mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 09:44 
Cytuj  
ja też bym chciał nowe dynamisy zaliczać raz w miesiącu, myślę że to będzie możliwe jak DP zabije kilka razy DL i jak większa liczba ludzi z CC będzie mieć możliwość chodzenia na nowe dynamisy
"greed coinowy" to tylko zabawne złudzenie, po prostu każdy trzeźwo myślący member DP powinien co jakiś czas przypominać każdemu uczciwemu upgradeującemu że ważniejsze są dziesiątki czy setki milionów gili które na 100% będzie musiał wydać na uczciwy upgrade niż sponsorowanie co jakiś czas jakiegoś dynamiu


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 09:48 
Cytuj  
ja chce AFy z glacier i Xarca, potem mozemy robic nowe dynamisy ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 11:27 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
ja chce AFy z glacier i Xarca, potem mozemy robic nowe dynamisy ;)


Zjawcia takim rozumowaniem, to ludzie chcacy relici powiedza tak: ja chce relica a potem mozemy robic nowe dynamisy, czyli za 2-3 lata ??? LOL


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 11:29 
Cytuj  
A ja chce zeby jak najwiecej osob mialo jak najwiecej AFow
i relikow.

juz.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 11:47 
Cytuj  
Bod - ja mowie z mojego punktu widzenia - po co mi AF-1 jak nie bede miala czego przerabiac?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 12:08 
Cytuj  
Nie masz zadnego AFa ?


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 12:26 
Cytuj  
Bod - coin greedy LOL. Jakbyśmy byli coin greedy to byśmy nie robili glacier czy Xarca :) Co ty gadasz :) Wiesz że z DP nie ma co liczyć na monety chce je 10 osób z czego tak naprawdę 3-4 chcą to robić. Jak tak uważasz to przykro mi bardzo... Miasta robimy głównie po to żeby dać dostęp nowym graczom do Northlands. Oczywiście nieukrywam że każdy coin który zgarniemy jest sporo wart - ludzie mają już sporo i niedługo za parę miechów powinniśmy mieć 2-3 osoby z relic na 4th stage. Nowe Dynamisy są ciekawe ale problemem jest zebrać 32 osoby na taki run. Nie dość że nie ma wystarczającej liczby chętnych to jeszcze Ci chętni muszą mieć dostęp do CoP :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 12:31 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Nowe Dynamisy są ciekawe ale problemem jest zebrać 32 osoby na taki run. Nie dość że nie ma wystarczającej liczby chętnych to jeszcze Ci chętni muszą mieć dostęp do CoP :)

To jest argument sprzed kilku miesiecy Gal, teraz niewiele jest osob ktore nie przeszly CoP 3-5. A nawet jesli niewiele, to nie znaczy ze jest ich niewiele na DP (to sie nazywa blad ekologiczny ;) ). Z reszta - topic byl juz wielokrotnie podnoszony, a i tak nic z tego nie wyszlo, poza tym wy tak zrobicie jak chcecie :)

EDIT: To czy jest wystarczajaca liczba osob na DP z dostepem do nowych dynamisow mozna latwo sprawdzic. Macie liste osob aktywnych, mniej aktywnych i aktywnych inaczej. Wystarczy popytac i zapisac :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 12:53 
Cytuj  
ja juz pisalam na forum DP nasze dynamisy sprzed kilku miesiecy nie wypalaly bo:
a) robilismy je w soboty (tak, to jest wazne, zeby zrobic je we wtorek, kiedy jak sam dobrze wiesz, wiecej osob moze przyjsc)
b) ludzie nie mieli cop 3-5 zaliczonej (ale i tak moim zdaniem wszystko ograniczalo sie do wyboru feralnego dnia)

a teraz ludzie robia copa, bo min jest diabolos jako avatar i raczej ciezko zeby przynajmiej 70% osob chodzacych nie mialo 3-5 zaliczonej, w ciagu kilku miesiecy osoby ktore robily copa, na pewno doszly do konca albo przynajmiej zaliczyly ta misje


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 12:54 
Cytuj  
Najłatwiej się dowidzieć robic np ankiete na DP.


