mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 23:36 
Cytuj  
Lol. I tak by mnie w czwartek nie było. Klasztor Shao Lin robi pokaz w Krakowie :]


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 06:01 
Cytuj  
Moze byc za tydzien ^^. Mi sie nie spieszy :P


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 13:33 
Cytuj  
!!!!!! ja w piątek mogę !!!!!!!!!!


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 18:19 
Cytuj  
ok, czyli mozemy w piatek?
(next piatek ide na slub i mnie nie bedzie;p)


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 18:24 
Cytuj  
JA moge mniej więcej od 18-19


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 20:58 
Cytuj  
Dobra, to badzmy o 18., ta walka to tylko chwila, calosc nie zajmie wiecej jak godzine.
Promy zrobimy w nastepnym tygodniu (moze w czw, albo w weekend).


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 21:01 
Cytuj  
promy w czwartek ....potem mam popołudniówki PLEASE :):):)


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 21:05 
Cytuj  
uuuh nie wiem czy w czwartek dam rade ;/ ale ingame sie jakoś umówimy.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 21:10 
Cytuj  
Hmm... posluchajcie, i tak trzeba bedzie tego Proma zrobic dwa razy, poniewaz Tom odpadl trzebaby jakiegos DD zatrudnic ;P wiec nadal bedzie nas niejako 7 osob

Jesli Desh nie bedzie mogl w czw i tak proponuje pojechac w czw bez Desha. Dla niego zrobimy w kolejnym tygodniu. Pamietajcie ze po Promach nie bedziemy mieli tanka, tak wiec bedzie duzo czasu na pomoc tym ktorzy jeszcze nie zrobili tego i owego ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 22:28 
Cytuj  
Jesli raz sie wejdzie na ostatnie pietro, nie trzeba wiecej powtarzac tej drogi, dotarcie drugi raz do BC zajeloby wam wtedy tylko z 10min, wiec jednak lepiej by byli obecni wszyscy.... kilka godzin roboty dla jednej osoby nie jest zabawne jesli mozna to zrobic razem...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 12:53 
Cytuj  
To ja już w końcu nei wiem kiedy chcecie to robić.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 12:56 
Cytuj  
dzisiaj wieczorem !!


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:38 
Cytuj  
Shit... to mnie nie ma... cos mi wypadlo. Przepraszam was strasznie. Ostatnio mam coraz mniej czasu na gre.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 16:23 
Cytuj  
To co robimy? Moge sobie poszukać party ??


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 08:06 
Cytuj  
hmm, widze nikt nie zainteresowal sie podaniem drugiego terminu....
czwartek 19. plz, badzcie all


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 09:14 
Cytuj  
Jest już koniec października i pora żeby każdy (uczący lub nie) napisał dokładnie w które dni od której godziny mógłby poświęcić swój czas tylko i wyłącznie na misje CoP. Zrobię tabelkę i zobaczymy czy jest w ogóle szansa na zebranie 6 osób o tej samej godzinie na misję.
Wiem że misje CoP na razie nie są dla nikogo priorytetem i nikt nie będzie poświęcać nocy ani innych eventów dla tych misji nie wspominając o realu i expowania nawet.
Tu jest mój plan :
Obrazek

Jak każdy napisze na forum swój plan, zrobię tabelkę, która nam powie kiedy i w których godzinach możemy bawić się w CoP i na kiedy możemy się umawiać. Moimi godzinami się za bardzo nie sugerujcie, bo każdy może mieć inne plany oprócz ffxi i cop'a.

[Edit]
Dla precyzji tylko dodam że chodzi mi o wypisanie godzin i dni na które każdy z nas byłby gotów się umówić na CoP, jest mnóstwo innych rzeczy do zrobienia jeszcze w grze i wiadomo że jak się nie umówimy na konkretny dzień i godzinę to w wypisanych godzinach będziemy robić coś zupełnie innego.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 paź 2005, 10:29 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 10:14 
Cytuj  
Moja tabelka tyczy sie przede wszystkim listopada i grudnia, a ze wlasnie do konca roku chcialbym wejsc do Al'Tieu to nie widze problemu tak czy inaczej :)

Pon - 15.oo - 3.oo
Wt - 19.oo - 3.oo
Sr - 19.oo - 1.oo
Czw - 20.oo - 3.oo
Pt - 17.oo - 3.oo
Sb - 15.oo - 3.oo - jesli nigdzie nie wyjade na weekend
Ndz - 15.oo - 3.oo - j.w.

Chcialbym zaznaczyc ze te godziny sa dosc orientacyjne, niemniej jednak wiarygodne i w tych godzinach na pewno mozecie liczyc ze sie zjawie JESLI sie wczesniej umowimy. Godziny sa orientacyjne poniewaz moge zjawic sie duzo wczesniej badz troche pozniej, jesli nie bedzie w tym czasie zadnego umowionego wypadu (czyt. jesli nie bede przez swoje deklaracje zobligowany do pojawienia sie w grze od danej porze).

