mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 10:10 
Cytuj  
Moj raport z upgrade'u relica:

Okolo 20.04.2006 skonczylem stage 2>3 - max polowe bronze mialem z DP, reszte pochodzi z kupna albo z wymiany.
(Zeby szybko skonczyc upgrade pozyczylem troche monet od Xava, wiec zarzuty, ze sprzedaje bronze z DP sa delikatnie mowiac nie trafione. Sprzedalem 100-value, ale wczesniej ja mozolnie zbieralem skupujac monety z bazarkow. Kupilem juz zreszta za kase ze sprzedazy 100 shelli).

Stage 3>4 mam w tej chwili na poziomie 1100/6100. Jak na 2 miesiace to calkim niezle, niestety kosztem duzego zadluzenia sie. :har:
Gdyby mi sie udalo utrzymac to tempo to za ok. 10 miesiecy mam szanse przejsc na nastepny stage. Podejrzewam jednak, ze nie wytrzymam takiego tempa finansowo...

525 monet mam z DP

550+ kupilem w cenie 20-35k za sztuke. Wymieniam sie tez regularnie monetamiz Galem.


Ostatnio edytowano 28 cze 2006, 12:54 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 10:18 
Cytuj  
Anc - mi się tylko marzy żeby być traktowany tak jak no zasługuję, skoro ktoś uważa mnie za niepotrzebnego śmiecia to ok (zawsze zostają milczące pająki), poza tym czy ja coś kiedyś chciałem od kogoś ?

jeśli chodzi o relicty to już kiedyś napisałem że mało realne jest żeby ktokolwiek z dynamisów dał radę zupgraedować sobie do końca tą zabawkę, mało realne jest również żeby ktokolwiek w CC zarobił 300-400 mln gili na ostatni etap, dlatego kiedyś-rok temu zapropopnowałem żeby robić lsowe wypady dla kasy dla ludzi upgradeujących swoje relicty, oczywiście zlewka-milczenia-wyśmianie miało miejsce
teraz mnie interesuje czy ludzie którzy inwestują dziesiątki-setki gili okażą się oszutami bo w pewnym momencie powiedzą: sorry nie dam rady do końca tego zrobić
wiem że w naszym LSie jest problem z bezinteresownym pomaganiem sobie nawzajem (szczególnie jak ja raz na rok proszę o wypad na enma to widać doskonale) i nie chodzi mi o oskarżanie lub podejrzliwość nikogo kto bawi się w relicty tylko o to że jak ktoś chce komuś pomóc w tym to czuje że jest traktowany gorzej niż brudny pies
(z przerwą z ffxi nie przesadzajcie, mnie stać żeby grać do końca Ramuha)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 10:47 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Anc - mi się tylko marzy żeby być traktowany tak jak no zasługuję, skoro ktoś uważa mnie za niepotrzebnego śmiecia to ok (zawsze zostają milczące pająki), poza tym czy ja coś kiedyś chciałem od kogoś ?


z szanowaniem na CC niestety jest roznie

ja Cie akurat rozumiem, ale czasem jest mi zal Twojego altruizmu

tak sie sklada, ze zyjemy w swiecie pelnym rywalizacji * egozentryzmu * wyrafinowanych zachowan * wspolpracy na zasadzie wymiany itp.

to o czym piszesz i probujesz powiedziec, to refleksje czlowieka, ktory umie dawac, a nie umie odpowiednio wywrzec wplywu i wziasc
ja tez nie umiem napierac nalegac prosic zmuszac wywierac wplywow i uzalezniac :D i jest mi z tym dobrze :wink:

fakt, ze nie jestem powsiagliwa do CC ewentow, a jak na czyms mi zalezy to RL mi dokuczy i nie mam - takie puste marzenia zostaja :oops:
pogodzilam sie z tym, jak rowniez z tym, ze Ludzie - to sa TYLKO i AZ ludzie
maja sporo wad i zalet i na 100% nie jestem w Finalu lub RLu po to by ich wychowywac albo meczyc
w zasadzie posluguje sie pewna mysla: "Jak komus nie mozesz pomoc, to lepiej nie przeszkadzaj"
tak sie sklada, ze z tym mi sie zyje dobrze :wink:


ps.
ide craftowac :D juz tu nie zagladam, bo mi dzien ucieka :)


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 11:23 
Cytuj  
Wasza drama wygenerowała 100 stronę wątku!!

