mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 09:55 
Cytuj  
No ja tez ostrze zeby na Bastok i Jeuno :>

juz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 09:58 
Cytuj  
Suczek - ty super wygladales wczoraj jak padales haha LOL, jak dziecko, ktore sie przewraca i jedzie slizgiem na brzuchu :) Super :D
Pierwsza mysl jak mi przyszla do glowy: biedny Szuczek ;) dopadly go :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 10:02 
Cytuj  
Bodziu - ty tak zawsze wyglądasz ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 10:05 
Cytuj  
Gal - ja jako jedyny BLM padam na dynamisach dosc rzadko :P A wczoraj dzieki nowej strategii nie padlem przy statuach castujacych tylko -ga spelle wiec sukces :D Poza tym czy to wazne czy padasz czy nie ? Dynamis to taki event gdzie smierc jest przyjacielem i raczej nie trzeba sie jej bac :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 10:05 
Cytuj  
Oj bo Rira dupa byl i w zla manke polazl, ja juz bylem w trakcie trzaskania cure5, a ten poza zasieg wylecial i wogole jeszcze w dupy strone, wiec zginal a moby od razu na mnie :>

juz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 10:07 
Cytuj  
Uwierz mi Suczek, najlepszy puller na Dynamisie to Saitou :) Rira sie uczy, ale i tak calkiem niezle mu idzie :) to trudne zajecie.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 10:23 
Cytuj  
Alez ja nie mowie ze zle mu idzie :> w sobote swietnie nam sie latalo :>. Po prostu nie widzial gdzie jestem, a skrecil w zla strone przez pomylke :> stad padlismy :>.

juz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 20:39 
Cytuj  
jaki WHM chodzi za mnie z Rirague ?:) .... btw.... mój COME BACK coraz bliżej ....:p


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 05:48 
Cytuj  
Suczka biega :D
W sandori sie nabiegał:

Był jednym z nielicznych co nie złapali charma:

Obrazek

:D


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 08:54 
Cytuj  
w sobote jaki Dynamis ?? Valkurm?? jesli tak, to czy jeśli nie mam zaliczonego Bastok i Jeuno bede mógł się wbić??


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 09:01 
Cytuj  
Glizdus:

http://www.guildportal.com/Guild.aspx?G ... bID=200068

W sobote jest Jeuno

juz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 09:05 
Cytuj  
Dlaczego znowu sa miasta? Od ok 15. Dynamisow nie bylismy na zadnym Northlands


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 09:14 
Cytuj  
krzyk napisał(a):



gdybym miał dostęp do zapisów to bym tu nie pytał :P czekam aż DP przyjmie moją aplikację :P


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 09:17 
Cytuj  
Poniewaz z tego co widzialem kilka osob potrzebuje ich zeby moc robic glacier i xarca ( w tym, nie kryje, na przyklad ja).

juz.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 09:20 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Dlaczego znowu sa miasta? Od ok 15. Dynamisow nie bylismy na zadnym Northlands


Robimy miasta ponieważ:

-może się zdażyc, że nie będzie Gala, Xava i mnie podczas dynamis w tym tygodniu i wolimy aby ktokolwiek podejmie się organizacji miał lekką robotę.

-zawsze jest szansa, że któryś ze spóźnialskich zdobędzie dostęp do lodowca. Na przykład Suczka zaczął gra całkiem niedawno i potrzebuje Jeuno oraz Bastok.

Uwierz mi, ja też mam już dośc podstawowych miast- jakbym miał patrzec tylko we własnym interesie to robilibyśmy Xarca 2 razy w tygodniu :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 09:34 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Uwierz mi, ja też mam już dośc podstawowych miast- jakbym miał patrzec tylko we własnym interesie to robilibyśmy Xarca 2 razy w tygodniu :)

A ja myslalem ze w waszym interesie sa miasta (i stosy coinow) ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 09:38 
Cytuj  
dobrze by było gdyby ktoś na forum DP napisał we wszystkich możliwych widocznych miejscach info dla ludzi którzy mają zaliczone jeuno i bastok a brakują im inne miasta do dostępu do glacier, żeby jeśli chcą sami znaleźli w jakimś innym dynamisowym LSie szansy na zaliczenie tych miast w ciągu najbliższego tygodnia, albo dwóch albo trzech skoro i tak nie będą mogli chodzić z nami na północne dynamisy to będą się nudzić, a tak to przynajmniej niech sami zdecydują czy zalezy im na dynamisach czy nie, bo będą musieli w końcu samodzielnie podjąć decyzję i sami się troszkę poświęcić żeby znaleść termin innych dynamisowych lsów, a nudzić się i tak będą


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 09:54 
Cytuj  
Tak Veji, jesteście tylko marionetkami, które pracują na nasze reliki. Geez.

Simi po co pisac rzeczy oczywiste? Zreszta jak ostatnio Sai napisal ze skupiamy sie teraz na Glacierach a reszta niech sobie kompletuje miasta w innych dynamis LSach to stracilismy kilka osob.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 10:08 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Simi po co pisac rzeczy oczywiste? Zreszta jak ostatnio Sai napisal ze skupiamy sie teraz na Glacierach a reszta niech sobie kompletuje miasta w innych dynamis LSach to stracilismy kilka osob.


dlaczego mi ma zależeć na ludziach którym nie zależy na DP ?

jak komuś nie zależy żeby przyjść na miasta kiedy je zaliczamy w DP + nie zależy mu samemu ich zaliczyć z kimś innym to mi ma zależeć żebym się poświęcał i chodził 1000x na jedno miasto pod rząd licząc na to że się zjawi ?

róbmy pls dynamisy dla ludzi zaangażowanych, a nie dla ignorantów i wykręcaczy się realem, co ma znaczyć że jeśli we wtorek nie mogę zaliczyć dynamisu jakiegoś z DP to już go nigdy nie zaliczę ?!!!!?

btw dla większości ludzi oczywista jest nuda na dynamisie a całkowicie obce pozbycie się targetu na czas z jednoczesnym zatrzymaniem nukowania niewłaściwego mobka przy megalagu żeby stargetować innego mobka w otoczeniu 10 innych


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 12:23 
Cytuj  
Simi - niestety to właśnie my musimy zabiegać o ludzi. A to co napisał Rha jest prawdą bo parę osób poszło zaliczać miasta z SW i tam już zostali...
Głównie dlatego że godziny im bardziej odpowiadały, ale może są i inne powody.
Veji - ustawiliśmy te Dynamisy tylko dlatego że we wtorek ma nie być żadnego z nas, w sobotę pewnie ja się pojawię ale też nie jest to pewne. Zresztą jakbyś czytał newsy to byś wiedział czemu ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.