mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 13:23 
Cytuj  
Stroje fajne :> ale jak ja znajdę partnerkę, która zechce takiego humka jak ja :p


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 13:25 
Cytuj  
Kto się ze mna przejdzie ?

PS : Wiem ja też jestem swirniety :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 14:49 
Cytuj  
ja :DDDDDD

event trwa dwa tygodnie, pewnie mozna isc co 24 godizny ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 17:22 
Cytuj  
Ej, ale tam nie zostalo nigdzie napisane ze pary nie moga byc gejowskie? :P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 17:24 
Cytuj  
Jakie pary. Tutaj slowo partner ma calkowicie inne znaczenie i nigdzie nie jest napisane ze to ma byc para male&female... Ja wczesniej mowilem, ze z Xetem zrobimy event, a wy tu takie historie wypisujecie, ze az sioe boje lol

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 17:29 
Cytuj  
Ja też słyszałem na ls-ie że to ma być para :) ale nie mówili czy obowiązkowo damska-męska :) Ja i tak idę z Lothlorien ^^'


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 17:43 
Cytuj  
Kurde mam nadzieje, że nie trzeba odwiedzać jakiś masakrycznych lokacji. Mam tylko 38 level.

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 18:12 
Cytuj  
Jak dotad wszystkie eventy co widzialem byly dostepne od 1 levelu wiec nie ma stracha :)

Kto wpadl na pomysl ze do tego eventu potrzebna jest para mieszana? Tam sie tanczy czy co? ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 18:23 
Cytuj  
Ludzie czytajcie. Dopiero sobie kogo chcesz. Idziesz do moogla, ktory kazdemu z was daje wskazowke gdzie ma isc drugi, macie sie wymieniac wskazowkami az dojdziecie do momentu gdzie dostaniecie takie lalki, wymieniacie sie nimi, dajecie je mooglowi a w nagrode dostajecie Suit.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 18:41 
Cytuj  
lol Goku - krotko i zwiezle :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 18:49 
Cytuj  
Moogle jest od rozlazlego gadania ;p

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 19:09 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Ja i tak idę z Lothlorien ^^'

Nie masz wiekszego wyboru XD Zatłukłabym Cię moją ogrową maczugą, gdybyś mnie nie wziął XD

Fajnie, bo nawet level 10-11 umożliwia wykonanie misji.. ^^ Tak?


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 19:41 
Cytuj  
Wiecie skąd się wzieły pary mieszane? Już tłumaczę :D

Kalcia napisał(a):
woot ;D
chce zobaczyc jak moja mithra bedzie wygladac w kostiumie kapielowym swoja droga mam nadzieje, ze sa rozne rodzaje :>


Gal napisał(a):
Sądzę że to raczej my będziemy chcieli zobaczyć te kostiumy na Was :D


Kris napisał(a):
Polać mu

Ancover ma kto pomóc, Kalci też...

Zjawcia jak coś to mogę Ci pomóc z tym strojem kąpielowym :D Tyle, że jak zwykle w tygodniu jestem ingame około pólnocy :(


Nikt nic nie mówił, że pary muszą być mieszane. Bo jak to zrobić. Gra niewie czy to gra facet czy kobieta. Co najwyżej rasy można brać pod uwagę.
Ja tam zaoferowałem pomoc... zresztą Gal napisał wszystko :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 19:44 
Cytuj  
gra jak najbardziej wie czy F czy M ^^


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 20:12 
Cytuj  
Ale gra nawet nie podejrzewa ze np. taka sexy mithra o imieniu Hucksterthief to w rzeczywistosci facet :D

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 21:30 
Cytuj  
Huck sexy? BLEH

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 09:30 
Cytuj  
Next: the bathing suit competition!

This event is relatively straight-forward once you know how to do it. Head to one of the starting towns, there are moogles in 2 districts in each town. Buddy up with a friend and talk to the Moogle. When you speak to the Moogle, the Moogle will give you directions for your partner. The easiest way to do this is for both partners to start the game with the Moogle. One will stay at the Moogle and direct the other to the correct checkpoint. (Do this by speaking with the Moogle, who will give you directions each time for your partner.) The checkpoints are "invisible" - you will need to tab around to find them. Once you have found the correct checkpoint, you will be given a doll. You can then target the checkpoint and it will give you directions for your partner. Once you have both found the correct checkpoints and received your dolls, you must trade them to each other, and then turn them in to the Moogle. Note: you may only check a few checkpoints, so it's best to be sure of a checkpoint before you hit it. Once you get to about 3 "checks" of checkpoints, you will no longer be able to check them, and both you and your partner will need to return to the Moogle to cancel the game, and start over.

Once you have finished it in one part of the city, the next day move to the other Moogle in the city and complete it there. Then move on to a different city and complete it in those two sections. Then move on to the third. By the time you're done, you should have the NQ version of the swimwear, as well as the HQ version, along with a few chocobo tickets. You can only trade items to the Moogle once per game day, so this will take several hours. (You can get more than 1 doll per day, but there are only two types of dolls, so it's almost impossible to horde them.)

Moogle Locations:
Southern San d'Oria
Port San d'Oria
Bastok Mines
Port Bastok
Windurst Waters
Windurst Walls


Event Specifics

Official Announcement: Azimuth Circle
Event Schedule: July 28, 2005 17:00 until August 15, 2005 0:00 (PST)
Event Item Rewards: Hume Shorts, Hume Shorts +1, Hume Top, Hume Top +1, Hume Trunks, Hume Trunks +1, Hume Gilet, Hume Gilet +1, Elvaan Shorts, Elvaan Shorts +1, Elvaan Top, Elvaan Top +1, Elvaan Trunks, Elvaan Trunks +1, Elvaan Gilet, Elvaan Gilet +1, Tarutaru Shorts, Tarutaru Shorts +1, Tarutaru Top, Tarutaru Top +1, Tarutaru Trunks, Tarutaru Trunks +1, Tarutaru Maillot, Tarutaru Maillot +1, Mithra Shorts, Mithra Shorts +1, Mithra Top, Mithra Top +1, Galka Trunks, Galka Trunks +1, Galka Gilet, Galka Gilet +1, Chocobo Tickets
Other Items Used in Event: Hopipi Doll, Pumimi Doll


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 09:39 
Cytuj  
Tak z tymi area dla lv 1 to ostroznie bo był event gdzie sie biegalo po ifrit's cauldron profesja lv 1 :) w parach i trzeba bylo znalesc punkt gdzies tam :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 09:49 
Cytuj  
[edit]
nie ten topic :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 11:29 
Cytuj  
W tym evencie nie trzeba wychodzic z miasta.. checkpointy sa w tej samej zonie co event.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.