmawiac). Pozatym z tego co pamietam to wtedy byla uber drama bo napisalem zeby przyjac jedna wiecej osobe jak mialem dolaczyc do alfy a ludzie z naszego statika CoPowego byli chyba po trochu po mojej stronie no i tak reszta osub doszla do sea to zrobilismy drugi statik... Co do pomocy ludzia z CC w dojsciu do sea to ja nie widze problemu z mojej strony to jestem otwarty na pomoc ale co do organizacji takich runuw to sie nie pisze... zreszta pomoglismy samadamowi i kyu dojsc do sea(nie ukrywam ze bardzo nam byl potrzebny aktywny nin na limbusie) to wypady organizowal chyba samadam i chyba na airshipa napisalem im ze musza pompy sfarmowac albo kupic i luz. Na skonczenie copa w miare szybko trzeba lvla 70+ jak to simi napisal kilka osub co juz robilo jak sie ma pare jobuw 60+ to juz dojscie do sea zajmuje malo czasu...

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 06:53 
Cytuj  
Max, użyj czasami literkę "ó" plizzzz...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 06:54 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
kalcia napisał(a):
ja nie oddam ani tomali ani sima, juz nam canto zabraliscie ;p


Ja bym im jeszcze do canto dorzucil z 10 monet ;) :lol:


:DDDDDDD


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 07:25 
Cytuj  
do skasowania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.