mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 16:22 
Cytuj  
Heheh Ancover nie masz litości :wink:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 18:43 
Cytuj  
Anc : co to znaczy ? ..."ja nie Cold ......" ??? nie mieszaj mnie do tematu , dobrze ?? w takiej czy w innej postaci .. nie chcę być między Caspim a tobą .... oboje was lubię :) ....

WYCIĄĆ PROSZĘ po przeczytaniu przez Anc ... :)


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 19:14 
Cytuj  
Moj post nie zostal zrozumiany, wiec poprostu dla mnie "dwa lata za soba" beda mieli zawsze: Huck, Xav, Rha, Opi, Bodkin, Gal, Zet, Gok, Sait, Stok, Paker, Nim, Masakra, Edvin i te osoby, ktorych nie poznalam osobiscie, a ze slyszenia i obserwacji gry Opiego, czyli Suczka i Browar.

Oni wytrzymali, przetrwali, poznali, nauczyli sie, zalozyli CCLS, DynamisDP, run SkyCC, wszystkim nam pomagali w naszych AF-ach, rankach i wele innych zabawach i nie raz jeszcze cos nam dadza.

Tyle i koniec z tym czepianiesiem jeden do drugiego.
Nie ma juz co poczytac, jak tylko sprzeczki, a na LS-e tak wcale nie jest, jestesmy ok i tyle :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*

Posty: 142
Dołączył(a): 5.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 20:18 
Cytuj  
Ja pierwszy raz gralem wtedy jak Zet zaczynal i bylo pare osob na LSie. Kurde coraz bardziej sie zmienial ten LS. Pamietam jak oni levelowali, ja zrobilem to w miesiac, to co oni w pol roku :D. Prawie 2 lata czekalem na swoja postac i wreszcie sie spelnilo marzenie, kiedy wreszcie moglem zagrac. Niestety teraz juz raczej sobie nie pogram, szkoda, ze tak sie skonczyla moja przygoda w Vanadiel. Final byl moim pierwszym mmorpgiem (gralem wczesniej w Ragnaroka, ale nie przypadl mi do gustu). i na pewno dobrze go zapamietam, trzymajcie sie.

Cytuj:
Moj post nie zostal zrozumiany, wiec poprostu dla mnie "dwa lata za soba" beda mieli zawsze: Huck, Xav, Rha, Opi, Bodkin, Gal, Zet, Gok, Sait, Stok, Paker, Nim, Masakra, Edvin i te osoby, ktorych nie poznalam osobiscie, a ze slyszenia i obserwacji gry Opiego, czyli Suczka i Browar.


A Strangerr - cyt.: "najstarszy noob jaki w tej grze moze istniec" :wink:


_________________
Limes ---> 42+ SMN / 29 WHM / 17 BLM Retired, czekam na FFXIV ;-)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 01:23 
Cytuj  
hehe :) Nio co taka prawda niestety :P Nie ma to jak tworca imienia Ls'a ktory nawet nie ma jednego joba powyzej lv 40 :)) No ale pech to pech :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 16:48 
Cytuj  
Anc jakos nie mam ochoty na potyczki slowne - ide sie bawic klockami LEGO :P :P :P
PS: jesli jednak kiedykolwiek obsmarujesz cos na moj, lub moich przyjaciol temat - to licz sie z konsekwencjami.
YO!!! :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 18:05 
Cytuj  
No ladnie, to mamy juz grozby.. (moderator..?)
<post do skasowania>

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 18:18 
Cytuj  
Caspian napisał(a):
Anc jakos nie mam ochoty na potyczki slowne - ide sie bawic klockami LEGO :P :P :P
PS: jesli jednak kiedykolwiek obsmarujesz cos na moj, lub moich przyjaciol temat - to licz sie z konsekwencjami.
YO!!! :)


Grozisz Ancover???

EDIT:
To napisalem ja - Opiekun :D (nie ma to jak nie miec swojego kompa :har: )


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 19:26 
Cytuj  
Buehehe Opi. Tak coś mi po głowie chodziło, że Ci wyjdzie taki post po tym jak komp siadł. Przyzwyczajenia są straszne (schematyczność może zgubić) :D

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 23:11 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Grozisz Ancover???

EDIT:
To napisalem ja - Opiekun :D (nie ma to jak nie miec swojego kompa :har: )

"Łubudubu. Łubudubu. Niech nam żyje. Prezes naszego klubu. Nieeech! Żyyjeee naaam!

To śpiewałem ja, Jarząbek."


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.