mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2009, 17:36 
Cytuj  
bede - po 21 kilka minut


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 10:18 
Cytuj  
Chciałbym parę słów napisać od siebie o zasadzie free lota, która jest obecnie stosowana.

We wszystkich praktycznie sytuacjach, w których był stosowany free lot (głównie na Dynamisie) funkcjonuje zasada "need before greed". Czyli proces taki:

1. Mam punkty, mam priorytet, biduje - dostaję item >
2. Mam punkty, biduje - dostaję item >
3. Jak tyle samo punktów na dany item - cast lots >
4. Jak nikt nie bierze za punkty -> free lot
5. Najpierw free lotują osoby, które mogą założyć dany item >
6. Potem osoby, które mają danego joba na wyższym poziomie >
7. Potem osoby, które mają danego joba na dowolnym poziomie.

Wczoraj była sytuacja, że z bossa wypadło body Skadi 25. Nie bidowałem tego - bo na razie priorytetem moim jest Legs (Body na 2 miejscu). Po serii freelotów body trafiło do Konia (RNG25).

Wiem, że teraz zasadą jest to, że jak nie ma bida to sobie może free lotować każdy (nawet kto ma joba na lvl1).

Ale czy uważacie, że taka sytuacja jest OK? Rozumiem, że taka zasada ma na celu zmuszenie ludzi do bidowania za itemy - ale team też jest raczej zamknięty i możemy się we własnym gronie dogadać (tak jak Rha proponował) co kto dostaje - bo jednemu to będzie bardziej przydatne, drugiemu mniej. Moja wina, że się o zasadzie freelota obowiązującej na Salvage dowiedziałem dopiero po fakcie, byłem przekonany, że stosowany jest ogólnie przyjęty system (jak na Dynamisie - tak jak napisałem wyżej).

Jeżeli wypadłaby jakaś część, która mi nie jest specjalnie potrzebna, a wiedziałbym, że ktoś ma ją w priorytecie - to na milion procent bym jej nie lotował, bo komuś innemu się bardziej przyda niż mi.

Dlatego proponuję, żebyśmy podyskutowali o zmianie zasad free lota na takiej zasadzie jak wyżej. Mniej frustry, więcej myślenia teamowego. Z Koniem też wczoraj rozmawiałem na ten temat - ja wiem, że ten item spokojnie jeszcze wypadnie - ale nawet Koniu stwierdził, że gdyby wiedział, że mi ten item jest potrzebny to by passnał bez problemu.

Co sądzicie?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 10:37 
Cytuj  
Takie rozwiązanie jest logiczne, chociaż wg. mnie sytuacji, że osoba nie mająca joba gdzieś w pobliżu lvl 75 będzie lotowała item, jeśli na runie jest ktoś, kto tego potrzebuje, ale ma to (jak np. Huck) na drugim czy trzecim miejscu na liście rzeczy potrzebowanych. Rozumiem, że można, ale to nie jest jakiś random run "nachapać się i nara". No, chyba, że inni passną to co innego. :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 10:49 
Cytuj  
Dla mnie tak jak jest to jest ok (może nie najlepiej, ale jest ok). Jak coś chcesz to bidujesz. Nie chcesz, nie bidujesz. Jak się na coś czaisz to biduj. Jak chcesz coś na później to bidniesz później. Trzeba być zdecydowanym co się robi lub chce. Co to za gadka, że będę chciał na później. Albo chcesz albo nie. Zawsze można było się ugadać "chłopaki (i panno)... ten itemek będę robił po tym i po tym a nie wiadomo kiedy znów wypadnie. Mogę go lotnąć???". Działamy w zespole i powinniśmy się dogadywać jak zespół. Jak ktoś tego nie potrafi to sorry... ma problem. Pograjcie trochę w gry zespołowe... jak się drużyna nie potrafi dogadać to niema gry.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 11:19 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Dla mnie tak jak jest to jest ok (może nie najlepiej, ale jest ok). Jak coś chcesz to bidujesz. Nie chcesz, nie bidujesz. Jak się na coś czaisz to biduj. Jak chcesz coś na później to bidniesz później. Trzeba być zdecydowanym co się robi lub chce. Co to za gadka, że będę chciał na później. Albo chcesz albo nie. Zawsze można było się ugadać "chłopaki (i panno)... ten itemek będę robił po tym i po tym a nie wiadomo kiedy znów wypadnie. Mogę go lotnąć???". Działamy w zespole i powinniśmy się dogadywać jak zespół. Jak ktoś tego nie potrafi to sorry... ma problem. Pograjcie trochę w gry zespołowe... jak się drużyna nie potrafi dogadać to niema gry.


