mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 13:03 
Cytuj  
lepiej dopilnujcie oby Axlee czy jak mu (sponsorowal Dynamis-Windurst - monety wzial, AFy wszelakie, ktory od momentu swojego sponsoringu nareszcie sie pojawil) - dopilnowaac, by pokazal Relika, ktorego zabgrejtowal i czy wogule go ma zamiar robic, czy znow przylazl po monety ???
bo ja cos zabardzo mu nie wierze - zadlugo lazil z SW czy gdzies tam, a teraz znow sie oblizuje? a nie chcialabym by ktos taki wyciagal monety na sprzedaz

bo tak przygladam liste, a go nie widze??? ile ma punktow? skresliliscie go?
bo na ostatnim Dynamisie zdaje sie byl?


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 13:04 
Cytuj  
Huck zarobiłes te punkty, masz prawo bidować item ktory chcesz mieć ponieważ zapracowałes na te punkty. Jedyne co może się zdażyć to jesli będziesz miał tych punktow za mało. Nie ma sensu tłumaczyć się i wyjaśniać ... chcesz item, masz wg zasad prawo lotować AF, masz dość punktów aby kupic dany AF i przebić kogoś innego - zrób to. Nawet jesli po tym kiedy zdobedziesz te rekawiczki stwierdzisz ze nie masz checi dalej grać jako THF i zaczniesz grać jako BLM lub zrobisz sobie 2 miesięczną przerwę i zaczniesz grać jako BLM dalej masz prawo "kupić" ten item.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 13:15 
Cytuj  
ja tam wogule jestem przciw cisnienia na sumienie innych
mamy punkty = wydajemy na siebie
zdaje sie sprawa jest jasna

skad mamy punkty? => stad, skad macie wasze monety do Relikow + nasze zaliczone Dynamisy i nasze AFy

sadze, ze takie "sranie w banie " -> nie biez, bo mu bardziej jest potrzebny - jest jedynie "sraniem w banie"

DP nie jest Socjalem - tu kazdy jest po cos, na to wydaje swoj czas i ma pelne prawo do wydawania swoich punktow na to, co uwaza za sluszne dla siebie.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 13:29 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
lepiej dopilnujcie oby Axlee czy jak mu (sponsorowal Dynamis-Windurst - monety wzial, AFy wszelakie, ktory od momentu swojego sponsoringu nareszcie sie pojawil) - dopilnowaac, by pokazal Relika, ktorego zabgrejtowal i czy wogule go ma zamiar robic, czy znow przylazl po monety ???


To go poproś in game aby Ci pokazał relica. Dlaczego wysługiwac się nami? Mamy dośc roboty z /tellami od ludzi, organizowaniem składów, zmienianiu ich na ostatnią chwilę bo ktoś kto się zapisał się jednak nie pojawi, decydowaniem czy robimy clear run czy farming (WIELKIE DZIĘKI ZA MARUDZENIE NA TELLACH WCZORAJ CHŁOPAKI- TO BARDZO POMAGAŁO W PŁYNNOŚCI RUNU). Chyba zapominacie, że też jesteśmy tylko ludźmi. Nic tylko marudzenie, jęczenie, czepianie się detali. NIKT nie napisał jak fajnie poszło na Xarca dzięki organizacji takiej a nie innej ale wszyscy się kurwa czepiają "dlaczego nie zabijemy tej goblińskiej statuły". No ja pierdole...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 13:40 
Cytuj  
To nie jest DROBIAZG - kontrolowac trzeba kazdego, a przede wszystkim nowych sponsorow, bo sie zacznie balagan i wyudzanie monet.

Taki Axlee mi kurna powie, ze ma w storazu albo i powie, ze wypadlo mu tylko 2 setki, a to zamalo by zaczac, bo mi jescze od hollery powie - dla tego, ze ja nie jestem w gronie osob kontrolujacych zasady DP- ALE mam prawo wiedziec czy WY zrobiliscie te reliki, czy tylko zbieracie monety? ty Gal Opi Myrta, taki Axlee - chce widziec wasze Reliki w stanie udowadniajacym, ze bierzecie monety nie tak ott prosto.