Gratz! :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 11:30 
Cytuj  
To prawda. Simiurg jest wyjatkowym altruista, a altruizm w dzisejszych czasach, w naszym spoleczenstwie jest odbieramy jako frajerstwo, wiec nie jest to wcale latwe.

To wcale nie jest latwe dawac i nic nie chciec za to, nawet wdziecznosci, nawet szacunku, tak zeby "lewa reka nie wiedziala co daje prawa".
Sim jest jedna z tych osob, ktorej bym nigdy nie odmowil pomocy, ale praktycznie nigdy o nic nie prosi...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 11:31 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Wasza drama wygenerowała 100 stronę wątku!!

Gratz! :)


Drama zawsze wplywa pozytywnie na ilosc postow. :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 12:19 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Mam linka podać ? Podam
http://www.guildportal.com/Guild.aspx?GuildID=22065&TabID=200422
Mea culpa rzeklbym :] Ale i tak w calej tej dramie nie chodzi przeciez o rulesy.

Kang napisał(a):
To nie chodzi o kasę bo 500k na miesiąc to chyba każdy ma wydać - albo i mniej jak ma znajomych

Ja nie mam, i nie mam zamiaru. Ludzie dostaja AFy za to ze uczestnicza w Dynamisach, a nie za to ze za nie placa RR hairpinami, ktore ze soba targaja, zeby wam wypadlo wiecej monet, a nam wieceja AFow. Dla was jest to oplacalne, bo dajecie 1 mil na wejscie plus kilka setek k na food, RR i toolsy, a potem zbieracie coiny, za ktore na bazaarach musielibyscie dac 2-3x wiecej. Dla nas jednak jest to tylo i wylacznie strata kasy. AFy tego nie rekompensuja bo jak juz napisalem, AFy dostajemy za to ze chodzimy. Potem to juz czysta chec pomocy. Ale wasz system tej pomocy nie sprzyja.

Targaryen napisał(a):
Veji: a co mamy zrobic Maximo jak rzuca RIII? Dac mu D2, zabrac punkty? Może nie zezwolic na lotowanie? Sam widzisz jak to idoitycznie wygląda. Prosze- znajdź rozwiązanie tego problemu.

Ja was nie oskarzam o nie trzymanie sie zasad ktore sami wypracowaliscie, tylko o wczorajszy brak konsekwencji i traktowanie ludzi, ktorzy robia cos faktycznie dla was jak zbedne smieci.

Simi jest jaki jest, wiecie ze narzeka i ze ma swoj sposob na mowienie co mu sie nie podoba. Ja rozumiem ze pisze na /say bo nie pisze po angielsku, a pisanie po polsku na LSie nie jest mile widziane. Moze was to denerwowac, ale zastanawiam sie czy bardziej powinno was denerwowac ze jakis BLM, ktory dobrze spelnia swoja role i chodzi bo chce pomoc, ciagle zglasza jakie uwagi i sugestie, czy tank, ktory pada na kazdym mobku.

I jeszcze a propo rulesow. Ja sobie zdaje sprawe ze ciezko jest zapanowac nad tym aby wszyscy mieli RR na sobie, ale przeciez to sa wasze rulesy, i w waszy obowiazku jest pilnowac zeby ich przestrzegano. Jesli nie jest to mozliwe (a widac ze nie jest), zrezygnujcie z tego i napiszcie ze kazdy musi sie liczyc z tym ze moze dostac RI, jesli nie ma na sobie RR. W koncu czas na Dynamisie jest najwazniejszy.

Simi>>> Chyba przesadzasz z tymi relicami. Ludzie u nas faktycznie go robia. Ja przynajmniej nie mam co do tego watpliwosci.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 12:36 
Cytuj  
-Tekst zachęcający do HP w momencie kiedy ludzie wokól umieraja a ty się właśnie wykłucasz o RIII mimo, że masz już rzucone na siebie RII był po to aby uciąć twoją dyskusję, która była wyjatkowo nie na miejscu. Pokazałeś wtedy że wcale nie jesteś takim altruistą i że ważniejsze jest dla ciebie 300 expa niż życie conajmniej 5 osób. Jeśli to, że ktoś rzucił ci RII uznałeś za obrazę to masz jakiś problem. A w kryzysowych sytuacjach dyskusje będe ucinał, bądź na tyle poważny aby to zrozumieć.

