mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 17:03 
Cytuj  
ffxi jest banalny i prosty jak prosty drut w porównaniu do wow'a jak dla mnie ale ludzie mają tam problem w engamie dokładnie taki jak w ffxi, 130 osób w "Lsie", 40 online i problem przy namawianiu do pójścia gdziekolwiek bo jak zwykle ludziom się nie chce, pewnie sa online i oglądaja na wspólnej, czasami nie mogą czegoś endgameowego zrobić bo brakuje 1-2 osób z odpowienimi jobami, fochy częste a ItemGreed ponadprzeciętny


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 01:11 
Cytuj  
kurwa pole mi wyskakuja

nie mam ani silentow ani warpa ani nic...

co za dzien :D

Sprobuje sie zalogowac z laptopa.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2006, 01:24 
Cytuj  
zabilismy no drop:)


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 09:34 
Cytuj  
planuje ktoś zrobić kalendarz z eventami na stronie Pixies ?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 13:22 
Cytuj  
czy jest jakaś szansa na zapytanie się ludzi na forum w Pixies czego potrzebują żeby ktoś mógł zaplanować działanie LSa ? czy to ma być kolejny na Ramuhu SpontanPseudoEventRadosnyLS w którym ludzie po raz tysięczny będą się podniecać jak dzieci z zabicia w złym stylu kolejnego banalnego mobka ?
(chyba że żadnych planów nie trzeba bo każdy będzie ukrywać swoje cele w grze do momentu bidowania to się wycofuję z pytania)
(sry za moją formę jakby obrażała czyjeś uczucia słownikowo-interpunkcyjne)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 13:37 
Cytuj  
Sim mamy ulozony kalendarz dzialan do grudnia 2009! Dokladne daty i godziny. Nasi matematycy nawet napisali algorytm dzieki ktoremu wiemy kiedy beda mialy okna wszystki HNMy!

Niestety nie mozemy go upublicznic, bo konkurencja nie spi!

Dla przykladu tylko podam, ze w piatek 7 listopada 2008 o godzinie 6.40 PM (CET) bedziemy bic Tiamata. Dobrze jakby wszyscy byli na spocie juz o 18.00. Wprawdzie bedzie to nasz 62 Tiamat, ale moze beda jakies nowe osoby i trzeba bedzie omowic taktyke.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 13:43 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Sim mamy ulozony kalendarz dzialan do grudnia 2009! Dokladne daty i godziny. Nasi matematycy nawet napisali algorytm dzieki ktoremu wiemy kiedy beda mialy okna wszystki HNMy!

Niestety nie mozemy go upublicznic, bo konkurencja nie spi!

Dla przykladu tylko podam, ze w piatek 7 listopada 2008 o godzinie 6.40 PM (CET) bedziemy bic Tiamata. Dobrze jakby wszyscy byli na spocie juz o 18.00. Wprawdzie bedzie to nasz 62 Tiamat, ale moze beda jakies nowe osoby i trzeba bedzie omowic taktyke.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 13:59 
Cytuj  
Dobra Sim, zebys sie przypadkiem nie obrazil odpowiem ci powaznie:

W takim LSie jak Pixies nie da sie zbytnio zaplanowac kalandarza, bo co z tego, ze np. na dzis jest zaplanowane SEA, skoro akurat w tym czasie popuje jakis wazny dla LSa NM. Jednym slowem moby z oknem zawsze beda >>> moby triggerowane. Pierwszych nie da sie przesunac, drugie tak.

Jesli sie nie chce czegos przegapic to poprostu warto siedziec na LSie caly czas.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 14:23 
Cytuj  
daleko mi do przypadkowego obrażania się z zabawy
a co jest takiego szczególnego w LSie Pixies że nie da się zaplanować kalendarza ? pls nie przeceniajcie normy i nie doceniajcie kiczu


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 14:30 
Cytuj  
Nic szczegolnego.

