mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 15:44 
Cytuj  
te dwa ostatnie linki sie przydadza :D nie wiedzialem ze maja zenglishowane wydanie :o jacys nietypowi ci japsi :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 21:54 
Cytuj  
jak sobie a1 radzilo tym razem ? (nie liczac masy)
dobry taki setup ? myst nie nazekal na brak mp ?


kurcze... walka z hybryda uber NM fomora o trzech roznych jobach w kombinacji ich AFow i SP ... to musi byc fun!


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 10:21 
Cytuj  
Taaaa....
DRG/BST/SMN brzmi fun ;D

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 10:33 
Cytuj  
Radzilo sobie dobrze

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 11:31 
Cytuj  
nim a cos wiecej ? :D
jak dzialaja pozostale alliance moge sie domyslac ale o a1 to musze wiedziec od was... jakies zmiany w setupie proponujesz ?
rha ? 2 nin spokojnie wystarczylo do zajmowania sie statuetkami ? whm wam potrzebny ? itd etc..


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 12:04 
Cytuj  
ok

2 nin + whm dzialalo super
blm pty powinno byc 4 blm + crd + rdm

Lini swoja role spelnia super
Rdm za kazdym razem jest inny wiec nie wypowiem sie na ten temat

Bodziu i Crosno robia to co nalezy - 4ty BLM przewaznie jest za kazdym razem inny.

Zobaczymy co bedzie we wtorek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 15:21 
Cytuj  
Nie mam nic do zarzucenia, dwoch ninja wystarczy do zajmowania sie statuletkami, Whm sie pewnie przy nas troche nudzil- byla moze jedna sytuacja kiedy trzeba bylo nas podleczyc :)

A1 daje sobie ze wszystkim rade a jak bylo wiecej niz dwie Statuly to przy ich predkosci na luzie mozna wziac wiecej niz jedna na siebie.

Jedyne co mi sie w sumie rzucilo w oczy to dlugi pull z dolnej alejki i przerwy miedzy walkami- podczas kiedy walczylismy niemal non stop az do alejki potem zaczely sie przerwy- ze wzgledu na dlugie pulle.

Sai bedziesz chyba musial zaufac ludziom bardziej bo ze dwa razy czekales az wszystkie mobki zostana wybite zanim pobiegles pullowac dalej. Kolejnosc NM Summoner a potem BLM jest i wlasciwia i bezpieczna- nawet jak nas wipnie BLM to bedziemy miec zapas 30 minut z summonera :P

Nie do przyjecia sa jakiekolwiek klotnie w czasie walk badz tez miedzy nimi- takie osoby jak sie nie potrafia dostosowac lepiej sobie odpuscic niz maja doprowadzic do niepowodzenia calej operacji.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 15:41 
Cytuj  
hmmm dlugie przerwy miedzy pullami ? :D
heh czasem mialem poprostu na sobie ze 3 mobki (raz nawet 4 mobki +NM) i troche trwalo az wszystko ze mnie zdjeli, im dalej tym stosunek ilosci statuetek do mobkow jest troche wyzszy ^^;

raczej nie przypomianm sobie sytuacji bym przybiegl z mobkami a alliance staly bezczynnie... wieksza ostroznosc zachowywalem przay pulowaniu NMow i ostatnich mobkow z alejki... jesli bym pobiegl na osle[ na gore, czesc mogla sobie wybrac droge na skroty i zlinkowac ladny train... byc moze wlasnie tak stalo sie poprzednim razem... dlatego czekalem az wszystkie mobki podejda do mnie i dopiero wtedy wbiegalem na gore..

jesli whm sie u was nudzi i rdm z blm party moze sie zajac leczeniem was to wam go zabiore :D albo wstawie rdma...

generalnei run byl bardzo udany, wszyscy graja coraz lepiej, usprawnic jeszcze troche trzeba zabawe z monkami i petami, oraz nie pozwalac ludziom sie rozbestwic i dac sie wipnac niepotrzebnie...
mysle nad troche innym kampem przy pulowaniu bossa w bastok... ale wymagaloby to duuuzo dluzszego ciagniecia za soba bossa czego puller moze nie przezyc.... zobaczy sie... ale powinnismy soibie poradzic z tymi effigy shieldami ^^;


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 16:06 
Cytuj  
whm u nas zostaje

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 16:18 
Cytuj  
Ale ty wygadany Nim jestes :P

A po co wam WHM?


_________________
Obrazek

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 16:21 
Cytuj  
Hmm. jak bedzie wipe mamy WHM tylko dla nas

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 18:43 
Cytuj  
To znaczy ze chces miec whm tylko dla was choc bedzie wam potrzebny od 0 do max 4 razy?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 18:45 
Cytuj  
xav to nie jest zly powod, whmowie poza a1 nie wiedza kiedy padl ktory blm i gdzie go szukac... albo nie umieja go stargetowac... taki podreczny whm zapewnil by szybki raise i powrot do sprawnosci :D


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 18:56 
Cytuj  
Niezgadzam sie ;p
Co innego jesli bedziemy mieli wystarczajaco WHM'ow zeby sobie pozwolic na takiego "podrecznego", ale teraz wedlug mnie nie ma mowy gdyz reszta alliance moze zbytnio ucierpiec.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 19:06 
Cytuj  
kazde alliance mialo swojego whma... nie plakac mi tu !
za to slyszlaem ze rdmi na ogol sie obijaja ! konserwuja mp jak ogorki na zime !


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 20:35 
Cytuj  
Sai napisał(a):
za to slyszlaem ze rdmi na ogol sie obijaja ! konserwuja mp jak ogorki na zime !

/me slaps Saitou
Jak śmiesz :P


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 23:15 
Cytuj  
No my jakos ledwno dostalismy WHM'a ;p
Nie wiem jak inni rdm ale co do mnie to chyba nie masz watpliwosci :)

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 00:32 
Cytuj  
Ja chce Goku w PTy, po ostatnim dynamisie od Zeta dowiedzialem sie ze wogole mielismy RDM w PTy... nie dostalem ani jednego refresha


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 00:52 
Cytuj  
A ja chce byc z Gokiem w pt, mam gdzies A1, jak mnie wywali to wezma innego a potem latam przez 10minut bez pt, nikt sie nie zainteresuje i musze pisac glupie teksty typu: Can I have a party ? :(
Wole byc w druzynie, w ktorej w razie czego - zawsze mnie invite'na :/


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 01:06 
Cytuj  
xav... od tego masz oczy i jestes leaderem party/alliance by spojzec na setup i ew cos zmienic poradzic... bardziej skupiles sie na tym by pozbyc sie drugiego tanka niz dorwac rdma... signupowalo sie 2 rdmow ktorzy nie przyszli i z tego taka sytuacja ale ludzie... odzywajcie sie...

gok byl w innym alliance jako jego lider... ostatnio zescie mnie o to gwalcili a teraz chcecie wszyscy byc w jednym alliance...

bodziu nie siej paniki... jesli nie zauwazyles to 2-3 mielismy mass DC tracac przy tym z 10 osob.. nie wiem czemu na ogol byli to ludzie z A1... nawet jesli mailes dc to chyba kuzwa wiesz kto jest twoim liderem i mozesz do niego /tellnac ze juz wrociles.... a jesli bylo to mass dc jak ostatnio to trzeba jak najszybciej odbudowac party... np wysylajac tella do bylych membersow..

edit: hmmm zaraz jak to wzieli innego ? poza blmami w a1 byl chyba tylko jeszcze crosno... watpie by ktos robil takie roszady... ludzie.... dogadujcie sie...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.