-Nie można przerzucić RR w momencie jak się vokuje peta i gonią dwie statuetki a do tego co chwila łykasz dispelga przy braku sensownego sleepera i całkowitym braku silence. Powiedz mi jak długo utrzyma się RR w momencie kiedy masz na sobie Utsusemi, Dorado Sushi i czasem Defendera (bo reszta buffów już dawno spadła) a enchant z HBMantle jest niezdejmowalny?

-Czepiasz się słowek jeśli chodzi o postęp w upgrade. Owszem nie noszę monet przy sobie za każdym razem (mój ekwipunek aby mieć dowolny sprzęt dla ninja w dowolnej zaistniałej sytuacji to 50/60, dodaj do tego Klepsydrę, medicines to zostają w porywach dwa sloty na wszelki wypadek. Poza tym nie mam na tyle miejsca w MH aby trzymac tam monety- leżą w storage a przeniosę je do Mog Lockera jak tylko będe mógł z niego korzystac w dowolnym mieście. Ku mojej i twojej radości.

Broń jak pisałem możesz zobaczyć w dowolnym momencie przed i podczas dynamis, to samo spis ile mam monet w bazaar comment. Nie chciało ci się nawet posłac tella KIEDYKOLWIEK aby się zorientowac ile mam więc nie oskarżaj. Mam dużo wazniejsze rzeczy na głowie aby prowadzic tabelkę w internecie jak idzie mój upgrade, bloga też nie będe prowadził, wybacz mi. W chwili obecnej mój postęp to około 1850/6100 dokładnie nie pamiętam ile. Zdecydowanie większą częśc monet mam z DP.

Nie stac mnie na kupno 3x100 value miesięcznie bo nie botuję a czas w grze spędzam na różnych rzeczch a nie tylko na farmowaniu speed belta , krakena czy amity cape.

Nie zauważyłem aby ktoś płacił choc 1 gil za monety, które potrzebuję albo poświęcał swoje punkty w tym celu. Ludzie pomagają nam zdobywac monety do Relica ale nie to ich napędza tylko fakt, że może "akurat dzisiaj" wypadnie ich AF albo uzbierają dośc punktów aby przebic innego gościa na lot kiedyś w przyszłości.

Jeżeli uważasz że w DP nic się nie zmieniło to uważaj sobie tak dalej, uważaj że nie ma żadnych zmian w stosunku co było kiedyś, że wipujemy jak dawniej na durnych pullach w bastok czy cokolwiek sobie wymyslisz. Jak dla mnie zmieniło się sporo na lepsze- potrafimy spędzić w Xarca 3 godziny na totalnym relaksie, nie wipujemy w idiotyczny sposób na pullach Eye Clusterów czy dowolnego NM pulla. Potrafimy w 30 osób lub mniej skończyc Glacier run, potrafimy zapanowac nad megalinkiem nawet kiedy puller zginie. Tego nie było kiedyś ale raczej jesteś zbyt młody stażem aby to pamiętac.

Nie uważam się za lidera, daleko mi od tego niemniej jednak moje zdanie i ocena sytuacji wielokrotnie powstrzymała nas przed wipami czy pomogła zdobyc dodatkowe extensions aby bawic się dalej a to chyba wystarczy aby sugerowac się opinią kogoś kto ma przegląd na sytuację z pierwszej linii, widzi ile sie zlinkowało mobków i co trzeba z tym fantem zrobic. Reszta to robota allianców. Jeśli wydaje ci się że ja tylko pulluje statuły i obniżam wam resist na thunder i ice to jesteś w duzym błędzie. To, że uzywam tella aby ludziom osobiście przekazac co od nich w danej chwili chcę zamiast uzywac /ls chat to dlatego, że z doświadczenia wiem iż osobiście przekazana informacja jest dużo rzadziej przeoczona a właśnie o to chodzi aby nie mówic w powietrze jak ty masz w zwyczaju.

Nie zauważyłem też ktokolwiek kiedykolwiek i kogokolwiek w DP traktował przedmiotowo tylko że czasami sytuacja nie pozwala na wysłanie laurki z szlaczkami aby ktoś łaskawie posłuchał co nalezy w danej chwili zrobić.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 13:19 
Cytuj  
Moje trzy grosze :

- Zle ze soba rozmawiamy, zle rozmawiaja ze soba Rhae i Simiurg. Zamiast rozmawiac zaczynamy sie rozliczac i opierdalac.

