mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 07:58 
Cytuj  
swoją drogą - po co mamy robić basement?

zróbmy Omegę w czwartek, a potem zbierajmy kolejny set - bo chętnych coraz więcej na Homama.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 08:10 
Cytuj  
Po to Huck że nie robiliśmy - a po drugie niektórzy chcą coiny :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 08:16 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
swoją drogą - po co mamy robić basement?



Rownie dobrze mozna zapytac: po co mamy robic omege?

Tak sie sklada Huck, ze w naszej grupie jest sporo osob ktore nie potrzebuja nic z omegi, ba, nawet sa osoby ktore nie potrzebuja nic ani z omegi ani z ultimy. :D


Ostatnio edytowano 19 cze 2006, 08:32 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 08:22 
Cytuj  
Moze to zabrzmi głupio ale co nam da basement bo dla mnei to strata coinow a kazdy z tej grupy musi przeznaczyc po ok 6 coinow na wykupienie wejsciówki .. to jest 700 k+.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 08:31 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Moze to zabrzmi głupio ale co nam da basement bo dla mnei to strata coinow a kazdy z tej grupy musi przeznaczyc po ok 6 coinow na wykupienie wejsciówki .. to jest 700 k+.


Nie miales nigdy potrzeby zobaczenia czegos nowego?
Mnie akurat interesuje co na tych nowych limbusach wypada i jak one wygladaj.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 08:36 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Scorpio napisał(a):
Moze to zabrzmi głupio ale co nam da basement bo dla mnei to strata coinow a kazdy z tej grupy musi przeznaczyc po ok 6 coinow na wykupienie wejsciówki .. to jest 700 k+.


Nie miales nigdy potrzeby zobaczenia czegos nowego?
Mnie akurat interesuje co na tych nowych limbusach wypada i jak one wygladaj.


CS Apollyon is a subsection of the Apollyon zone in the Limbus region.
It is reached via the Teleport-Dem or Mea crag entrance to Al'Taieu.
Enter by trading Metal Chip to the Swirling Vortex in Apollyon.
20 minute limit, 2 5-minute extensions.
There is only one level.
When you enter, there are 3 NMs waiting to the north.
Pulling an NM causes 3 helpers to spawn. If you kill all of the NM's helpers, it summons 3 more. If you kill all of those, it summons the first 3 again.
The helpers share hate with the NM somewhat.
The helpers build sleep resistance very quickly; an Elemental Seal Sleepga order is helpful.
After some time has passed, the next NM attacks.
If you pull the Orc first, the Yagudo attacks next.
The NMs drop the time extensions.
All mobs drop 3-6 Ancient Beastcoins.
All mobs use 2-hour abilities.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 08:39 
Cytuj  
Central Temenos - Basement 1 is a subsection of the Temenos zone in the Limbus region.
It is reached via the Teleport-Holla crag entrance to Al'Taieu.
Enter by trading Metal Chip to the Matter Diffusion Module in Temenos.
15 minute initial time limit, four(?) 5 minute extensions.
There is only one level.
[edit]Enemies
Temenos Aern x27
Found in groups of 2-5
Can reraise up to 3 times
Can use 2-hour abilities again after reraising
Drop 1 Ancient Beastcoin +1 per reraise.
Aern in groups of 3 drop a time extension chest
Temenos Ghrah


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 08:41 
Cytuj  
te podziemne Limbusy mają służyć szybszemu zdobywaniu monet niby:

"The Temenos and Apollyon areas of the Limbus region (released in the October update) will each be gaining a new route.

In order to access these new routes, an item known as a "metal chip" will be needed in addition to the existing requirements. These metal chips can be obtained in exchange for 75 ancient beastcoins, or found during a foray into one of the Limbus areas.

The main purpose of the Limbus areas is to collect ancient beastcoins, and these new routes have been designed to make it possible for players to increase their hoard of coins. This will be no easy task, however, and we leave it up to the players to decide whether or not they will risk their hard-earned beastcoins for the chance to obtain greater rewards. "


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 09:16 
Cytuj  
pls jeszcze sie te 4 limbusy ze mna pomeczcie. Od lipca kto inny bedzie planowal kalendarz.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 09:21 
Cytuj  
Ja tam wolę się swoich monet nie pozbywac na razie, powoli ale zbieram 15 na upgrade jakiejś części zbroi. Z tego co wiem Metal Chip czasami wypada podczas normalnych limbusów ze skrzynki na koniec, może zaczekamy aż wypadnie? Tak jak napisał Huck, coraz więcej osób chce Homam Set z Omegi i to w sumie chyba obrazuje nasze potrzeby na chwilę obecną.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 09:58 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Ja tam wolę się swoich monet nie pozbywac na razie, powoli ale zbieram 15 na upgrade jakiejś części zbroi. Z tego co wiem Metal Chip czasami wypada podczas normalnych limbusów ze skrzynki na koniec, może zaczekamy aż wypadnie? Tak jak napisał Huck, coraz więcej osób chce Homam Set z Omegi i to w sumie chyba obrazuje nasze potrzeby na chwilę obecną.


