mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 23:40 
Cytuj  
A propo zarezerwowanych imion.
Moj wevern nazywa sie Sasavi. I raczej tak zostanie chociaz.......
Mnie najbardziej podoba sie Nanaja. Nie wybrałem go mimo że była taka opcja gdyż wydaje mi sie że jest to strasznie popularne imie i chyba nawet ktoś w CC ma takiego weverna.
Jeśli ktoś coś wie na ten temat to prosze o wpis.
Ja też sie jeszcze zastanowie. w razie co ide do Norg i zmieniam na Nanaja !


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 12:44 
Cytuj  
Do grona 6 psychopatow dolonczyl Phalian.

Zostalo jedno miejsce ,nad ktorym mysle intensywnie ,nawet jak spac ide (powaznie). Moze bym oddal swoje miejsce ,ale bardzo chcial bym sprobowac ,bo wiem ile radochy z tego bedzie. Dlatego na ten pierwszy exp. ide.

Aha ,mysle ze w srode albo w czwartek mozna by zrobic pierwszy wypad ,dlatego osoby z listy szykowac sie. DRG 10 i WHM 7 gotowy na wtorek (srode). Komus nie pasuje to pisac teraz^^.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

**

Posty: 286
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 13:04 
Cytuj  
Sroda i Piatek caly dzien wolny. Wtorek i Czwartek praca od 14 do 22


_________________
FFXI- retired
FFXIV - Piter Mith Sargatans

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 16:03 
Cytuj  
Daras coś mówił o Piątku, ale ja bym postulował środę - w końcu jeszcze jest wolne, a napewno uda się te whm i drg dobić. Ostatecznie moge poPLować WHMów...jak będę mieć czas.

Oczywiście na exp zabieramy po stacku meat meatkabobów i equip do 15 lvla :)

EDIT: No dobra, czyli piątek za tydzień. :D


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 17:09 
Cytuj  
Wiem, że post pod postem, ale co tam, zakochałem się :D Już dawno się zakochałem w DRG/WHM ale bałem się o problemy ze zdobyciem party, dlatego zacząłem grać PLD. Jak nasze 6x DRG/WHM nie wypali, będę grać DRGonem sam :) Ten job jest piękny, coś totalnie dla mnie. Oto ciekawe linki, a propo naszedo przyszłego expowania:
Moja ostateczna inspiracja
Dobre info
DObre info2
Tona DRG linków

Ja chce grać DRG!!!!!!!!!

"Ty nie wybierasz tego joba, to on wybiera Ciebie"


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 22:03 
Cytuj  
Rezygnuje z tego projektu. Miala to byc czysta zabawa ,ale ludzie zaczeli traktowac to zbyt powaznie. Czy wy zrozumiecie w koncu ,ze to tylko gra?

Jak mozna byc zlym ,ze nie zostaje sie przyjetym do druzyny? Nie wpadli na ten pomyls ,nie przylozyli reki aby odniosl sukces ,nawet sie nie zglosili jakos za szybko ,a na koncu z pretensjami do mnie i z fochami ,ze ich na liste nie przyjmuje! I jeszcze abym ich nie denerwowal O_o.

Nie mam zamiaru sie klucic z ludzmi o takie glupoty ,jestem na to juz zbyt "dorosly". Dlatego oddaje moje miejsce komus innemu ,niech sie dobrze bawi. Ja nie mam zamiaru tracic nerwow tylko dlatego ,ze ktos mysli ,ze usmiechem (w prawdziwym swiecie znajomosciami) mozna wysztko w zyciu miec. Potem nie dostaja tego czego chca i wielcy obrazeni sie robia. Tak jak by mieli wogole prawo do jakis pretensji ,to jest nawet lekko zalosne...
Jedno powiem: LOL

Oczywiscie nie zrezygnuje z DRG. Bede go solowal. Opowiesc z linku Comodo rzadzi! Juz samo AF jest cool (kto gral w FF IV ,ten wie).

Od tej pory wszystkim zajmuje sie Comodo. Powodzenia. Szczerze zycze wam aby party sie udalo. Dajcie foty z pierwszego wypadu!


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 22:41 
Cytuj  
Balacha napisał(a):
Czy wy zrozumiecie w koncu ,ze to tylko gra?


Dla jednych tylko gra a dla innych nie ? Zrozumiesz to wkoncu ?
Zrozum jeszce to, ze nie grasz z komputerem tylko zywymi ludzmi.


