mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 23:26 
Cytuj  
Tak, specjalnie do Norg jechal aby jakies 10k gil wydac :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 00:07 
Cytuj  
Misja 3-2: To the Forsaken Mines.


Mission 8 M3-2: To the Forsaken Mines.
Lv: Party Lv.25
Solo Lv.38
Walkthrough: If a request is received, Davyad which is in Bastok Mines, and the talk and HareMeat will be prepared. To Gusgen Mines in the east of Konschtat Highlands Since inside has many undead monsters, it will be careful. I will investigate a back pond, if J-7 is reached. Since Blind Moby will come out if HareMeat is traded with ???, it defeated and a Guroko light comes to hand. A GUROKO light is traded with a guard and it ends. Moreover, since Bandersnatch appears in 2'00 - 6'00 J-7, it does not approach.
 
Reward - nic


Tak więc może jeszcze z nią poczekamy. Są w tej misji jakieś dropy dobre do zdobycia? Jak tak to szkole THFa szybko.

*

Posty: 170
Dołączył(a): 9.09.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 00:20 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Solo Lv.38



Chyba bez suba był albo co? 32MNK i zabral mi moze 100hp - to cienias


_________________
Paker - Galka 36THF/32MNK/32RNG/25WHM/25WAR/25SAM/25NIN/25BST/20SMN ... ;)
Leathercraft 89 [+2], Alchemy 60, Woodworking 60, Bonecraft 52+, Clothcraft 54+

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 00:42 
Cytuj  
wasza wiara w th mnie naprawde bawi :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 02:54 
Cytuj  
Sai czemu Cie bawi. Wolę wycisnąć wszystkie soki z misji za pierwszym razem. Nieważne. Jeżeli ten kolo jest prosty to lecimy na niego jak najszybciej.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 04:06 
Cytuj  
otoz dlatego ze th nie zwieksza szansy na drop o polowe czy cus... szansa na drop zwieksza sie minimalnie i jest zauwazalna wyrazniej tylko w dlugim okresie a nie przy jednorazowej walce :)
tyczy sie to zwlaszcza co bardziej drogocennych i zadszych itemow


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 08:26 
Cytuj  
Kris - ja olalam forsaken mines i wzielam od razu misje 3-3 w Jeuno - trzeba bylo tylko dac straznikowi troche krysztalowej lapowki i mialam 2 misje do wyboru :P
ale jezeli ty musisz zrobic forsaken mines to sie przejde z tobą do Gusgen zatluc tego zebatego pugsa ;)

a te zalecane levele to jakas ściema ;)
na forsaken zalecany 25 a na misje 3-3 min. level 20? (wg alla)

btw: Sait - nie wiem jak to jest potem ale na razie TH w polowaniu na pszczolki vultury i ametyst quady sie sprawdza - nie ma walki bez dropu czesto kazdy mob dropuje wszystko co moze: np od pszczólki krysztal, honey i beechive, od ametysta backplate prawie za kazdym razem, od vultura krysztal, feather i egg, roznica w dropach jest wyraźnie zauważalna


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 09:19 
Cytuj  
bo tak jak mowilem niektore itemki maja spory drop rate nawet bez th :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 11:54 
Cytuj  
Prit, Ancover, Darko - kiedy planujecie zrobic misje 3-1?

moge sie z wami chetnie przejsc, jak nie bedzie nikogo do pomocy to zostaniemy w okolicach wejscia i bedziemy tluc pojawiajace sie Coppery :) pojdzie troche wolniej ale damy sobie rade :D

tylko bez obstawy trzymac sie z daleka od Zirkon, Garmet, Silver, Bronze i Brass :P aha i uwazac na pugile bo sa dla nas aggro


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 13:50 
Cytuj  
Jak bede mial czas przejde sie z Wami, Zjawcia chyba nadal brakuje Ci charma, wczoraj sie nie udalo go zalatwic- czysty pech bo NM sie materializowal jak bylismy w nieprzerywalnej fazie tele-dem (sam koniec castowania).

Pojawiam sie wieczorem zazwyczaj, moze dzisiaj bede wczesniej.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 14:01 
Cytuj  
no nie mam charma - ja tez jestem wieczorami wiec mozemy sie przejsc w kazdej chwili jak bedziesz miał czas :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 14:03 
Cytuj  
Zjawcia imponujesz mi twoja postawa :)

