mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 19:44 
Cytuj  
Mała ciekawostka dla CoPowców. Przypadkiem zupełnie w Jueno wpadłem na już 2gi quest związany z Prishe. Jeden z nich daje Gruby facet patrzący w morze w Lower Jueno, gdzieś w okolicach bramy. 2gi daje Nevela w G-8 Upper jueno.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 09:05 
Cytuj  
Saed
Thergal
Phalian
Naif
jak nie zrobiliście walk z 3-3 to mogę wam dzisiaj około 17-18 pomóc w walkach z 2 nmkami, chociaż Overgrown Ivy jest łatwiutki i możecie zabić go sami prędzej. Jeśli jutro chcecie iść na Diabolosa i pofarmować chipy to lepiej żebyście dzisiaj zrobili całą misję 3-3 i dobrze by było żeby Canto też zrobił.
Po Diabolosie zacznie się wielogodzinne farmowanie tail feathers na Mistmelts i proponuje w weekend to zrobić od razu dla wszystkich.


_________________
Obrazek

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 10:22 
Cytuj  
Czwartek, piątek, sobota nie bede miał dostępu do finala. Dzisiaj możemy jeszcze coś porobic. Następny możliwy dla mnie termin to dopiero niedziela.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 12:03 
Cytuj  
CZWARTEK >>>> WOLNY

PIĄTEK --- PONIEDZIAŁEK >>>> NOCKI ...mogę grać max . do 21:30


_________________
COLD is BACK !

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 12:30 
Cytuj  
Bede dzisiaj na 17.. do 18:30 max.
3-3 mam zaczete, wiec mysle ze sie wyrobimy z NMkami.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 12:45 
Cytuj  
BUW to piekna miejsce... ;p

Postaram sie byc o 17. i tez pomoc... w koncu ktos na ta gorke musi was zaprowadzic. Skoro Diabolosa mamy zrobic dopiero w ndz to proponuje w czw wypad po mistmelty.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 13:41 
Cytuj  
o 17.00 mam zajecia takze najwczesniej moge byc o 20.00 no ale juz wystarczjaco namieszalem ^^;


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 19:18 
Cytuj  
mnie zostaly tylko nmy i wejscie na gore, kiedy sie zaloguje to nie wiem


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 01:11 
Cytuj  
Dziendobry.
Ja chcialem tylko powiedziec, ze jestem na etapie diabolosa i chcialbym go zrobic.
Na cap40 mam SMN i RNG.
Nie chce Was zmuszac do robienia tego 2 razy dlatego wolalbym isc za kogos kto juz to zrobil.
Dajcie znac co o tym myslicie.
Mam czas praktycznie codziennie wieczorami;]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 10:28 
Cytuj  
Fajnie sie sklada ze ludziska uzupelniaja CoP-a. Moze jak przyjdzie ponownie ubic profesorka to siem zalapiem?? :D
Trzeba sie przyznac - na Carbym STRAAAAAAASZNA nuudaa, pyska nie ma do kogo otworzyc, nawet poklocic sie z kimkolwiek nie mozna :P
Zieeew!!! :lol:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 10:28 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Dziendobry.

Dziendobry.
tak długo jak ludzie będą mieć różne problemy w realu tak długo będzie się to przekładać na misje CoP, nie ma szans żeby sobie wszyscy z tym poradzili także z CoPem albo powinniśmy sobie radzić jak dotychczas czyli co jakiś czas coś zrobić albo -> (nie wiem co tu napisać)
(btw ja już straciłem nadzieję na CoP za mojej "kadencji" w tej grze, może za 2-3 lata jak zacznę grać jeszcze raz będzie lepiej :D )


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 14:48 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Seph napisał(a):
Dziendobry.

Dziendobry.
tak długo jak ludzie będą mieć różne problemy w realu tak długo będzie się to przekładać na misje CoP, nie ma szans żeby sobie wszyscy z tym poradzili także z CoPem albo powinniśmy sobie radzić jak dotychczas czyli co jakiś czas coś zrobić albo -> (nie wiem co tu napisać)
(btw ja już straciłem nadzieję na CoP za mojej "kadencji" w tej grze, może za 2-3 lata jak zacznę grać jeszcze raz będzie lepiej :D )



Nie rozumiem... Gdzie odpowiedz na moje pytanie?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 15:08 
Cytuj  
Seph napisał(a):

Nie rozumiem... Gdzie odpowiedz na moje pytanie?

