mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 00:28 
 
Jestem za! Po zrobieniu RANK 9 można by trochę poexpować (w piątek albo sobotę).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 01:20 
 
Jestem za ale przyznam że w sobotę nie mam czasu za bardzo. Może będę wolny ale wolałbym w niedzielę.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 09:16 
 
Ja będę gdzieś od 18 - fajnie by było jakbyście mogli zjawić się wcześniej bo ja nie mam dużo czasu. Nawet 30 min wcześniej będzie bardzo dobrze dla mnie :-) :]


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 09:35 
 
Dziś jest czwartek, o godzinie 20 w Jeuno na misje 8-1 i 8-2 jak dobrze rozumiem ?

Exp w piatek ?

Planujecie sprubować zrobić rank 10 w ta sobote ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 10:47 
 
czy nie da rady pojsc ze mna dzisiaj na rank 7-1, 7-2 jeszcze? Dalem ciala wczoraj - nie pogadalem z Cidem po wzieciu misji...;(


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 11:31 
 
alez to tylko 2h....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 12:23 
 
Proponuję jednak na meeting point wyznaczyć Bastok, jeśli się okaże, że ktoś nie ma misji wziętej to będzie mniej biegania. Jak się uda ruszyć przed 20 to fajnie, ważne żeby nikt się spóźnił zbytnio.

Pomoc uberów oczywiście mile widziana, chyba nawet jeszcze bardziej mile widziana niż wczoraj. :)

Huck --> jeśli powiedzmy o 18 byłaby grupa do zrobienia RANK 8 to można to zrobić. Później nie ma sensu, bo się nie wyrobimy z RANK 9, Zet i pewnie Sto nie mają zbyt wiele czasu. Jeśli uda mi się być na 18 to oczywiście możesz liczyć na moją pomoc.


Sto --> Tak. W piątek exp. W sobotę RANK 10 jeśli wszystkim pasuje.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 13:48 
 
Ja moge dzisiaj byc nawet o 18 :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 14:48 
 
Przykro mi Panowie ale chyba mnie dzis nie bedzie, zonka ma urodziny :))
Jakby co to bede ingame a tak znjadzcie zastepstwo :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 08:33 
 
Dziś expujemy.

W sobotę mam też czas, ale w niedziele mogę pograć max do 22.00.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 09:58 
 
Dziś moge niestety do 23-23:30, jutro bede online ale nie wiem w jakim czasie, niestety galenros nie moze expować jutro, sądze że w tym układzie next exp to niedziela do godziny 22 ... czyli pozostaje godzina spotkania w sobote. Może około 18 ?

Dziś postaram sie być na 20:00 ale może mi sie troche opuznić ... wiec byc to będe tylko nie moge na 1000% powiedzieć ze o ogdzinie 20.

Takie pytanie co do wczorajszej walki, było super ale niestety padlismy to tak btw, te stun jemhadary coś wniosły, dawały tem efekt stun ?, bo z tego co widziałem to opiekun walczył najdlużej i w zasdzie przezył Rhae i Galena 2 czy 3 x dlużej ... chodzi mi o to czy np warto było by zainwestować w te rare ex dropowane przez NM, i czy np byłby sens ubzrajać party w takie coś ? Bo naprzykład Rhae ma skill na daggery ale C+ w porównaniu do A- w katanach to jest 207 dagger v 231 katana tak wg infa z www, oczywiscie zakładam że teraz ma 231 :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 10:19 
 
Sto --> stun zadziałał chyba tylko dwa razy na kilkadziesiąt ciosów. Ta broń dropowana przez NMa nie jest dużo lepsza (ma ACC i VIT) więc chyba nie ma sensu po nią robić wyprawy, chyba że kiedyś przy jakiejś okazji tam będziemy. Chyba jednak lepiej używać moją normalną broń z expa, bo ma większy DMG i ACC.
Przeżyłem dość dlugu dzięki mojemu dużemu HP i temu, ze byłem dobrze leczony przez was. Ciosy poniżej 1k mnie nie zabijały. Padlem jak dostałem za 1300.
Jest jakiś środek chemiczny który zdejmuje slow?