Uważam, że jak ktoś nie będzie szedł na tego Limbusa to nie posinno mu się zabierać coinów, czyli jak Rha nie bedziesz szedł to nie odejmie ci się.
Proponuję taki zapis w tabelce, że w miejsce ile monet wypadło wpisuje się (liczba monet, która wypadła) - (wpisowe), wtedy w całości ryzyko i korzyści z runu są po stronie uczestników danego limbusa.

Ja przeszedłbym się z ciekawości, natomiast patrząc po opisach to warto pójść większą ekipą.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 09:59 
Cytuj  
Rha - możesz dzisiaj pójść na Ultime?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 10:03 
Cytuj  
Skoro możemy zarobić na tym więcej monet to czemu nie ? Rha - zrobiliśmy już z 20-25 limbusów od kiedy dodali metal chipa i jakoś nie wypadł. Monety oczywiście tak jak napisał Zet zabierać tylko tym którzy idą ale z tego co czytałem potrzeba dużo ludzi bo nie są proste.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 10:26 
Cytuj  
ja chce sprobowac te nowe limbusy :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 11:00 
Cytuj  
dzisiaj mam wam pomóc z Ultimą ? (wolałbym jak się da wiedzieć prędzej żeby sobie zaplanować dłuższy lub krótszy powrót po pracy do domu)

(limbusy za 75 monet są bardzo tajemnicze jak dla mnie, jeśli mają być opłacalne to powinno się na nich zdobyć minimum 76 monet, nie wiem czy jest to możliwe w 30-35 minut z supertwardymi mobkami które dropują 1-2 monety a jest ich np. ponoć 28 w temenosie, 1 mobek na około minutę walki bez restowania, jeśli w skrzynce na końcu będzie 100 monet to ok, jeśli 6-8 to norma, jeśli dla funu czy 'funu' ktoś chce robić takie limbusy to lepiej iść w 18 osób a nie w 10, szkoda że tak mało jest informacji na ich temat w necie)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 11:35 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
dzisiaj mam wam pomóc z Ultimą ? (wolałbym jak się da wiedzieć prędzej żeby sobie zaplanować dłuższy lub krótszy powrót po pracy do domu)

(limbusy za 75 monet są bardzo tajemnicze jak dla mnie, jeśli mają być opłacalne to powinno się na nich zdobyć minimum 76 monet, nie wiem czy jest to możliwe w 30-35 minut z supertwardymi mobkami które dropują 1-2 monety a jest ich np. ponoć 28 w temenosie, 1 mobek na około minutę walki bez restowania, jeśli w skrzynce na końcu będzie 100 monet to ok, jeśli 6-8 to norma, jeśli dla funu czy 'funu' ktoś chce robić takie limbusy to lepiej iść w 18 osób a nie w 10, szkoda że tak mało jest informacji na ich temat w necie)


Simi - bardzo prosimy o pomoc!!! W strategii po polsku o tym napisalem (jest specjalna rola dla ciebie:D ), ale mogles nie zobaczyć! Poniżej linki do strategii - zobacz pls


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 19 cze 2006, 11:44 przez zet, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 11:43 
Cytuj  
Wyrzucam do góry bo zginęło pod zwałami postów:

Strategia na dzisiejszą Ultime (PL):
viewtopic.php?p=378138#378138
Ultima strategy for today (EN): viewtopic.php?p=378390#378390


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 11:47 
Cytuj  
Jest malo informacji, bo malo ludzi na nie chodzi. Jesli pojdziemy to Valyana napewno je opisze w FFXIclopedii.

W tej chwli mamy w banku bardzo duzo monet, mysle, ze naprawde stac nas zaryzykowac i zobaczyc cos nowego. Mam nadzieje tez, ze wszyscy NOWY limbus potraktuja jak priorytet i bedzie duzo ludzi.

Oglonie myslalem, zeby dodac nowa "osobe" i jej odejmowac wydane monety np. na metal chip czy medsy. Dzieki temu na nowych limbusach nikt nie straci personalnie, ale moze za to sporo monet zyskac.

O bilans monetowy bym sie nie obawial, bo sporo osob chce z limbusow glownie itemy z Omegi i Ultimy.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 11:47 
Cytuj  
zet napisał(a):
Rha - możesz dzisiaj pójść na Ultime?


Tak przyjdę, przecież pisałem że na bossów zawsze będę przychodził.

Aby limbusy z metal chipem były opłacalne to by musiało wypaśc nie 75 monet ale bliżej 110 bo chyba 35 jest średnią liczbą jaką zdobywamy. Idąc na takiego limbusa przecież olewamy zwykłe farmowanie monet w sprawdzonych miejscach.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 11:52 
Cytuj  
Z tego co zrozumiałem Opiekun kończysz swój udział w Limbusie z poczatkiem lipca, zawieszasz FF czy tylko limbus Team ?

Chciałe powiedzieć że ze wzgldu na spore obciążenie jakie w moim przypadku oznacza uczestnictwo w limbus oraz fakt ze macie juz RDM planuje ograniczyc swoje wypady na limbus do minimum, oczywiscie z przyjemnoscia pojde z wami na Boss fight oraz tak gdzie potrzebuje item do upgrd AF, ale jak niektorzy mogą sprawdzić na dziś mam ok 60 monet ktorych nie mam jak zużyć, z czasem o ile okaze sie ze są fanty z limbusa ktore chciał bym mieć i będe miał możliwość miec z checią wznowie swój udział w tej zabawie.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.