mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 21:13 
Cytuj  
WIEM ,ŻE CASPIAN JEST Z NARBUNCLE'A - WYCZYTAŁEM TO W NEO + ......
TO DZIĘKI TOBIE - CAS - JESTEM TU W FFXI - Z INNYMI .......
TWOJA RECENZJA WYWARŁA NA MNIE WIELKIE WRAŻENIE , CHOCIAŻ PO WSZYSTKICH PRODUKCJACH SQUARE ( FF VII - X-2 ) ---- FFXI WYDAWAŁ MI SIĘ absolutną porażką ...... ZAGRAŁEM , ZMIENIŁEM ZDANIE.... O 180''.....- WIĘC ŚMIAŁO MOŻNA POWIEDZIEĆ ,ŻE MNIE W PEWIEN SPOSÓB - NAWRÓCIŁEŚ , hehehe....
ALE WRACAJĄC DO SERWERÓW -- ZAWSZE MOŻESZ STWORZYĆ DRUGĄ POSTAĆ NA RAMUHU - JA SAM STARTOWAŁEM W WINDURST NA INNYM SERWERZE ( DOPIERO PO ZAPOZNANIU SIĘ Z EKIPĄ ----RAMUHpl --- ZMIENIŁEM SWÓJ ŚWIAT......
TAKŻE ZAWSZE MOŻESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 21:35 
Cytuj  
Plis Cold nie uzywaj Caps....
Btw szkoda ze akurat ominel mnie ten numer neo -_-

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 21:43 
Cytuj  
gokulo - la ls-ie się już powstrzymuję.... ja tak lubie capsy..... nie odbieraj mi tego , hihihi --- a jeśli chodzi o neo + - to mogę Ci zeskanować i wysłać ---- naprawdę potafi przekonać i -- natchnąć do gry

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 21:48 
Cytuj  
Bylbym wdzieczny ;)
Ja ci tylko mowie bo to jest ogolnie nie zbyt mile widziale i jak ktos sie zdenerwuje to moze sie dla ciebie zle skonczyc ^^;

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 22:03 
Cytuj  
Ja tam nie czytam jak ktoś pisze capsem, nie lubię jak ktoś krzyczy. :)

Caspian gra już rok i po takim czasie trudno rzucić to co się osiągnęło i zaczynać od zera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2004, 09:30 
Cytuj  
Wiesz co koldi?:> moge powiedzieć do Caspiana dokladnie to samo co ty:> jak wyszedl ff - "niebede placil za glupia gre" "e tam, walki inne niz w finalu" i inne bzdury :D Poczytalem Neuo i jestem tutaj dzisiaj :D


Posty: 46
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 00:16 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
coldee1 napisał(a):
8) pod Opolem mieszkam - na południu ..... tak jak mówię wszystko zależy od chęci i, a reszta to już sama wyjdzie


ja jestem za :))) Bielsko-Biala wiec do Opola nie jest za daleko )


Tak więc Zjawciu pozdrowienia z Żywca od Darkopl :)
Ja właśnie stąd pochodzę.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.