mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 12:50 
Cytuj  
Zjawcia ma racje.
Vej wspomina o istotnej rzeczy. Chociaz sadze, ze Naif woli, gdy tankuje Rha lub Xav, a czy mam racje, to musialby sam zawrzec glos o WAR-e w roli tanka.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 12:55 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
btw: Veji - ty jesteś DD a nie tank :)

Jestem, poniewaz mam taki sprzet, jestem poniewaz bez utsu ni jest biednie, jestem bo nie mowilem o sobie (jeszcze... :)). Ale nie zapominajcie ze WAR byl kiedys tankiem - dlaczego niemialby byc nim teraz? Naif udowodnil ze moze byc teraz rowniez :]

Nie mowie o tym ze WAR/NINowie maja podstawa tankowania, ale jak PLD czy NIN padnie, to kto zabiera sie za tankowanie? Przeciez nie DRK czy THF :P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 13:09 
Cytuj  
owszem Veji - w ostatecznosci tak, ale tylko w ostatecznosci :)

nikt nie sklada party z war/nin jako main tankiem


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 13:32 
Cytuj  
Może niech najpierw robi blm? Expowanie whm na początku i bez suba bedzie dla niego katorgą, imo. W ogóle najpierw niech zrobi war, thf lub mnk do 18 i jak będzie miał suba, to wtedy magia. No, ale ja się tam mało znam. Poza tym wiadomo, że rasę dobiera się do jobu zwykle (tarutaru mnk >.>). Eh.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 13:34 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
owszem Veji - w ostatecznosci tak, ale tylko w ostatecznosci :)

nikt nie sklada party z war/nin jako main tankiem

Heh... zebys ty widziala 4xWAR/NIN w akcji :D tank wtedy to tylko strata miejsca w prty :)

Ale OT robimy :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 13:38 
Cytuj  
heh, bylam w party 3 x MNK + WHM + BRD + RDM :D swietny exp :D szybka akcja :D + 0 restow :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 13:39 
Cytuj  
Veji - z calym szacunkiem, ale WAR/NIN to prawie jak DRK/NIN, nie dasz rady tankowac, tlumaczyc ci nie bede dlaczego, bo sam doskonale o tym wiesz, moge ci tylko poradzic to, abys zapytal sie Naifa dlaczego nie mozesz byc tankiem, on ci odpowie, szczegolnie z doswiadczenia po ostanim runie na Zipacne ;-)
A co do wersji expa 4xWAR/NIN to odpowiem prosto >>> 5xBLM i BRD :P
Tak tez nie mylcie pojec - tank :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 13:46 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Veji - z calym szacunkiem, ale WAR/NIN to prawie jak DRK/NIN, nie dasz rady tankowac, tlumaczyc ci nie bede dlaczego, bo sam doskonale o tym wiesz, moge ci tylko poradzic to, abys zapytal sie Naifa dlaczego nie mozesz byc tankiem, on ci odpowie, szczegolnie z doswiadczenia po ostanim runie na Zipacne ;-)

Bodziu - z calym szacunkiem ale glupoty piszesz i masz takie pojecie o melee jakiego ja nigdy nie mialem o magach w tej grze lol. W zasadzie jesli porownujesz przydatnosc jako tanka WAR/NINa z DRK/NINem to powinnem tylko reka machnac i sobie darowac. Naif troche mi opowiedzial o tankowaniu WAR/NIN, a co do Zipacna to czy Naif byl przygotowany na tankowanie, szedl tam z zamiarem tankowania czy bicia/mordowania/robienia rzezni? ;)
Jakbys NIN/WAR ubral w equip DD to tez bys byl dupa a nie tank :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 13:51 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Może niech najpierw robi blm? Expowanie whm na początku i bez suba bedzie dla niego katorgą, imo. W ogóle najpierw niech zrobi war, thf lub mnk do 18 i jak będzie miał suba, to wtedy magia. No, ale ja się tam mało znam. Poza tym wiadomo, że rasę dobiera się do jobu zwykle (tarutaru mnk >.>). Eh.


Dobrze kombinujesz, ale to jest metoda dla tych którzy chcą się próbować rozkoszować miesiącami i latami w poszukiwaniu swojego miejsca w grze, a my egoistycznie podchodząc do naszych celów w ffxi chcielibyśmy zadbać o przydatność nowych ludzi dla nas samych :oops: .
Mógłby też zrobić do 10 levelu whm'a i blm'a (to jest tylko tydzień zabawy solo) bo na duny i tak pójdzie dwoma. Rasa to oczywiście Taru.(ale jak ktoś jest wrażliwy na uwagi na temat wyglądu to niech lepiej wybierze inną, ale taką żeby nie kusiło go zrobienie kiedyś MNK'a :roll: :wink: ).