Rozmowa powinna wygladać mnie jwiecej tak :

Simiurg : - Rhae wkuzyles mnie okrutnie, kazales mi lyknac R 2 choc ja nie moglem sobie pozwolic na r 2 ze wzgledu na exp, chodze zeby wam pomagac i mam ponosic pelne tego koszty jak osoby ktore maja w tym jakas kozysc, wiesz ze praktycznie zawsze mam RR up, nie podoba mi sie to, poczulem sie gleboko urazony twoja wypowiedzia i sie HP.

Rhaegal : - Wybacz Simurg ale kiedy run wymyka sie spod kontroli i robi sie bajzel, ludzie graja w sposob niedopowiedzialny ponosza mnie nerwy, nie wiedzialem ze nie masz buffora exp , nie wiedzialem ze grozi ci spadek lvl, wkuzylem sie twoim biadoleniem, wkuza mnei brak odpowiedzialnosci i bledy u ludzi na ktorych nauczylem sie polegac. Nie moge tez pozowolic aby ludzie podjerzewali ze sa rowni i rowniejsi, dlatego wlasnie ludzie bez RR bez wzglednie napowiazania dostaja R 1 / R 2.


Nie podobaja mi sie sposob myslenia ze ludzie robiacy upgarde relica wykozystuja DP do swojej prywaty, to nie jest prawda, oni zamiast AF'ow dostaja coiny, oni placa za food, za run, za rr item za ninja tools etc ... ponosza takie same koszty jak kazdy udzialu w run a czasem nawet wieksze, jedyna co biora to monety i tez za nie placa, nie cene rynkowa ale obejrzyjcie sobie tabelke, za 38 monet tyle punktow co za 50. Graja uczciwie bo chca zrobic upgrd relic, kazdy moze robic upgrd, tylko czy kazdego jest stac na to aby pokaowac w to 99% swojego czasu i kasy ? Czy jest wystarczjaco zaradny aby zdobyc te dzisiat mil miesiacznie na zakup monet ?
Jak ktos ma 5/5 AF II i nei chce robic upgrd. relic nie musi chodzic na runy DP, jak chce pomagac ludziam ktorych zna i szanuje in game to prosze bardzo, a moze kiedys uzbierane points przydadza sie na jakis nowy AF ?


Jedyne co mi sie nie podoba to brak informacji o tym co sie dzieje, wezcie przyklad z surtura, on caly czas pisal co nalezy robic i co sie dzieje na kazdej walce w jakiej zn im bralem udział. Gdyby ludzie dostawli info o obecnym statusie run to nie rozlazili by sie az tak, ... byc moze.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 13:36 
Cytuj  
Wielu ludzi sie cieszy, ze dzieki sponsorom nie musza placic tych 20-40k za run, a wierzcie mi przy 50 osobach szanse, ze ta kasa sie zwroci dzieki monetom wcale nie jest taka duza. Nie raz za starych czasow niektorzy dostawali po 5 monet a inni nic.


Nie wiem czy wakacje to jest dobry okres na robienie trudniejszych dynamisow typu Xarca czy Glacier, gdzie moby sa twarde i wcale nie padaja po dwoch dobrych sc jak w miastach.

W wakacje mniej ludzi gra, a ci co graja sa bardziej rozluznieni, czasem bardziej zmeczeni upalami albo piciem piwa caly dzien. :D

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 13:42 
Cytuj  
Simi, co to za "altruizm" jesli uzywasz go do tego zeby wypominac swoje dokonania?
Pomagasz? Super! Masz order usmiechu. Ale nie spodziewaj sie laurek i innego traktowania. W koncu robisz to bezinteresownie tak?
Kiedys pomagalem non stop, teraz prawie wcale (bo malo gram) ale nigdy nie spodziewalem sie niczego w zamian. Jak czasem trafil sie teleport za free bo ktos tam pamietal, ze mu z czyms pomoglem to super, bonus dla mnie - ale to wszystko.
Za to pomagajac innym poznalem kuuuuuupe ludzi w FF, dlatego zazwyczaj nie mam problemu z zebraniem ekipy na ENM - i to jest prawdziwa "zaplata".
Twoje podejscie jest godne podziwu, ale w "skomercjalizowanym" FFie predzej czy pozniej doprowadzi do mega frustracji.