Relici powinni byc abgrejtowani na bierzaco.

a takich Axlee - to WY macie kontrolowac czy wzial W.Shelle na sluszny Relik czy jego robi? czy moze zmienil zdanie i teraz inny zrobi? zdaje sie ma sporo jobow - wiec, to nie drobiazg - powiedziec oby pokazany zostaly Reliki przez osoby sponsorujace Dynamisy

nie sadze, ze to zaduzy wymog z mojej strony - monety sa drogie i wcale nie tanieja - mamy prawo wiedziec jaki stan Relikow jest i przez kogo robiony.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 13:59 
Cytuj  
Ancover: No tak, najlepiej z góry załozyć że właśnie tak sie stanie zamiast spytać.

Huck: ludzie nie zapominają niemniej tyle ile dobrego zrobiłeś na poczatku tak potem dałeś rade to zawalić różnymi akcjami. Z tego co wiem punkty wcale nie były właściwie updatowane, akcja z monetami i bazarem czy też incydent z Swchocolate i twoja interpretacją zasad. Wprowadzanie zamętu na lschat wydawaniem komend, których nie powinieneś robic a które często są sprzeczne z rzeczywistością też nie pomagasz. Chcesz pomóc- nie odzywaj się na lschat. Jak dla mnie wyszedłeś z pomocą/wtopami na zero a nieobecnościami udowodniłeś brak aktywności w ostatnim okresie czasu i dlatego chciałbym aby rekawice trafiły do Rira, który upgraduje relica (przez co wiem, że spędzi z nami jeszcze jakis czas).

Simi: Rira pisze że o tej czy o tamtej musi kończyc. W związku z tym dostaje 1 punkt zamiast 3 i wie o tym. Zresztą w 90% przypadków idze szybciej tylko jak mamy gigantyczne opóźnienie z powodu obecności innego LSa w dynamis. Jak dla mnie postawienie w ten possób sprawy jest bardziej fair niż jakiś Althexenia czy inny randomowy gostek, który warpuje się jak tylko dostanie clearance bez słowa wyjaśnienia.

Mylicie się, że DP to nie social. Może ludzie nie siedza na nim non stop ale na DP nie spotyka sie grupa osób całkowicie sobie obcych. Bardzo wiele osób jest albo we wspólnych Lsach albo spotyka się w Sky/Sea czy podczas kampowania gruond HNMów. To, że nie znacie ludzi poza DP świadczy tylko o tym, że mało poza DP robicie z nimi.

Listy kto ma ile monet nie odtworzymy- miał ją Sai i zniknęła przy przekazywaniu "władzy" jak Sai quitował. Co najwyżej można się wysilic i popatrzec na zakładkę DEDUCTS.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 14:00 
Cytuj  
Juz kiedys o tym mowilem: powinnismy zrobic kontrole wszystkich monet w DP. Niech kazdy pokaze te monety ktore dostal: albo w postaci zupgreadowanego relica albo zwyczajnie w postaci tychze monet. O polskich czlonkow DP jestem spokojny, glowe dam za ich uczciwosc, ale z innymi bywa roznie. Nie raz widzialem naszych sponsorow z monetami na bazarze.

Jak ktos sie nie podda kontroli to automatycznie blokujemy mu mozliwosc sponsorowania w przyszlosci. Zeby zniechecic przyszlych cwaniaczkow moznaby dac tez w takiej sytuacji -5 pkt.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 14:08 
Cytuj  
za zadnego ze sponsurujacych nie dam glowy :D

tylko u Opiego w szafie wiem co lezy :lol:

wiec macie pokazac zabgrejtowane reliki na bierzaco i jak zapadnie decyzja - monety uzyskane w DP

ma byc osobna tabelia osob sponsorujacych - by miec KONTROLE + uniknac kumpli, kolezanki, kolegow im pomagajacych

DP - to nie Social! wiec do roboty

wystarczyc napisac na ogulnym forum konkretne wymogi i zadziala

jak narazie sponsoruja Gal Rha Opi Xav + dolaczyli Myrta i takie tam Axlee +++ dolacza moze inni

kazda zasada, gdy jest jasna - nie wzbudza kontrowersji!

z monetami ma byc tak jasno - jak jasno jest z Afami!


