mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 21:51 
Cytuj  
Przed 20 byloby ok!W zaleznosci ile bedzie zlecen!W sumie mi odpowiada i ta wczesniejsza godzina i pozniejsza :P


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 21:53 
Cytuj  
a mi zalezy kiedy faf bedzie


_________________
Jast v2.0

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 21:54 
Cytuj  
I tak nie wypadnie dzisiaj a-hands ;) hehehe


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 21:55 
Cytuj  
Wypadnie :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 21:56 
Cytuj  
Nie ma szans to jest klatwa Pilka / Lesia Hhahahaha


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 06:16 
Cytuj  
W sumie jak patrze to jestem cały dzień w środe :)


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 10:47 
Cytuj  
Takie avatary, i pls prosze nie pisac ze RDM moze to solo zrobic :roll:
Waking the Beast
Start Quest - ??? Carbouncle - La Theine Plateau (G-6)

6 x Elemental Avatar Battles :
Defeat the 6 Prime Celestial Avatars at the 6 cloisters.
As in the Trial by Earth family of quests, the Prime avatars have an elemental TP attack that is not a Blood Pact.
These TP attacks ignore Utsusemi and do ~1000 damage unresisted, so keep Barspells and Carol on the tanks (if any) at all times.
Titan: Geocrush
Ifrit: Meteor Strike
Shiva: Heavenly Strike
Ramuh: Thunderstorm
Garuda: Wind Blade
Leviathan: Grand Fall
The Avatars use their Astral Flow attack at around 10-15% HP, not at 50% like the Trial avatars.
You can either tank the Avatar with Ninjas, or if you have enough Summoners (6 or so), they can kill the avatar by themselves with physical Blood Pacts.
Nukes of the Avatar's weak element do decent damage, but nukes are better used on the elemental pets.
The avatars are supported by 4 elementals that share hate with the avatar.
As well as attacking the players, the elementals cure the avatar with tier IV nukes.
If killed, an elemental respawns each time the avatar uses its special elemental TP attack (see above).
The elementals' melee attacks have an added effect of the appropriate debuff of that element.
A good number of Black Mages are important for killing the elementals. 5 -ga III spells of the strong element will take out all of the elementals.
Defeat the avatar to win.
Each BCNM will drop a few elemental clusters of the appropriate element after the win and each person will receive the following key items:

Po zodbyciu 6 Key item's :
Eye of Flames
Eye of Tremors
Eye of Tides
Eye of Gales
Eye of Frost
Eye of Storms

Final Battle
Once you have all 6 key items, proceed to Full Moon Fountain for the final BCNM and one kick butt cut scene.
Once you defeat this final BCNM (sometimes random avatar weapons (i.e. Ifrit's Bow) will drop upon exit), you will also receive a Faded Ruby (key item).
battle name: "Waking the Beast", player limit: 18, time limit: 30 minutes.
The battle at Full Moon Fountain involves fighting Carbuncle Prime.
The sequence for the battle is as such:

1 Carbuncle Prime will appear and will stay until he hits 70% HP, at which point he'll disappear.

In its place will appear Titan Prime. When he's dead, Carbuncle Prime will appear.

Deplete Carbuncle Prime's HP to ???% (40% or 50%), and he'll disappear.

In its place will appear Leviathan Prime and Shiva Prime. When they're dead, Carbuncle Prime will reappear.

Deplete Carbuncle Prime's HP to ???% (20-30 % points less than 40 or 50%), and he'll disappear.

In its place will appear Garuda Prime, Ifrit Prime, and Ramuh Prime. Defeat them and Carbuncle Prime will reappear.

However, this time there will be *5* Carbuncle Primes.

Defeat these 5 Carbuncles, and the battle will be won.

Return the Faded Ruby to Carbuncle to finish the quest and receive a Carbuncle's Pole.

--------------------------------------------------------------------------------
Additional Rewards
These items may be dropped during the BC.

Carbuncle's Cuffs
Garuda's Sickle
Ifrit's Bow
Leviathan's Couse
Ramuh's Mace
Shiva's Shotel
Titan's Baselard


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 10:55 
Cytuj  
Orba mam, czeka od kilku miechów w mogu, Panowie black mafia, ufam Wam :) ustalcie tylko termin :)


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 11:00 
Cytuj  
kiedyś Sai próbował obadać nasze chęci zrobienia tego questa mam nadzieję że się uda tym razem
Tomala jutro idziemy na ksnmy
ja też dam jednego orba na dragony (chyba)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 11:34 
Cytuj  
Zycze wam powodzenia, ale IMO smoki lepiej robic w normalnym skladzie, chyba ze jestescie w stanie je zabic razem jednym nukiem.

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 11:40 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Zycze wam powodzenia, ale IMO smoki lepiej robic w normalnym skladzie, chyba ze jestescie w stanie je zabic razem jednym nukiem.


Wiem że smoki są faktycznie dośc trudne, byłem raptem 2 razy i łatwo nie było. Jedną serią nuków ich nie da rady ubić. Skład na walkę hmmmm, 4 blm, nin i whm, wtedy może da radę.

