mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 08:07 
Cytuj  
Ja jestem (i mam nadzieję że dłuuuuuugo będę) do dyspozycji po 17-18 codziennie.

Na pewno uda nam się zorganizować 1 dzień w tygodniu na sky, a potem pewnie i więcej.
Po prostu musimy zapomnieć na chwilę że jesteśmy polakami którzy nie potrafią się normalnie zorganizować (lub robią to tak z wielkim trudem , że potem musza odpoczywać tygodniami) i swoje fochy odłożyć do reala, tam jest miejsce na 'męczenie i psychiczne' znęcanie się nad żywymi ludzmi.
8)
Bardzo mnie dziwi, że niektórzy nowi ludzie szukają/szukali sobie zajęcie poza naszym LSem. Doskonale wiem (bo widać to z wielu mil), że wpływ na to ma tzw. osobiste podejście każdego do każdego. Wrażliwość graczy mnie zadziwia, niby jakaś tam anonimowość powinna panować w grze a ludzie zachowują się jakby się znali od lat i pozwalają sobie o wiele za dużo, ginie szacunek dla innych i ich czasu.
Doskonale rozumiem polaków którzy są w SW i czekają na kolejne fale 70+. Prawdopodobnie nadchodzi (przez najbliższe 2-3 miesiące) ostatnia dla wielu z tych którzy teraz grają.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 paź 2005, 08:43 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 08:19 
Cytuj  
Ja bym jednak wprowadzil normalny system punktowy (i bidowanie), bo inaczej niektorzy beda olawac triggery gdzie nic dal nich nie wypada, za to chetnie chodzic na gody, gdzie bedzie mozna cos dostac. Rzeczy ktore mozna sprzedac bym sprzedawal i wymianial potem punkty na kase.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 08:26 
Cytuj  
Też jestem za systemem punktowym i bidowaniem itd. o czym napisał Opi.
Trochę przeraża mnie linia :
Support: Draconi, Gokulo, Stokrotka, Pitia, Ancover, Comodo, Zetoriush
, wygląda na to że mamy megasupport. :cry:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 08:36 
Cytuj  
jeżeli ma kiedykolwiek powstać silne CC to właśnie teraz, kiedy tak jak pisał Simi nadchodz fala 70+..... też jestem za systemem punktowym itd.



TERAZ ALBO NIGDY ( takie mam jakoś wrażenie ).


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 08:51 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Też jestem za systemem punktowym i bidowaniem itd. o czym napisał Opi.
Trochę przeraża mnie linia :
Support: Draconi, Gokulo, Stokrotka, Pitia, Ancover, Comodo, Zetoriush
, wygląda na to że mamy megasupport. :cry:


No niestety. O to moze sie wszystko rozbic. Napewno nie o to, ze ja (jeden z wielu DD) bede akurat z SW.

Tak naprawde mamy na dzis: Draconi/Pitia, Ancover i Comodo (ktory znalazl sobie nowy LS). Zet praktycznie juz nie gra, oby wrocil Sto i Gok.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 09:08 
Cytuj  
ja jestem za chocbysmy mieli robic tylko te słabsze gody bo eventy mojego LSa sa od 3-7 rano raz bylem o tych godzinach i no thanks. system punktowy jak najbardziej. a poza tym jest nas na tyle malo ze kazdy zdobedzie swoj jakis tam upragniony item. (dla mnie to sa spodnie z byakko i helm z genbu)


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 09:20 
Cytuj  
Bod spoko, nie chodzi mi byscie stawali sie wiekszymi no-lifami niz jestescie ;P Chodzi o to by ten jeden dzien w tygodniu swoja ingame dzialalnosc poswiecic tylko na to i nie przekladac nad to innych rzeczy.

