mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 18:05 
Cytuj  
jesli chcielibyscie szybka odpowiedz to bedzie to napewno "nie"

ls ma wystarczajaco ludzi by zrobic cokolwiek z CoP wyrmami wlacznie

odsiewac nieaktywnych czlonkow chyba nikt nie zamierza wiec o ile ktos oficjalnie odejdzie z gry lub sw (prawie sie nie zdaza) to nikogo nie przyjmuja.... bo po co... zwlaszcza ze coraz wiecej ludzi ma 2 lub wiecej jobow...

skad sie wzieli nowi pld nie mam pojecia... jakis przekret...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 09:50 
Cytuj  
Opiekun uwielbiam jak sie mnei ignoruje ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 10:07 
Cytuj  
Ja tez. :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 10:18 
Cytuj  
Opiekun .. mówiłem o tobie, a ignorowanie ludzi przez SW to temat rzeka.
Jesli trzeba za nimi latac powinni to napisać w zasadach


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 10:39 
Cytuj  
Wiem Sto ze to do mnie, wyslalem ci PM.

Co do SW jeszcze: mysle, ze racje ma Saitou. SW to duzy LS, moze nawet najwiekszy na Ramuhu i w kazdym jobie maja pewnie po 10-15 ludzi (zakladajac ze niektorzy maja po 2-3 joby na 70+) i tak naprawde nikogo nie potrzebuja.
SW ma pewnie wielu czlonkow ktorzy sie specjalnie nie udzialaja, ale przyjecie nastepnych niczego nie rozwiazuje, bo przy luznej formule SW (mozliwosc noszenia innych perelek) nie ma pewnosci, ze nowe osoby beda siedziec na SW i sie udzielac.
DH bylo inaczej zorganizowane, czlonkow mialo o polowe mniej, ale na HNMy wystawialo paradoksalnie, czesto trzy razy tyle ludzi co SW.

Ogolnie nie mam zalu ze nie jestem w SW. Aplikacje zlozylem, bo mnie koledzy namowili, twierdzac, ze SW mnie chce. :) Jednak widac wplywy w Polakow w SW ciagle jeszcze nie sa zbyt duze. Moze za pare misiecy jak inni beda szukac HNMLSa to sie zmieni. :)

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 12:46 
Cytuj  
Opi - za pare miechów będziemy mieli własnego HNM LSa. Zobacz jak chłopaki i dziewuchy levelują szybko. Jak narazie to chyba tylko ja odstaję.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:07 
Cytuj  
To prawda. Nawet rozklad jobow wyglada dosc sensownie, brakuje tylko BRDow SMNow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 08:24 
Cytuj  
Rozmawiałem z jedym z bosów SW no i w zasadzie muszę polecić tego typu rozwiązanie. Jak ktoś składa do nich aplikacje to niestety nie ma co liczyć na kontakt z ich strony, no chyba że beda chcieli dać perełkę.

W zasadzie dowiedziałem się co chciałem po drobnych problemach komunikacyjnych gdyż osoba z która rozmawiałem pierw stwierdziała że to nie jej sprawa żeby łapać kogoś innego ... ale udało się jednak dowiedzieć coś. Pomine fakt braku odpowiedzi na forum, brak odpowiedzi na priv msg z portalu ls-a i pare innych obsów ze strony SW. Generalnie zabawa w składanie aplikacji do SW jest imo bez sensu, przynajmniej z mojego punktu widzenia.

Alternatywne LS-y oferują zapewne łatwiejsze warunki przyjęcia ale preferują graczy typu "dedicated", pozatym można wylądować jak ja, opiekun, bodziu, galenros z DH.
Akabane stwierdził że zostaliśmy pominiecie przypadkiem lub nie przypadkiem - mam problem ze zrozumieniem tego co napisał, tak czy inaczej dla manei wszyscy z DH są martwi za ten numer ze zmianą ls-a i zerowaniem punktów.

Jak widać inicjatywa Saitou do ktorej w końcu udalo się go zmusić - Dynamis LS - przyniosła doskonałe rezultaty w praktyce, myślę że trzeba by iść tą drogą i poprostu założyć HNM LS. I tu pytanei do ludzi z CC nie będących w HNM, lub planujących kiedyś być - czy macie chęć zrealizować taki układ ? Od razu mówie że ja się za to nie wezmę, za słaby Inglish mam aby poprowadzić miedzynarodowy LS bazujący na Polakach. Jest nas dość aby działać, niebawem o ile ludzie się nie wykruszą będzie nas więcej, ale to i tak za mało. Ale można stwożyć Polski rdzeń LS-a. I w tym kierunku należy iść. To tyle.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 08:27 
Cytuj  
Sto - ja bez problemu zrezygnuje z SW na rzezcz CC HNM LSa... tyle ze sporo jeszcze trzeba zeby CC mogle HNMowac.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 08:31 
Cytuj  
Xav jak wiem z własnego doświaczenia wielokrotnie juz potwierdzonego na bazie innych mmorpg ograniczanie sie tylko do Polaków przy tego typu inicjatywie to kopanie sobie grobu, moze nie tyle sobie, ile pogrzebanie za zycia tego projektu.