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 12:54 
Cytuj  
Ja nie mam.
Dwoje sie i troje zeby miec ale nie idzie.
Co z punktami za runa takiego?
Jesli ktos nie moze sie wybrac bo nie ma jeszcze dostepu?

juz.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 12:56 
Cytuj  
po prostu nie idzie...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 12:59 
Cytuj  
Pytam o punkty.
O ile podstawowe miasta jestem w stanie zrozumiec (nieobecnosc = brak punktow bo podstawowe miasta robione byly kilkakrotnie)
to brak punktow za dodatkowe strefy wg mnie by byl ciosem -> co DP przeciez nie pomaga jako LS w robieniu copa, nie? :>

juz.

PS. Dla mnie wazny jest kazdy jeden punkcik stad moja ciekawosc.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 13:04 
Cytuj  
nie ma znaczenia czy masz copa i nie idziesz, czy nie masz copa i nie idziesz... ._. nie ma cie na wypadzie, to nie ma punktow.. tak bylo jak robilismy bubu i dunes


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 13:16 
Cytuj  
ja kiedyś pisałem już o tym że za zdobyty dostęp w innym LSie niż DP powinno się otrzymywać punkty (najlepiej 10 lub 15 lub 20 lub XX punktów)
ale DP działa jak liberalny LS dla którego ludzie się nie liczą za padem czy za klawiaturą tylko w rubryce w tabelce jako zbiór punktów
oczywiście nikt nigdy się nie odważy lekko zmienić statut DP i kalendarz eventów żeby umożliwić wszystkim memberom uzyskanie dostępu do nowych dynamisów bo nie będzie to dobrze postrzegane wśród innych ludzi, a narażać się na ewentualne pośmiewisko byłoby haniebne
gdyby to ode mnie zależało to wszyscy membersi DP powinni pomóc tym którzy mają problem w dojściu CoPem do 3-5 kosztem jednego czy dwóch czy trzech dynamisów w soboty (oczywiście pomoc za punkty np. pomagasz = 5 punktów, nie pomagasz = -5 punktów)
(btw "ja się nie przejmuję tym co o mnie piszą w gazetach lub gadają w światku gillsellerów/gillbuyerów")


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 14:15 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
No moze DP zacznie robic te nowe dynamisy, choc patrzac na greedy coinow to raczej niepredko, moze za rok LOL ;-)


Dzięki Bodziu że przypomniałeś o "greedy coinów". Zaraz zmieniam kalendarz i robimy Sandorie przez najbliższe 3 miesiące. A kto nie przyjdzie ma -5 punktów a co, tak sobie wymysliłem.

Fajnie Bodziu że tak nas postrzegasz...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 14:35 
Cytuj  
LOL !
Rha czy ty myslisz ze mnie w ten sposob ukarzesz ? Wisi mi to, ja z tych pkt i tak nie mam nic, a mimo to chodze. Powinienes byc mi wdzieczny ze udzielam sie jak frajer i nic z tego nie majac, wiec prosze Cie oszczedz sobie tych dziecinnych ripost.

Natomiast z zalozenia DP mial byc LSem dynamisow a nie tylko i wylacznie upgrade'ow Relicow to raz, po drugie taka mala analogia, w LSie HNM stara sie robic wszystkie nawet te trudne HNMy (vide Tiamat, Vrtra) a u nas pozostalismy tylko na probach z nowymi.
Bedac w LS dla Dynamisow oczekuje nietylko zaliczania standardowych dynamisow ale takze nowe. Chcialbym miec rowniez motywacje, jaka np.: ty masz i inni, a dzieki Wam nie mam, to tez sam sobie zapracuje na te motywacje tworzac nowy job, co by moc choc te AFy zdobyc.