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 14:34 
Cytuj  
dzięki Nimloth :D

pewnie gdybysmy poszli tam sami to zrobilibysmy troche expa, zajełoby nam to wiecej czasu, kilka razy musielibysmy zonowac przed pugami a o itemkach na rank 5 moglibysmy sobie co najwyzej pomarzyc ;)

ale prawda jest taka ze ja sie wczoraj swietnie bawilam tlukac te quady i pugile z Piterem i Krisem w towarzystwie Xeta i Karwiego :D

nie wiem czy wszyscy mysla tak jak ja, pewnie czesc wolalaby robic te misje bez pomocy uberow ale na razie nijak nie mozemy umowic sie w jednym terminie, co nie zmienia faktu ze moge isc na ta misje jeszcze raz tylko i wylacznie w naszym gronie :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 14:40 
Cytuj  
Jej expa nie było ale było fajnie. 2 razy srake miałem jak Garnet podleciał do mnie; pomagał mi Karwi, Zjawcia i Piter. Gdy Garnet się odwrócił odpaliłem SA -> FB. Weszło Critical Hit za.... 0. Patrzę i niewierzę. Za 2 razem tak samo. Zwariowałem. Ale kiedyś im wpierdziele i tak :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 06:51 
Cytuj  
w rank 3-1 mogę pomóc ----- na 3-2 względnie 3-3 piszę się 100% .... Zjawcia ---jak coś daj znać !!!!

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 10:02 
Cytuj  
WEszlo SA+FB za 0 bo pewnie odpaliles to na poczatku walki a Garnety wrzucaja na siebie blink i stoneskin wiec warto najpierw zdjac te buffy a potem dopiero mozna go bic normalnie.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 10:12 
Cytuj  
Weszlo mu za 0 poniewaz lv moba jest za wysoki, a inna sprawa ze sa buffy, tylko ze jak walnoł po raz drugi SA na tym samym mobie za 0 to to juz nie sa buffy


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 10:19 
Cytuj  
a własnie mam pytanie odnośnie leveli mobow:
powiedzmy ze party jst 6 osob na lev 23-25 - mobki w jakim przedziale levelowym mozna zabijac?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 11:12 
Cytuj  
Definicja lv według mnie mobkow do exp wyglada tak :

0 ! Najważniejsze : Tank musi być w stanie tankiem, czyli dmg jaki zbiera musi sie miescic w sesnownych granicach, za niski lvl tank > duzo HP traci > whm traci mase MP i zbiera aggro leczac, inni magowie muszą pomagać leczyć tanka
1 ! Melesi muszą być w stanie trafic i zdać sensowny dmg przeciwnikowi, wiec najnizszy lv mele w party wyznacza maksymalny lv monsterka, po co w party mele ktory nei moze trafic mobka ? to tylko pijawka na exp, rownie dobrze mozna to samo robić mniejsza grupe. Mele który misuje lub trafia przeciwnika za 0 dmg jesli przeciwnik nie użył def boost ni ndaje sie na ten typ przeciwnika - on tylko sciaga exp, przedluza to walke, dluzsza walka = drain mp w magów > dluzszy rest po każdej walce > słaby exp
2 ! Blm musi byc w stanie przebić się przez Def na magie monsterka, nie zalecam uzywanai BLM 3+ lvl mniej niż tank, nie zalecam używania blm z lv wiekszym niż tank. W pierwszym przypadku może miec bardzo duzy resist na nauki - czyli zada 10% dmg - to samo co mele ktory nie moze trafić, w drugim zada za duzo dmg i sciagnie aggro z tanka, co owcuje koniecznoscia leczenia blm i czasem przestojami na raise
3 ! Support czyli RDM, i WHM nie powinien być lv mniejszym niż tank lub najwiekszy lewelem w party mele, a jeśli już to nie wiecej niż 1 lv, ze wzgledu na lv monsterków jest trudno debuffować - za wysoki resist - monsterki ktorych lv wykracza poza zakres możliwości RDM


Teraz definicja lvl monsterków :
np ja mam lv 20, lv 20 to even match dla mnie, potem jest tough, w opisie jest tylko sems tough, to 1 lvl wiecj niz mam ja,
dalej juz dochadza modyfikatory tego sems tough:
sems tough, high defence +2 lv
sems tough, high evasion, high defense +3 lv
very tough +4-6 lv zalezy od def i evasion
Incredible tough +7-9 lv zalezy od evasion i defence, wszystko o 10 i wiecej lvl ma w opisie incradible tough, high evasion. high defence, wiec można sie naciąć :D

czli jesli masz w party tanka o lv 20, max co mozna wyciagnać to monsterki lv 28-29 nooo przy dobrym sprzecie i party lv 30 mosnterka to max.

Edit : Odpowiadajc bezpośrednio na twoje pytanie można powiedzieć ze VT++/IT dla lv 25 - czyli lv 31/32 monsterka będzie optymalny, da dość dużo Exp, da się robić chain i nie przekracza różnicy 9 lv od lv 23 ;)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Ostatnio edytowano 19 sty 2005, 11:45 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 11:29 
Cytuj  
Ja pierdziele. Ostatni post to bym dał do jakiegoś specjalnego o mobkach, żeby każdy wiedział, że jest to opisane a nie męczył gitarę na LSie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.