nie było pytania
to była luźna odpowiedź na "Dziendobry." i "Dajcie znac co o tym myslicie. "
problem z zebraniem 5 osób na misję CoP jest i będzie
można spróbować zrobic go w gronie tych ktorzy graja codziennie miedzy 18-24 czyli w czasie kiedy najwiecej ludzi teoretycznie może grać (i gra)
problem z tym że: niektórzy mogą od 20 lub do 21 lub od 22 lub do 22 lub do 24 itd. i nie mają na to wpływu
poza tym kwestia priorytetów jest najważniejsza bo niektórzy wolą sobie expować, niektórzy w realu coś porobić itd ...
same chęci do zrobienia kolejnych misji już nie wystarczą, trzeba się cholernie poświęcić (ale nie chcę dalej o tym pisać któryś raz)
ja jestem gotowy iść na każdą misję CoP w każdym ustalonym terminie jeśli będę w grze


_________________
Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 17:23 
Cytuj  
Dla mnie priorytety sa nastepujace:
wazne rzeczy w realu > zaplanowane rzeczy w grze > cala reszta :)
Jak chcemy robic cos razem to ustalajmy wspolnie dzien i godzine a ja na 99% bede.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 20:31 
Cytuj  
Napisze cos zanim zaczne sie ccza gadania :]

Problem z zebraniem sie jest i bedzie, niezaleznie ile bedziemy na ten temat debatowac. Zanim ktokolwiek zdecyduje sie grac w mmorpg, musi sobie odpowiedziec na kilka pytan, przede wszystkim:
- Na ile jest w stanie zrezygnowac z pewnych rzeczy w RL dla gry?
Zawsze RL bedzie wazniejszy i to jest najzupelniej zdrowe i naturalne, jednoczesnie jednak jesli ktos decyduje sie grac w mmorpg, decyduje sie grac z ludzmi, a wiec rowniez dla ludzi i z pomoca ludzi. Wazne jest tez aby postawic sobie pewne priorytety w grze i trzymac sie ich. Dla takich etapow w mmorpg jak CoP, ktorych nie da sie zrobic w 1-5 osob, wazne jest aby kazdy kto sie na to decyduje umial pewne rzeczy w RL w pewnym okresie czasu poswiecic i postawic CoP na miejscu priorytetowym w grze. Niestety tak to wyglada. I udowodnily juz nam to pozostale statici (czy jak macie ochote nazywac).

Chcialem zaznaczyc dwie BARDZO WAZNE (przynajmniej dla mnie) rzeczy zwiazane z tym co teraz robimy. Robimy to poniewaz mamy w tym interes, poniewaz nie mamy tanka. Gdybysmy mieli, nie robilismy by CoPa znowu od mammetow, tylko najpiew skupilibysmy sie na dojsciu do sea, a potem dopiero mysleli o pomocy innym - to jest moj punkt widzenia, i mysle ze kazdej osoby z tej pierwotnej grupy. Pomagamy wiec w (prawie) wszystkim od nowa poniewaz chcemy zeby Phalian potem pomogl nam :] To ze WY sie zglosiliscie nie jest nam bynajmniej nie na reke, wrecz przeciwnie, bardzo nam to ulatwia sprawe, poniewaz i wy bedziecie mogli potem pomoc nam. JEDNAK... jednak nie chcemy i nie mamy zamiaru czekac kolejnych 2 miesiecy az wy zgracie terminy i dogonicie nas z nasza pomoca. DLATEGO... dlatego to kiedy robimy dalszy ciag CoPa zalezy od tego kiedy bedzie mogl go robic Phalian i tylko i wylacznie Phalian. Jesli ktores z was nie bedzie moglo tego robic akurat tego dnia to, owszem, mozemy to zrobic dnia nastepnego raz, ale juz nie w dniu nastepnym po nastepnym ani jeszcze pozniej ani za kazdym razem w dniu nastepnym.

Zanim zaczniecie sie obrazac i obruszac, ze mamy was niby gleboko w dupie, pragne was poinformowac ze inni maja was jeszcze glebiej w dupie =P Nikt tutaj nie mysli nawet zeby pomoc innym zrobic CoPa, oprocz nas, kazdy sobie rzepke skrobie. I zapewne nie bez racji, bo CoP to: CZAS, CZAS, GILE, CZAS i GILE. Ludzie maja duzo innych zajec w grze i nie maja ochoty ich poswiecac zeby pomoc innym w czyms tak czasochlonnym i DROGIM jak misje CoPa.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 13:36 
Cytuj  
Dzieki Veji za uczciwe postawienie sprawy.
Ani przez chwile sie nie ludzilem ze uda mi sie 'wkrecic' do waszego statica. Zakladam ze najdalej po 5-2 (byc moze wczesniej) powiecie mi 'do widzenia'.
Tylko jednego nie rozumiem. Dlaczego Veji w topicu drugiego CoP statica pisales do mnie 'poczekaj az wroci Phalian to zrobimy to razem'? Po to zeby teraz napisac ze tak naprawde to wszyscy mniej lub wiecej maja was w dupie? Moze lepiej zebys wtedy nie pisal niczego?
Niewazne...
To kiedy idziecie na Diabolosa?