DP nie jest LSem ideowym, to grupa ludzi (wiekszosc) przychodzaca na runy w konkretnym celu, ja glownie w celach towarzyskich i dla podpompowania wlasnego ego (hue hue) ale takze dla AFow (teraz raczej shadow equip).

Nie bylo mnie na runie, ale jesli zeczywiscie byl jakis wipe a ty miales juz R2 rzucone... dude, nawet jesli mailbys lvldowna... 10 minut w lesie i masz lvl back - 20 jesli pojdziesz solo.
Zrozum tez Rha, malo kto zdaje sobie sprawe co dzieje sie (przynajmniej na moim) na /tell przed runem mam jakies 5-10 /telli co 5 sekund, w czasie runu spada to do 2-5... pod koniec runu czlowiek oleje kupe tematow albo rzuca myszka w sciane. Przez to wlasnie, szorstkie slowa moga sie przytrafic, ale nie chodzi o to zeby kogos obrazac, po prostu jestesmy tylko czlowieki i tyle.

Co do coinow, to recze za stan coinow Rha, Gala i Opiego - innych nie znam ale za tych panow dam sie pokroic.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 13:52 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
-Tekst zachęcający do HP w momencie kiedy ludzie wokól umieraja a ty się właśnie wykłucasz o RIII mimo, że masz już rzucone na siebie RII był po to aby uciąć twoją dyskusję, która była wyjatkowo nie na miejscu. Pokazałeś wtedy że wcale nie jesteś takim altruistą i że ważniejsze jest dla ciebie 300 expa niż życie conajmniej 5 osób. Jeśli to, że ktoś rzucił ci RII uznałeś za obrazę to masz jakiś problem. A w kryzysowych sytuacjach dyskusje będe ucinał, bądź na tyle poważny aby to zrozumieć.


nie uznaję za obrazę rzucanie na mnie R2, sam sobie mogę rzucać RR2 kiedy tylko chcę, nie mam z tym problemu, w ogóle nie podchodzę emocjonalnie do spraw typu raise/reraise, podchodze bardzo emocjonalnie do spraw typu :
- kto wpadł na wspaniały pomysł żeby pulnąć te mobki nie sprawdzając przedtem czy blmi są na swoich pozycjach, czy mają dostateczną ilość MP żeby zapewnić nukowanie w razie problemów, czy mają buffy na sobie i czy w ogóle zdążyli dobiec na miejsce, gdzie byli vokerzy statuetek itd. ?
po dziesiątkach dynamisów widzę wciąż elementarne błędy jeśli chodzi o pulowanie a że coś czasami się udaje to inna sprawa, kilku ludzi potrafi się zmobilizować żeby coś się udało czasami
dla mnie nie jest ważniejsze 300 expa ale 10 czy 20% więcej dmgu na lvlu 75 na każdy nuke i oszczędzanie dzięki temu 1 dodatkowego nuka przez każdego blma co chwilę w krytycznych sytuacjach i oszczędzanie CZASU który każdy mobek wykorzysta przeciwko temu kto ma hate, wiem że to trudne zagadnienie i niemag wcale o tym nie musi wiedzieć
sugerowanie się opiniami njuba Skita który nie widział jak na drugim pullu vokujesz statue żeby odciągnąć ją od 48HPowego BLMa który potem ją stunuje zdobywająć hate wystarczający do zadnia kończącego ciosu itd. a gdzie cure, a gdzie buffy, a gdzie ucieczka ? czy to jest poświęcenie czy głupota: narażanie siebie samego i osłabiebie A1 dzięki długiemu castowaniu po stunie z nadzieją że nuke się uda 2 cm od mobka ... ja w tym czasie castowałem na siebie buffy po sleepdze i nie mogłem uwierzyć że na mnie był bity mobek w A2 zamiast w miejscu do tego przeznaczonym, zamurowało mnie na 0.001 sek, im sorry, następnym razem proponuję przed pullem ustalenie prawidłowych pozycji bicia mobków w allianceach a nie w miejscu gdzie bije się statuetki

Targaryen napisał(a):
-Nie można przerzucić RR w momencie jak się vokuje peta i gonią dwie statuetki a do tego co chwila łykasz dispelga przy braku sensownego sleepera i całkowitym braku silence. Powiedz mi jak długo utrzyma się RR w momencie kiedy masz na sobie Utsusemi, Dorado Sushi i czasem Defendera (bo reszta buffów już dawno spadła) a enchant z HBMantle jest niezdejmowalny?


pisałem przed dynamisem że w A1 brakuje RDMa odpowiedzialnego za usypianie i silence, jak ktoś myśli że piszę jakieś brednie i że jakiemuś tankowi bardziej sie przyda RDM niż w A1 to powodzenia, jak zwykle ja się nie znam, przecież byłem tylko na 50+ dynamisach więc skąd mogę wiedzieć co sie dzieje w A1,A2,A3 itd.


