mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 15:35 
Cytuj  
Ja odpadam raczej. Wyprzedałem część sprzętu na 20 level. No ale jeżeli nie będziecie mieć ludzi a sprzęt nadal będzie na AH to biorę.... hm i tu jest problem.... a jednak niema: biorę THFa bo niemam miecza dla WARa a mój topór jest gówno warty. Dobra to ja postaram się być przed 18 w grze i jak będziecie mieli skład to się zawinę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 15:45 
Cytuj  
chciałbym rzec iż odzyskałem pada i jeżeli wam brakuje ludzia do party to ja chetnie sie przylacze ;]

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 15:46 
Cytuj  
Zjawcia ja orba mam wiec na jeden raz wystarczy...
Możesz więc wziąc od razu mea i na kuraku prosto do Giddeus z Mea więc w 10 min będziesz ... lol.. Masz więc jeszcze 20 min luzu ... :lol:
A ty wezmiesz orba next time


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 15:53 
Cytuj  
Myśle że warto iśc w ustalonym już składzie . Niby z Coldeem można next time ale pierwszy raz lepiej chyba z WHM a nie WAR czy trzecim DD bo 3 DD to jeszcze 400 hp ale WHM swoimi cure i potem curaga i potem Benedict na pewno więcej nam doda hp .
Można będzie kiedyś spróbowac PLD na trzeciego... może Termit będzie chciał.


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 17:28 
Cytuj  
No niesety dziś przed 18 mnie nie będzie. Sorki. Ale mam nadzieje, że dzisiejszy wypad dojdzie do skutku. Powodzenia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 19:32 
Cytuj  
No i dupa :D Krzychu trochę namieszałeś ----> 18-19 to nie : od 18 do 19 --> tylko wejdę między 18 a 19....... po drugie ---> w takich sytuacjach jak dziś przydałyby się telefony kontaktowe ---> ja cenię sobie czyjąś prywatność , więc jeśli ktoś nie chce ..... ---> zrozumiem . Mój numer to : 606 731 874 ----> ewentualnie 077 4662 051 - domowy , ale na domowy to ryzyko..... moja zona robi się pomału uczulona na FINAL FANTASY -> nawet nie udało mi się jej namówić na kopanie mi kamyczków w kopalni---> jej znajomość angielskiego....... a zresztą nieważne.
W każdym razie ---> pytanie do uberów : napiszcie ---> jak wasze drugie połowy reagowały na ff ---> i po jakim czasie traciły cierpliwość ???? :D :D

Ja wczoraj musiałem spasować --> a dziś troszkę zapunktować --> więc wejdę dopiero jak zaśnie .... ogólnie żonka jest KUL , ale nie mogę przeginać ----> a uzależniony już jestem :o :o :o :o


Mam zamiar dolevelować na quifm whm --- do 25 lvlu ---> mimo ,że raise 1 --> to zawsze komuś pomoże .

Może powtórzymy BCNMa na dniach ---> w końcu te dropki są powtarzalne .....
I jeszcze jedno : osoby ( lvl 20-25 ) bez kluczy do kazham ----> wpiszcie się --- trzeba się zorganizować ---> i dla was zdobyć te kluczyki . Wybierzemy termin i .... mogę iść z wami ---> może znów jakiś uber ---> z nami się wda w dłuższą pogawędkę ( THX STO :D ) . to na razie tyle


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 19:36 
Cytuj  
nic z tego nie wyszlo - Coldee nie przyszedl a ja wyslalam sprzet Gokowi bo nie bylo sensu go trzymac skoro na razie i tak nie expuje WARa ani THFa...

maybe next time...

ide do Kazham, na farmowanie na razie nie mam ochoty, na craftowanie skonczyla sie kasa i prawde mowiac chce jak najszybciej zrobic 30 level ;)

btw: moge sie wybrac na kazdy quest, kazda misje i kazdy key hunt :D byle tylko ustalic w miare konkretny termin i godzine i sie tego trzymac...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 20:17 
Cytuj  
Zjawcia - ...jak wyżej ... teraz mam trochę spokoju z żoną ( naprawdę). a Malie'a Ci wysłałem -- numer tel. też masz jakby co --- takie umawianie się jest nie do końca dokładne dlatego moja propozycja telefonów ---> a ja również chciałem iśc --> jutro od 14 mam cały dzień wolny ---> zastrzegłem sobie granie z ldźmi z lsa jako priorytet . Jak coś --> dzwoń( cie )


