mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 15:21 
Cytuj  
dla mojej wygody: ;) Wszystko co wiadomo o...

Corsair:
http://ffxi.allakhazam.com/db/jobs.html ... =84;page=1

Blue Mage:
http://ffxi.allakhazam.com/db/jobs.html ... =53;page=1


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 23 kwi 2006, 16:02 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 15:31 
Cytuj  
http://ffxi.allakhazam.com/db/jobs.html ... =33;page=1

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 15:44 
Cytuj  
moglbys chociaz to podpisac lamo :P
ale kurde... job traitsy w zaleznosci od wybranych czarow... to jest kuzwa power.... blu staje sie coraz ciekawszy, cor przy nim wyglada jak dziecko...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 16:12 
Cytuj  
No plagiaty i to 2 :D


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 16:18 
Cytuj  
Nie lamo, tylko leniu 8)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 17:09 
Cytuj  
Fajny co ? :)

Obrazek

Tu guide jak zrobic takie ubranko:

http://ffxi.allakhazam.com/db/jobs.html?fjob=18;mid=11457206994170637;num=14;page=1


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 17:17 
Cytuj  
Ranger akurat mi sie nie podoba, ale moglem wlasnie go wziasc bo chyba tylko on nie wymaga campowania gildii albo wydawania milionow...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 17:20 
Cytuj  
Lutia I <3 u!!!! Nawet jeśli facet z ciebie :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 10:43 
Cytuj  
niby to samo, a jednak troszkę inaczej :P :

BLU

http://wiki.ffxiclopedia.org/index.php/ ... uemage.jpg

COR

http://wiki.ffxiclopedia.org/index.php/ ... _pic01.jpg

PUP

http://wiki.ffxiclopedia.org/index.php/ ... master.jpg


strona jak i wszystkie w trakcie zbierania informacji o nowych jobach. jednak jeśli chodzi o misje/questy bardziej mi odpowiada niż ten chaos na allu :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 11:34 
Cytuj  
Wczoraj w pt miałem COR/RDM....kurcze fajny ten corsair....co chwilkę jakiś losowy boost dla party....czy to dodatkowy exp, czy odnawia troche zdrowia, czy usunięcie statusów...naprawdę ciekawe :P


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 12:44 
Cytuj  
coś mi się zdaje, że trzeba będzie się zainteresować tym Niebieskim. skoro potrafi się uczyć skilli mobków, to jak się nauczysz takiego Metallic Body od kraba czy Cocoon od gąsienic + Earth Staff + Jelly Ring jeśli będą one zatrzymywać tyle dmg co u mobków to do solowania jako PLD/BLU będzie piękny :) a jeszcze jak SE się skusi na dodanie jakiegoś Provoko podobnego JA dla PLD, i/lub skróci recast Flash i/lub Shield Bash, to wtedy można mówić o poważnym buffie PLD :P

dodam jeszcze, że Cocoon dziła przez 2 minuty i ma 60 sek. recast a kosztuje TYLKO 10MP :P

dodam to do wish list u SE :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 14:14 
Cytuj  
Jest jakis item (jakas czapka albo pasek) z Provoke, ma 100 ladunkow. Poszukaj sobie na AH :)
Mi sie tylko wydaje ze skille z sub BLU to beda sie nadawaly na wormy z Gustaberg :lol:


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 14:28 
Cytuj  
karwacek napisał(a):
Jest jakis item (jakas czapka albo pasek) z Provoke, ma 100 ladunkow. Poszukaj sobie na AH :)
Mi sie tylko wydaje ze skille z sub BLU to beda sie nadawaly na wormy z Gustaberg :lol:


Zdajesz sobie sprawe ze ta czapka z provoke to drop z Vrta ? :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 14:59 
Cytuj  
Nie, bo jakos nie interesowalem sie dropami z takich mobkow. Poprostu widzialem ze jest na AH to podalem sposob na voke bez /war. 8) Dzieki za info.


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 16:58 
Cytuj  
blu jest do bani jako sub!!!
z suba wszelkie jego skille dzialaja o polowe gorzej bo sa oparte na blu magic skill a jak wiadomo tylko blu go ma :P i taki mettalic body czy cocoon z suba da ci prawie niezauwazalne bonusy na 75lv. Byc moze bedzie kilka skilli opartych glownie na atrybutach a nei na skillu ale sadze ze z kazdego innego suba bedzie sie mialo conajmniej rownie wielki pozytek. Dochodza jeszzcze traitsy ale troche zbyt malo o nich wiadomo by sie nimi za bardzo podniecac na sub.


