mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 447
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 20:48 
Cytuj  
hmmm - no to zrobie tak - od niedzieli jestem w domu (teraz akurat trwa Krapkowice-CCminiparty-zaduzosiewodkipolalo) - kazda wolna chwile bede lv.lowal RDM - wydaje mi sie ze w tydzien+ bede mial 75 (ofkoz mam juz perle Pixies :] )


_________________
.oO°Oo. Gizmos: Elvaan .oO°Oo.
RDM 75 | BLM 75
Bastok/Windurst/SanD'Oria: Rank 10 | ZM: Done | CoP: Done | ToAU: Done | WotG: 3 | Assault: C


Ostatnio edytowano 2 lis 2006, 20:57 przez Gizmos, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 20:49 
Cytuj  
Nie wiem jak inni ale ja miałem okazje grać z Krespinem w sumie raz. Na Fafnirze w DD party dostawałem przez 60% walki (dopóki nie sprawdziłem jakie mam buffy) Minnie i Ballade ;) No i fakt że się parę osób na Dynamis na niego skarżyło.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 21:02 
Cytuj  
No jest w Pixies paru oryginalow. :D

Poza tym chlopaki zamieniaja sie kontami i czesto nie waidomo kto kim gra naprawde. Nie jestem fanem takich zamian, ale dzieki temu nigdy nie ma problemu z setupem.

Gizmos --> parelke Pixies mozna nosic juz majac 60 lvl, ale tak jak Lesiak napisal - lepiej zrob najpierw 75 zanim sie wlaczysz w wir HNMLSowania, bo potem to juz na levelowanie nie ma tyle czasu. :)

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 01:22 
Cytuj  
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 01:23 
Cytuj  
{Congratulation}


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 01:26 
Cytuj  
Zjawcia > o co chodzi ? jak nie cchesz flamea robic > Napisz na privwa


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 02:08 
Cytuj  
Ech, nie trzeba bylo screenow robic, mam zaufanie do ciebie Zjawcia. :)

Gwoli wyjasnienia, zeby uprzedzic ewnetualna drame: dzis OB i Pixies spotkalo sie na jednym campspocie i doszlo do paradoksu, kiedy czlonkowie Pixies campia przeciwko Pixies. Oczywiscie mozna bylo udac, ze nic sie nie dzieje, ale 3 na 4 obecnych liderow uznalo, ze lepiej dla wszystkich bedzie, jak osoby w takim wypadku beda czlonkiem jednego LSa.

Mam nadzieje, ze to paradoksalnie pomoze utrzymac nam dobre stosunki miedzy naszymi LSami.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 08:03 
Cytuj  
wg mnie pochopnie myślicie, podejmujecie decyzje itd.
co z tego kto w jakim jest LSie w danym czasie i miejscu poza CC skoro to doprowadza TYLKO do pozytywnych rzeczy dla memberów CC?
jakim cudem możecie raz twierdzić że dobro LSa jest ważne a raz że dobro jednostki ? partię jedną już taką mieliśmy 40+ lat która mętliła ludziom widok w oczach i kazała myślec po swojemu ...
jakim cudem Pixies ma się słuchać jakiś obcych liderów przesiąkniętych schematem grania , życia, gadania na /l /p /t itd., od kiedy człowiek ma słuchać się maszynek do grania którzy być może nie kumają co to znaczy wspólne granie z przyjemnością ?