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 20:58 
Cytuj  
środa - piątek = tylko od 21
weekend do oporu ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 23:43 
Cytuj  
Coldee -> nic nie namieszałem. Najpierw napisałem, że postaram się być ale potem napisałem konkretnie, że mnie nie będzie. Więc niewiem o co Ci biega.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 00:01 
Cytuj  
jjjjeeeeeaaaaaaaaaaaahhhhhhh :D:D:D

nasz pierwszy BCNM pokonany bez strat :D i ze sporym zyskiem ;)

a tak powaznie - naprawde mialam watpliwosci czy uda nam sie pokonac te pijawki, tym bardziej ze czytalam opisy z ktorych wynikalo ze bez adv jobow nie ma szans na pokonanie tych pijawek (zalecane party to bylo bodajze NIN RNG i BST ) ;)

a tymczasem party w skladzie 2xMNK + WHM pokonalo je bez wiekszych problemow - nawet WHM przeżył :P - jedno jest pewne - Hundred Fist to potęga :D

nie zdazylam robic fotek w czasie walki, mam tylko ta :) zabita ostatnia z pijawek - Prune

Obrazek

jutro 2 powtorki :D o 18 i o 20.30 :D
jezeli wygramy obie walki to mozemy pomysleć o probie pokonania Wings of Fury :D mam 77 seali wiec na razie starczy na 3 orby :)

info - po pokonaniu Wings of Fury jednym z możliwych dropów jest Astral Ring i Thunder Spirit Pact


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 25 sty 2005, 00:34 przez Duszek, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 00:07 
Cytuj  
Gratulacje! Do tego od razu kupca macie, czego chciec wiecej chyba tylo takiego powodzenia przy kolejnych BCNMach!


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 00:13 
Cytuj  
grats dobra robota !
tylko czemu dropem sie nie pochwaliliscie ? :D


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 00:21 
Cytuj  
pochwalilismy sie ale tylko Rha nas uslyszal ;)

a tak powaznie: mannequin hands, platoon gun, 2x fiend of blood, 1xbeastman blood i 1xpotion+1 :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 00:23 
Cytuj  
Grats pani i panowie. Kurde ja z moim THFem a nawet WARem odpadam (chyba, że wpadłbym tam WARem z 300% TP to może wtedy). Zabiorę się za BCNMY raczej jak będę grał NIN (pierwszy adv. job jaki zamierzam robić). Ale może się skuszę. 2hr THfa powoduje, że przez 30 sek żaden fizyczny atak nic nie jest mi w stanie zrobić więc jako tank na pierwszego moba bym się nadał. W 30 sek to można sporo HP zabrać. Te robaczki tylko fizole walą czy z magii też?

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 09:15 
Cytuj  
Krzysiek - info dla ciebie - oprocz fizycznych atakow:

Special Leech Abilities:
- Deep Kiss (Removes all positive spell and Food effects)
- Absorbing Kiss (Lowers STR/DEX/AGI/VIT/INT/MND/CHR for ~30sec)
- Random Kiss(Randomly Drains one: HP/MP/TP)

btw: 2x uzyly na mnie absorbing kiss i 2xdeep kiss o random kiss (drain TP) juz nawet nie wspominam - chyba tylko ze 3 razy udalo mi sie combo odpalic :/

Krzysiek - moze sie przejdziesz z nami?

przerobimy troche taktyke - 3xDD z hipotionami bo nie bedziemy miec WHMa :)

na początek ja i Piter odpalimy swoje 2hr a jak sie nam skoncza ty odpalasz swojego 2hr THFa i lecimy z wsami - na zmiane voke zeby pozostali mogli uzyc potionki :) mysle ze ta taktyka moglaby wypalic :)

proponowalabym sprobowac w środe o 21 :)
Piter, Krzysiek - napiszcie czy wam pasuje :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 13:56 
Cytuj  
Zjawcia - dzisiaj 18 i 21 ---> idziemy ??? a jutro - ja zaczynam popołudniówki

także na środę szukajcie kogoś innego......ja będę - około 17 - tylko do jeuno skoczę po orby -> btw. macie nick tej osoby wymieniającej seale na orb??? bo wczoraj nie znalazłem


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 14:01 
Cytuj  
Coldee - Shami w port jeuno

loguje sie o 17 -> lapie tele do dem -> kurak do jeuno -> wymieniam orba -> lapie tele do mea -> biore kuraka -> czekam w Giddeus

potem 2 godziny odpoczynku i o 21 powtorka z rozrywki :D

jak jeszcze jest jakis chetny i bedzie mial cloudy orb to mozemy zrobic jeszcze jednego BCNMa o 23 :P

btw: za zabijanie BCNMow dostaje sie jakis title?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 14:10 
Cytuj  
Jezeli byscie chcieli to ja sie pisze. Jako RDM20/BLM10 mam many wiecej niz WHM/BLM innej rasy, w polczeniu z armorkiem itd moge byc niezlym healerem:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 14:19 
Cytuj  
Mammo - jezeli tylko bedzie Piter i pasuje ci 23 to mozemy sie przejsc :D

z Piterem i Coldeem przyjelismy zasade ze sprzedajemy caly lup i kase dzielimy po rowno :) co prawda jedna osoba zawsze daje orba ale jest ryzyko ze drop bedzie mizerny albo cos nie wyjdzie :/ wiec ogolnie rowny podzial jest chyba sprawiedliwy :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.