Jesli chodzi o nin, to chyba też Zjawcia chciała z tego jakiś drop.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 11:42 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
kiedyś Sai próbował obadać nasze chęci zrobienia tego questa mam nadzieję że się uda tym razem
Tomala jutro idziemy na ksnmy
ja też dam jednego orba na dragony (chyba)


A o której idziecie? Mam nadzieje że już będę w domu.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 11:44 
Cytuj  
smoki są podatne na : Sleep, Gravity, Bind
aż się same proszą żeby je próbować zabić z daleka a nie bliska
szanse na zebranie normalnego-sensownego składu na takie smoki wynoszą dokładnie 0, prawdopodobnie zabrakłoby ochotników którzy musieliby się nieźle napocić żeby prosić i wybłagać litość ludzi którzy zechcieliby poświęcić pół godziny z endgame'u, jak ktoś myśli że się mylę to zapraszam do zgładzania się nawet w tym topicu 75lvlowców z CC którzy zechcieliby zabić np. dla Tomali te smoki


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 11:49 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
smoki są podatne na : Sleep, Gravity, Bind
aż się same proszą żeby je próbować zabić z daleka a nie bliska
szanse na zebranie normalnego-sensownego składu na takie smoki wynoszą dokładnie 0, prawdopodobnie zabrakłoby ochotników którzy musieliby się nieźle napocić żeby prosić i wybłagać litość ludzi którzy zechcieliby poświęcić pół godziny z endgame'u, jak ktoś myśli że się mylę to zapraszam do zgładzania się nawet w tym topicu 75lvlowców z CC którzy zechieliby zabić np. dla Tomali te smoki


Poprzednim razem mieliśmy o ile dobrze pamiętam (a mogę sie mylić :) ) następujący skład:
Sim (blm), Gok (rdm), Zja (nin), Karwacek (drk), ja (mnk) i ostatniej osoby nie pamiętam.... Raz mielismy wipe, a raz wygralismy z trudem.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 11:56 
Cytuj  
ja nie byłem nigdy na Double Dragonian
(na 15 ksnmów byłem tylko na 3, dzięki czarnuchom byłem na ptaszkach)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 11:57 
Cytuj  
Tomalsky napisał(a):
Wiem że smoki są faktycznie dośc trudne, byłem raptem 2 razy i łatwo nie było. Jedną serią nuków ich nie da rady ubić. Skład na walkę hmmmm, 4 blm, nin i whm, wtedy może da radę.


przy 4x blm, nin i whm to tylko niepotrzebna ozdoba lepiej wziasc 2 wiecej blmow lub barda

Mysle ze trzeba by zabic je osobno, 5x thunder4 > stun+ ES-sleep2 > 5xblizzard4. Jesli jeden smok nie padnie po takiej serii bedzie problem hyh. Po zabiciu jednego 4 restuje jeden czeka z gotowym ES-sleep az obudzi sie drugi > sleep > rest > 5x thunder4> stun+ES sleep> 5x blizzard4...

Najgorsze co mzoe nam sie trafic poza wielkimi ilosciami hp smokow i resowaniem nukow to res na es+sleep i body slam miedzy nukami ktore ma ogromny zasieg i power, ale ja bym byl jednak dobrej mysli 8)

Quest z avatarami chetnie bym zrobil... te pojedyncze walki sa 6cio osobowe czy tez alliance ?
Shivas shotel jest cool 8)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 12:14 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Tomalsky napisał(a):

Quest z avatarami chetnie bym zrobil... te pojedyncze walki sa 6cio osobowe czy tez alliance ?
Shivas shotel jest cool 8)


Avatar prime + 4 elementale v 18 ppl aliance ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 12:42 
Cytuj  
no to ciezko bedzie sie zebrac :] i nie zalezy to od mafii heh, ale smialo stok! sprobuj zorganizowac, ja sie przejde :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 13:39 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Tomalsky napisał(a):
Wiem że smoki są faktycznie dośc trudne, byłem raptem 2 razy i łatwo nie było. Jedną serią nuków ich nie da rady ubić. Skład na walkę hmmmm, 4 blm, nin i whm, wtedy może da radę.


przy 4x blm, nin i whm to tylko niepotrzebna ozdoba lepiej wziasc 2 wiecej blmow lub barda

Mysle ze trzeba by zabic je osobno, 5x thunder4 > stun+ ES-sleep2 > 5xblizzard4. Jesli jeden smok nie padnie po takiej serii bedzie problem hyh. Po zabiciu jednego 4 restuje jeden czeka z gotowym ES-sleep az obudzi sie drugi > sleep > rest > 5x thunder4> stun+ES sleep> 5x blizzard4...

Najgorsze co mzoe nam sie trafic poza wielkimi ilosciami hp smokow i resowaniem nukow to res na es+sleep i body slam miedzy nukami ktore ma ogromny zasieg i power, ale ja bym byl jednak dobrej mysli 8)

Quest z avatarami chetnie bym zrobil... te pojedyncze walki sa 6cio osobowe czy tez alliance ?
Shivas shotel jest cool 8)


No ja też będę dobrej mysli :) Wydaje mi się ze thunder i blizard whcodził na smoczki zawsze (ale moge sie mylić) i zabierał po około 10% hp. Więc przy 5 thunder i 5 bliard dałoby radę :)


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 13:48 
Cytuj  
widziealem 3x wipujacych tam blmow. raczej no thanks


_________________
Jast v2.0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.