Krzysiek - chodzi o to, żeby nie było sytuacji, że itemy wpadają do ludzi, którzy w życiu ich nie wykorzystają, tylko dlatego, że wcisnęli "Cast Lot" dla funu. Sam powołujesz się na gry zespołowe - jeżeli ktoś myśli zespołem, to będzie wiedział, że niektóre itemy są innym ludziom bardziej potrzebne. To tak jakbym teraz zaczął free lotować Aresa, mając WARa na 43 levelu - nie lotuje bo wiem, że w zespole są osoby, które czekają na ten item. A w sytuacji gdy jest wielu chętnych na jeden item jest system punktów i bidowanie.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 11:37 
Cytuj  
Ujmę to w skrócie tak - w ekipie tej jest kilka osób, które nie myślą logicznie.

BTW. Wczoraj nie mogłem grać i zadziałało prawo murphy'ego ;D
Drop morrigan legs 35, które mam na prior list :D Kolejny raz pewnie dropną za rok :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 11:38 
Cytuj  
Ale jak jakaś osoba nie mówi, że chce jakiś itemek do joba, którego używa to z jakiej paki ja mam się wychylać. I co może mam się jeszcze pytać " słuchaj może mi powiesz łaskawie czy może aby tak przypadkiem nie potrzebujesz tego itemka???". A wczoraj zamiast drętwo gadać na temat free lota trzeba było żywo zaapelować do reszty zgromadzonych, że tego body będziesz i tak potrzebował po zrobieniu kalesonów czy tam sandałów i jeżeli to nie problem to czy możesz go wziąć, gdyż bidowałeś kalesony czy tam sandały... a one nie wypadły/ też wypadły. Sam miałem ochotę na te ciuszki za free... bez kitu do tego by mieć free sprzęt do low level. Nikt się o ten equip nie upominał, że by mu się przydał do skompletowania geara Lv75, to ludzie lotowali.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 11:51 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Ale jak jakaś osoba nie mówi, że chce jakiś itemek do joba, którego używa to z jakiej paki ja mam się wychylać. I co może mam się jeszcze pytać " słuchaj może mi powiesz łaskawie czy może aby tak przypadkiem nie potrzebujesz tego itemka???". A wczoraj zamiast drętwo gadać na temat free lota trzeba było żywo zaapelować do reszty zgromadzonych, że tego body będziesz i tak potrzebował po zrobieniu kalesonów czy tam sandałów i jeżeli to nie problem to czy możesz go wziąć, gdyż bidowałeś kalesony czy tam sandały... a one nie wypadły/ też wypadły. Sam miałem ochotę na te ciuszki za free... bez kitu do tego by mieć free sprzęt do low level. Nikt się o ten equip nie upominał, że by mu się przydał do skompletowania geara Lv75, to ludzie lotowali.


Dlatego chodzi o to, by funkcję free lot zmienić w ten sposób, żeby nie trzeba było za każdym razem mówić "JA JA JA!". Po to są rulesy jakieś ustalone, żeby się na nie powoływać - ja się na nie powołuje i proponuje konkretne rozwiązanie, które usprawni tego typu zdarzenia. Nie chcę sytuacji, by ktoś nie bidował i potem do wszystkich mówił - JA TO POTRZEBUJĘ! PASSUJCIE WSZYSCY! Jeżeli zasada free lota wg leveli zostanie wprowadzona to będą jasne i czyste zasady dla każdego.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 12:10 
Cytuj  
Taki free lot jak mówisz Huck ma jedną wadę - zakładając ze nie ma osoby na runie co potrzebuje i może nosić skadi body ,a np. xxx chce to skadi body to nie będzie bidował za min. 50% pkt (lub 25) bo i tak tylko on będzie mógł free lotnąć. Dlatego imo lepiej zostawić tak jak jest bo potem będzie ze pare osób ma połowę 25 co chce i nadal maja xxx pkt żeby przebidować kogoś na innej części która też chce. :roll:

Edit: Jak się nie chce takich sytuacji to lepiej żeby osoba która dostała item z free lot nie dostała pkt za ten run z tej części - wtedy ludzie nie będą lotować kiedy tego nie potrzebują :P


Ostatnio edytowano 15 maja 2009, 12:16 przez Tokimu, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 12:13 
Cytuj  
Huck w pierwszym poście napisałem free lot=każdy może brać a co mają zasady dyanamisowe do salvage teraz na dynamisach dropi duzo wiecej AFów niż kiedyś.
Wątpie że jakakolwiek 35ka będzie na free lot (no może nie teraz ale z czasem też).
Co najwyżej moge wprowadzic BID ludzie co mogą nosić, potem ci co maja 70+, 60-70, i free...
Skoro nikt nie biduje to wyraźnie widać że jednak na tym mu nie zależy tylko liczy na free lot i kalkuluje że niema dużo ludzi co nosić to po co bidować jak może akurat wpadnie...(zreszta itemy z bossa AR, SSR w 90% kazdy dostanie i tak wiec szkoda pisać).
Jak zamkniemy farmowanie bossów to wiekszość powina miec co chce i jak 15ka nie jest z ZR albo card to poiwnni być 2/3 wtedy.
Po to macie punkty żeby samemu sobie prioryty wybierać i bidowac co chcecie kiedy chcecie więc jakakolwiek drama po tym jak się pisało że szkoda punktów na item to po co pretensje do reszty zanim 35ka dropnie to moze koniu bedzie miał rng na 75.
Nic nie jest nielogiczne ale bedzie free i dla tych co mogą nosic to każdy zacznie kombinować ze mało ludzi nikt poza nim nie moze nosic to po co bidować zachowa punkty i i tak dostanie item i bedzie miał w szachu osobe co akurat nie przyszla i oboje chcą inny item.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 12:23 
Cytuj  
Tokimu napisał(a):
Edit: Jak się nie chce takich sytuacji to lepiej żeby osoba która dostała item z free lot nie dostała pkt za ten run z tej części - wtedy ludzie nie będą lotować kiedy tego nie potrzebują :P


Ooo - i to jest wg mnie kompromisowe rozwiązanie. Zostawić free lotowanie tak jak teraz ale, jak ktoś free lotuje to jednocześnie nie dostaje punktów za ten run (nawet jak nie wygra). Co myślicie?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 13:54 
Cytuj  
Tak tylko np kiedyś miałem podobny system w SE i się troche nauczyłem wtedy bo miałem sytuacje gyd na runie były tylko 1-3 osoby co moga nosic dany item to dostawałem od nich telle że po co maja bidować jak mają wysokie szanse że im wpadnie i będą mieć punkty na następny item.

Cała zasada systemu punktowego polega na tym że jak coś chcesz bardzo to wydasz na to punkty i wydając 50% dasz komuś co jest za tobą też bidować coś po tym jak wydasz punkty.
Dlatego jest free lot wszyscy żeby zmusić tych co kalkulują że są 3-4 osoby co mogą nosić a to na free lot będzie 25% że dostanie to sobie zaryzykuje i sprubuje szczęścia.
Jak ludzie coś chcą to bidują zresztą w każdym secie są słabesze itemy i lepsze i ludzie chcą lepsze wcześniej niż gorsze.

Jak ktoś już pisał 25ki to formalność:P i nie ma co dramy robić bo była okazja bidować.

W sytuacji jak ktoś na bossie przy itemku z free lot sie obudzi że potrzebuje to normalnie sie ściagnie 15pkt lub 50% za item.

Jedynie z 35ki fajnie jak na free lot będa trafiać do tych co maja job albo lvlują job i mają 60+.

