mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 15:42 
Cytuj  
Nowe dynamiosy to nie tylko AF2 +1.... Przeicez wypadaja jeszcze zwykle AFy oraz paski i baki.

Monety tez wypadaja, nei duzo ale na 100 value jest wieksza szansa z bossa.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 15:53 
Cytuj  
oh, bez przesady Op :P raz na jakis czas zrobicie nowy dynamis we wtorek, to akurat wszyscy masowo zaczna odchodzic..
pare osob juz tu pisalo, ze jesli chcecie miec czyste sumienie i pelne informacje co do osob chodzacych na dynamisy, to sie popytajcie na jakim sa etapie copa, albo jakis poll czy cos ^^;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 15:56 
Cytuj  
Kalcia - we wtorki przychodzi od 40 do 48 osób. Co ja mam powiedzieć 16tu ? Sorki nie wejdziecie ? Nie mogę! Jeżeli macie jakiś sposób żeby rozwiązać ten problem piszcie...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 15:58 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Kalcia - we wtorki przychodzi od 40 do 48 osób. Co ja mam powiedzieć 16tu ? Sorki nie wejdziecie ? Nie mogę! Jeżeli macie jakiś sposób żeby rozwiązać ten problem piszcie...


Kto pierwszy sie zapisze ten wejdize?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 16:01 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Kang napisał(a):
Kalcia - we wtorki przychodzi od 40 do 48 osób. Co ja mam powiedzieć 16tu ? Sorki nie wejdziecie ? Nie mogę! Jeżeli macie jakiś sposób żeby rozwiązać ten problem piszcie...


Kto pierwszy sie zapisze ten wejdize?


Taaa i pierwsi sie zapisza 32 melee i se możesz Dynamisa robić....lol


Nowe Dynamisy lepiej robić w sobote ( o ile wogole je robić ) bo wtedy bedzie akurat 30 osób.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 16:04 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
...
my chcemy naszych AF2 i jest jescze od FULLa ludzi je chcacych
...


zapraszam wtedy na Dynamis

z tego co wiem tylko tam można zdobyć AF2y
to co tam wypada nie zależy od nikogo z nas ale to do kogo coś trafi zależy tylko i wyłącznie od niego (oprócz ludzi którym się "na siłę" wciska AFy)
uwierz mi Anc że wolałbym o wiele bardziej żeby na nowych Dynamisach ludzie zachowywali się jak przystało na uczciwych 75lvlowców niż żeby wypadały tam jakiekolwiek AFy

ja się kiedyś martwiłem co będzie jak przyjdzie 64+ osoby na dynamis a wy się martwicie jak przyjdzie 36+ na nowy dynamis ?
przecież to niemożliwe LOL LOL LOL LOL LOL LOL


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 19:26 
Cytuj  
Bodziu jak zwykle nie zrozumiałeś co napisałem, powinienem sie przyzwyczaic ale wciąz się łudzę że może jednak tym razem wychwycisz "winka".

Fajnie ci się gada z perspektywy gościa co ma full AF2. WYOBRAŹ SOBIE, ŻE INNI NIE MAJĄ! Jak tak cię nudzi zwykły dynamis z którego, olaboga, nic nie masz (AFy dla BSTa, później pewnie dla ninja się pewnie z dupy wynajdą a nie za punkty, które kolekcjonujesz) to idź na dynamis z Maxiim i skończ raz nareszcie się CZEPIAĆ!

Jeśli masz zamiar komentowac tego posta po raz kolejny w infantylny sposób to sobie daruj i nic nie pisz.

NA LITOŚĆ BOSKĄ, DOPIERO RAZ DOSZLIŚMY DO DYNAMIS LORDA a ten chce iśc na nowe obszary. Nie mam pytań.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 19:38 
Cytuj  
moze zamiast narazie gdybac ile osob moze wejsc a ile nie, spytajcie sie ich ?

edit: tmnq ani razu nie bylo na dynamis lordzie a poszli i zaliczyli buburimu :P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 20:12 
Cytuj  
Przestancie biadolic tylko zapisujcie sie na Dynamis-Buburimu 10go czerwca.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 20:59 
Cytuj  
Nie wiem jak inni RDM ale ja wciaż potrzebuje AF z sandorii, nie biuduje nic inneg tylko AF dla RDM, ja wiem ze malo chodze i mam malo punktow ...
w zaszdzie jest 3 RDM ktorzy maja wiecej punktow niz ja i oni predzej zdobeda komplet AF, wiec musze czekac, zazdroszcze wam tego DL ostatnio .. ale uwazam ze ja tez powinienem miec szanse dostac AF z sand, a inni RDM z bastok czy Jeuno, tak naprawde chodze tam praktycznie tylko po szanse na AF kiedys, nie robie upgrd broni bo nie stac mnie ... wiec prosze o wyrozumialosc, pasek rdm AF 2 jest fajny, ale kompletny AF 2 nic nie zastapi ... wiec dajcie nam szanse zdobyc AF-y pls wy ktorzy macie juz komplet ...
to jest jak limbus kiedys kazdy by chcial miec to i tamto i owo .. bodziu np jesli chce miec true ninja napewno kolczyk i jakies inne duperele .. tak samo reszta, niestety, w FF nic nie ma od razu.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 21:04 
Cytuj  
W NOWYCH ZONACH WYPADAJA WSZYSTKEI STARE AFY!!!!!!!!!!!!!!!!!