Targaryen napisał(a):
Nie zauważyłem też ktokolwiek kiedykolwiek i kogokolwiek w DP traktował przedmiotowo tylko że czasami sytuacja nie pozwala na wysłanie laurki z szlaczkami aby ktoś łaskawie posłuchał co nalezy w danej chwili zrobić.

nie obchodzi ani nie interesuje mnie przedmiotowe czy podmiotowe traktowanie ludzi/graczy w żadnej sytuacji, chcę po prostu nie być traktowany gorzej niż inni którzy dostają R3 za darmo a jak JA JEDEN RAZ W ŻYCIU SOBIE ZAPRAGNĄŁEM TO DOSTAĆ to drama

jak ktoś ma mi do zarzucenia coś co robiłem źle na dynamisach to proszę pisać i się nie krępować, ja jestem na tyle świadomo-naiwnym graczem że zdaję sobie sprawę z tego kiedy mogę sobie pozwolić na nukowanie innych mobków niż statuetki (to że ginę po nuku to zasługa m.in. rdmów którzy olewają gravity które powinien mieć KAŻDY mobek na sobie w czasie całej walki), kiedy muszę mieć więcej many przed nadchodzącą rzeźnią itd. jak ktoś uważa że nie zasłużyłem na R3 wtedy kiedy zapragnąłem raz mieć to też dobrze, blm szczególnie taru a szczególnie biedny na maxa zawsze będzie się czuł jak śmieć szczególnie jak czegoś jeszcze będzie żądać
piszę na say żeby nie tworzyć żadnych pseudotajemnic na temat tego co widzę, gdybym pisał na /l po angielsku to byście mnie zlinczowali że spamuję chat bo jestem tylko jednym z wielu czarnuchów który jest prawie 0rem a /l służy tylko przecież dla przestraszonych liderów którzy nie dopuszczają do siebie żadnych uwag

ja nie wymyśliłem siebie altruistą
i nie pomagam w zdobyciu żadnych monet (z moim szczęściem to niemożliwe)
poza tym kiedyś jak prosiłem żeby ludzie poszli ze mną na ENMa to nastała cisza na LSie, po 5 minutach jak zaproponowałeś Xav ENMy to las rąk był
Xav myślisz że R3 to za dużo żeby dostać coś w zamian za mój czas który spędzałem na dynamisach ? może powinienem dostac r1 i kopa w dupę za to że jak dureń spiesze się we wtorki z pracy żeby tylko zdążyć na dynamis i żeby się udał ?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 15:17 
Cytuj  
Veji - ludzie nie dostają AF'ów za to że chodzą. Jakby każdy sobie "chodził" to byś miał gówno nie AF'y... Zapominasz że zdobycie AF'a w Xarca wymaga dużo więcej od graczy niż np w Bastok. Ponadto stwierdzenie że to "tylko" AF'y jest dość dziwne - to są AŻ AF'y. Ponadto każdy ma możliwość upgrade'u coiinów - nie jesteśmy tak jak już ktoś napisał ideowym LSem i nie mamy możliwości zagarniać monet tylko dla siebie. Wszyscy mogą sponsorować jeżeli wykażą realne chęci upgradeu relica...
Jeżeli komuś się nie podobają rulesy to zamiast narzekać proponuję albo coś zaproponować albo po prostu nie przychodzić. Powiedzcie mi proszę co można inaczej zrobić by zmusić ludzi do używania RR ? W rulesach jest napisane że zachęcamy do tego bo w przypadku wipe pójdzie R1. Co więcej ?

