mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 19:48 
Cytuj  
Stawiam na Higurashi no Naku Koro ni, ewentualnie drugi sezon.


_________________
Obrazek

*

Posty: 168
Dołączył(a): 27.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 14:05 
Cytuj  
Na pewno z Higurashi no Naku Koro ni. To z jednego z końcowych odcinków sezonu pierwszego.


_________________
Obrazek
gimped BLM XD

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 20:11 
Cytuj  
Cytuj:
1st of New Evangelion Remakes Seen Over 1 Million Times

The publicity team for Evangelion: 1.0 You Are [Not] Alone, the first of four new Evangelion movie remakes, has announced in a blog entry that the movie has surpassed one million in attendance figures since it opened on September 1. The blog entry then encourages readers to see the movie a second or third time to make "new discoveries about Eva."


Zrodlo: http://www.saiani.net/article/57423241.html

Dawac mi to!

Trailer 1
Trailer 2
Trailer 3


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 12:11 
Cytuj  
Bleach: The Diamond Dust Rebellion Mō Hitotsu no Hyōrinmaru
(劇場版BLEACH The DiamondDust Rebellion もう一つの氷輪丸, Gekijōban Burīchi Za Daiyamondo Dasuto Reberion Mō Hitotsu no Hyōrinmaru, Pelny japonski tytul "Bleach the Movie: The Diamond Dust Rebellion, Another Hyōrinmaru")

Plot summary

When an artifact known as the "King's Seal" is stolen during transport from Soul Society, Tōshirō Hitsugaya is assigned to retrieve it. Hitsugaya goes missing after a battle with the thieves, leading Seireitei to suspect him of treachery. They order his immediate capture and execution. Unwilling to believe that he is capable of such a crime, Ichigo Kurosaki, Rukia Kuchiki, Rangiku Matsumoto, and Renji Abarai set out to find Hitsugaya and clear his name.

Meanwhile, Hitsugaya is still searching for the thieves, and stumbles upon a dark secret involving a shinigami long since dead.

Preview

W kinach 22 Grudnia. Ogolnie akcja bedzie sie skupiac wokol Tōshirō Hitsugayi. Czas to okolo 1h30. Rezyserem bedzie Noriyuki Abe, ale to chyba nikogo nie dziwi.

Obrazek


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 15:03 
Cytuj  
Mhm, ostatni odcinek Geass jest dość marny (a szkoda), ale za to sama seria i tak jest genialna :) Właśnie skończyłem oglądać drugi raz History Strongest Disciple Kenichi :D Ta seria jest boska :D


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 13:43 
Cytuj  
Nie wiem na jakiej zasadzie kojarzy tekst wyszukiwarka na youtube, ale działa tak zajebiście, że szukając czegoś całkowicie innego trafiłem na fajnie stylizowany filmik FFXI:

http://www.youtube.com/watch?v=q6eEgBN5PCg

Jak widać po tytule i małym okienku w prawym dolnym rogu, jest to przerobiony opening z Seed Destiny. Naprawdę się ktoś nad tym napracował, bardzo fajnie to wyszło. Kilka razy występuje Rhaegal, Jasonos, Mirrie, Suczka, Ozman, Ogon, Krzysiek i kilku innych :lol: Tutaj oryginał jakby ktoś chciał zerknąć.

http://www.youtube.com/watch?v=azrVpWmCKQE


A tutaj przy okazji bonusowo profanacja genialnej "Akatsuki No Koruma" z pierwszego Seed'a ;)

http://www.youtube.com/watch?v=nRTC9QIK ... ed&search=


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 05:24 
Cytuj  
Nie wiem czy było, ale gorąco polecam obejrzeć "Strawberry Panic"
Myślałem, że będzie to jakieś takie przesiąknięte Yuri :)
Na szczęście serial okazał się ciekawy, pokazujący wiele tematów nie związanych z youri (raczej z relacjami miedzyludzkimi) i nawet zaskakujący :) (zakończenie mnie zdziwiło)

PS. Myślę, że damska część fanów anime powinna to obejrzeć, ponieważ bardziej lubią wyciskacze łez ^^

PS2. Niszczący ostatni odcinek Naruto :) rodem z serialu wenezuelskiego.

