mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 16:54 
Cytuj  
MIalem juz tu nie pisac jako ze ja sie wypowiedzialem, ale nie moge, no musze !
Manowicie, Panowie, naprawde staram sie Was zrozumiec, ale jak to Rha zwykl pisac ni huhu, kolejna osoba pisze cos takiego, iz BLM testimony wypadaly co chwile jak szliscie po papier dla Gala, noz kurde Panowie, czy do Was w koncu dotrze to ze gdybym wtedy mogl byc to bym byl prawda ?? Po co mi to piszecie ?? Aby mnie bardziej stresowac ?? Nie rozumiem tego, naprawde ! Czy do Was dociera to ze najpierw jest RL a potem gra ? Przeciez gdybym tylko mogl to bym juz to wszystko mial za soba, ale to bylo niezalezne ode mnie.
Druga sprawa sa pewne rzeczy, o ktorych nie trzeba mowic wprost, je sie po prostu widzi, tak jest z owym miejscem w staticu. Nie macie zadnego problemu przeciez ! Macie 6 osob i jest ok, skoro jest gosc dobry bedzie z Wami gral, o mnie sie nie martwcie. Jak macie takie problemy z wyborem to juz nie wybierajcie, po co ? Nie robcie z tego jakiejs tragedii.
Ja odbieram to tak, przypadl wam do gustu a tu nagle pojawil sie Bodziu, no i jest problem, co zrobic, hmmm ...
Ten nowuy jest naprawde dobry nowe pomysly spojrzenie itd a Bodziu nie wiadomo jak dlugo bedzie, a moze lepiej nowy i takie tam spekulacje !
Bardzo Was prosze nie kierujcie sie mna tylko waszym interesem, nie ma ludzi nie zastapionych, skoro macie az taaakie problemy z decyzja to grajcie z nim, naprawde ja sie nie bede gniewal, najwyzej na samego siebie, ale coz zycie toczy sie dalej !

Kierujcie sie dobrem pt !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 17:02 
Cytuj  
Uwielbiam te debaty bez końca. :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 17:07 
Cytuj  
Bodziu ale co ty piep@%%^. Napisał ci Rhea, napisałem ci ja, Galen i nawet Krzysiek to zauwazyl ... piszesz cos tam gdzies tam ktos tam cos tam .. ale nie piszesz co z toba dalej, czy już masz jakąś stabliny uklad w RL czy to 2 dniowy zryw że jesteś z nami, a jutro znikniesz na kolejny miesiac ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 17:23 
Cytuj  
Mnie tam post Krzyska jakos wogole nie urazil ;)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 17:34 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Mnie tam post Krzyska jakos wogole nie urazil ;)


/em cast Silence on non-static people

Non-static people resist the spell


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2005, 18:00 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Bodziu ale co ty piep@%%^. Napisał ci Rhea, napisałem ci ja, Galen i nawet Krzysiek to zauwazyl ... piszesz cos tam gdzies tam ktos tam cos tam .. ale nie piszesz co z toba dalej, czy już masz jakąś stabliny uklad w RL czy to 2 dniowy zryw że jesteś z nami, a jutro znikniesz na kolejny miesiac ...


Jak ja lubie tgo typu teksty, a prosilem :]

Stok - a powiedz mi po co ja o tym dyskutuje ?? Ale nie wazne, ja poza dwoma szkoleniami na ktore wyjade i ktore beda trwaly po 3 dni w tym miesiacu mam spokoj na dlugi czas, wiec wracam na dobre, bynajmniej tak chce.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 03:27 
Cytuj  
DING 71 Poszedłem do drzewa zabijać kraby i pająki. Exp 25-50, całkiem bezpiecznie. Polecam to miejsce w podobnej sytuacji. :) Tylko musiałem walczyć o kraby z beastmasterami. Jedyne party które przyszło w tym czasie zostało zjedzone przez larwy po pierwszym pullu. :D

Obtained: Knucles of Trials :) Statsy mają nawet w miarę przyzwoite, myślałem że będzie gorzej. Da się nimi walczyć w exp party. Już się nie mogę doczekać czwartku. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 07:42 
Cytuj  
gratz opiekun .. chcialbym moj dagger, ale jak sobie pomysle - 300 wsow solo na EP mobka to juz mi sie zygac chce :)
jeszcze 19 pktow w dagger


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 00:17 
Cytuj  
Expujemy w czwartek? Jeśli tak to w jakim składzie?