Dzieki za szybką odpowiedz i chęć razygnacji z tego co już masz na niepewne jutro ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 09:32 
Cytuj  
Coraz blizej 65+ sa: 2 x WHM, 2 x NIN, 2 x PAL, 2 x BLM, 2 x RNG, 2 x RDM + jeszcze kilku DD. Brakuje tak naprawde: bardow i sumonerow.

Pare osob 65+ jest bez HNM LSa. Poza Xavem pewnie jeszcze ktos by sie skusil i porzucil stary HMN LS na rzecz polskiego.

Nie musimy odrazu zabijac Kirina i smokow.

Polski HNM LS to byloby wydarzenie!

Niestety prawda jest taka, ze w starych HNM LSach typu SW czy DH chyba nigdy nie mamy szansy byc pearlholderami chocbysmy nie wiem jak mocna dla LSa pracowali.

Powiem szczerze, ze obserwuje fora HNM LSow i nie tylko SW olewa aplikujacych, to samo robi TheBrood (ostatnio stracili paru dobrych chetnych, bo ci po braku odpowiedzi poszli do CAE), DH wogole nie przyjmuje aplikacji, biora tylko tych ktorych dobrze znaja.
Paradoksalnie najbardziej profesjonalnie dziala wysmiewane swego czasu CAE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 09:34 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Xav jak wiem z własnego doświaczenia wielokrotnie juz potwierdzonego na bazie innych mmorpg ograniczanie sie tylko do Polaków przy tego typu inicjatywie to kopanie sobie grobu, moze nie tyle sobie, ile pogrzebanie za zycia tego projektu.



Sto --> zaden polski mmorpg nie mial dotad takiej gildii jak CC, gdzie przez prawie 2 lata nie bylo zadnych rozlamow, wiekszych klotni i nawet jesli wszyscy sie nawzajem nie lubia to na 100% sie toleruja i potrafia robic cos razem jak trzeba.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 09:39 
Cytuj  
CC=fenomen :)

choc sa czarne owce Op nie zapominaj o tym :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 09:41 
Cytuj  
Bodziu --> te czarne owce nie sa az tak czarne zeby to byl jakis problem. :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 09:43 
Cytuj  
Rozumiem że mogę zdjać blocked z nieszczesnych wspołtwórców alternatynego polskiego ls-a ?

No czarna owca to ja jestem.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 09:46 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Rozumiem że mogę zdjać blocked z nieszczesnych wspołtwórców alternatynego polskiego ls-a ?


Mozesz spokojnie. Wspoltworcy alternatywnego polskiego ls-a sa bardzo fajnymi graczami i siedza prawie non-stop na CC.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 09:47 
Cytuj  
Jeżeli chodzi o przyjęcia do SW to sami członkowie tegoż LSa (oczywiście poza bywalcami CC :) potwierdzają bardzo powolne przyjmowanie nowych członków a wręcz opierdzielanie się przy głosowaniach ^^
Co do CC HNM LS'a to ja jestem za ale szczerze mówiąc wątpię aby którakolwiek z osób będąca w SW miałaby ochotę rezygnować z punktów i znajomości jakie tam zawarła. Ja niestety nie jestem osobą która potrafiłaby się wszystkim zająć, w takim wypadku należałoby znaleźć bezwzględnego przywódcę;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 09:49 
Cytuj  
Kang napisał(a):
... bezwzględnego przywódcę;)


Wypisz wymaluj JA :lol: :roll: :wink:

Ale inglish .. dalej jestem za tym aby Polacy twozyli Serce tego LS-a ale sa potrzebne też nogi, rence ... dupy ... piersi .. głowy itd :lol:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 09:55 
Cytuj  
LOL Stok :D haha


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2005, 09:56 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Co do CC HNM LS'a to ja jestem za ale szczerze mówiąc wątpię aby którakolwiek z osób będąca w SW miałaby ochotę rezygnować z punktów i znajomości jakie tam zawarła. Ja niestety nie jestem osobą która potrafiłaby się wszystkim zająć, w takim wypadku należałoby znaleźć bezwzględnego przywódcę;)


Xav mialby ochote. Mysle, ze poza nim jeszcze ktos by sie skusil.

CC jest LSem ktory nie ma przywodcow i nie bedzie mial. Beda jedynie kierujacy poszczegolnymi eventami.

Sto --> mysle, ze mozemy sie obejsc bez ludzi z zewnatrz. Jak badzie potrzebny bard to ktos zrobi barda. Podobnie z innymi jobami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.