**

Posty: 337
Dołączył(a): 25.04.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 17:31 
Cytuj  
Hmm... Nie orientuje się ktoś jak potoczyły się losy ostatnich odcinków Code Geass? :(


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 17:39 
Cytuj  
Już jest wiadomo, że będzie druga seria. W roku 2008, choć nie jest pewne kiedy (słyszałem wersję, że w pierwszym kwartale, ale to tylko plotka, nic pewnego).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 17:43 
Cytuj  
A ukazało się zakończenie pierwszej "już"?
Czy kończy się wielkim znakiem zapytania "kto właściwie strzelał i do kogo?"??


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 17:56 
Cytuj  
Ostatni odcinek został wyemitowany w lipcu i kończy się wielkim znakiem zapytania. W listopadzie powinny chyba wyjść dwa speciale wraz z dvd (najwyżej chyba taką informację przesłał mi cdjapan), ale to tylko są komplikacje poprzednich odcinków, nic nowego. Jakbym coś usłyszał to przekażę :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 19:35 
Cytuj  
http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... nball-film


_________________
COLD is BACK !

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 19:40 
Cytuj  
To ja mam inne pytanie. Pierwszy film Rebuilt of Evangelion wyszedl juz jakis czas temu, ale nigdzie nie widze wersji z subami. Nie istnieje jeszcze czy zle szukam? -.-

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 19:43 
Cytuj  
Gokulo, problem w tym, że na razie nie pojawiła się wersja DVD, a jeśli chodzi o anime stosunkowo rzadko pojawiają się CAMy. Tak więc na razie nie ma po prostu materiału do przetłumaczenia chyba ;)

Co do CG - będzie druga seria, ponoć umiejscowiona rok po pierwszej.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 23:07 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Co do CG - będzie druga seria, ponoć umiejscowiona rok po pierwszej.


Tez o tym czytalem i szczerze nie podoba mi sie to. Ja chce wyjasnienia ostatniej sceny ffs -.-

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 23:59 
Cytuj  
Liczę na to, że skoro twórcy przez całą pierwszą serię potrafili dawkować napięcie, to ta umiejętność nagle im nie zniknęła i wiedzą, co robią ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2008, 00:09 
Cytuj  
W ostatnim odcinku pokazali Sasuke;) Zajebiście podoba mi się jako zły i niedobry:) szczególnie jego relacja z Orochimaru:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 14:34 
Cytuj  
Minął rok, o szczęśliwym bądź nie, roku 2007 większość już zapewne zapomniała. Nadszedł więc czas wielkich podsumowań. W ten oto sposób, chcę zaprosić wszystkich do udziału w już drugiej edycji nagród anime i hentai "Centerki". Oczywiście, nic nie zmieniło się z zasad obowiązujących w zeszłym roku. Nadal można głosować i wypowiadać się w tym dziale bez potrzeby rejestracji.
Zapraszam pod adres: http://forum.hentai.info.pl/viewforum.php?f=32 I z góry dziękuję za wszystkie oddane głosy :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2008, 07:04 
Cytuj  
Nareszcie !!

Code Geass R2 wystartowalo dzisiaj !

http://randomc.animeblogger.net/2008/03 ... r2-primer/

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 09:53 
Cytuj  
Przeklejka, ale może ktoś (Gokulo/Ashton?) rozwieje moje wątpliwości, zawarte w drugim akapicie...

Persona ~trinity soul~ 16. Może jestem głupi/niedomyślny/zmęczony podczas oglądania, ale naprawdę nie rozumiem czasem motywów postępowania i zachowania bohaterów w niektórych sytuacjach. Seria jest zdecydowanie ciekawsza niż na początku - coś się dzieje, widać już wyraźnie zarysowany główny wątek.
Jedna rzecz tylko nie daje mi spokoju, odnośnie braku Evokerów (dla nipoinformowanych - to pistolety, którymi strzelali sobie w głowę bohaterowie Persony 3, żeby wywołać personifikacje swojej psychiki):

Ok, więc niedawno pojawił się Akihiko Sanada. Akcja anime dzieje się w tym samym mieście co gra, on jest postacią bezpośredni z gry, odpowiednio postarzoną. I w tym momencie pojawia się pytanie - jakim cudem dzieciaki naturalnie rozwinęły umiejętność wywoływania Person bez Evokerów? Skoro on parę lat wcześniej musiał do ewokacji używać wspomnianego pistoletu. Zabawnie zrobi się, jeśli ewentualnie zobaczymy go używającego Persony. Ciekawe, jak ją wywoła.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.