mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 18:52 
Cytuj  
Myrta - TY MASZ WAKACJE :) na przykład większa część mojego ZM statika zależna jest ode mnie i od Tomali ( DZIĘKI WAM MOI MILI ZA TO , że zawsze na Nas czekacie ) .... lae zdaję spobie sprawę ,że w końcu mogą mieć dość

Napiszę coś na przykładzie misji na ZM6 . miałem mieć wolny piątek i normalnie iść na ZM6 . I nawet myślałem po cichu o przejściu się na bomb queen run z Opim ....tyle mu zawdzięczam i wogóle >> jak jestem pomocny , to idę ....całe szczęście ,że się nie zapisałem !!! w czwartek jeden kolo z pracy przyniósł chorobowe i musiałem za niego robić od 14 do 24 ....wykłóciłem się o przepustkę na ZM6 potem szybko wracałem do pracy ..... Podle się czułem , jak Opi szukał magów do pomocy , a ja ...nie mogłem iść . Naprawdę w takim momencie i dla takiej osoby ( której tak wiele zawdzięczam ) >>>> mam wielkie poczucie winy .

Sorry >>> rozpisałem się ...I JAK TU MOGĘ POMÓC :cry: :cry: :cry:

Czasem przez te nakładające się terminy >> z moją pracą ...mam dość grania ..... ale wciąż próbuję , staram się

Postarajcie się mnie tylko zrozumieć . nie zawsze dam radę wam pomóc .
Przepraszam za to


EDIT : Comod szczęściarzu !!! CONGRATULATIONS !!! widzisz sky :) a ja mogę na razie o tym pomarzyć :D :D :D ...szczęściarz :D :D :D


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 21:14 
Cytuj  
Jesli SW nie bedzie nic robic w sky w srode to pewnie bede. Jesli bedzie to bede, ale z SW.

Nie wierze, ze sie uda zebrac niestety... polowa wymienionych osob gra mowiac delikatnia r z a d k o.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 21:16 
Cytuj  
milo ze stawiacie SW nad CC ... 3/4 z nich nie kiwnelo by palcem by wam pomoc jesli niebeda mieli w tym swojego interesu ale whatever...
nie musi sie udac teraz nie musie sie udac za 2 tygodnie, moze sie udac za miesiac...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 21:36 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
milo ze stawiacie SW nad CC ... 3/4 z nich nie kiwnelo by palcem by wam pomoc jesli niebeda mieli w tym swojego interesu ale whatever...
nie musi sie udac teraz nie musie sie udac za 2 tygodnie, moze sie udac za miesiac...


Mysle, ze stawiamy sprawe uczciwie. Nie wyobrazam sobie, ze bym sie spotkal z SW na triggerach bedac z innym LSem. 95% mojego equipu mam albo dzieki swojej ciezko zarobionej kasie, albo dzieki HNM LSom (najpierw DH a teraz SW).

Bomb queen run pokazal, ze moge liczyc zawsze na te same osoby: Anc, Gal, Sim, Zja, Tom, Kal, Veji jednak to za malo zeby zrobic cos duzego. Run byl zapowiedziany tydzien wczesniej, pare godzin przed wrzucilem /lsmes dla przypomnienia.

Bardzo bym chcial, zeby twoj pomysl Sai wypalil, ale nie jestem niestety zbytnim optymistom. Moze sie uda jak kiedys wiecej osob z "drugiej fali" dobije do 75.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 21:40 
Cytuj  
o 19 SW to sie na drugi bok przeklada.....

z bomb ringiem tez sky nie ma co za bardzo porownywac...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 22:07 
Cytuj  
spokojnie :)

acznijmy od triggerow, zobaczymy czy teraz ma to w ogole jakikolwiek sens :)

jezeli uda sie zebrac w jeden dzien wszystkie wymienione osoby - super, nie - to zrobimy cos innego :)

najwazniejsze zeby porobic cos razem i zgrac sie jezeli chcemy miec z czasem naprawde uber ekipe :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 22:11 
Cytuj  
Genbu da sie zabic w 6 osob ^^;; nie musza sie pojawiac wszyscy by zrobic cos sensownego...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.