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 13:55 
Cytuj  
Vejiemu chodiz o to ze jak teraz vbedizemy robic misje to albo wszyscy naraz, albo ostatecznie dzien pozniej. Aby nie bylo ze raz misje robimy, potem drugi raz tydzien pozniej itd. <ja tak to zrozumialem> ^^


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 16:12 
Cytuj  
saed, zle zrozumiales :/ (choc moglam sie tego spodziewac ^^;;; Veji ma kontrowersyjny i specyficzny sposob pisania ^^;; )
chodzi o to, ze dla nas priorytetem jest cop, to ze robimy go teraz, jeszcze raz to dlatego ze nie mamy tanka, ALE jesli sa chetne osoby, ktore zaangazuja sie w to tak jak my, to swietnie! beda z nami chodzic...
ale jesli umawiamy sie na jakas misje, to robmy ja w jednym terminie, nie przekladajmy tego w kolko, bo rozciagnie sie to do 2miechow, a nam zalezy na szybkim robieniu copa -> dostep do sea;
kolejna rzecz to to, ze well.. nie chcemy po 50razy robic tej samej misji pod rzad niemal i jesli sie ktos teraz nie zalapie, to przykro mi.. jak zdobedziemy nasz dostep do sea, pomozemy tym co zostali w tyle; dlatego mozemy przelozyc misje o dzien.. ale nie o tydzien :/

'poczekaj az wroci phalian, to zrobimy to razem', bo phalian jest tu kluczowa postacia i dzieki niemu, i my bedziemy miec sea, i wy macie mozliwosc wczesniejszego robienia misji ktore my mamy za soba;
w dupie maja was uberzy, ktorzy maja misje na znacznie bardziej zaawansowanym poziomie, albo wrecz copy pokonczone i nie wpadnie im do glowy pomoc nowszym czlonkom lsa.. my dajemy wam szanse,a le oczekujemy ze i wy cos nam dacie, czyli pmozecie nam w misjach dalszych..

na diabolosa mamy nadzieje pojsc w niedziele, wszyscy, wiec prosze, zebyscie porobili csy i poumawiali sie ingame na ivy, jesli nie dacie rady, to cala niedziele poswiecamy na cop?


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 16:59 
Cytuj  
szanując to co każdy robił i zrobił w grze muszę napisać że Phalian nie jest i nigdy nie będzie gwarantem zdobycia dostępu do sea i ukończenia misji CoP dla nas ale ...... wszyscy musimy podporządkować nasz grafik misji do jego dyspozycji w grze, jak ktoś to oleje to będzie to jego strata jak się "załapie" to skorzysta, także jest tylko jedna rada dla tych którzy chcą zrobić z Phalianem CoP - obserwować jego posty i jego deklaracje pojawienia się na misje CoP, jak ktoś nie może w tym czasie to trudno, musi sobie zweryfikować priorytety :wink:
(chyba że jest do dyspozycji inny tank to nie ma co sie zastanawiać i robić misje, bo dam sobie obiąć moje taruuszy, że zanim dojdziemy do sea to ... , jestem "wielkim optymistą" i myślę że w lutym-marcu (+miesiąc) (omg zapowiada się rekord ?) uda się skończyć CoP ludziom którzy teraz mają lvl 60+)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 20:16 
Cytuj  
nagle was chętnych do kontynuacji CoPa pojawiło się tylu ,że możecie zacząćśmiało skłądać next statik ..... zawsze z poprzedniego znajdzie się ktoś taki jak Simi , kto chętnie pomoże "again" & "again"......zamiast więc mieć do kogoś żal ( słuszny lub nie ) .....zbierzcie się w grupę i ....odświeżcie temat .... chyba lepiej ,żeby 5,6 osób po raz 1szy poszło na diabolosa , niż 1 ...a reszta dalej czekała na Zbawienie .....


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.