mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 15:08 
Cytuj  
nowy dynamis - CC - 2 x w tygodniu - yes, please :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 15:12 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
nowy dynamis - CC - 2 x w tygodniu - yes, please :D

a zaraz po nich wszyscy idziemy do Sky jako CC Sky :roll:

EDIT

a zaraz po CC Sky idzcie sobie do Sea jako CC Sea i wszyscy będą zadowoleni :wink:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 lis 2005, 15:18 przez Slayerek, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 15:13 
Cytuj  
dzieki.... ja juz nasycona z lekka jestem wasza arrogancja w stosunku SkyCC

jak dzieci: myslicie, ze 35 osob 70+lvl maja wiecej zapalu niz ci co poswiecili sie Sky? bedzie ta sama rzeznia i brak szacunku do czasu angazowania itp....

Thanx, wole mieszanke osob na Dynamisie, niz zbiorke powaznych fladr o nadmiarze egoizmu i czegos tam jescze .... no wiecie sami


edit:
ok, Sim, mam na mysli, ze obawiam sie angazowania naszych czlonkow do osiagniecia ich wlasnego celu, a dalej sobie ida

chyba nie powiesz, ze nie mam racji

watpie w checi naszych ludzi byc razem i osiagac sukces wspolnymi silami.

Dynamis DP nie moze rowniez od tak sie rozpasc

Sky - wisi na granicy koncowki wloska

Limbus sie rozkreca, zas nie wiadomo jak bedzie gdy z LSa tam dolaczy wieksza ilosc osob

nie mowie "przestanmy grac i marzyc"

zas tez z racji doswiadczen nie mam sil wierzec doslownie we wszystko


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 lis 2005, 15:30 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 15:21 
Cytuj  
Anc zedytuj swojego ostatniego posta pls

masz rację Anc, zmieni się jeszcze wiecej jak wielu ludzi od nas znajdzie sobie wymarzone w końcu LSy/lub zostaną ich aplikacje zaakceptowane, wtedy takie małe Dynamisy mogą zostać wpisane do ich rulesów itd ...

nasi ludzie osiągają swoje cele na endgameowych zabawach żeby potem ..., no właśnie, żeby potem CO ? (bo ja na przykład nie wiem)

Edit
już sobie przypomniałem co potem, prawdopodobnie wtedy będzie można powalczyć z Xiao1, Xiao2 ... XiaoN z supertwardym mobkiem który ma co 20 sekund tuzin addów, będzie można się pochwalić przed Charmarnandzurem1, Charmarnandżurem2 ... CharmarnandżuremN kosmicznym sprzętem itd. ...
a na końcu i tak pójdzie się z nami ludźmi z zielonej prowincji do cap aera ... :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 15:58 
Cytuj  
eee, Sim, bedzie gut

mam zlozona aplikacje w SW
mam nadzieje, ze polezy tam tyle, az - bede miala RDM75 i SMN75, BLM60+, Alchemy 100+5 :lol:
bede z zamknietyi oczami znac rozklad Sky, poznam See; dolacze do ekipy, co pokona Lorda Dynamisu (czy jak tam go zwal :D )
zrobie NPCka
bede chodzic i robic z Opim BST
moze polatam na kuraku i wykopie kiedys cos cennego, tak 6-7lvl

hmm, a pozniej nowyj job :-? ??

no w sumie mam naprawde co robic :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 16:25 
Cytuj  
zapowiada sie fajowo, raczej nie bedzie tak dynamiczne i porywajace jak limbus ale zabawa powinna byc sporo ciekawsza niz na starych dynamisach, chyba ze poprostu ograniczyli max ilosc osob a trudnosc zostawili taka sama... wtedy lipa...

trzeba poczekac az wyjdzie albo podadza wiecej info...
Jesli bysmy chodzili tam z DP to poprostu ludzie naucza sie zapisywac wczesniej i przychodzic na czas, inaczej braknie dla nich miejsca

nie ma takiej opcji by mozna bidowac tylko af dla jobu ktorym sie przyszlo.


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 16:48 
Cytuj  
OMG !!!
Czasem staram sie ludzi zrozumiec ale naprawde nie moge, czy wy poza gra macie jakies zycie prywatne ???

2xDynamis, 2xLimbus, ENM, HNM, exping innych jobow >> O_O << a czasem jeszcze spicie ???

LOL !!!

Dobrze ze jeszcze normalny jestem :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 16:56 
Cytuj  
Mnie najbardziej interesuja te nowe itemy tylko dla tych dynamisow :3

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 17:22 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
OMG !!!
Czasem staram sie ludzi zrozumiec ale naprawde nie moge, czy wy poza gra macie jakies zycie prywatne ???

2xDynamis, 2xLimbus, ENM, HNM, exping innych jobow >> O_O << a czasem jeszcze spicie ???

LOL !!!

Dobrze ze jeszcze normalny jestem :P


:lol: :lol: :lol:
wiesz Bod, ja jeszcze od 8 do 16 siedze w pracy :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 18:10 
Cytuj  
Nowe punkty to jakis bezsens, dynamisem jest to na co chodzimy teraz i dynamisem będą nowe obszary, nie rozumiem po co sytuację komplikować jeszcze bardziej niż jest teraz.

Nowy dynamis- super będzie obejrzeć ale na razie skupmy sie na Xarcabard :P Podoba mi się ograniczenie do 32 osób, tak jak Sai napisał ludzie będa się zapisywać z wyprzedzeniem aby tylko mieć możliwość iść (to powinno być normą). Wydaje mi się że te nowe obszary, jeśli tylko będzie można od razu do nich wejść będą idealnym wyjściem na sobotnie wypady :)

Nie sądzę aby był dla nich osobnych timer niż do obecnych dynamisów- w końcu SE chciało odciążyć obszary ze względu na coraz większa ilość osób w dynamisach i kolejki do Trail Markings kolejnych LS.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.