mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 05:54 
Cytuj  
Dawaj, dawaj. Limbus czeka :D

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 07:20 
Cytuj  
z tego co slyszalem Jauron podobno chce skonczyc...cos takiego mowil. Azraelxa rzadko widze, Zaka tez i Amateru tez...ale poczekamy na wiesci od Voli'ego


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 19:47 
Cytuj  
potrzebuje ochotnika blma lub smnera ktory chce robic cop, zaawansowanie w misjach na razie nie ma znaczenia, chodzi o job i checi.


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 20:53 
Cytuj  
Jeżeli faktycznie Jauron odchodzi (ale wydaję mi się, że tylko narzeka :p) to można by połączyc naszą drużynke: DRG, WHM, RDM z Thergalem Myrtą i Kyuubim. Ale problemy się pojawiają, bo jest jeszcze Sama chyba.


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 21:13 
Cytuj  
wymyslilem tak:
Voli, Maras, Magos, Glizda, Palis i ja. Palis zgodzil sie pomoc, czas ma w srody.
Kyu i Sama maja wlasny statik i nie wiem czy Kyu bedzie chcial uczestniczyc w drugim. Z Marasem gadalem tez o Canto jako ninie ale nie wiem czy Canto sie zgodzi - tutaj zadzialac musialby Palis :)
Voli, gdyby uzyl swej mocy moze przekonalby Zjawcie. jesli nie to pomagamy Glzidusowi z 2-5 i reszta. w sumie Glizde mam na uwadze od poczatku
Myrte tez mialem na uwadze ale nie wiem jak spisze sie 3 dd zamiast 2 i blma, jesli byloby git to nie ma problemu.


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 21:15 
Cytuj  
BLM wam do niczego nie potrzebny, grupa Maxiiego nie miala BLMa i nie miala problemu z ukonczeniem CoPa.

Robcie CoPa, bo Limbus Beta ma olbrzymie problemy (w zasadzie to nie wiem czy sie nie rozBebeci), potrzebujemy ludzi :(


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 21:21 
Cytuj  
całkowicie podporządkowuję się woli LUDU :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 22:51 
Cytuj  
nasz static tez nie mial BLMa :)

Ther - druga propozycja to taka ze macie wiecej ludzi i musielibyscie robic wszystko 2 razy ale mielibyscie mozliwosc mieszania skladow :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 22:57 
Cytuj  
ja bym mógł być waszym BLMem, ale pod warunkiem że jak uzyskacie dostęp do SEA to zasilicie nasz Limbus static + potraktujcie CoP poważnie i zrobimy dostęp do SEA w kilka tygodni MAXYMALNIE + potraktujecie swoje levelowanie poważnie bo to jest najprostrza rzecz w ffxi
najlepiej zbierzmy wszystkich 65+ i zróbmy masowo dla wszystkich, od razu będzie widać komu zależy a komu nie, kto chce grać a kto nie w ffxi po uzyskaniu Sea i lvlu 75


_________________
Obrazek

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 23:02 
Cytuj  
Nie widzi się tylko mojej osobie robienie niektórych misji kolejny raz, a to dlatego, że ostatnio, żeby ruszyc z misji 3-5 na 4-2 robiłem wszystko od początku :(
Z resztą byłoby miło, gdyby wypowiedzieli się wszyscy zainteresowani...


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 23:09 
Cytuj  
Voli - obiecałam ze pomoge skończyć Ci CoPa i mam zamiar dotrzymać slowa - nie tylko ja zreszta ;)

zbierzcie jakas sensowna ekipe ktora CHCE i która ma wystarczającą ilość kasy na medsy żeby w expresowym tempie znalezc sie w SEA

najchetniej osoby ktore maja level 65+ i w miare szybko zrobia 70-75 level bo ostatnia walka na dostep do SEA jest uncapped

jeszcze jedno - moja pomoc dotyczy walk BC bo reszte jestescie w stanie zalatwic sami :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 23:13 
Cytuj  
No ja jestem bardzo chetny na dostęp do Sea....ale teraz wyszedł dodatek i coraz mniej osób będzie miało czas na CoP'a.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 07:12 
Cytuj  
wg mnie sensowna ekipa
Myrta Sam
Maras DRG
Magos WHM/SMN
Voli RDM
Zjawcia NIN
Ja DRK

takim skladem zaczynamy od 4-3, do sarcarium masa ludzi ma dostep, wiec mysle ze pojdzie calkiem sprawnie. reszta + nowi - radze tez ruszyc tylki i nie czekac az sie samo zrobi.

domyslam sie ze dzis wiekszosc bedzie miec inne zajecia, jesli nie to kazdy bezrobotny bedzie mile widziany. Cale szczescie ze wiekszosc ludzi nie ma jeszcze dodatku ;) jesli ktos ma Coral Crest Key albo Sealion Crest Key niech wezmie