Tez mam wrazenie ze teraz albo nigdy bo jedni dorwia swojego hnm LSa i ciezko bedzie ich gdzies wyciagnac a innym sie znudzi FF nie mogac sobie endgame rzeczy porobic...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 09:27 
Cytuj  
Muszę koniecznie uściślić 8) jeden drobny szczegół, żeby ludzie zbytnio myślący o realu (teraz?) i nie tylko, nie zaczęli zbytnio mysleć o ... realu.
Chodzi o klika godzin w tym jednym dniu w tygodniu żeby poświęcić na sky :wink:.
(są i będą oczywiście tacy którzy zanim nadejdzie magiczna godzina "sky" będą mieć kilka-kilkanascie godzin ingame za sobą w tym dniu, miejmy nadzieję że nie będa się usprawiedliwiać "zmęczeniem" i nie pójdą sobie spać ....)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 11:05 
Cytuj  
gok ? stok ? drac ? anc ? xav ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 11:16 
Cytuj  
No co ?
Dajesz termin i jestem no nie :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 11:35 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
Bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla.

No świetnie. Stałem się wrogiem publicznym numer 1. A qrde, co ja mam robić? Ty Sai, tak jak i reszta uberów macie swój HNMLS. To czemu po mnie jeździsz?! Lesiu też sobie ostatnio znalazł! Kiedyś Stok poruszył ważną sprawę endgame'u. Mój endgame się zbliża i zacząłem się zastanawiać, co będę w nim robił. No, skoro wszyscy uberzy mają swój HNMLS, czemu ja nie mogę mieć? I czemu muszę byc za to prześladowany? Pewnie jeszcze długo nie zobaczył bym ułamka sky, ani nie poszedł na Goda, gdyby nie oni. Gdybym nie założył tematu ze sky, jeszcze długo by taki pomysł Saia nie naszedł. Wy macie swoje SW, Lesiu ma DSD, ja mam secretsy. Weź odrazu mnie zastrzel i skickuj z LSa towarzyszu.

Powiedziałem, że jestem z wami. S robią wypady po 22 w weekendy, więc w inne dni mam czas.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 12:01 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
... A qrde, co ja mam robić? ...



Comodo napisał(a):
mrynar napisał(a):
Mrynar :
Problemem moga byc tylko osoby bedace juz w innym HNM LSie, ale jakos to mysle pokojowo rozwiazemy. :)
Zabijmy ich i zjedzmy ich ciała!

....


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 12:30 
Cytuj  
(Najpiekniejsze chwile w pracy - pizza, cola i mmorpg.pl) :D

Comodo - kto jest szefem tego twoje LSa? Tylko nie mow, ze Abramelin, najgorszy RDM na Ramuhu. :D

Juz to kiedys mowilem, jak szukacie HNM LSa starajcie sie wkrecic do SW, DH albo CAE. Inne to IMO strata czasu. To co robia te mala (ciagle zmieniajace nazwy) HNM LSy to i my jestesmy w stanie robic w CC.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 12:33 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
(Najpiekniejsze chwile w pracy - pizza, cola i mmorpg.pl) :D

Comodo - kto jest szefem tego twoje LSa? Tylko nie mow, ze Abramelin, najgorszy RDM na Ramuhu. :D

Juz to kiedys mowilem, jak szukacie HNM LSa starajcie sie wkrecic do SW, DH albo CAE. Inne to IMO strata czasu. To co robia te mala (ciagle zmieniajace nazwy) HNM LSy to i my jestesmy w stanie robic w CC.


DH Yes please :cry:


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 12:58 
Cytuj  
DH? Moge popytac znajomych czy potrzebuja dobrego NIN.

DH jest chyba najstarszym NA HNM LSem i obok SW najlepszym, ale troche kuleje u nich social, ale jak komus nie przeszkadza wyzywanie od bitch i gay to sa spoko. Maja tez dosc specyficzne poczucie humoru, rzadko powaznie odpowiadaja na pytania, ale tak ogolnie to ciagle lubie pare osob tam.