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 199
Dołączył(a): 6.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 18:40 
Cytuj  
um ?
Obrazek


_________________
TaruTaru BLM 75/ SMN 75/ BST 56/WHM 38/ RDM 37 Fenrir : O BASTOK rank 10.
HQ Fire/HQ Ice/HQ Thunder/HQ Wind/HQ Earth/HQ Water/HQ Light/HQ Dark
Staff Ready. Kirin O Nidhogg O Aspi O King Behemot O Jorg O Tiamat O Vrtra X
SMN af2: 2/5, Zenith: 4/5

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:01 
Cytuj  
Poniewaz jest down to pozwole sobie napisac kilka słow z obserwacji "nowych" profesji.

Blue Mage :
- W mojej opini jest to typowy DD, no prawie typowy :lol: , ale generalnie profesja ktora moze isc tylko jako Main, skille i traity oparte na lvl i na skillu blue determinuja jego uzytecznosc jako support, jak pokazaly doswiadczenia WHM ' ow subem SMN i BLM ich elemental magic czy blood pact sa totalnie nie przydatne powyzej lv 10. Mysle że doskonale bedzie grał z subem ninja z prostej przyczyny - nie ma 2-h weapon ani nie ma tarczy, a moze sie poslugiwac 1-h sword - tymi nawet bardzo fajnymi. Sub ninja zapewnie dodatkowy dmg z broni, boost do dex, subtle blow, dodatkowa ochrone w razie zabrania hate. Poslugiwanie sie "czarami" moze nie byc takie proste jak sie wydaje, ich efektywnosc bedzie zalezec od specjalizacji (przyznawanych punktow) stad moze nei byc 2 identycznych blue na serwie. Dodatkowo bardzo mocna mozliwosc solowoania tym jobem, mysle ze idealny job dla znudzonych RDM, DRK, NIN'ow :))

Pupetmaster :
- Narazie nie mam jakiegos bardz okreslonego osadu na ta profesje ale sadze ze napewno nie jest przeznaczona jako DD do party, sadze ze to opcja na solowa gre, cos co daje nam stalego "towazysza" ktorego mozemy w pewnym zakresie modyfikowac, w znacznei wiekszym niz ma to miejsce z npc czy tez pet u best, ale dalej cos co ma dac fun solo a nie byc czescia party, mysle ze max dokad PUP bedzie uzyteczny jako DD w party to lv 30-32. Wniskie te nasuwaja sie z powodu niskiego poziomu skill wlasciciela kukielki oraz sumarycznie zapewne niewielkiego dmg jaki robi kukielka. Mysle ze mozany sie spodziwac party 3-4 PUP :)

Corsair :
- Typowy support -DD, coś co moze zastapic barda, a jednoczesnie czyni ta profesje atrakcyjna bo mozna nia grac solo. Skille na poziomi RDM nie wroza muz zbyt duzego DD w party, mnogosc buffow jakimi dysponuje daja mu miejsce w praktycznie kazdym party. Mysle ze zdobedzie spora popularnosc wsrod BRD :lol:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:09 
Cytuj  
sio! ja gram blu! pozostali robcie puppety :wink: :lol:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:10 
Cytuj  
Ja wiem jedno jak bede tego BLU robil to na pewno z subem NIN od 20lvl, bez tarczy, to inaczej nie widze tego :) A Metealic Body i Utsusemi to bedzie super ochrona, nie mowiac o skillach typu stun, silence, 5-krotny dmg i inne debuffy ( Bad Breath rulez ) :)
Jak Stok wspomnial do solowania moze byc naprawde potezny i ciekawy przede wszystkim, wybor ma naprawde imponujacy, ponad 100 skilli :)

Szkoda ze nie dali mu skilla typu Doom (10s i death LOL), no ale to juz bylo by przegiecie :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2006, 19:27 
Cytuj  
Ja by wylevelowac blu w dobie takiej konkurencji moge kuzwa nawet robic za main healera albo tanka! fook it bede robil wszystko byleby exp lecial :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.