mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 14:27 
Cytuj  
Rha - bo to nie bylo do Ciebie, wiec co chcesz rozumowac ??? :roll:

Natomiast co do powyzszego, ale sie zamieszania narobilo O_o
Coz ja zgodnie z Owsiakiem powiem "robta co chceta" i uchylam sie w cien, aby nie mieszac wiecej :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 14:37 
Cytuj  
wiecie co?
czytam od rana dzisiejsze posty i chyba nic nie rozumiem, wiem ze wasz static to nie moja sprawa ale wnioski nasuwaja sie same...
moze sie myle ale wiecie jak to wyglada z zewnatrz?

jak Bodziu napisal na forum ze jakis czas go nie bedzie bo musi unormowac sprawy w RL to wszyscy nad tym ubolewali i zyczyli Mu jak najszybsszego pozalatwiania spraw i powrotu... a teraz? Bodziu wrocil i co?
wyglada to tak ze nagle wszyscy maja do niego o to pretensje :/
a co do tego testimony - Bodziu kilkakrotnie na LSie poruszal ten temat - niestety nikt na jego prosby nie zareagował (ok, sprawa jest juz zalatwiona)

jak kiedys tak ma wygladac moja dalsza gra to moze zrezygnuje od razu :/


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 14:42 
Cytuj  
Duszek - " ... bo po nocy przychodzi dzien a po burzy spokoj ..." - spokojnie to chwilowe zamieszanie, w praktyce jest super, a ta sytuacja sie nie martw, zawsze sie jakos ulozy, grunt to spokoj :)

"czasem ludzie szukaja daleko rzeczy, ktore leza tuz przed nimi" :)

No i nieuogolniaj :) Zawsze znajda sie zyczliwi ludzie, uwierz mi ze te community w FF11 jest najlepsze jakiekolwiek widzialem :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 14:52 
Cytuj  
Nie wiem jak wy ale ja w trakcie expa czy walki zwykle nie jestem w stanie śledzić tego co kto i gdzie pisze. I tak mam problem, bo często mi przeskakuje albo wogóle nie ma informacji że np Rhaegal stracił haste czy protect. A w chwili kiedy cos wiecej się zaczyna dziać przeskakuje mi tekst pisany na kanale o kilkadzisiąt lini, a inna bajka że mogłem być na DH kanale.

Duszek, problem z Bodziem polega na tym że napisał że ma problem za jakiś czas że wraca, a potem ze jednak nie. Owszem widziałem raz czy dwa razy prośbe Bodzia o testimony, ale jakoś zawsze po 23 .... może slepy jestem. Zresztą, pamietałem o Bodziu jakoś z Rank 10, i pomagałem chłopakom z papierkami kiedy mogłem i byłem, i powiedziałem wczoraj że dziś chetni mu pomoge bo skończyliśmy exp o północy praktycznie.

Zreszta po co ja sie tłumacze...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 14:56 
Cytuj  
nikt nie musi sie tlumaczyc, po prostu wyjasnijcie sobie ta sprawe do konca bez jakichs wzajemnych pretensji, bo co do jednego macie racje - namieszaliscie strasznie ;)

nie uogólniam :)
masz racje - community jest świetne ale naprawde przykro patrzec na takie zamieszanie jak to dzisiejsze :(


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 3 sty 2005, 15:00 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 14:58 
Cytuj  
Zjawcia --> to może tak wyglądać z zewnątrz, ale sprawa nie jest taka prosta. Bodziu co chwilę zmieniał zdanie czy gra dalej czy nie gra (zresztą do dziś się nie doszukałem z jego strony jasnej deklaracji w tej sprawie) co jest uzasadnione zmianami w jego RL. W związku z tym Sto dał ogłosznie na allu, że szukamy BLMa do statica. Zgłosił się jakiś koleś, wczoraj go przetestowaliśmy i dostał zapewnienie, że poczekamy na niego z expem i dalej będziemy grać razem. Sto to koordynował i niezręcznie mu to teraz odkręcać.
Ja jeszcze raz powtarzam wolalbym grać z Bodziem i większość statica pewnie też, ale sprawy poszły już za daleko. Ciężko to teraz odkręcać szczególnie w przykrej atmosferze waśni i niektórych niepotrzebnych słów.

Static to maszyna do robienia expa i ona musi działać sprawnie. Nasze HNM LSy wymagają abyśmy mieli 74-75 lvl w miarę szybko. Ciekawsze rzeczy niż expowanie można robić w dowolnych konfiguracjach, również z udziałem Bodzia.

Tastimony jest zdobyte więc nie ma problemu. Będzie potrzebne nastepne też je znajdziemy, tym bardziej, że okazuje się że wystarczy do tego sam zainteresowany + 2 DD. Wcześniej kilka BLM testi wylądowało w koszu, bo Bodzia nie było...