_________________
Obrazek

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 02:05 
Cytuj  
Prawda Canto i wlasnie dlatego ,ze grasz z zywymi ludzmi powinno sie starac GRAC jeszcze lepiej. To ze grasz z zywymi ludzmi ,nie czyni z tej gry zycia. Chyba glupio sie o GRE denerwowac?? Ja doskonale rozumiem to ,ze gram z zywimi ludzmi (wiec nie do mnie te slowa),za to mi ciezko pojac ,jak ludzie ta gre powazanie traktuja.

Dziwie sie tez ,ze mnie nie rozumiesz. Moze jestes bardziej wyrozumialy ,albo jestes wstanie pojac mysle innych. chyba ze bronisz pewnej osoby ,bo ciebie w moim tekscie nie mialem na mysli. :)


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 13:33 
Cytuj  
i jestem ja 6 ty z kamikadze


co do wypowiedzi Darasa.....nie jestem 100% w temacie ....ale Daras ma osobliwe podejście do ludzi , gry i świata ..... nie mówie , że złe ale Osobliwe ...ja ( tak myślę ) potrafię z nim się jakoś dogadać jednakże nie każdy potrafi ....czemu ??? nie wiem - i nie będę się doszukiwał ( czemu ? ) . w każdym razie pamiętajmy ---każdy z nas jest inny - a gra łączy nas i uczy jak grać RAZEM ....do 75 lvlu na pewno się zgadamy ( jak z małżeństwem --- dociera się z czasem :)

a druga sprawa dotyczy lidera Kamikadze .... powinniśmy wybrać jedną osobę - lidera czy nie ? chodzi o to ,żeby był ktoś kto nami pokieruje ---- ale NIE ktoś na kogo zwalimy wszystkie obowiązki !!! zastanócie się nad tym.....
Ja jestem radośnie i pozytywnie nastawiony do tego projektu .....oby wszystko szło jak należy --- < fun > < exciment > lol


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 18:31 
Cytuj  
i cały czas zastanawiam się czy nam się to uda ???? może niech się uberzy wypowiedzą w temacie static ( ogólnie ) ....jak to wychodzi w praniu ....





....... Lecz smoki mają swoją własną mądrość i stanowią rasę starszą niżli człowiek.............


_________________
COLD is BACK !

*

Posty: 199
Dołączył(a): 6.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 10:07 
Cytuj  
IMO ma to szanse ale DRG musza robic inna role w PT 6 x drg /whm czy ja wiem , niech bada jacys z war subami itp


_________________
TaruTaru BLM 75/ SMN 75/ BST 56/WHM 38/ RDM 37 Fenrir : O BASTOK rank 10.
HQ Fire/HQ Ice/HQ Thunder/HQ Wind/HQ Earth/HQ Water/HQ Light/HQ Dark
Staff Ready. Kirin O Nidhogg O Aspi O King Behemot O Jorg O Tiamat O Vrtra X
SMN af2: 2/5, Zenith: 4/5

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 10:55 
Cytuj  
na DRG sie nie znam ale potrzebujecie drg/war chocby do vokowania, nie mowiac o zbieraniu hate z pozostalych drg/whm jak beda leczyc...

przemyslcie to, w party potrzebne sa rozne role, tank, healer, dd... na dluzsza mete 6 x drg/whm moze sie nie sprawdzic...


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 15:32 
Cytuj  
Między innymi podałem w moim poście linki, by każdy mógł się dowiedzieć pewnych rzeczy na temat DRG.

Zauważ Zjawciu, że w tej chwili myślisz pewnym utartym torem: Potrzeba DRG/WAR by ściągał hate z DRG/WHM. Od razy whm kojaży Ci się z czymć, co nie powinnao obrywać. A po co ściągać z nich hate??? Hate będzie sobie latał po całym party, bo w tym wypadku całe party jest gotowe do obrywania dmg. Tank jest potrzebny w party w których masz main-job-magów, którzy dostają kosmiczny dmg z ataków.

W tym momencie znów rozpartujemy to z punktu wiedznie utartego scenariusza: potrzeba dd, ale dd nie mogą obrywać, więc potrzeba tanka i jeszcze jakiś support + leczenie. To party ma z zasady zupełnie inną budowę, w sumie niespotykaną. W tym party są sami dd i sami hilerzy. Voker jest w takim wypadku niepotrzebny. Mobek może tańcować po wszystkoch - dobrze, w tym czasie tamtych będzie można uleczyć. Dodatkowo wchodzi w grę healing breeth Wyvern.