Bo to że nagle ktos nie dostanie 3pkt za run do lvl25 dropa co za free mu wpadnie to liderzy w punktach co mają więcej od reszty będą sobie mogli pozwolić na lotowanie czego potrzebują aż ich ktoś nie dojdzie z punktami.

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 21:03 
Cytuj  
Dzisiaj dowiadywałam się o statik limbusowy. Chodzą w poniedziałki o 21 i chyba w czwartki tez o 21. Nie mam zbytnio wyjścia, więc dołączę. Wychodzi, że w poniedziałki będę tylko na 1szym runie, zobaczę co z czwartkami. Pewnie nie ma szans na wcześniejszy run w czwartek?

Przepraszam za zamieszanie, ale w tej chwili homam > all. :x


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 00:10 
Cytuj  
Ech no z czwartkiem kiedyś było 19:30 i ledwo 3 osoby poza mną były do 20 pojawiła się 4 osoba i dopiero o 20:30 pojawiło się więcej osób więc kiepsko o szybszy start.

No każdy ma jakieś własne priorytety i wszystkiego naraz się w tym czasie nie da zrobić i jak w życiu wszystko to kwestia wyborów.

Jako że dochodzą mnie słuchy o przerwach wakacyjnych to będzie trzeba otworzyć rekrutacje dla zainteresowanych BRD/WHM/RDM (merity wskazane) mogących uczęszczać na wszystkich runach (będących w stanie zdobywać 4,5k+ AP tygodniowo), i nie piszących dynamis, limbus inny event>salvage, 90% aktywność na runach mile widziana.
Jak nie będzie chętnych to zaczniemy nieuniknioną NA/EU rekrutacje :P


EDIT strategia na ZR:

1f:
Obrazek
W każdym pokoju są 4 mobki tylko 2/4 dropują cellsy czyścimy po 1-2 pokoje zależnie od potrzeb oczywiście nie każdy musi wszystko dostać.
Tele up NE wing.

2f:
Obrazek
Tak jak wyżej 4/8 dropi cellsy ale cyścimy cały pokuj i mamola jak popnie i tradujemy cellsy do socekta (ranged, ring, body zależy co będzie brakować do full unlocka 3 osób).
Następnie przechodzimy do następnego pokoju wrzucamy sneak jak lizardy invi jak wyverny i przechodzimy do tylniej lewej częsci pokoju tam dropia te itemy co chcemy z każdego pokoju hands, feet, head.
SE SW i na konieć NW tam czyścimy okolice slota i tradujemy SSR card i bijemy imp NMa.

3f:
Obrazek
Bijemy wszystko po drodze do south tele ubijemy wszystkie mamole popnie rampart ubijemy ramparta popnie żabka.
W czasie walki z żabką THF inny dd z giego PT biegnie do north tele (dlatego nikt nie otwiera drzwi od south tele!!!).

Na tym etapie powinniśmy mieć 3 osoby full unlocked dlatego osoby wyznaczone do unlocka nie mogą spierdolić nic z cellsami bo niektórych nie da się dostać!!!

4f:
Obrazek
Tu odrazu lecimy do dużego pokoju przed tele up i bijemy zależnie od dnia w którym zaczeliśmy salvage ramparta na odblokowani drzwi do tele:
* Defeat First Rampart if you entered on Firesday or Earthsday.
* Defeat Second Rampart if you entered on Watersday or Windsday.
* Defeat Third Rampart if you entered on Iceday or Lightningday.
* Defeat Fourth Rampart if you entered on Lightsday or Darksday.
I nie pytajcie czy te ramparty to zgodnie ze zegarem itd bo one się tak nazywają first rampart, second rampart itd:P

5f:
Obrazek
Jedna osoba z RR i mov+ trainuje wszystko wszystko i leci do tele (fajnie jak to jest THF i ma fanatica to trainuje PD i wrzuca fanatica pod drzwiami tele i robi logout jak nie ginie i RR i czeka aż reszta ubije NMa) reszta udaje się do małego pokoju gdzie czeka żabka oczywiście jak 3 osoby są full unlocked, na tej lepiej jak każdy będzie w zasięgu charma choć ostatni nerf podobno osłabi charm i trwa ~30sek i mija jak się uderzy kogoś w PT)