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:03 
Cytuj  
Opi - wiem, dlatego napisalam Wam jak to wyglada z zewnatrz :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:03 
Cytuj  
Stok - a teraz to ci powiem tak:

Jakbym byl swinia i czul Twoj pewny interes, to bym mogl pomyslec tak z tym Rankiem 10: SMSnales do mnie bo akurat do tej misji potrzebni sa BLMy im wiecej tym pewniej i latwiej co dla wiekszosci tylko korzysc, po M9-1, nadal kweestia sporu bierzemy Bodzia czy nie, kilka razy mnie o to pytaliscie - dziwne - bo niby dlaczego mialbym nie pojsc ??? Macie jakies dziwne doswiadczenia w tej materii ??

Drugi wariant, ktory ja wzialem do serca to taki, ze pomysleliscie ze mimo iz mnie nie ma, a jest okazja wspolnie zrobic, to chcecie abym mial tak jak wy Rank 10

That's all !

Mam nadzieje Stok, iz wiesz ze moglbym miec pewne spekulacje a mimo to nie mam i nigdy takowych miec nie bede !
To czy bede z Wami gral w Staticu czy nie, nie jest najwazniejsza sprawa, bynajmniej dla mnie, wazna i najwazniejsza sprawa dla mnie jest byc ok w stosunku do Was, bez zadnej wzajemnosci, wiec jak mnie nie wezmiecie to miejcie pewnosc ze ja obrazic sie nie obraze, i zawsze we wspolnych eventach bede bral udzial !!!

Is that clear ???

No i czas skonczyc z tymi spekulacjami i pelna zametu dyskusja !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:09 
Cytuj  
Tym optymistycznym akcentem proponuję zamknąć dyskusję. :)

Bodziu --> zapewniam cię, że prawdziwy jest ten drugi wariant. To że jesteś BLM to był w tym wypadku tylko przyjemny skutek uboczny.
Ja na tej misji stałem i patrzylem, raz czy dwa tylko walnąłem z chi blasta. :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:18 
Cytuj  
Nimloth był w oddwodzie, co prawda malo dostepny ale zawsze mozna go pomaczyc, a firepower było dość bez jednego Blm-a, tak, myslałem o tobie kiedy nas umawiałem, "nas - static", na Rank 10, chociaż mialeś iść z nami "nami-ls-em" na skończenie sleepga II, ale ciebie nie było, kiedy sie pytałem static czy maja czas i cheć iść w sobote. Niestety, niekojarzyłem sprawy Rank 10 w piątek jak skladaleś życzenia NY, zeby ci powiedzieć że jak masz chęć to przyjdz bo jesteś zapisany. Ludzi których udało mi się zapisać na misje mieli 100% szansy że będa w aliance, Maskra był łapany w ostaniej chwili z prosba o pomoc, jak mi organizator zgłosił ze mu nawalił jego jakis tam Ninja który miał tankować.

W dalszym ciągu nie widze z twojej strony Bodziu jasno powiedzianego, "ok chłopaki, unormowało mi sie, dam rade się spotkać i poexpować z wami nie tylko do wielkiego święta"


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:25 
Cytuj  
To wygląda tak (widok z oczu amatora - bo nie sądzę, żebym był laikiem tej gry): jest kilku starych wyjadaczy, którzy niechcą pojść na ustępstwa, żeby wszytko był ok. Bodziu - zapowiedziałeś oficjalnie, że będziesz się żadko pojawiał i żeby chłopaki, jeżeli niechcą zwalniać tempa, to niech szukają nowego BLMa. Ostatnio nagle byłeś częściej (nawet dużo - thanks God :) ) a tego nie zapowiedziałeś już tak oficjalnie. Jakbyś to zrobił oficjalnie z powiecmy 2 dniowym wyprzedzeniem to reszta na pewno by czas na te testimony znalazła a tak zapewne mieli już coś w planach. Reszta "wyjadaczy" - piszecie, że wolelibyście Bodzia jako BLMa bo tamten coś, ale tak szczerze mówiąc to nic w tym celu nie robicie (jak tak czytam). Zamiast dać sobie odbój i pójść z nim na te pieprzone Tastimony (niewiem nawet co to jest :P ) to tylko narzekacie na niego. Miał ciężko w RLu i nic nie poradzimy na to ale stara się być z nami. Chyba, że znajdziemy mu dobrą robotę z unormowanymi godzinami pracy (od 8 do 15).
Dobry static jak dobra drużyna piłkarska - wszyscy muszą się znać na wylot i chcieć grać ze sobą. Pierwsze już jest ale widzę drugie coś niebardzo.

