mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:19 
Cytuj  
He he odwieczny spór co jest lepsze......
Powiem Wam, że dla mnie to zależy nie od sprzętu tylko od grywalności i wygody.
Teraz gram na PC w FFXI ale przed zakupem sprawdzalem czy nie ma na PS2 oczywiscie bylo do zdobycia w Stanach z twardym dyskiem za ok 100 US , do tego w Polsce klawiatura za 180 zł i network adapter za 160.... a i tak by trzeba grać przez PC ta bo z jakichs względów nie da sie podłaczyć bezpośrednio Neostrady do Network adaptera tylko musi być przez modem do PC i dopiero do PS2 .. Inaczej mówiąc sztuka dle sztuki.
Przyznam jednak że ostatni dawnio nie grałem na Pececie .. PS2 wyparło go ze względu nie tylko na takie tytuły jak FFX czy inne FF y ( wiem mam też 7 i 8 na PC .) ale przede wszystkim na jakość gry i wygodę. Mówię tutaj o tym że zamiast siedzieć na krześle przed 17 calowym monitorem... siedzę sobie w wygodnym fotelu ( prawie leżę czasami :) ) przed 32 calowym telewizorem panoramicznym. RGB conection . PC niestety się nie umywa.... :cry: ... Kto spróbował Bernouta czy Time splitters czy MGS czy... co ja bede pisał ...
Ale niestety tyakie gry jak Diablo czy Warcraft rules .... zawsze bym do nich wracał na PC . No a teraz jest FFXI .. i PC rządzi a PS2 sie kurzy. Ciekawe jak długo :lol: . Chyba jak Prit będę musiał robić przerwy bo też czeka kilka tytułów na 2kę


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 12:59 
Cytuj  
Nie wiecie czy mogę na moim koncie grać na wersji us ?? jakbym miał nowe klucze US tylko to samo konto i postać ?? Bo zastanawiam się nad ściągnięciem ff'a na ps2 :) przynajmniej mi nie bedzie zarywał ;]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 13:17 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
PS2 nie znajduje sie w moich planach zakupowych w najblizszym (i dalszym) czasie - zwlaszcza od kiedy dorwalam FFXI - nie mam zamiaru tracic czasu na inne gry ;) tym bardziej ze i na Finala mam go za mało :/


True, true. Jakbym wygrał 6 w totka to wtedy bym sobie kupił bo na resztę RL mógłbym lachę wyłożyć. Wtedy bym siedział i grał. Niestety są też inne obowiązki a i tak FF11 pochłania za dużo mojego czasu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.