mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2008, 01:39 
Cytuj  
tyle to jest online, z tego co wiem na serwer przypada 15-20k postaci, z tego cześć to alty i rmt


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

*

Posty: 112
Dołączył(a): 9.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 20:50 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
2-4k na serwer. Zależy od serwera.


Sorry ze się wtrącę 2 - 4k na serwer >? gra umarła ciekawe jak im się opłacą jeszcze ciągnąć ten tytuł :P

Szkoda bo chciałem reaktywować konto, zgubiłem płytę z wing of goddess, play online wykryje że mam ten dodatek wykupiony i dociągnie resztę ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 21:35 
Cytuj  
Nie dociągnie - musisz ściągnąć instalkę (jest w przydatnych linkach).
Obecnie 1500 graczy na serwerze (online, a nie ogólnie!).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 07:01 
Cytuj  
WoTG EU na moim koncie RS (Premium):

http://rapidshare.com/files/166149567/F ... .part1.rar
http://rapidshare.com/files/166158669/F ... .part2.rar


Posty: 2
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 lis 2008, 01:00 
Cytuj  
Witam.
Mam pytanie. Zainstalowalem gre, stworzylem ID, odpalam PlayOnline i wciskam "play"... i nic. Otwiera mi sie notka z wiadomoscia o kolejnych maintenance'ach itd. wciskam "close". Dalej wciskam "Play", mielu mielu, laczy sie z czyms... okienko POL sie automatycznie wylacza, a potem sam sie odpala. Co to moze byc?
Tetra Master chodzi, jakby ktos pytal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2008, 06:30 
Cytuj  
Za mało RAMu wolnego, za mało miejsca na dysku albo niekompatybilna karta graficzna.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 10
Dołączył(a): 17.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 12:26 
Cytuj  
Witam ponownie! Mam taki problemik. Grałem w FFXI do początku listopada. Niestety brak czasu~i sytuacja zmusiły mnie do przerwy. i Tym sposobem od miesiąca się nie logowałem. A tymczasem patrzę dzisiaj a Gra pobrała mi z konta w banku 25 euro -_- to trochę przerażające, ale nie wiem jakim prawem. Gdzieś kiedyś czytałem, że pojawia się błąd przy rejestracji, że gra myśli iż zakłada się 2 konta i wtedy pobiera podwójnie. Nie pamiętam dokładnie co to za problem. Czy ktoś się z tym spotkał kiedykolwiek? Druga sprawa, że skoro nie wchodziłem na konto to jak gra pobrała pieniądze?Odkryłem to godzinę temu a teraz mam przerwę w zajęciach więc jeszcze na konto nie wchodziłem. Proszę o pomoc i wypowiedzi, ponieważ jestem studentem a 100 zł piechotą nie chodzi :( teraz generalnie zostałem bez grosza . czekam i pozdrawiam!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 12:30 
Cytuj  
Możliwe, że pobrało za 2 miesiące, jeśli nie pobrało ci w ostatnim. A kasa jest pobierana z konta tak długo, aż nie cancelujesz id.


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 17.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 12:34 
Cytuj  
Aha. a jeżeli wezmę cancel ID to czy konto zostanie usunięte czy zamrożone? można je potem odmrozić? wybacz te proste pytania ale ja naprawdę mam duże braki. z gry nie chcę rezygnować ale te 25 euro mnie zaskoczyło :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 12:36 
Cytuj  
Jak zrobisz cancel id na swoje wszystkie postacie to możesz je potem reaktywować. Teoretycznie S-E kasuje nieaktywne konta po 3 miesiącach, ale znam osoby co wracały po roku czy dwóch i nadal one istniały. Odnośnie 25 Euro sprawdź w POL-u dlaczego tyle.


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 17.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 12:43 
Cytuj  
Dobra to 2 następne pytania. być może ostatnie :) Jak gralem kilka lat temu to pamiętam było tak, że trzeba było wejść wogóle na konto i potwierdzić, że chcesz aby pobrali kasę. Teraz to się zmieniło? druga sprawa co to jest POL i jak tam wejść? :) pozdro. lecę do domu, niedługo będę.