piszę tak bo po tym co widziałem Pixiesowi dużoooooo brakuje do tego żeby być HNMLSem czy SkyLsem, sama zbieranina njubów którzy nie potrafią dojść na najbanalniejszy spot w rozsądnym czasie a potem robiąca roszady afk w kluczowych momentach to jak dla mnie trochę za mało żeby porównywać swoją metkę do innych poważnych HNMLSów
a skoro Pixies HNMLSem nie jest i być nie może to po co ta cała zabawa z konkurencyjnością z innym nieistostnym Lsem w ffxi ? (i to przeciw Zjawci, chyba ktoś zwariował)

jak ktoś mi wytłumaczy że głupie i banalne dobro jakiegoś LSa (poza DH,CAE i innych wynalazków którzy generalnie mają gdzieś resztę świata) jest/ma być stawiane wyżej od dobra jednostki grającej w ffxi a potem się tego nie wyprze to bedzie 'wielki'

jaka i dla kogo z punktu widzenia funu różnica dla CC jest czy najpierw osode czy B.H. będzie mieć Myrta,Kyu i inni którzy zasługują u nich czy
ktokolwiek w Pixies ? (tylko z punktu widzenia CC mnie interesuje, indywidualny poziom wredności, zawistości, zazdrości czy innych banałów w grze czy w realu mnie nie interesuje w ogóle)

jak się komuś w Pixies nie podoba to powinien odejść a nie jak się mi nie podoba -> takiej powinniśmy/powinniście trzymać się zasady

tak jak Opi napisał w Pixies jest paru oryginałów, tylko kogo tak na serio się czapiacie ?
jak dla mnie to kopa powinni dostać ludzie którzy nie mają pojęcia jak dojść bezpiecznie na spot w LSie który chce na siłę mieć na metce namalowane HNMLS a nie Zjawcia która ma dylemat : który LS dla mnie więcej zrobił i który powinien w danym czasie i miejscu uzyskać ode mnie nagrodę/pomoc/poświęcony czas

dobra rada dla bossów Pixies : nie pozwólcie żeby ludzie sobie z Pixies robili socjal bo będzie dochodzić do tego co w innych takich Lsach : w czasie eventów ludzie będą levelować swój kolejny lowjob zamiast iść tak jak każdy inny na dawno zapowiedziany event

jak dla mnie wybór piątek -> Ulli to świadomy wybór kolizji z innymi LSami w których są ludzie z CC, jak można nie wiedzieć takich banałów grając codziennie który takiLS kiedy co będzie robić ? skoro np. 5-10-15 osób z CC wie to od daaaawna ...

btw. jak coś mi się nie spodoba to będę znikać :D , ja nie jestem od ratowania świata i uczenia ludzi jak należy grać i kiedy nie należy chodzić afk, co najwyżej mogę pokazać czego robić nie wypada :) ale mnie fun innych nie interesuje, tak jak wszystkich zresztą

nie robię dramy o perełki (bo są one najmniej istotne jeśli spojrzy się na ilość ludzi z CC i z pozostałych LSów w Pixies którzy wygrywają kluczowe Pixieswalki w ffxi) tylko o podejście partyjne do fun'u, 'wszyscy chcemy dobra wszystkich ale tylko u nas', jak najtwardsza komuna w chinach ... :-? żeby po chwili spotkać się przy 'kawie w CC' i pośmiać z miejsca w którym śmiać się nie wolno ... :-?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 09:04 
Cytuj  
bez obaw, nie wrzucilam nikogo na /blist

nie chce dramy, skriny wrzucilam tlykjo po to zeby uniknac dramy na przyszlosc :-?

nie mam do nikogo pretensji, idac wczoraj z OB do sky mialam swiadomosc ze jak tylko pojawie sie na spocie Ulika to wylece z pixies, jak widac niektore rzeczy sa latwo przewidywalne...

ktos powiedzial mi wczoraj ze dla spodni rzucam szanse na zobaczenie co FFXI ma mi do zaoferowania w endgame - nie sadze - zobaczylam wystarczajaco duzo a tankowanie fafa, hydry, cerba czy calej reszty niczym sie od siebie nie rozni poza specialami od ktorych mozna zginac...