BTW: To teraz mam pozamiatane. Wszystkich skrytykowałem i nikt mi nie pomoże więcej :D [/b]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:29 
Cytuj  
I jeszcze jedno juz na zakonczenie pisanie w tym watku jak, ze mnie juz nie dotyczy i aby nie offtopicowac:
Bardzo sie ciesze z owej dyskusji, bardzo duzo mi dala do myslenia (co prawda mistrzem w obserwacjach byl Krasicki), ciesze sie ze choc ja sam jestem na tyle w porzadku, ze moge powiedziec tak:
zrobilem wszystko aby do was wrocic (chyba sie uzaleznilem :( ), mialem mnostwo problemow, ktore utrudnialy mi realizacje moich planow, ale jak to mowia jak sie cos bardzo chce to sie to osiagnie, i osiagnalem, bedac na tyle w porzadku aby choc jedna osoba postronna to mogla zauwazyc, udalo sie :)

ps. bede was meczyl jednak o papier jesli mi sie nie uda dzis z dziadkiem, ale juz na ogolnym forum :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:35 
Cytuj  
Kris - faktycznie masz pozamiatane :P
a o te Testimony nie musisz sie martwic - bedzie ci potrzebne na 70 lev, do tego czasu na pewno sie dowiesz co to jest :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:36 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
BTW: To teraz mam pozamiatane. Wszystkich skrytykowałem i nikt mi nie pomoże więcej :D [/b]


O rank 5, AFach, RSE i genkai mozesz zapomnieć. :D

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:37 
Cytuj  
a mówiłam ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:41 
Cytuj  
:cry:

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:47 
Cytuj  
Opi - no i widzisz co narobiłes? ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:51 
Cytuj  
Dobra dzieci: dajcie sobie luzu.

Kurde wychowaliście w tej grze kilkanaście osób. Teoretycznie to jesteście naszymi rodzicami w tej grze. A dzieciom przykro patrzeć jak rodzice się kłucą. Dajcie sobie buzi: idźcie po tastimony, avatarki, papierki i inne duperele a potem powiecie nam o co w tym wszystkim dalej chodzi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 15:59 
Cytuj  
Zazcznę od wyjaśnienia jedne sprawy - nie wypowiadałem się Rha nie dlatego że nie miałem nic do powiedzenia tylko dlatego że z cześcią z was rozmawiałem ingame, a nie lubię się powtarzać. Może źle że nie pisałem tutaj ?:/
Część z tych "nieporozumień" mogla być spowodowana przeze mnie za co z góry przepraszam.
Ja osobiście wolałbym grać z Bodziem, co nie zmienia faktu iż tamten nowy BLM gra naprawdę dobrze. Wiem także Bod o co chodzi chłopakom - nie wypowiedziałeś się jasno w kwestii tego czy zostajesz czy nie na forum.
Ale dziwię się Bod na Twoją reakcję "ja już nie jestem w staticu" - czy ktoś coś takiego powiedział ? Nikt Cię nie wyrzucał i jedyne czego tu brakuje to moim zdaniem pokazanie że chcesz nadal z nami grać :/
Oskarżanie się nawzajem nie ma tutaj najmniejszego sensu - po co ???
Co do papieru - Bod - gdybyś wlazł wcześniej chociaż raz na godzinkę czy dwie to byś miał - chłopaki pomagali mi chyba z 5 dni pod rząd bo nie chciał wypaść dla mnie a dla BLM wypadalo mnostwo :)
To chyba wszystko.
Wracając zaś do dnia dzisiejszego - nic do końca nie było ustalone - jedyne co udało mi się dowiedzieć to że Bod ma dzisiaj czas i w sumie moglibyśmy poexpować. Rozmawiałem wczoraj z Catalystem po expie i gość ma ten problem że kończy szkołę o 21 naszego czasu. Powiedziałem żeby się do nas odezwał dzisiaj bo wczoraj ludziska za szybko zniknęli.
Mowił że bodajże jedyny dzień(w tygodniu) kiedy może z nami pograć wcześniej to czwartek. Jak dla mnie możemy iść dzisiaj poexpować przez chwilę (te paskudne 2k Opa :D Iść na BCNM czy na jakieś summony. Będę o 20 ingame i możemy coś porobić - w grę wchodzą także oczka dla mnie Rha i Opa.
Proszę was - bez zbędnej nienawiści ^^


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 16:34 
Cytuj  
Ja jestem w oczka zaopatrzony, jeden problem z glowy :)

Btw gosc od ktorego pozyczylem oczka nie pojawil sie w grze od jakiegos tygodnia, jesli pojawi sie opcja hakutaku run`u to z przyjemnoscia Wam pozycze te ktore mam a mam Damp i Wooden.

A wracajac jeszcze tylko na moment do poprzedniej dyskusji to po to jest forum i ten temat aby tutaj wypowiadac sie w waznych sprawach. to co ktos powie na LS jesli dotyczy zebrania sie kilku osob w jakims celu powinno byc potwierdzone tutaj. Po to istnieje taka zasada aby unikac wlasnie takich nieporozumien jak to ktore caly czas ma miejsce.

To mniej wiecej tyle, osoby postronne niehc sie wypowiadaja, nie mam nic przeciwko pod warunkiem ze znaja sprawe. Dzieki :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.