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:03 
Cytuj  
Veji- wiesz jak napisalem te porownanie to wiedzialem ze wlasnie pomyslisz tak jak pomyslales, co mnie w sumie nie dziwi. Ale nie chodzilo mi bynajmniej o sam equip, ale o mozliwosci takiego Warka w celu zbudowania hate, wybacz, ale nie bede ci tego opisywal w koncu zaraz i tak machniesz reka, bo po co. Powiem natomiast ze exp party to nie jest typowe tankowanie, jak ci sie tylko wydaje, zrob wiecej eventow to sam zrozumiesz, nigdzie WARek nie jest tankiem i nie bedzie, chocbys zalozyl nie wiem jaki equip.
/no offence


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 7 paź 2005, 14:04 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:04 
Cytuj  
Po co narzucacie mu jakis job ? niech gra tym co chce , a pozatym zobaczy wszystko w grze i zobaczy co mu lezy najlepiej


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:06 
Cytuj  
I jak zwykle wątek poszedł w swoim tylko znanym kierunku :))


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:08 
Cytuj  
Qurama napisał(a):
Po co narzucacie mu jakis job ?...


Jak dla mnie po to żeby mógł się zintegrować z ludźmi z LSa dla dobra LSa i dla celów dla których LSy się robi zazwyczaj a nie samotnie brnąć przez 6-8 miesięcy w MMORPG.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:25 
Cytuj  
Bez przesady... nie bedzie traktowany jak jakis odrzutek, jesli wybierze inny job. Ja nawet sie dziwie, ze doszlo do czegos takiego, ze mowimy ludziom jakimi jobami maja zaczac grac bo inaczej beda bezuzyteczni...

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:28 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Qurama napisał(a):
Po co narzucacie mu jakis job ?...


Jak dla mnie po to żeby mógł się zintegrować z ludźmi z LSa dla dobra LSa i dla celów dla których LSy się robi zazwyczaj a nie samotnie brnąć przez 6-8 miesięcy w MMORPG.


no sorry Simi ale troche przesadziles :/


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:32 
Cytuj  
moze niektorzy czuja sie bezuzyteczni, ja znam taki przypadek na lsie, co tak uwaza, bo ma taki job a nie inny ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:32 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
.... mowimy ludziom ...

zalecamy zalecamy zalecamy

Jak są pytania o job i rasę to jest wysyp "zaleceń".
Dziwię się, że nikt nie dba o losy naszego LS'a i każdy zachowuje się tak jakby widział że jest na cienkiej lince, która się może urwac np. jak się nie zaloguje tank lub rdm lub whm lub blm lub ...
Szkoda że tak dużo lub musi być ....


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:34 
Cytuj  
O lol. Jaka zmiana w mentalności nastąpiła.
Kiedy zaczynałem grę [a razem ze mną Zjawcia, Panpritula, Darkopl, Krzysiek etc etc :], to na pytanie "Jaki job wybrać, żeby się przydać LSowi", überzy odpowiadali. "Ważne jest, żebyś dobrze się bawił, job nie jest ważny" [afair]. Co się z tym community dzieje...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:35 
Cytuj  
Jakie losy naszego LS'a? CC zostalo stworzone do celow zgromaczenia polakow, aby mieli miejsce dla siebie, mieli gdzie razem porozmawiac itp. Zaczynam sie obawiac, ze ten "rozwoj" nie wyjdzie nam na dobre. Ludzie juz zaczynaja byc zaslepieni pewnymi rzeczami, ktore sa wedlug mnie smieszcze w porownaniu z tym co udalo nam sie przez ostatnie 2 lata utrzymac.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 14:38 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Jakie losy naszego LS'a? CC zostalo stworzone do celow zgromaczenia polakow, aby mieli miejsce dla siebie...


Wiedziałem że do tego dojdzie kiedyś.
Dla mnie podstawą urozmaicenia jest ewolucja w działaniu a nie rozpamiętywanie historii ... sry za egozim już nie będę więcej taki wymagający, po prostu będę grać rzadziej /anon :roll:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.