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 13:02 
Cytuj  
to czy musisz sam się zgodzić na zapłatę zależy od karty jaką płacisz, a pol to ten program przez który logujesz się do finala :roll:


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 13:58 
Cytuj  
jak niby grales kiedys jak nie wiesz co to jest POL? O.O


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Posty: 10
Dołączył(a): 17.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 14:06 
Cytuj  
POL= play on line nie załapałem skrótu... i tyle. a problem jest dalej. Ponieważ niezależnie od karty nie mogą pobrać pieniędzy jeżeli po zalogowaniu nie wyrażę zgody :/

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 14:42 
Cytuj  
Mogą, pieniądze są automatycznie pobierane z karty 2 każdego miesiąca, ale np inteligo blokuje taką możliwość i wtedy trzeba ręcznie wyrazić zgodę


_________________
Obrazek
gimped BLM XD


Posty: 10
Dołączył(a): 17.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 14:51 
Cytuj  
No ja mam w inteligo i o nic mnie nie pytano, po prostu zniknęła kasa. a dziwne jest to że darmowe 30 dni skończyły się 1 listopada i nic nie pobrali, dopiero teraz w grudniu zniknęło 25 euro...jak za 2 miesiące. nie rozumiem. nie cancelowałem id bo pamietam sprzed kilku lat że robili że pytali czy przedłużyć. i nie wiem czy się z nimi kontaktować czy coś się zmieniło :(
Powiedzcie w jakiej zakładce sprawdzić do kiedy mam ważne ID to po prostu pod koniec tego okresu wezmę cancel to może będzie dobrze.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 15:02 
Cytuj  
zwykle kasa pobierana jest automatycznie 1-3 kazdego miesiaca, zeby nie pobrali kase do konca miesiaca nalezy zrobic cancel id i tyle


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 15:17 
Cytuj  
Pobierana jest zawsze zaległość (właśnie zakończony miesiąc, jeżeli nie był opłacony z góry) i opłata z góry za miesiąc nadchodzący. W kolejnym miesiącu po prostu pobiorą za styczeń już tylko.
Nigdy nie pytali czy pobrać. Pojawiał się tylko komunikat, że masz zaległość jeżeli nie mogli pobrać automatycznie i wówczas trzeba było ręcznie uregulować tą zaległość. Nie pobiera wówczas jednak za miesiąc obecny i w kolejnym okresie rozliczeniowym pobierze tak jakby podwójnie - jeśli automatycznie, lub znowu wyrównywanie zaległości, jeżeli ręcznie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 20:04 
Cytuj  
Ja też mam Inteligo i jeszcze nie miałem sytuacji, że pobrali mi kasę za miesiąc, w którym nie zagrałem ani sekundy. Po prostu nawet jeżeli pobrali mi kasę a ja w tym miesiącu nie zagram to w następnym mi nie pobierają a za dwa miesiące wcale nie płacę podwójnie!!!


Posty: 15
Dołączył(a): 16.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 21:52 
Cytuj  
SPORAWA JEST TEGO TYPU ! Zamowiłem FFxi na konsole xbox 360 lecz dowiedziałem sie o jakis dziwnych kodach POL itd...dostep do twojego profilu i że ktos kto sprzedaje mi uzywaną gre chce mnie oszukac.Kolezanka AGU mowi mi ze gosc po tym jak towar do mnie dotrze zgłosi sie do M$ z danymi i odzyska konto a ja zostane z niczym.Po 1wsze z tego co mi pisze gosc ktory mi sprzedał gre... w pudełku niema zadnych kodów jest poprostu płyta i instrukcja...zeby gra na konsoli NOŚNIK musi być w ŚRODKU ! cały czas... Microsoft przetworzył gre na swoje zasady i niema tam bawienia sie w jakies odzyskiwanie kont itd bo nikt ci go nie ukradnie ! PROFIL GRACZA ZAPISUEJ SIE NA HDD ! pomożcie bo nie wiem co mam o tym sądzic :(


_________________
X'o FTW.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.