W SW jest za to naprawde super atmosfera i nawet jak ktos zrobi call for help po 2 godzinach bicia Tiamata to nie jest zjebany zbyt mocno. :D
Taki Jormungand musi spac niespokojnie wiedzac, ze jestesmy na serwie. DH i CEA traktuje raczej w kategoriach sniadania. :D

CAE jest najmlodszy (pamietam jak Edwin chcial do nich wciagnac nasz static jak powstawali a my mielismy 60-65 lvl), kiedys sie wszyscy z nich smiali. Teraz radza sobie niezle. Miazdza inne HNM LSy liczba aktywnych czlonkow. Chyba ciagle nie potrafia zabic zadnego duzego smoka, :D ale to pewnie kwestia czasu.

Jedno jest pewne: jak zlozycie apli do DH to nie przyjma was w SW i odwrotnie. :D CEA zdaje sie przyjmowac kazdego, kto spelnia minimalne wymagania.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 13:19 
Cytuj  
Z tego co widziałem min level dla Melee w poważnych HNMLS'ach to 75 dla reszty 74.
Jak ktoś jest w stanie się poświęcić i zrobić go dla jakiegoś obcego LS'a to również życzę powodzenia. Liczy się "dobrnięcie do tego brzegu" przecież.
Ja zacznę szukać w przyszłym roku o ile w ogóle zacznę i nie rozumiem skąd nagle teraz to zainteresowanie wśród ludzi HNMLS'ami, skoro większość zadeklarowała się na jesień ...


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 paź 2005, 13:22 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 13:20 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Z tego co widziałem min level dla Melee w poważnych HNMLS'ach to 75 dla reszty 74.
Jak ktoś jest w stanie się poświęcić i zrobić go dla jakiegoś obcego LS'a to również życzę powodzenia. Liczy się "dobrnięcie do tego brzegu" przecież.


Lvl to izy prej. gorzej sie dostac.


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 13:24 
Cytuj  
egoist napisał(a):
... Lvl to izy prej. gorzej sie dostac.

No racja, dużo zależy też od job'a. A jeszcze więcej od aktywności, samo zapisanie się nic nie daje. No ale jak ktoś chce kończyć zabawę z ffxi w obcym gronie zamiast w polskim to znaczy, że nigdy mu nie zależało na LS'ie w którym chatował kilka miesięcy ....


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 13:29 
Cytuj  
Mi właśnie romowa z Edwinem uświadomiła, że nie mam szans na żaden uberLS ^^. CC i tak narazie czeka na ten zestaw 65tek by dobrnął przynajmniej do 70tek, więc nie będę tracił czasu, czegoś się nauczę. Wam, to łatwo mówić, bo już wszystkie uber mobki macie za sobą.

Hahahaha, jedzmy martwe ciała!!!! HAHAHAHAAHA!!!! Sim myślał, że nastawiałem się negatywnie, a to było po prostu moje abstrakcyjne poczucie humoru :]

Idę się zabić i zjeść swoje ciało :]

To jak, środa? O której, gdzie i co? Jestem, ale chcę mieć dokładne info.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 13:37 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
...Sim myślał, że nastawiałem się negatywnie, a to było po prostu moje abstrakcyjne poczucie humoru :]
...

To było właśnie moje poczucie humoru :wink: :D 8)
Zimny, bez emotek "cytatowy komentarz" wprowadzający wieloznaczność 8)
(Nie widzę nic złego w tym że ktoś planuje szukać sobie HNMLS'ów, tylko niech pamięta że to trwa miesiącami, a nasz CC Sky się właśnie rodzi teraz ... )

Też bym chciał wiedzieć jak najwięcej na temat tego co będziemy robić w najbliższą środę. Możemy szukać info sami, ale jak każdy z nas będzie różne strony przeglądać to może wyniknąć bałaganik. Dobrze by było żeby jakiś expert napisał jakie mobki będziemy bić dla jakich triggerów i jaką rolę będą mieć poszczególne job'y w walce z jakim mobkiem.

(btw RDM i WHM nie musi chyba mieć 70+ levelu żeby leczyć w sky, to może warto by było pomóc Kalci i Coldiemu w dostępie do sky ?)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 paź 2005, 13:40 przez Slayerek, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.