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 21:45 
Cytuj  
Sai - wiemy o tym :) Problemem jest jedynie to że nowi ludzie muszą zaliczyć podstawowe 4 miasta... No ale cóż zobaczymy :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 22:30 
Cytuj  
Gal posłałem forwarda fotki Abramelina, daj ją na stronę.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 22:37 
Cytuj  
Gal jakos nie wynika to z tych oburzonych postow
z tego co mi wiadomo jednym wymaganiem jest chapter4 cop i kazdy kto nie mial 2 letniej przerwy od gry :P mial czas by to 10 razy zrobic...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 23:41 
Cytuj  
Trzeba diablosa zabic w CoPie


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2006, 10:58 
Cytuj  
!!! WIELKIE **** GRATULACJE **** !!!

dynamis lord :) hmmmm...... fajnie :) szkoda ,ze ja sie nie zalapalem - moze juz niedlugo ..... chociaz zobaczymy :) .... na razie to staram sie zarabiac kase na kompa i wogóle na .... lepsze zycie :)

ale ciesze sie , ze wreszcie daliscie rade dojsc :) tak daleko :) DP rosnie w sile :) oby tak dalej


_________________
COLD is BACK !

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2006, 14:50 
Cytuj  
Kalcia nie tlumacz Rha bo zaraz skwituje Cie ze infantylnie myslisz ;)

Rha - przestaje sie czepiac, bo ty i tak myslisz swoje a moje nadzieje ze ty mnie tez kiedys zrozumiesz padaja po kazdej z Toba konfrontacji :) No coz, nie winie Cie za swoj pkt widzenia, ale tez nie win mnie za moj. Nie musisz pisac Wilekimi Literami umiem czytac, taki "mongolista" juz nie jestem ;-)
A co do lootowania AF, teraz nie mam szans bo nie mam odpowiedniego lvlu, nawet dla BSTa, a chocby nawet to nie mialbym drugi raz serca (juz raz tak zrobilem i mnie sumienie dreczy) lootnac AFa mimo ze mi sie nalezy komus kto moze juz go nosic, rozumiem to i dlatego nie mam zadnych pretensji. Pisze po prostu o jakiejs motywacji, a nowe dynamisy daja mi to juz w tej chwili a nie za jakis czas. Zauwaz ze takich ludzi powoli bedzie coraz wiecej, moze czas o tym pomyslec - co z nimi ? Traktuj to jako propozycje, a nie jako atak. A co do mozliwosci z nowymi dynamisami, to Kalcia trafnie to ujala :) Moze zamiast byc twardy i nie ugiety, warto byc otwartym na wszelkie propozycje i nie negowac ich z gory :) Tego Tobie i sobie zycze :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2006, 16:00 
Cytuj  
Może zauważysz, że właśnie przeprowadziliśmy przez podstawowe miasta "naście" nowych osób. W końcu mamy szanse jakoś sensownie powalczyc na Glacierze i Xarca ale Tobie to nie pasuje w dodatku piszesz o jakimś "greed coin" (co nota bene jest tak samo poprawne po anglieksu jak trafione w stosunku do tego jak robimy dynamisy).

Jak juz napisałem, czego nie wychwyciłeś: jakbyśmy byli tak napaleni na monety jak uważasz, że jesteśmy to robilibyśmy w kółko Sandoria dla mnie, Bastok dla Gala i Windurst dla Myrty/Opa. Robimy? Bo nie zauważyłem. Drop monet w Glacierze czy Xarca to kwestia farta tak samo jak drop AFa, pamietaj że sponsorując szkło ryzykujemy tylko własną kasą a nie Twoją. Zwykle miasto daje przecietnie 150 monet, zwykly Glacier/Xarca daje 50.

Co do lotwania AFa owszem, masz szanse bo nikt nie bierze BSTa. Co do lotwania AFów to chodząc zdobywasz punkty, które pozwolą ci w przyszłości na lotowanie. Mała motywacja? No jak za mała to faktycznie wyrzuc ten set dla BLMa i zacznij zbierac od nowa :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2006, 17:02 
Cytuj  
Jakas kurwa klatwa... Wysiadl nam prad w mieszkaniu. Wyglada na jakas grubsza awarie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2006, 21:22 
Cytuj  
Ciah !
jeszcze mnie zlinczuja za moje spekulacje,

"Robta co chceta"
EOT !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.