Slowko jeszcze o priorytetach - zdaje sobie naturalnie sprawe ze nasza grupa jest mocno wybrakowana i dosc zroznicowana lvlami, dlatego trudno zeby kazde z nas mialo ten sam priorytet w tym samym czasie. Dla mnie powoli CoP staje sie priorytetem, z tego wzgledu iz nowe update'y wnosza zmiany/nowosci w tej wlasnie czesci gry. Jesli nie bedziemy mieli jej ukonczonej do pewnego momentu (jak np w Zilartach jest to wejscie do sky tak tutaj do Al'Tieu) bardzo duzo rzeczy nam ucieknie. A im mniej sie bedziemy z tym spieszyc tym trudniej bedzie nam dotrzymac kroku nowoscia w grze... nie wspominajac juz o dogonieniu reszty.

Mamy zasadniczo dwa problemy aktualnie - brak tanka i DD oraz duza roznica w lvlach. Mam b. duza nadzieje ze wroci Phal. Wtedy bedzie mozna pomoc duzej grupce osob ktore utknely na mammetach. Co jednoczesnie da nam brakujacych DD :] OSTATECZNIE proponuje poszukac tanka na innych LSach, w ostatecznym akcie desperacji - z shouta.
Zeby wejsc do Al'Tieu musimy miec przynajmniej 70+ Naturalnie chapter 7 jest jeszcze oceany od nas i nie twierdze ze wszyscy nagle maja sie rzucic do expowania. Nie. Kazdy sie wyrobi, a jesli w ktoryms momencie nie wyrobi sie to nie ma problemu zeby mu pomoc jak juz bedzie gotow. Jesli uwazacie iz w tym momencie przedkladam moje wejscie do Al'Tieu nad czekanie az wy bedziecie mogli wejsc to macie racje :] Ale jednoczesnie deklaruje ze pomoge tym wszystkim ktorzy zostana w pewnym momencie w tyle.

W tym momencie HNM LSy wymagaja dostepu do sky, ale juz b. niedlugo beda takze wymagac Al'Tieu. Z reszta - dobro naszych postaci wymaga dostepu do Al'Tieu i mozliwosci z tym zwiazanych (vide itemki ;)

Jak dotad szlismy jak burza od misji do misji, wiele z nich zrobilismy o wiele szybciej niz inni, mimo pozornie beznadziejnego setupu. Dlatego tez wolalbym nie macic, mieszac, spierac sie czy klocic (co ostatnio na naszym forum jest bardzo trendy =P). Dobrze wiec byloby to ciagnac dalej, i robic to jak najszybciej sie da. Mnie osobiscie opoznienia bardzo... draznia, zapewne spowodowane to (rodraznienie) jest doswiadczeniami z przeszlosci :/ Dlatego prosze tego nie brac do siebie ;P


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 10:32 
Cytuj  
moj plan:
Obrazek

najbardziej odpowiada mi czwartek lub piatek na copa, ostatecznie poniedzialek;
weekendy wole zostawic na spontany lub wypady rl;
po dynamis czy po sky raczej nie bede miala za duzo energii na robienie jakis ciezszych misji cop (tymbardziej, ze nastepnego dnia ide normalnie na zajecia);
chcialabym miec czas na exp jeszcze ^^;
i oczywiscie nauke (jesli jakies ciezsze kolokwium czy zaliczenie mnie czeka, powiem to z wyprzedzeniem;p);
oki, to chyba tyle ^^;;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 11:11 
Cytuj  
Ja nie będę robił tabelki , bo wszystko się u mnie zmienia . podaję raz na tydzień , jak wygląda tydzień roboczy. poza pracą nie widzę żadnych przeszkód dla następnych misji CoPa - JEDNAKŻE - nie chciałbym , abyśmy szli na CoP z dnia na dzień . Wyjście musiałoby być zaplanowane wcześniej - abym nie miał niepotrzebnych problemów w domu :)

ten tydzień wygląda tak :

PONIEDZIAŁEK - 2ga zmiana ( mogę być po 22:30 )
WTOREK - cały wolny ( Dynamis - Jeuno od 19 ) . potem mogę całą noc
SRODA >> SOBOTA - 3cia zmiana ( mogę maksymalnie do 21: 20 )
( !!! w środę od 19 SKY !!! )
NIEDZIELA-PONIEDZIAŁEK - wolne ( mogę cały dzień ).


W niedzielę zapiszę plan na przyszły tydzień.

VEJI -> mi równiez zależy na dostępie do SEA .... będę robił wszystko , żeby zrobić z wami >>> albo jka najwięcej będę mógł


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 12:00 
Cytuj  
Na początek postarajmy się wyeliminować dni i godziny w których na pewno nie będziemy robić coś co jest związane z CoP (oprócz walk pewnie będzie farmowanie jakiś itemków).
Jak na razie odpada na pewno wtorek i środa na umawianie się. (chyba że dynamis lub sky się prędzej skończą to możnaby ewentualnie coś pofarmować jeśliby skład pozwolił)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.