6f:
Chariot nie agruje piętro jest puste i jak ubiliśmy wszystkie poprzednie żabki i slot NMa to będzie czekać na nas kolejna żabka bijemy ją i jak jest czas na oczyszczenie piętra i bossa to przechodzimy do korytarza z pokoikiem z rampartem (nie agruje i go zostawiamy w spokoju).
THF lub ktoś z +mov leci pullnać chariota zaraz jak chariot zostanie pullniety popuja geary więc THF pulluje chariota i wszystko co zlinkuje 2-3 geary, WHM,COR sleepuje chariota a reszta zależnie bije ady a THF kituje nadmiar w pokoju z rampartem (gearów sie nieda uspać ale są dużo słabsze od tych w innych lokacjach) jak już uporamy sie z addami bijemy chariota i czyścimy pokój żeby odblokować drzwi do tele.

7f: boss hehe tu się dużo cure power przyda:P
WHM miser i cura używa, każdy musi mieć shell V wrzucony przed walką.

Fajnie jak każdy będzie miał windowera plugin z range:P i tankowie stoją jeden na drugim a reszta stoi pomiędzy 9-10 od tanków. Jeżeli drugie PT ma cure i jakiegos maga co ich przy życiu utrzyma to też blisko stoją zmniejszy to dmg discoid. Fajnie byłoby mieć 2xWHM na bossie bo podobno misery i cura po discoid daje więcej niż curaga II i kosztuje 1/4mp co curaga II

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 01:46 
Cytuj  
Maxii ja bylem na ZR w chuj razy i nie pamietam zeby discoid bylo az tak mocne przy 10 osobach to jest raptem 440dmg na osobe a jak BB wpadna to wogole mozna polowe osob wycofac i moze nawet walic po 1k w 4 osobyjak bede mial 2,6k zycia idm lol :)


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 11:37 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Maxii ja bylem na ZR w chuj razy i nie pamietam zeby discoid bylo az tak mocne przy 10 osobach to jest raptem 440dmg na osobe a jak BB wpadna to wogole mozna polowe osob wycofac i moze nawet walic po 1k w 4 osobyjak bede mial 2,6k zycia idm lol :)


Tylko my nie będziemy mieć 10 osób tylko 5-6 bo zwykle drugie PT niema supportu albo leczenia więc nie będą stać w zasięgu a BRD czasem żeby ballady zapodać musi się oddalić trochę, 2 szybkie discoidy i support będzie leżał i stękał.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 18:55 
Cytuj  
Będę jutro o 19 - na 2 runy. WYlogowałem się w ruinach.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 21:46 
Cytuj  
Ja tylko na drugi run. Mam 12h pracę i będę w domu koło 20.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 15:35 
Cytuj  
Dziś znowu jakiś częściowy maintenace jak ktoś nie jest w mieście ToAU, WoTG i zaparkował zostawił postać w terenie wymienionym na maint to też nie żdaży na pierwszy run.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 15:47 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Dziś znowu jakiś częściowy maintenace jak ktoś nie jest w mieście ToAU, WoTG i zaparkował zostawił postać w terenie wymienionym na maint to też nie żdaży na pierwszy run.


[Affected Areas]
- West Ronfaure
- East Ronfaure
- La Theine Plateau
- Valkurm Dunes
- Jugner Forest
- Batallia Downs
- North Gustaberg
- South Gustaberg
- Konschtat Highlands
- Pashhow Marshlands
- Rolanberry Fields
- Beaucedine Glacier
- Xarcabard
- Cape Teriggan
- Eastern Altepa Desert
- West Sarutabaruta
- East Sarutabaruta
- Tahrongi Canyon
- Buburimu Peninsula
- Meriphataud Mountains
- Sauromugue Champaign
- The Sanctuary Zi'Tah
- Ro'Maeve
- Yuhtunga Jungle
- Yhoator Jungle
- Western Altepa Desert
- Qufim Island
- Behemoth's Dominion
- Valley of Sorrows
- Ru'Lude Gardens


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.