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 14:37 
Cytuj  
Rha, nie masz prawa mnie rozlicza? z tego co robi?em a czego nie robi?em. Mo?e wreszcie zrozum, ?e dla mnie ta GRA to tylko GRA. Odpuszczam sobie dramy, bo wiem ?e psuj? one klimat dla innych ludzi. Fakty te? s? takie - o których pisa? opiekun, anc, gal i stok - ?e ludzie którzy tam chodz?, przede wszystkim ci którzy upgradeuja relica, chodz? we w?asnym interesie. Im zale?y na tym ?eby to ci?gn?? i maksymalizowa? dropy. Dlatego te? rozumiem reakcje dotycz?c? pieprzonego itema, który daje 1% wi?ksz? szans? na drop. Nie ma co ?ciemnia? - zale?y wam na jak najszybszym upgradzie, Rira chodzi na ka?dy run, ja nie (chocia? nikt nie jest w stanie stwierdzi? ile coinów wypad?o dzi?ki mojemu udzia?owi) - je?eli ten af wypadnie, a ja b?d? mia? wi?cej punktów, niech go Rira bierze. Na razie jednak nie wypad?, nie róbmy dramatów, a jak wypadnie dogadam si? z nim (o ile b?dzie taka potrzeba, bo mo?e niepotrzebnie bijemy pian?).


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 15:24 
Cytuj  
Nie do konca rozumiem twoje stanowisko Huck w tej sprawie, moim zdaniem powinienes bidowac ten AF i tyle, na twoim miejscu nikomu nie drgnie nawet powieka aby zrobic cos dla "dobra ogolnego" i tyle.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 15:28 
Cytuj  
Huck: Jak sam kiedyś napisałeś "Masz w dupie ludzi od Relica"- więcej mi nie trzeba ponad ta wypowiedź. Nie rozliczam z niczego, sam zaczałeś miec pretensje jak to możemy pomijac twoje osiągnięcia, dlatego pokazałem jak to dla mnie osobiście wygląda, tylko tyle.

Anc: daruj sobie żądania zanim nie przeczytasz sobie zasad na stronie DP a potem ewentualnie miej jakieś sugestie. "Ma być" "Do roboty"... jeszcze coś? Bo jak się rozpędzimy to wolimy załatwić wszystko co Ancover CHCE.
Nawet nie znasz dokładnie xywek kto sponsorował a masz nieuzasadnione pretensje do tej osoby, skąd ta otwarta wrogość?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 15:43 
Cytuj  
Rha, juz ci to kiedys Bodziu napisal, ale powtorze. Dorosnij. Robisz non stop wycieczki osobiste, a nie zwracasz uwagi na glowne info. Dalsze sprawy dynamisowe bede omawial z Xavem i Galem.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 16:13 
Cytuj  
Distributed currency

Saitou (Stage3): 660 bronze (upgraded) 330 shells
Rhaegal (Stage 2): 400 byne (upgraded) / 340 shells
Galenros (Stage 2): 350 bronze (upgraded) 200+ shells
Opiekun (Stage 2): 280 byne (upgraded) ~400 bronzepices
Riyoko (Stage 1): 100 byne
Stellaris (Stage 1): 100 bronze
Shaemus (Stage 1): 100 bronze
Azyreborn (Stage 2): ~200 shells
Whitecomet (Stage 2): ~200shells
Sephan (Stage 2): ~300 pices
Ganesha (Stage 1): 270 byne
Sehrahin (Stage 1): 100 byne
Gohankakrot (Stage 1): 247 byne
Brienna (Stage 1): 200 byne
Myrta (Stage 1): 200 bronze
Xavery (Stage 1): 250 byne
Xsoul: 250 bronze - stolen


Na stronie jest taka lista jak powyzej. Moze by to wykasowac i zrobic liste na biezaco uaktualniana. Niech ludzie zobacza, ze monety DP nie ida w bloto. Mamy 3 osoby na 3>4 i chyba 2 na 2>3 + Xava, ktory tez ma juz pewnie sporo monet. Jest sie czym pochwalic!
Ludzi ktorych juz nie w DP bym wywalil z tej listy (Xsoul, Stellaris itp).

BTW Zasady DP sa ok! Wlasnie sie z nimi zapoznalem wnikliwie. :D

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 16:36 
Cytuj  
No ta lista jest mocno nieaktualna.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 17:16 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Rha, juz ci to kiedys Bodziu napisal, ale powtorze. Dorosnij. Robisz non stop wycieczki osobiste, a nie zwracasz uwagi na glowne info. Dalsze sprawy dynamisowe bede omawial z Xavem i Galem.