[edit]
seal of suzaku i seal of seiryu ktore mialam - sa u Desha


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 12:43 
Cytuj  
Sim --> mnie tez zalamuja niektore noob zagrania czlonkow Pixies, ale smiem twierdzic, ze to oznaka spadku poziomu graczy FF XI. Pogon za ulatwianiem rozgrywki zabija to co mi sie podobalo w tej grze najbardziej. Teraz wszyscy mlodzi gracze maja po 3-4 joby (oczywiscie bez meritow, bo po co), ale za to nie znaja polowy krain FF XI, nie maja map, nie wiedza jaki mob na co aggruje itp, znaja tylko spoty, gdzie szybko da sie expowac.

Sadzac po tym co sie dzieje w DA to zalew takich graczy nie ominal tez najwiekszych LSow: DH albo wipuje dzien po dniu, albo zabija Fafa po godzinie w dramatycznym stylu. CAE rzadziej sie tam widuje, ale wczoraj tez mieli duzy problem z zabiciem smoka. Pixies akurat na tym tle wypada super, poza dwoma wpadkami z darterami.

Sim to jest zludzenie, ze gdzie indziej jest SUPER, wszyscy sa expertami w grze i do tego przykladaja sie nalezycie do tego co robia.

===============================================

Jesli chodzi o Zjawcie to nie wiem co tam jej gadali na /tell inni czlonkowie Pixies, ale ja nie mam do Zjawci zadnych pretensji. Wprost przeciwnie uwazam za sluszne to, ze zostala w OB po tym jak dostala od tego LSa Osode.
Bycie w dwoch LSach robiacych podobne rzeczy powoduje, ze z czasem narastaja tylko wzajemne pretensje i wrogosc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 14:10 
Cytuj  
Opi > nie wiem jak DH ( bo Maxii pewnie zaraz by zaprzeczyl ) , lae wydaje mi sie ze starzy gracze wymiekaja ..... zostaja tacy jak Marky czy Vin , ktorzy naprawde robia to bo im sie podoba wszystko ( bylem nieraz swiadkiem jak Marky czy Vin pasowali itemy ktore by sie im przydaly > dla innych > a punktow maja najwiecej ) , strasznie duzo pojawia sie nowych graczy > bo luki trzeba uzupelniac ..... i ten Pierdolony WoW :p
Jak widze łaskę robiona przez jakiegos uber chujka ( sorry ) ze pojawi sie od czsu do czasu > pierdolac w kolko o WoW ze jest wow taki fajny .... to kicknal bym go z checia ...nvm

Nowi musza sie nauczyc grac > dlatego CAE nie jest juz takie jak bylo :) .... ale jakies priorytety musza byc postawione ... Ja wole byc dobrym whm > + my dream snm 75 :) niz robic x jobow > tak jak pisaliscie ... merity > doswiadczenie ...do tego daze ..szkoda ze reszta goni z jobami 70+


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 14:24 
Cytuj  
nikt nie mial do mnie o nic pretensji, no moze pare osob ze zostalam w OB a nie w pixies ;)

z OB dostalam s.kote i k.osode. nie fair byloby teraz po prostu olac ten LS, dobrze sie tam czuje i lubie z nimi lazic :)

troche mi przykro ze nie da sie pogodzic obu rzeczy i teraz co najwyzej spotkamy sie razem na limbusie czy dynamisie, bo w kazdym innym miejscu to raczej po przeciwnych stronach spota :-?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 14:30 
Cytuj  
No dobra ale co innego jak ktoś gra 1-3 lata i przez ten czas poznał grę, wylewelował postać i ma dużo wiedzy na temat FFXI, a co innego jak ktoś zaczyna teraz a tu prawie sami uberzy :wink: . Więc nie "traci" czasu na poznawanie, odkrywanie itd. tylko szuka pomocy uberów i lvluje jak najszybciej żeby robić coś z nimi :) Ja gram bardzo mało i jeśli wytrwam tyle to może 75 bede miał za 1-1,5 roku. W tym tempie to już może nie pogram z niektórymi z was bo ktoś zrezygnuje/znudzi mu się. Z braku czasu też wole czsami spytać o coś na ls niż szukać na stronkach ponieważ czas przeznaczony na granie poświęciłbym na siedzenie i czytanie poradnikow. Nie mówie, że zlewam je kompletnie ale dokształcam się w miarę możliwości czasowych.
Pozdrawiam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 14:33 
Cytuj  
malo jest takich "swiezych" jak ty ? to jest przyjemne zginac pare razy , ale osiagnac cos SAMEMU bez pomocy uberow > nawet kosztem exp ... :)nie martw sie o przyszlosc > moze ty zostaniesz uberem ? dzis nie jest wazne kto ma informacje > bedziesz chcial to wszystko wyczytasz w necie :)
poza tym ta gra jeszcze dlugo sie nie skonczy , a ludzie beda wracac z kazdym dodatkiem > i z powazniejszymi zmianami > spowrotem do gry :)


