mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 16:55 
Cytuj  
Mik - jakbys gdzies mial albo widzial images plytek dodatku to podaj tutaj :) CD-Keye miec bedziemy szybko tylko z plytkami problem :)

Sait - no niestety Rikktor jest chyba, ja jeszcze na jakims powazniejszym wypadzie nie bylem :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 16:59 
Cytuj  
Jak tylko sie pokaze w sklepie to zaraz lece kupic i moge wam zrobic obraz problem w tym ze nie ma dodatku jeszcze w sprzedazy, ale jest dopiero 12:00 sprobuje w przerwie na lunch zadzwonic moze cos powiedza kiedy bedzie ...

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 17:25 
Cytuj  
Wlasnie dzwonilem do Virgin i przemila pani powiedziala mi ze moge kupic gre, ale oni cytat "usually ships in 1 to 2 weeks". Co oznacza ze jej jeszcze po prostu nie maja :( Obawiam sie ze bedzie tak jak z WoW pojawil sie w sklepach tydzien po release date :-?

Edit:

Media: DVD-ROM

wiec bedzie duuuzyyy plik

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 18:04 
Cytuj  
To nie Rikktor tylko Harrower wrzucał na Polaków a z resztą gadałem z nim na ten temat, ponoć do konta na którym spamował DH forum miał dostęp jeszcze ktoś trzeci.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 18:27 
Cytuj  
wiec do wiem sie czegos o tym waszym nowym lsie ? heh


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 18:30 
Cytuj  
Sait - ciezko powiedziec cos o nim skoro stworzony zostal niedawno, moze tylko to, ze Surtur jest leaderem :) Chlopaki niech powiedza wiecej, byli juz na kilku LSowych eventach :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 18:31 
Cytuj  
Zloz apply, pewnie dostaniesz access do www.

LSem kieruje oczywiscie Surtur, ktory mam wrazenie nie gra niestety tyle co kiedys. Duzo Polakow w nim jest, sporo ludzi z SW, duzo tez takich ktorych wczesniej nie znalem.

Atmosfera jest mila. Zobaczymy jak bedzie jak zaczniemy jakis sprzet zdobywac. Mam nadzieje, ze Surtur nad tym zapanuje. Generalnie idea jest taka, zeby ludzie dostawali sprzet do jobow ktorymi realnie graja.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 18:34 
Cytuj  
ale jakie sa plany? czemu wogole powstal?
jak ten ls ma dzialac?
to jakis hardcore ala DH? czy light ala SW?
sky?
sea?
ground hnmy?
dynamis?
limbus?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 18:41 
Cytuj  
hehehe... Sai... /welcome back :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 18:43 
Cytuj  
Powstal bo Aleir wyrzucil Surtura, ktory probowal ozywic SW, nawet pare HNMow udalo sie zabic co w SW bylo super rzadkie ostatnio.

Napewno ma byc bardziej jak DH niz SW.

W planach jest wszystko to co robia ostatnio HNM LSy czyli gody, ground hnmy, dynamisy, limbusy, nawet SEA! :D (tylko Surtur musi najpierw access zrobic).

Narazie ciagle to sie rokreca, choc po tym jak wszystkich wywalili z SW powinno juz ruszyc ostro.


Ostatnio edytowano 18 kwi 2006, 18:47 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 18:44 
Cytuj  
Sai - my też za wiele nie wiemy. No ogółem raczej light, nikt nie będzie przecież wymagał Twojej obecności wszędzie. Natomiast najlepiej będzie jeżeli pogadasz sobie z Surturem.
Huck - lepiej żebyś dostał iso na ftpa jutro ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 19:16 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Powstal bo Aleir wyrzucil Surtura, ktory probowal ozywic SW, nawet pare HNMow udalo sie zabic co w SW bylo super rzadkie ostatnio.