Simi - nikt nie ma Ci za złe że przychodzisz na runy a wręcz przeciwnie - pomagasz nam. Nie rób z siebie kaleki Simi...
A co do ENM jak już poruszasz sprawę - Xav napisał że ma kupę znajomych z którymi może zrobić run i dlatego jak ON zapytał ludzie się odezwali. Może twoi znajomi mieli Cię akurat głeboko w d...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 15:43 
Cytuj  
R2 R1 regula jest do poprawki imo. Mowie to z pozycji WHMa ktorzy zawsze daje r3. Nie ma potrzeby w momencie kiedy ginie 1,2,5 ludzi rzucac r1 albo r2. Moze, kiedy ginie 15 na raz, wtedy zeby bylo szybko i bez wipa. ale nie przy 5 osobach. Wczoraj nie mielismy refresha w a1.1, dalem r3 nie raz, a odpoczywalem z zadka. Wrecz prawie nie musialem. A whmow mielismy 4 conajmniej. Roznica 100 many przy buforze 1100 nie jest duza roznica.

juz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 16:07 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
R2 R1 regula jest do poprawki imo. Mowie to z pozycji WHMa ktorzy zawsze daje r3. Nie ma potrzeby w momencie kiedy ginie 1,2,5 ludzi rzucac r1 albo r2. Moze, kiedy ginie 15 na raz, wtedy zeby bylo szybko i bez wipa. ale nie przy 5 osobach. Wczoraj nie mielismy refresha w a1.1, dalem r3 nie raz, a odpoczywalem z zadka. Wrecz prawie nie musialem. A whmow mielismy 4 conajmniej. Roznica 100 many przy buforze 1100 nie jest duza roznica.

juz.

Dzieki krzyku, potwierdzasz tylko moja opinie jaka podalem wczesniej w tym zakresie. R 3 to nie jest problem, RR item tak, RR on tak na przypadek wipe i trudnych runow bardz trudnych sytuacji, RR non stop - bezesensik maly dla nie WHM job.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 16:34 
Cytuj  
na trudnych runach ludzie uzywaja RR itemy Stok
zamieszanaia mamy tylko w dziwnie nie jasnych sytuacjach lub niedomowionych - np. zginelo 3-5 osob z alliance i mammy x2 WHm - ustalmy, ze dajemy R3 ale tez ustalmy przed runem, czy na tym konkretnym Dynamisie maja uzywac RR item czy nie - to sprosta sytuacji
tez jak wszyscy dostana wipe na zwyklym Dynamisie i nie maja RR na sobie - to ogolna porazka i raczej DP to nie grozi

na trudnych runach, chyba tzreba zawsze uzywac RR item, chociazby dla swietego spokoju

rowniez, jak zaliczamy wipe, bedzie milo jak liderzy ocenia sytuacje czasowa i powiedza R2, bo.. R1, bo... R3, bo...

tez uwazam, ze jesli ktos prosi o R3, bo ma zamaly buffor tego dnia - tzreba mu pujsc na ugode, bo i on i my i ja chcemy miec pogodne stosunki i sprzyjac by ludzie chcieli chodzic na Dynamisy - to jest poprostu ludzkie zachowanie, tzw. wspolpraca m/zy ludzka


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 19:11 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Veji - ludzie nie dostają AF'ów za to że chodzą. Jakby każdy sobie "chodził" to byś miał gówno nie AF'y... Zapominasz że zdobycie AF'a w Xarca wymaga dużo więcej od graczy niż np w Bastok. Ponadto stwierdzenie że to "tylko" AF'y jest dość dziwne - to są AŻ AF'y.

Nie napisalem 'chodzil' tylko chodzil. Nie wiem po co ten cudzyslow. A AFy (bez wzgledu czy sa one AZ czy sa one TYLKO) dostaje sie za chodzenie, za obecnosc, za partycypacje, uczestnictwo i poswiecenie czasu w grze na to, badz co badz, nudne przedsiewziecie. Za to jak mniemam dostaje sie punkty, ktore jak mniemam wydaje sie na AFy.

W ogole to skonczcie ten durny temat =P I tak kazdy ma wyrobione zdanie. Naskoczyliscie na Simiego w imie zasad, ktore akurat wczoraj praktycznie nie istnialy ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 16:01 
Cytuj  
przepraszam, dzis zle sie czuje i nie bede na Dynamisie
sry, ze tak pozno powiadamiam


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 17:52 
Cytuj  
Dynamis Buburiuuum done :D


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 19:24 
Cytuj  
grats Dynamis-Buburimu Interlopers :D

w 24 osoby :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.