Rha - to nie ja Was tak postrzegam, nie ja tego uzylem pierwszy, ale tez moge sobie tak pomyslec, skoro nic nie robicie z nowymi dynamisami, nawet nie pamietam kiedy byly ostanio, a monet tam zdobyc za wiele nie mozna, wiec sam wiesz jakie wnioski mozna wyciagnac :)

Gal - glacier czy Xarca sie nie oplaca ? Czy my chodzimy na rozne dynamisy ? Co ? Setki coinow na tych dynamisach nie wypadaja ? Chyba mialem halucynacje jakies ostatnio. Teraz pisze - LOL !
Wiesz ze i tak Cie lubie :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 14:59 
Cytuj  
z tego co ja zdążyłem zauważyć nowe dynamisy nie były w kalendarzu bo był nacisk na zdobycie jak naszybciej dostępu dla ludzi do północnych dynamisów, a że chodzili i chodzą w kratkę czyli wtedy kiedy im pasuje to oznacza tylko tyle że ci którzy chodzą regularnie płacą za to cenę bo nie widzą różnorodności, poza tym dochodzi fakt powtarzania niezaliczonych dynamisów dzięki małej frekwencji i dalsze przedłużanie możliwości startowania do nowych dynamisów, poza tym z tego co ja widziałem każdy nowy dynamis jest trudniejszy od Xarca a wipowanie na samym początku nie oznaczało funu którym można było się radować miesiącami


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 15:02 
Cytuj  
Bod i Simi, przeciwstawiacie Reliki do nowych Dynamisow tylko dla tego, ze juz macie jakis tam nie najgorsze dla was AF2 i liczycie na szanse je upgrajtowac - czyzby to nie EGOIZM z WLASNEGO PUNKTU WIDZENIA????
czym sie roznicie od Zjawci Suczki mnie Kalci???
my chcemy naszych AF2 i jest jescze od FULLa ludzi je chcacych

a ze robienie Relika tyle samo jest zwiazane z Nowymi Dynamisami, to chyba nie musze wam mowic - tam wypadaja takie same monety pojedyncze i setki - kwestia ilosci domniemanego szczescia z THFami + dnia w kalendarzu Vanadiel, a jescze lepiej czsu po-maeintance

tez jestem za przyznanie co 2/3 wtorka na nowe tereny - zobaczymy czy sie sprawdzamy - sobota odpada - nadaje sie na Bastok i cos tam jescze malego


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 26 maja 2006, 15:17 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 15:12 
Cytuj  
Nowe dynamisy --> zawsze bylem i jestem za! Za AF Hands +1 dalbym sie wymacac pijanemu Galce :wink: , ale nie zgodze sie z Kalcia, ze sobota jest zla. Wlasnie IMO wtorek jest zly, bo wtedy generalnie duzo osob jest aktywnych i jesli bedziemy robic dynamisy do ktorych nie maja dostepu, albo sie nie zalapia do skladu to zaczna chodzic na dynamisy gdzieindziej.

Bodziu --> napisze jak to u mnie wyglada z upgradem relica w ostatnim czasie: kupuje jakies 20-30 monet tygodniowo i powoli zaczynam miec problemy z kasa (pierwszy raz od dwoch lat...), a na ostatnich Xarca czy Glacier wypadlo 20-40 shelli z ktorymi jeszcze sie dzielilem na pol z Xavem. Innych monet wypada podobna ilosc, chyba ze akurat trafi sie setke, ale na te nie mamy ostatio szczescia...
Calkowicie rozumiem cie, ze potrzebujesz motywacji do chodzenia z nami. Podobnie jak Drac czy Sehrahin. Nie chcialbym zebysmy stracili ktoregos z was. Nowy Dynamis jako czynnik motywujacy bylby idealny dla ludzi ktorzy maja full AFy i nie robia relica. Tak, wiem, Sehrahin bedzie mial AF2+1 Hands przde mna. :har:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.