Poprostu jest to LS nastawiony na campienie HNMow, a nie na eventy z triggerowanymi mobami. Te ostatnie tez oczywiscie zabija i bedzie zabijal, ale w czasie kiedy nie ma jakis okien, a okien nie da sie przewidziec dalej niz jeden dzien do przodu.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 14:47 
Cytuj  
jak dla mnie to jest ok
zawsze można porobić rzeczy których nie robi się w Pixies w innych LSach niezależnie od okien, ścian czy kalendarza


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 15:34 
Cytuj  
Właśnie... wczoraj przybiegłem na sea... i nie było :(
Musiałem zadowoliś cię raisowaniem Naifa i Zabiciem Fenrira dla Tarcana :]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 15:39 
Cytuj  
zet napisał(a):
Właśnie... wczoraj przybiegłem na sea... i nie było :(
Musiałem zadowoliś cię raisowaniem Naifa i Zabiciem Fenrira dla Tarcana :]


Wczoraj nie bylo planowane sea. Byl dynamis.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 16:49 
Cytuj  
Obrazek

LOL :)

Obrazowo przedstawiona sytuacja ze sky


Source: http://www.bluegartrls.com/forum/viewtopic.php?t=13437


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 18:37 
Cytuj  
lol

wy taka wymianke zdan to w pracy > nudzac sie ???? :)


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 20:20 
Cytuj  
Nie chcę się mądrzyć bo żaden ze mnie wybitny gracz, ale nie znam większej lamy niż "Wasz" Krespin. Trzeci raz się z nim spotkałem w party i po prostu brak mi słów. Zero dispel, znikomy refresh na magów, a przez 40 minut zużył MP jedynie do leczenia siebie, pomijak rozeznanie w sytuacji typu usypianie moba co bije party.... Doskonały przykład na to, jak wybierając porządanego joba, można dojść do 70+ levelu i nawet dostać się do HNMLa, żeby być super lamą w uber sprzęcie, na którą szkoda miejsca w party, bo taka jest niestety ;) Chodzące nieszczęście :wink: :lol: :wink:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 21:47 
Cytuj  
nigdy nie wiadomo kto grał tą postacią, może dał babci albo chińczykowi do poexpowania a sam zajmie się na 75 lvlu robieniem tego co kochają rdmi czyli patrzeniem na resy lub ich brak na smokach rzucając im w oczy paralyze i slow njubując gravity, dispel, sleep i całą resztę rdmowych specjalności które nie za bardzo tam się sprawdzają więc mają to generalnie w d***** :D


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 22:11 
Cytuj  
Tzn Opi już wspominał że się wymieniają kontami, ale niech gra tą postacią osoba co ma jakiekolwiek pojęcie o tym i nie mówię tu o konkretnie o grze bardem, bo widać, że ten kto przynajmneij expuje tą postacią to wogóle nie ma pojęcia o grze w party... Ja bym przynajmniej ściagał perłę w party na jego miejscu, żeby wstydu LSowi nie robić... ;)[/url]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 10:24 
Cytuj  
pewnie nikt i tak by nie zauważył/odczuł ale napiszę że dropnąłem żółtą perłę
codziennie wchodze po 100x na Pixies stronę i albo nie mam uprawnień albo na serio nic się nie dzieje ciekawego w sekcji Applications i General Discussion, codzinnie też wchodziłem na Pixies ale nic się nie działo, ja mam codziennie niestety tylko max 8h na granie w FFXI więc być może w moich godzinach grania w europejskim LSie nic się nie dzieje/działo sensownego na miarę LSa który chce być HNMLSem
na forum Pixies Dexy napisał w " Pixies is Recruiting"
"Current job roles being seeked:

BLM 1 – 2

SMN 1

RDM 1 – 2

BRD 1 – 2

WHM 2 – 3"

a wydawało mi się że to CCLS potrzebował takich jobów żeby móc powalczyć z niektórymi mobkami i dlatego powstało Pixies, ale jak to mały taru z wodogłowiem mogłem źle zinterpretować niektóre posty napisane zanim powstało Pixies


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 10:40 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
a wydawało mi się że to CCLS potrzebował takich jobów żeby móc powalczyć z niektórymi mobkami i dlatego powstało Pixies

Ale dokladnie o to chodzi :D Tylko ze tak jak ambicje CC Eventow konczyly sie na Sky i jakichs tam ground HNMach, tak tutaj, chcelibysmy pojsc pobic CoP Wyrmy, czy pobawic sie w SEA. Z reszta - poki co nie ma problemu z frekwencja na campach, jednak praktyka pokazuje ze ludzie sie wykruszaja po jakims czasie. Lepiej miec ich wiecej niz mniej. No i moze gdybys pojawial sie na eventach, zamiast 100x zakladac i zdejmowac zolta perelke to tych 1-2 BLMow by nie bylo :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.