mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 13:23 
Cytuj  
nie wiem jak w innych LSach ale z SW malo kto chodzi na ground hnmki, ciezko nawet znalesc kogos komu by sie chcialo, ludzie robia to wlasnie w gronie znajomych jesli juz chca
SW zajmuje sie Godami Kirinem King-HNMkami i trigerowanymi HNMkami, czasem (czyt bardzo zadko) trafi sie jakis wspolny wypad na duzy BC

Veji tobie tez sie nie bedzie chcialo w kolko kampic, nie jestes taki jak canto i lesiu

aha inna sprawa ze poki co jeszcze wszyscy maja mase zajec (glownie z expowaniem i zarabianiem kasy), jak ludzie dochodza do 75 szukaja innych zajec i wtedy wiecej bedzie checi do takich rzeczy


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 13:27 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Veji - akurat te HNM o ktorych pisal Sait sa akurat triggerowane, wiec nie ma problemu z ich popem, a od czegos trzeba zaczac :)


To zacznijcie od poczatku, od sky acces, od al'tieu acces.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 13:53 
Cytuj  
Jak bylem w DH to byl to taki wszechstronny HNMLS, chodzil na wielka trojce, chodzil do Sky ale chodzil tez na Sima czy Serketa. Nie wiem jak jest teraz, ale gadalem kiedys z Akabane i mowil, ze sie koncentruja glownie na wilkich trzech.

SW olewa male HNMy, wiec spokojnie mozna pogodzic bycie w SW i bycie w CC HNMLS. To o tyle dobra wiadomosc, ze zawsze mozna liczyc na wsparcie tych ok. 10 Polakow ktorzy sa w SW. Do tego SW aktywizuje sie glownie poznej nocy (naszego czasu). My raczej bedziemy dzialac w godz. 18-24.

Jak CC HNM powstanie to wprowadzimy jakies pkt wiec bedzie wieksza motywacja do aktywnego udzialu. Na levelach 70+ bez HNM LSa jest mala szansa na uber sprzet, sa rzeczy ktorych sie nie da kupic na AH.

Jak mimo wszystko ktos z was bedzie szukal innego HNM LSa to starajcie sie dostac do SW, DH albo CAE. Na cala reszte szkoda czasu, pozostale HNM LSy sie dziela, rozpadaja i zazwyczaj nie potrafia zabic nic wiekszego.

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 13:58 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Ja dwa razy zabralem aggro, raz mnie zabil deadly hold a raz stone 4 :) i nawet nie bylem w main aliance :oops:
To cena za tankowanie kirina w miejscu, wiekszosc healerow padala jak muchy panowie DD :)

Bo jakies cieniaste Ninja tankowaly :PPPP


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 14:11 
Cytuj  
Ale bylo przynajlniej inaczej. :D Smiesznie wygladala zbraja ganiajacych za Kirinem po calej sali.

Poza tym zabilismy go dosc szybko wiec taktyka nie byla az tak tragiczna.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 14:15 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Simi>>> Ekhm... to chyba z lekka krzywdzace to co piszesz :/ Kazdy robi co moze, zeby w miare plynnie i w miare szybko lvlowac, doskonale wiesz ze nie zawsze jest to mozliwe i doskonale wiesz dlaczego tak jest wiec nie ma co wypominac ze czasu malo, ze droga daleko itepe itede. Kazdy robi co moze, jednoczesnie niekazdy jest w stanie expowac caly dzien. ....


Przepraszam za krzywdzące słowa 8) i zachęcam ponownie do zdobywania exp 8). Tylko ludzie którzy mają możliwość się poświęcić mogą levelować w miarę płynnie i w miarę szybko ale .... tylko w nocy (Ancover wie na ten temat najwięcej :), Pilek zresztą też, nie mogę sobie przypomnieć kto jeszcze ... ), można też męczyć się miesiącami w dzień i pobijać rekordy lfp. Niektórzy w nocy pracują i wyboru nie mają, niektórzy też śpią.
Najgorzej będzie jak ktoś się poświęci .... dla obcych HNM LS'ów :-? a nie dla CC.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 14:53 
Cytuj  
"Veji tobie tez sie nie bedzie chcialo w kolko kampic, nie jestes taki jak canto i lesiu"


:o :wink:


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 15:31 
Cytuj  
Chcialem tylko powiedziec ze nie chce ani nie chcialem nikogo zniechecac do HNM LS CC, jak wszyscy chcialbym zeby powstal. Ale imho zbyt wiele faktow swiadczy przeciw efektywnosci takowego.