Ogólnie fajne są takie walki, uważam że jak dwa razy udało się go zjechać do 1/5 HP to jest to do wygrania. Następnym razem wezmę cały plecak hi-potionów. :) Na lvl 58 myślę, że się uda.
Na RANK 8 i 9 poszliśmy za późno i było mało funu, bo walki były banalnie proste.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 11:47 
 
Zgadza się, graliście super w odróznieniu ode mnie, grałem jak amator :x

Nie włączyłem defendera jak mi cienie zeszły co zakończyło się zejściem, potem niestabilność hate, po Raise i tak niewiele mogłem zrobić (ponad minutowy recast Utsusemi: Ni) i 300 hp przy ciągłych -ga

Ale dzisiaj go zbijemy! Idę kompletować ekwipunek aby podnieść HP jeszcze wyżej. Do tego Steamed Crab i włączenie Defendera na początku walki plus odpowiednie piosenki Draconiego (nie wiem ile trwaja więc pewnie trzeba je będzie recastować po jakiś czasie). Uważam, że warto spróbować ostatni, trzeci raz na tym levelu. Do trzech razy sztuka Panowie :)

Czy układ typu: -jak zgine natychmiast uciekacie- jest ok? Mnie śmierć w słusznej sprawie nie boli choć expa się traci ale exp jest do odrobienia. Cały problem to TEN ZM potem spokojnie zrobimy resztę aż do Magic Pota gdzie chyba więcej osób. Czyli dwie walki i jesteśmy w Tu`Lia. Uważam, że damy radę.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 12:54 
 
Maniak! :)
Jestem za! Jak padnie Rha, Gal i ja to reszta naprawdę może uciekać.

Proponuję najpierw z dwie-trzy godzinki expa, a potem ZM, żeby było o czym mysleć przed snem. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 12:59 
 
zaczynamy o 20 ? 2-3 h expa i ZM 8 ??

Znacie kogos w wawie kto wynajmuje tanio mieszkanko np kawalerke w normalnym miejskim standardzie za niewielkie pieniądze z Neo+ ? bo w noclegowniach chyba nie maja kompow i lacza z netem ;)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 13:00 
 
Hehe !

Rha - ty mnie zadziwiasz O_O ! Ale skoro chcesz to ja tam moge sie przejsc, a noz sie uda, w koncu mam nadzieje zobaczyc Bogow ;) Nie ukrywam ze chcialbym do Tuli sie wybrac :) a w ogole to tam mozemy nawet expowac zawsze cos innego milego dla oka, drzewko mnie juz troche znudzilo choc mimo wszystko bardzo mi sie ten region podoba :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 13:36 
 
Wlasnie ogladam sobie filmik z ZM8, hmmm... wiecie co ? Healer musi byc ! Albo ..... Hi-potion Rha ! To w sumie tez generuje hate, no ale najwazniejsze to utrzymac wysoko HP, ten PLD (HP=1371) na filmiku dostawal max za 800dmg wiec jakos idzie przezyc, ale musi miec od razu zastrzyk HP !
Poza tym tam DRK uzywal Scythe no i robili Dark SC niby wiecej zadawal dmg :) SC sciagalo mu tak 1/4 HP ale zaraz po tym walil swojego specjala :)
Robili to chyba na 68lvl albo i wyzej :)
Nie wiem czy nam sie uda ale jesli tak to bedziemy naprawde b. dobrzy szczegolnie w takim skladzie :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 13:46 
 
daj link do filmu. Rhae dostawał zastrzyk Hp ... o ile była szansa na taki zastrzyk ... ja dostałem dmg za 1118 + 78 z en i . . . padłem


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 14:11 
 
Nie moge znalezc a ten filmik sciagnalem juz dawno :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 14:18 
 
Hi-Potion nic tu nie zmieni bo ginę nie od zwykłego uderzenia tylko od jednego Light Blade, które idzie przeważnie po tym jak zejdą mi w ten czy inny sposób cienie.

Juz i tak ledwo co mam czas cokolwiek zrobić, uzywanie Echo Dropsow troche czasu mnie jednak kosztuje a potem wrzucanie cieni nie jest takie proste :/

Niestety Bomb Queen Ring i Bloodbead Ring to Rare Ex więc o +75 HP czy też +50 HP moge zapomnieć. Jedyne co to chyba modlić się aby Arhat wchłonał te swoje 6% damage`u :)

Niemniej jednak jestem dobrej myśli.

Z ciekawych rzeczy spróbowałem się dzisiaj z Maatem, zabił mnie jak sam umierał. Róznica 3 HP i bym wygrał :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.