To party wymaga totalnej zmiany myślenia o strukturze grupy i roli każdego z graczy. Dodatkowo wymaga nauczenia się zupełnie odmiennej formy team-worku.

Czytałem już o takich setupach i są po prostu świetne. Np. gdy jeden z graczy spada poniżej 33% wszyscy castują Dia i woooooot - wywcie oddają dużo HP. To jest główna zasada tego party. Ale oczywiście nie można się nią zaślepiać, wszystko wychodzi w praniu. W tym miejscu trzeba się zastanowić, czy Voker nie jest konieczny, ale z 2 strony możemy się nie wyrobić z leczeniem tylko 1 zawodnika. W końcu każdy w timie będzie miał pokaźną paczkę HP gotową do wydania.

Podsumowując: Wyverny dają nam awesome healing power and good damage power. Dzidy dają nam awesome damage power.

Pytanie brzmi. Czy bardziej opłaca się posilać Meat Meatkabobami, czy Pumpkin Pie. Tego byśmy się dowiedzieli także w praniu - jak to będzie z tym MP. W sumie, to ja to przemyślę jeszcze. W końcu zależy mi na optymalnym setupie, świetnej zabawie i panice wśród mobków.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 17:40 
Cytuj  
ja tez uwazam ze powinniescie sie zroznicowac
jesli hate ma latac to nigdy jeden z was nie bedize mial 33%hp tylko kazdy was bedize mial 33%hp w tym samym momencie

/war moze nastawic sprzet na def
/whm moga nastawic sprzet na mp itd

ale to wasza zabawa i robcie jak chcecie :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 10:42 
Cytuj  
Comodo ma racje ,takie party nie moze byc zbudowane jak normalne party!

Troche czytalem ,ze niby ludzie powinni miec rozne suby ,ale wtedy sila leczaca bedzie zamala. Sklad 6x DRG/WHM bedzie najlepszy (moze voke ,ale lepiej probowac na poczatku bez).

Hate moze trzymac zwykly ,wystarczy ,ze zrobi dwa jumpy ,a resza poczeka. Ale i tak uwazam ,ze to bezsensu. Sytuacja ,ze akurat wszystkim spadnie HP ponizej 30% jest mozliwa jedna na sto walk. Pozatym DMG bedzie latac po 6 postaciach i 6 smokach (po smokach malo). Natomiast gdy tylko jedna postac bedzie miec hate to moze poprosty nie zostac uleczona ,bo trzeba sie liczyc z czasem puszczenia dia , cure i healing breath. 30% to bardzo malo ,szczegolnie na niskich levelach.

A najlepsze w DRG/WHM jest ,ze potrafia leczyc po 200HP bez zadnego hata ,no i teraz ktory WHM to potrafi bez cureV :)


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 10:45 
Cytuj  
Ale wezcie pod uwage tez Wasza mizerna mane ;o. Wedlug mnie jeden musi miec suba WAR, bo sytuacja w ktorej wszyscy rzucacie sie curowac jedna osobe, nagle hate przechodzi na drugiego, nim zdazycie wycastowac na drugiego wisi juz na 3 i kazdemu powolutku schodzi hp i nie wiadomo co z tym zrobic.

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 10:46 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
na DRG sie nie znam ale potrzebujecie drg/war chocby do vokowania, nie mowiac o zbieraniu hate z pozostalych drg/whm jak beda leczyc...



Hehehe ,z jakich pozostalych DRG/WHM ,ktorzy maja leczyc. Tam beda tylko tacy DRG :D.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 10:50 
Cytuj  
Nasza mana bedzie ok.40 co daje 5xDIA.

I jeszcze raz: LECZENIA WYWCI NIE ROBI HATE(przynajmiej tak pisza), a ta smieszna DIA chyba az tak nie rozlosci mobka.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 11:40 
Cytuj  
wszystkie jumpy poza pierwszym pozbywaja sie hate


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 11:41 
Cytuj  
A jeśli chodzi o manę, to napisałem już, że rozmyślam, czy opłaca się zamiast meat meatkabobów kupić pumkin pie - chyba +50MP, ale w moim mniemaniu nie.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.