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 08:26 
Cytuj  
Simi dobrze gada przysiac i w tydzien dojsc do sea starczy na to miec jeden uzyteczny job na 60 lvlu checi i kase na medsy (czas nieprzejmowanie sie utrata expa). Jabym nie patrzyl to u mnie w Brokenchainds robia dosc czesto takie wypady i w tydzien zaliczaja wszystkim chetnym calego CoPa poprostu robia zapisy na dana misje zwykle powyzej 5-2 (bo do tego momentu da sie spokojnie zrobic z /sh w jeuno zbierajac ludzi). Ostatnio widzialem jak nasz nowy whm zrobil CoPa od poczatku w jedna noc do promivion-vahlz w jedna nocke tylko /shoutujac w jeuno i robiac radomowe wypady. (z doswiadczenia wiem ze randomowe wypady czesto tylko wkurzyc moga ; ; np. z randomowego wypadu na ZM14-17 stracilem 20k expa i z 400k na medsy ale skonczylem wrescie i mam spokuj). Skonczenie CoPa w szybkim czasie aka. 1tydzien jest spokojnie mozliwe pod warunkiem ze sie ma 60 lvl (najlepiej kilka jobuw na takim lvlu, pozytywne nastawienie nawet jak sie przegrywa, powtarzanie do skutku, robie zawsze suchych runuw (nie uzywania 2hruw wejsce zeby zobaczyc jak walka wyglada jak przebiega ewentualne bledy w taktyce zmienic wipnac i zaraz wejsc na nowo). Pzatym jak nie bede zajety w grze to tez moge pomuc. Wezcie sobie z 1 tydzien wolnego od eventuw (dynamis ststiki ruznej pasci maasci) expowania i zarezerwujcie na CoP wieczorami do oporu wczesniej zanim zacniecie nafarmujcie ile sie da kasy i skonczycie szybko CoPa a raczej dotrzecie do sea bo skonczyc bez 75 to raczej ciezko ale na 60 do sea to sie da.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 08:49 
Cytuj  
ja jestem jeszcze chętny do pomocy w zrobieniu CoP, ale im szybciej się zdecydujecie tym lepiej dla was, niedługo RB się obudzi i nie będę mieć czasu tyle co teraz
poza tym blm a nawet kilka przyda się na bombce, shipie,tenzenie
jest jeszcze Palis jako BLM
moja propozycja jest taka żeby zebrać wszystkie osoby z okolic 60-75 lvlu i zrobić im cop do sea jak najszybciej
i tak wszystko zależy od tanków
Zjawcia jest, ale jest jeszcze inny NIN i PLD ktorym powinno zależeć bardziej na copie i sea
mi zależy żeby zobaczyć was na limbusie, oczwiście nie obrażę się jeśli ktoś uzna że po uzyskaniu dostępu do sea jego zabawa z ffxi ma się zakończyć

oczywiście nie wierzę żeby się udało z tego co napisalem cokolwiek zrobić, ludzie mają za duże problemy z głupim/mechanicznym/superbanalnym expowaniem/levelowaniem i jak zobaczą CoPHarcore to się załamią a nie zdobędą dostęp do sea, ale to wina reala, jak zawsze zresztą ...


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 08:52 
Cytuj  
jestem za tym zeby Glizdusowi zrobic 2-5+ i napierdalac dla Szatana. Ney tez gdzies stanal i sie nawet nie odezwie...


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 09:19 
Cytuj  
Co do Ducha to ja mam ten kluczyk z NMa :D


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 09:30 
Cytuj  
Nie wpisujcie mnie na liste, poniżej Prom-Vahlz, nie mam ochoty, czasu, i kasy żeby jeszcze raz powtarzać wcześniejsze misje.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 09:53 
Cytuj  
dla jasności ja też musze napisać że mój udział w zabawie typu CoP oferuję tylko w przypadku harcorowego podejścia całego LSa w celu pomocy zrobienia ludziom dostępu do sea w harcorowym czasie 1-2 tygodni
nie chciałbym brać udziału w wojnie 100tetniej której końca nie widać, cop jest za banalny żeby go robić rok, wszystko i tak zależy od reala i od możliwości czasowych ludzi, ale jak się sprężyć nie może kilka osób żeby zrobić coś co się robi raz, to potem będzie powtórka dla innych osób, potem dla innych, potem dla reszty

oczywiście nie wierzę w nic co napisałem bo nasz CC ma generalnie wspólną zabawę i troskę o swoich ludzi "na wyrwanych kartkach z notatnika rzuconych 1000 lat temu do kosza"

btw. wszyscy którzy piszą że CoP = superfun KŁAMIĄ, inaczej by się domagali (tupiąc nóżkami) ponownej zabawy ...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 10:35 
Cytuj  
jak już powiedziałem, chęci mam, kasę na początek na medsy również, lvl65 myslę, że do zrobienia PM do Sea wystarczy. jeśli znajdzie się dla mnie miejsce w grupie i proponowane terminy będą mi odpowiadać jestem w stanie CAŁKOWICIE poświęcić swój czas na robienie CoPa. ale powtarzam. mam również obowiązki w RL więc nie oczekujcie ode mnie że będę siedział do późnych godzin nocnych jak Bartelius czy młodszy stażem Magos :P najodpowiedniejszymi terminami są: poniedziałem - środa 16:30-20:00, czwartek również w tych godzinach, ale nic stałego, bo czasem coś mi wypada, piątek 16:30 - 21:00, weekendy w większości od samego rana do powiedzmy 20. to jedyny warunek. mówię od razu, żeby nie było później niedopowiedzeń.

jestem do waszej dyspozycji...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.