mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 16:18 
Cytuj  
a ja w zeszłym roku spotkałem w lesie dzika.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 16:20 
Cytuj  
O nie, znów ten paskudny awatar!


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 16:36 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
krzysiek lepiej dobij do 17 i wtedy wroc
na 17 masz lizard armor nei ma sensu kursowac w te i wewte


To znaczy, chcialem desant na miasto przeprowadzić w celu zgotówkowania kryształów ale jak mówisz żebym tam rócił na 17 levelu to ok. Do 17 brakuje mi około 2000 exp więc jak dobrze pójdzie to dzisiejszej nocy uda mi się to zrobić i wtedy z podniesioną głową wrócę do Bastok........... na zakupy :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 16:52 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Poza tym - jeżeli ktoś chciałby pokampować NMy - to łatwo sprawdzić co jest najdroższe na Allakhazamie, więc nie wiem po co Sto robisz sceny.

Tak czy inaczej - żeby nie było, że nie mówimy (chociaż mówimy na LSie cały czas)

Zaczynając od małych:
- Leaping Lizzy Lv.10-11 (Leaping Boots, South Gustaberg) - 300-400k
- Valkurm Emperor Lv.29-30 (Emperor's Hairpin, Valkurm Dunes) - 400k
- Hoo Mjuu the Torrent Lv.16-17 (Monster Signa, Giddeus) - 300k
- Old Two-Wings Lv.52 - (Bat Cape, Garliage Citadel) - 800k
- Morion Worm Lv.30 - (Morion Tathlum, Korroloka Tunnel) - 20-30k (spawnuje co 12 minut w stałych miejscach)

A z hardkorowych:
- Serket Lv.70 (Venomous Claw, Garliage Citadel) - 4m
- Argus Lv.36-37 (Peacock Charm, Maze Of Shakrami) - 8m
- Eastern Shadow Lv.60 (Eurytos' Bow, Fei'yn) - 5-7m
- Lord Of Onzozo Lv.74-77 (Kraken Club, Labyrinth of Onzozo) - 20-25m

Miejsca spawnu - http://ffxi.allakhazam.com/db/mob-search.html


Zaczynając od małych:

Leaping lizy - lottery pop z lizardami, okolo 2-3h, rare drop
Valcurm Emperor - lottery pop z muchami, 2-3h, rare drop
Old Two wings - 24h pop, trzeba znac godzine zgonu
Morion tantlum - co 15 minut w jednym z 6 miejsc, tantlum rare drop 1:10-30 robali

- Argus Lv.36-37 (Peacock Charm, Maze Of Shakrami) -
24-26 h pop, lottery z tygryskiem do brown belta.

itd. Zeby polować trzeba znać godzine smierci w wiekszosci przypadków albo isc w kilka osob.

To co napisalem przynajmniej rozruszalo temat, przynajmniej macie powod aby sie tu wypowiedziec, choc poza Opiekunem wiekszosc sie ograniczyla do krytki mojej skromnej postawy a nie powiedziala ze cche wziasc w tym udzial [ mowi o biegu ]

Akcja zlotu CC w bastok jest walkowana od XX czasu, kwestia biegu low lvl jeszcze dawniej, ot i cala filozofia zgorzknienia, braku sexu, snu itd ... swiatecznej goraczki


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 16:59 
Cytuj  
lutus napisał(a):
No to macie chlopaki najwieksze community... ojojoj, strach zaczynac w to grac...


Grasz z nami ?
Wiesz o czym pisze ?
Nie ?
To po ki woj tu piszesz. Idz robic bałagan na ogolne albo flames.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 17:51 
Cytuj  
lutus napisał(a):
No to macie chlopaki najwieksze community... ojojoj, strach zaczynac w to grac...



Buhahahahaha. Słaby kozak. Jeszcze takiego nie spotkałem. Ale zawsze musi być ten pierwszy raz.
Społeczność między innymi polega na zróżnicowaniu osobowym przy jednoczesnym zrozumieniu się. Tak więc dlatego gramy razem ale też każdy ma własne zdanie na temat "low-level maratonu". Ale to nie przeszkadza w dalszej wspólnej zabawie w świecie VanaD'iel. Pozdro dla CC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 18:48 
Cytuj  
Zgadza się. Ja mogę krytykować Sto za jakąś wypowiedż albo zachowanie, ale to nie zmienia faktu, że należy on do grona moich najlepszych kumpli w grze.
Naprawdę życzę innym mmorpg takiego community jak u nas.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 19:43 
Cytuj  
juz o tym gdzies pisalem ale powtorze . Gralem w wiele mmorpg ale z reka na sercu moge stwierdzic ze FFXI ma najlepsze polskie community jakie widzialem IMO. Oby tak dalej :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 21:30 
Cytuj  
ojej, przepraszam, tez mialem rano nietegi humorek. Czytam to forum od ojojoj , dluuugo, prawie tak dlugo jak w daoca gram. I wiem, ze macie bardzo fajne community, chodzilo mi raczej o ta jedna wypowiedz. Prosze nie robic ze mnie flamera, bo nie taki byl moj cel. Po prostu brak czasu na kolejnego mmorpega powoduje u mnie wielki zal.

Wszystkiego naj na swieta

*

Posty: 170
Dołączył(a): 9.09.2002
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 02:47 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
...Leaping lizy - lottery pop z lizardami, okolo 2-3h, rare drop


Nooo nie zupełnie tak jest :
1. Spawn od jakis 2min do ok 7-8 godzin
2. Drop nie jest taki rare ale wyraźnie mnie nie lubi. Ja na 30 prób nie mialem ani jednych bucikow większośc ludzi ma po 3-4 :-?
3. To jest jeden z tych NM ktore są właściwie kampowane 24h na dobe (zawsze tam jest przynajmniej jedna osoba). Więc bez stun, chi blast, provoke, charm itp. szkoda nawet się męczyć chyba że się liczy na spawn przed nosem daleko od innych. Bardzo przydatny też wide scan bo obszar spawnowania jest dosyć duży.

To tak apropo moich doświadczeń z kampowania Lizziego prze prawie 2 tygodnie non-stop :P


_________________
Paker - Galka 36THF/32MNK/32RNG/25WHM/25WAR/25SAM/25NIN/25BST/20SMN ... ;)
Leathercraft 89 [+2], Alchemy 60, Woodworking 60, Bonecraft 52+, Clothcraft 54+

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.