Przeciez mimo ze duzo osob nie ma 75 lvlu mozna spokojnie chodzic na mniejsze HNMki (co juz czesc z CC udowodnila). Chodzimy? NIE! I nie chodzi mi o to, ze nie chodzimy normalnie w tyg. bo zdaje sobie sprawe ze niekazdemu sie chce kiblowac 3 godziny w jednym miejscu, 3 godz byc skupionym na 'w-kazdej-chwili-mogacym-pojawic-sie mobku' co by go pulnac a nie dajcie bogowie przegrac pull. Po mejtensie tez nie chodzimy, bo wiekszosci sie nie chce. Na ENMy tez sie niekomu chodzic nie chce, a przeciez mozna juz w tym uczestniczyc po 30 lvlu. Jedyne co nam sie udaje to czysty spontan ;)

Choc Saitou moze miec racje, byc moze kiedy juz ci 50-60 lvlowcy dingna ten 75 lvl, moze beda gotowi skupic sie na tych HNMach i moze wtedy jakies zapatrywania na CC HNM LS bedzie mozna robic.

Sim>>> Jesli istniec bedzie cos takiego jak HNM LS to ja nie bede mial problemu z wyborem :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 16:07 
Cytuj  
Ja tam nic nie piszę, ale co do tego płynnego expowania. A skąd mam kurczaki jasne wiedzieć, co będzie jutro i czy będę mogła grać? A może będę miała wypadek i nie zagram, mimo, ze się umówiłam? To,że pisze jak o sobie nie znaczy, ze mam tu siebie na mysli, zeby nie było. "Płynne expowanie" to ma być gra czy jakiś cholerny obowiązek? Napakowac wszystkie joby na 75 lvl i co? Dla mnie grą trzeba sie nasycać...powoli, zeby nie przedobrzyć. Jak źle zrozumiałam Sima, to sorry.

Co do tego specjalnego ls'a to to nie jest taki zły pomysł, o ile Ci "napakowani" dalej by bywali na zwykłym, bo noobów jak ja nie brakuje...


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 16:36 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
...Tylko ludzie którzy mają możliwość się poświęcić mogą levelować w miarę płynnie i w miarę szybko ale .... tylko w nocy (Ancover wie na ten temat najwięcej :), Pilek zresztą też, nie mogę sobie przypomnieć kto jeszcze ... ), można też męczyć się miesiącami w dzień i pobijać rekordy lfp. Niektórzy w nocy pracują i wyboru nie mają, niektórzy też śpią.


Godziny mojej pracy mam napisane w stopce. Wracam do domu, biorę prysznic, jem kolację i siadam do kompa. Po przeczytaniu 3 for (mmorpg - FFXI, Krypta i Dragon Paintball) oraz wieści z Onetu i z vielgovia.pl na zegarze zazwyczaj widzę godziny między 23:30 a 01:00. Loguję się. Seek Party i... kurwica. O tej porze nikt zazwyczaj nie invite'uje. Czekam godzinę, półtorej. Zmęczenie wzroku daje o sobie znać (pracuję w biurze przy kompach). Idę spać. Wstaję po 10:00. Jem śniadanie, myję się, loguję do gry. Seek Party i... kurwica. Znów czekałem godzinę na invite a ludzi na moim levelu albo brak albo mają party. Jeżeli już jakiś invite dostanę to i tak mogę pograć godzinę, max dwie (zależy jak szybko załapię się do party), gdyż musze się znów walnąć na godzinę w kimono. Jedynie w soboty mogę normalnie expować. Normalnie... jak sie trafi normalne party.

Sądzę, że w obecnym trybie będę gotowy na HNMy... w grudniu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 16:40 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):

Co do tego specjalnego ls'a to to nie jest taki zły pomysł, o ile Ci "napakowani" dalej by bywali na zwykłym, bo noobów jak ja nie brakuje...


To nie tak Lothlorien - zwykly CC stalby sie specjalnym CC. Poprostu poza tym co robimy wspolnie kampowalibysmy w bardziej zorganizowany sposob HNMy. Zreszta osobt 50+ tez moglyby brac w tym czynny udzial (cure, refresh, zbieranie ToDow). Ja tak to widze.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 16:45 
Cytuj  
Lothlorien - trafiłaś w sedno (oprócz tego płynne , bo to był cytat bez "" , ale oznacza, np. w miom przypadku 1 lvl na tydzień) , a to co napisałem dotyczy ludzi którzy kiedyś mieli 40lvl i chcieli żeby z CC udało się dzięki nim zrobić kiedyś HNM LS :). Na naszym LS'ie jest "trochę" osób którzy nasycili się grą i chcieliby też zrobić coś z nami kiedyś, ale jak damy im znowu pół roku na czekanie na nas to się w końcu obudzimy kiedyś sami ... (metafora oczywiście, oni mają jeszcze dużo rzeczy do zrobienia, ale jak to napisałaś może ich też spotkać to :"A skąd mam kurczaki jasne wiedzieć, co będzie jutro i czy będę mogła grać? A może będę miała wypadek i nie zagram, mimo, ze się umówiłam?").


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.