:o :wtf:

heh jak sie chce robic wszsytko to sie nie zrobi nic :P no chyba ze to bedzie wlasnie hardcore hehe ale na to to ja sie nie pisze
z surturem pogadam kiedy bede znowu ingame na stale
jesli ls ma byc lightowy i szefostwu nie bedzie przeszkadzalo ze bede wpadal na eventy kiedy bede mial ochote i nie bede musial sie tlumaczyc ze np wole levelowac monka lv15 ktory mi sie do nikomu sie do niczego kompletnie nie przyda zamiast robic triggery :P to ok :]
chodzi o fun, itemy to bonus moge sobie bez nich spokojnie radzic
jakies cisnienie LSowe, wymagania, zakazy, nakazy, nie dla mnie, nie po tylu latach :lol:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 17:13 
Cytuj  
Odezwał się Dave z Interact CD (mail sprzed chwili):
You'll get your key later today.

Thanks!
-dave


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 18:11 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
...jesli ls ma byc lightowy i szefostwu nie bedzie przeszkadzalo ze bede wpadal na eventy kiedy bede mial ochote i nie bede musial sie tlumaczyc ze np wole levelowac monka lv15 ktory mi sie do nikomu sie do niczego kompletnie nie przyda zamiast robic triggery :P to ok :]
chodzi o fun, itemy to bonus moge sobie bez nich spokojnie radzic
jakies cisnienie LSowe, wymagania, zakazy, nakazy, nie dla mnie, nie po tylu latach :lol:


RB jest takie, przynajmniej ja takie widzę
ludzie sobie nawet przed kolejnym Kirinem idą do pracy, spać, levelować coś w ukryciu pewnie, na limbus itd. , ładnie się żegnamy i to wszystko
nikt nikogo nie zmusza do przyjścia nawet jak ma założoną perełkę, nie ma żadnych kłótni jeśli chodzi o itemki i gile
przez prawie 4 miesiące nikt z RB ani razu się mnie nie spytał czy przyjdę na jakiś event, zawsze sam decyduję :roll:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 18:24 
Cytuj  
Dlatego najlepsze itemy maja w DH. :D choc tak naprawde tam tez nikt nikogo nie zmuszal do przychodzenia na eventy. Czasem Chouji czy Aka pytal na /tell czy sie przyjdzie. Liderzy nie przepadali jak sie nosilo inne perly, ale np nie mieli nic przeciwko temu ze czesto bylismy na CC, bo wiedzieli ze lusimy sobie pogadac po Polsku. :D

Klucz dobrego LSa to nie luz czy brak luzu tylko dobry lider IMO. SW ssal ostatnimi czasy, bo nie mial kto nim kierowac. Blue jest naprawde fajnym kolesiem, bardzo go lubie i szanuje, ale jego liderowanie to porazka. O Aleir sie nie wypowiadam, bo go widzialem na oczy z 4 razy i chyba zawsze na limbusie albo dynamisie...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 18:52 
Cytuj  
tiaaaaaaaaaaaaa!!
jasne!
ludzie, komu wy takie kity chcecie wcisnac :lol:
opi to chyba albo szybko wszystko zapomina albo nie dopuszcza wogole do swiadomosci heh
a simi to kazdy ls widzi jako lightowy heh
z wami sie nie dogadam widze....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 19:03 
Cytuj  
Sai ja ci to wytlumacze. Rb bylo lightowe ja zawsze chodzilem gdzie chcialem i kiedy chcialem. TMNQ tez jest lightowe bo bede chodzil gdzie chce i kiedy chce.

Wystarczajaca zrozumiale? :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 19:15 
Cytuj  
Lesiu ty zawsze robisz to co chcesz, bez zadnego poczucia uczciwosci czy lojalnosci wobec innych, ale to juz zupelnie inny temat

albo nikt nie zrozumial o co mi chodzilo albo kazdy udaje ze nie rozumie, ale niewazne juz, sam zobacze i sie dowiem najlepiej


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 19:22 
Cytuj  
HAHA !!!!
Mam CD-Keye !!!!!!!!!!!!!

Rha, Goku, Drac w PMkach za chwile bedziecie miec :D :)

Solidna firma z tego InteractCD ^^;

pozdrawiam, teraz tylko Image :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 19:24 
Cytuj  
lucky bastards

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.