Dorosłem już dawno, chciałbym wrócic za to do takiej błogiej nieświadomości jak twoja aby robic wiele rzeczy po łebkach i się tym nie przejmowac. Jak mi sie coś nie podoba to mowię, przykro mi że ci to nie pasuje i wymyslasz niesamowite usprawiedliwienia. Nie jesteśmy anonimowymi graczami aby nie zwracac uwagi na swoje przywary, to nie utopia gdzie każdy wącha kwiatuszki i usmiecha sie na widok drugiego. Chcę miec LS gdzie wszystko bedzie działało tak jak powinno, gdzie ludzie nie będa cwaniakowac. Co do omawiania spraw to nic nowego mi nie powiedziałes, zresztą było by nam ciężko skoro się mamy na blacklistach.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 17:27 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Distributed currency

Saitou (Stage3): 660 bronze (upgraded) 330 shells
Rhaegal (Stage 2): 400 byne (upgraded) / 340 shells
Galenros (Stage 2): 350 bronze (upgraded) 200+ shells
Opiekun (Stage 2): 280 byne (upgraded) ~400 bronzepices
Riyoko (Stage 1): 100 byne
Stellaris (Stage 1): 100 bronze
Shaemus (Stage 1): 100 bronze
Azyreborn (Stage 2): ~200 shells
Whitecomet (Stage 2): ~200shells
Sephan (Stage 2): ~300 pices
Ganesha (Stage 1): 270 byne
Sehrahin (Stage 1): 100 byne
Gohankakrot (Stage 1): 247 byne
Brienna (Stage 1): 200 byne
Myrta (Stage 1): 200 bronze
Xavery (Stage 1): 250 byne
Xsoul: 250 bronze - stolen


Na stronie jest taka lista jak powyzej. Moze by to wykasowac i zrobic liste na biezaco uaktualniana. Niech ludzie zobacza, ze monety DP nie ida w bloto. Mamy 3 osoby na 3>4 i chyba 2 na 2>3 + Xava, ktory tez ma juz pewnie sporo monet. Jest sie czym pochwalic!
Ludzi ktorych juz nie w DP bym wywalil z tej listy (Xsoul, Stellaris itp).

BTW Zasady DP sa ok! Wlasnie sie z nimi zapoznalem wnikliwie. :D


jesli dobrze pamietam to sa dane zebrane do czasu az zaczalem wpisywac dane do arkusza, jak sie doda obie wartosci powinno to dac mniej wiecej obraz calosci...

Ja bylbym za tym zeby od kolejnego glaciera zobaczyc kto potrzebuje key item i zadecydowac przed wejsciem czy dla tych kilku osobnikow warto omijac mobki z ktorych kazdy daje kolejna szanse na AF i gonic do bossa. Alberic i Gubian sa w LSie od dawna, i mieli wiele okazji by dorwac ten key item i przez takich dwoch lamerow 30 osob z ktorych wiekszosc chodzi regularnie musialo poswiecic szanse na AF dla siebie (a sa AFy ktore jeszcze nigdy nie wypadly nam w glacier lub 1 szt...) by dac im dostep do xarca, mimo ze patrzac na ich frekwencje niewielki bedzie z nich pozytek... 2 kolejne osoby nam nie umozliwa nagle zabicie DL a do farmowania AFow mamy ludzi az nadto... Niby farmowalismy do ostatniej chwili ale co to za farmowanie na orkowych NMach z ktorymi jest kupe pierdzielenia....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 17:47 
Cytuj  
No ja jestem obecne na etapie 402/1500 z shellami, nie mam pojecie ile jest z DP, ale taki jest mój stan monet.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 22:33 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Nawet nie znasz dokładnie xywek kto sponsorował a masz nieuzasadnione pretensje do tej osoby, skąd ta otwarta wrogość?


nie mam wrogosci w stosunku ludzi sponsorujacych
istotne dla mnie by oni chodzili nie tylko po monety, a jak juz, to stale i reszta mogla z tego korzystac na swoj sposob

chce jedynie porzadku na DP w sprawie monet

nie znam nika, bo nie znalazlam go na liscie w tabeli, a wiem ze ostatnio byl

chce czy nie chce, tak i tak wstaniecie przed potrzeba zrobienia porzadku w tabeli i ujawnic liste osob i ich osiagniecia w zbieraniu monet i liczebnosci etapow abgrejtowanej broni

monety beda chcieli zbierac jeszcze wiecej ludzi i to stanie sie koniecznoscia


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 11:26 
Cytuj  
44 osoby sie zapisaly, myslicie ze wygramy? :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 11:40 
Cytuj  
pytanie - kto się NIE zapisał a może iść? :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.