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 14:47 
Cytuj  
Nie moge sie nie zgodzić bo prawdę piszesz :) Dla mnie dużą pomocą jest jak mi ktoś cos na ls wytłumaczy i o to mi głównie chodziło. No i o pomoc przy Subjob :) Dzięki Allbin :D
P.S. Coldee może byś mi pomógł trochę w exp.... znaczy się pomógł lecząc jak ja biję mobki... znaczy to chyba jest ten PL :wink:
Pomyslałem sobie, że nie będe robił dopisku (joke) ale chyba powinienem był zrobić :oops:
To był joke.


Ostatnio edytowano 4 lis 2006, 15:56 przez Superbart, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 14:53 
Cytuj  
Superbart napisał(a):
P.S. Coldee może byś mi pomógł trochę w exp.... znaczy się pomógł lecząc jak ja biję mobki... znaczy to chyba jest ten PL :wink:


chyba nikt Ci nie zdazyl powiedziec ze PL nie jest u nas mile widziany :evil: :evil: :evil:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 14:59 
Cytuj  
Polecaliśmy mu Myrtę xD


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 15:02 
Cytuj  
PLned cie jak przejdziesz .... np>4 razy diuny > 5ty raz cie Plne

chodzi o to ( pisalem juz tyle razy ) zebys mial oczy wszedzie > pilnowal siebie i reszty > jak masz PL to nie dbasz o to czy bezpiecznie jest czy nie > masz PLa przeciez >> uwierz mi potem nie bedziesz umial grac > na wyzszych lvlach > i ludzie beda cie umieszczac na blistach > zeby cie nigdy do party nie brac .... to nie to ze nie chce > lepiej dla ciebie grac bez PL


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 16:35 
Cytuj  
większym zagrożeniem dla LSa typu Pixies jest olewanie ludzi którzy są online z perełką ON w czasie eventów i pozostawanie w miastach w momencie campienia niż uczciwa gra Zjawci, Kyu, Myrty i innych polaków w innych Lsach, nagrodą dla nich jest niemożność pogrania sobie (bardzo rzadko ale czasami się udaje) w poważnym endgamie z innymi polakami a nagroda dla Pixieowców którzy mają żółtą perełkę ON olewających eventy jest głaskanie po udach i głowie żeby tylko mieli dobry humor, dobrze się czuli i żeby im się układało jak najlepiej w grze i w realu
ja się nie łudzę że gdzie indziej jest super bo wiem że z litości ludzie idą na ustępstwa którego wynikiem są problemy podczas bicia mobków VT w 8-12 osób nie wspominając o twardszych
jeśli chodzi o WoW to od samego początku tam widać że większość rzeczy jest robionych dla gracza a nie jak w ffxi dla garstki managerów i projektantów którzy każdego ranka kombinują przy balansie i jak do tej pory mają z tym ogromny problem, po 3+ latach istnienia gry, njubostwo projektu na maxa, ale co się dziwić skoro wszystkich njuansów krzakami wyrazić się nie da


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 16:44 
Cytuj  
nie chwal , nie chwal , bo sie jeszcze kur.... przerzuce :p


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.