Jeśli chodzi o nabijanie broni to znalzłem coś takiego:

"Solo WS - 1 point
Renkei 1 - 2 points
Renkei 2 - 3 points
Renkei 3 - 5 points"

Ktoś mógłby potwierdzić?

Filmik pokazujący Asuran w akcji:

http://www.ffxionline.com/forums/showth ... ight=asura

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 01:00 
Cytuj  
No jak będzie Bodziu to pewnie z Bodziem a jak nie to z Catalystem. Tak czy tak expujemy o 20 zbiórka na spocie?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 08:57 
Cytuj  
Power of Monk !

Opiekun to co dostales jako bron ma latent efekt aktywny dopuki nie nabijesz dosc punktów, wystarczy pilnować kiedy sie skończy ten latent ...

To jak, pomoze mi ktoś podbić skill dagger i ew sword ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 09:07 
Cytuj  
No ja na pewno bede, ale to od Was zalezy ^^

ps. o 19:00 sie loguje to jakby co to zdaze dojsc do Bikiki.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 09:29 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Expujemy w czwartek? Jeśli tak to w jakim składzie?

Jeśli chodzi o nabijanie broni to znalzłem coś takiego:

"Solo WS - 1 point
Renkei 1 - 2 points
Renkei 2 - 3 points
Renkei 3 - 5 points"

Ktoś mógłby potwierdzić?


Tak to dziala opiekun. Najlepiej wziac sobie do popmocy 1-2 osoby i walic lvl 3 renkei na EP+ mobach... mozna wszystko w 1,5-2 godziny zrobic.

PS
Zeby zaliczyc SC osoba "trenujaca" musi byc ostatnia w skillchainie.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 16:08 
Cytuj  
Sluchajcie Xava ^^; On tyle SC robil i czesto byl na poczatku ^^;

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 23:57 
Cytuj  
Niefortunne to nasze dzisiejsze expowanie bylo, ale za to koniec byl extra - 3 oczka wypadly ^^

Grunt to isc do przodu, kiedy next lvling ??


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 00:34 
Cytuj  
Sto --> jak masz zły dzień, nie masz czasu na grę itp to powiedz wcześniej. Nie potrzebnie się zbieramy w takich wypadkach.

Dzieki za oczka!

Brakuje mi jeszcze Burning z King Ranperre's Tomb czyli jednego z łatwiejszych do zdobycia.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 01:15 
Cytuj  
Z ostatniej chwili! :D

Wbieglem do Kociolka Ifrita z kluczem do kuferka w plecaku, patrze a Dodomeki blokuje przejscie. Otwieram plecak aby natrzec stopy olejkiem a co sie okazuje- olejka niet! Zostaly w domu z tego pospiechu...

Nic to, znajac dokladna lokalizacje upragnionej skrzyneczki uruchamiam flee i przebiegam kolo wytrzeszczonych na mnie hecteyow, chyba nie widzialy aby ktos tak szybko biegal :) Niestety zamist flare czy innego ancienta co by je w miejscu chwile przetrzymal wrzucily na siebie blaze spikes i dawaj pelzac za mna. Cale szczescie bylem juz daleko, mijajac skorpiona i starajac sie wdrapac na podwyzszenie z kufrem. Niestety juz wiedziala o mnie cala okolica a wrogowie zlatywali sie ze wszystkich stron. Nerwowo wygrzebujac klucz z plecaka uchylilem sie przez zadlem skorpiona, niestety ugryzienie bomby juz zabolalo i to mocno. Ledwo zdazylem wlozyc klucz do dziurki i wyciagnac mape kiedy spadly na mnie kolejne razy. Cale szczescie stara sztuczna ninja po raz kolejny uratowala mi zycie...

:P


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 08:16 
Cytuj  
Samobojca !!! :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 13:51 
Cytuj  
No gratz Rha :D
Dzięki chłopaki za pomoc z oczkami :D
Stok - szkoda że polazłeś - mam nadzieję że się na nas nie wkurzyłeś o coś...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 sty 2005, 14:22 
Cytuj  
Robimy coś w weekend?
W planach krótkoterminowych mam bufor (nie lubię bez niego nigdzie łazić) i asuran. W planach długoterminowych (tydzień-dwa :) ) lvl 72 z buforkiem oczywiście. Mam już prawie cały nowy sprzęt na 72 i się kurzy niepotrzebnie na Tanorze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.