mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 18:22 
 
Balrog napisał(a):
Mnie nie stac...wybacz Desiu :oops:

ja pożyczę Tobie 200k dla Desia, sprzedam weskit albo jeszcze ciepłe Ochiudo's Kote


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 18:41 
 
200k


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 18:52 
 
500k


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 18:55 
 
Wow! 4 100 000! Niezle jak na pare godzin!

Jak ktos moze dac np. 50k to tez fajnie! Jak ktos nie ma kasy wogole to tez nie problem, to nie o to chodzi zeby sie zapozyczac albo np. nie miec kasy na food przez ta inicjatywe.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 18:58 
 
tia, mamy darmowe teleporty do konca gry w finala :P
heh zartuje, ale na Desia zawsze mozna liczyc, czy z telepem, czy z raise, czy jak potrzeba whma chocby przy glupim farmowaniu ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:16 
 
Dam tylko 100k, bo zbieram na shura togi.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:16 
 
Op - tam jest polowa z 2,5 mlna - tylko on to musi sprzedac licz 1mln dla pewności jakby musiał dać discount.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:29 
 
Kang napisał(a):
Op - tam jest polowa z 2,5 mlna - tylko on to musi sprzedac licz 1mln dla pewności jakby musiał dać discount.


omg, niezle

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:34 
 
Hehe super Nobles za frajera wezcie pomyslcie o innych WHM ile razy z Raise leciala do kogos Ancover albo Cold, Zet czy Pitia albo ile razy wam ktos inny niz desh dawal tele albo pomagal w czymkolwiek...
Ja nie wiem jakimi kryteriami sie kierujecie z tymi zbiurkami ale co bedzie nastepne osode dla kogos blau dolch dla hucka a moze ktos chce speedbelt albo kraken club n/c...
Ile razy siedze na CC to slysze Deshtera jak to narzeka ze niema noblesa raz pytalem czy w OB dostanie to powiedzial ze jak cloth dropnie to dostanie lol to po cholere ta zbiurka...
I sorki ze napisze kazdym jobem da sie zarabiac i nie piszcie mi ze sie nieda bo to bajka ludzi kturym sie nic konkretnego niechce robic ile razy widze lub slysze co robi desh to jest leci kogos raisowac lub siedzi w mogu lub kogos PLuje tak to sie na nic w zyciu nie zarobi...
Jak sie czegos potrzebuje to trzeba sie troche nameczyc jak mialem WHM to z teleportuw nie zarabialem tylko organizowalem wypady na ENM chodzilem do kopalni i kampilem sredniej klasy NM z kiepskimi dropami za 700k+ a wymuwka ze sie nieda zarobic to jest tylko taka ze sie niechce zarobic...
Prawie ciagle widze jak simi chce wyciagnac ludzi na jakiegos ENMa czy cos i jak farmuje solo kase albo inne itemki i namawia ciagle ludzi zeby jakos zarobic...
Wezcie lepiej porubcie sky to i zarobicie i zdobedziecie clotha na noblesa a nie bedziecie kupowac...
Pewno ten post zostanie skasowany niedlugo...
Ale serio teraz az czekam na co zbieramy nastepne i dla kogo i ciekawe za co....
Jak zobaczylem posta to mnie zamurowalo ale pewno nie jestem jedyny a moze jestem jedyny co uwaza ze kazdy job umie zarobic jak zostanie do tego zmuszony.
I serio to jest tak jak PLowanie nooba na diunach hehe
Desh trza bylo zainicjowac lepiej wypady do sky w CC i zbierac trigery a nie medzic o noblesa siedzac i nic nie robiac sory co ja tam wiem co robisz albo pewno jestem w dziwnych porach na LSie.
Let the flame begin...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:42 
 
Max - oczywiscie masz 100% racji w tym co mówisz. Rzeczywiście byłoby to trochę nie fair w stosunku do reszty :( W tym wypadku wypadałoby tą kasę Deshowi pożyczyć. Tylko że pożyczka na okres powiedzmy 1 lub 2 miesięcy. To byłoby z pożytkiem i dla nas i dla niego ? Co wy na to ?


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:44 
 
mnie tam wsio 200k nie pieniadz


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:51 
 
ja jestem przeciwny pożyczaniu 5 mln gili komukolwiek

wolę żeby Deshter dostał od CC 5 mln gili bez oddawania bo wtedy możemy pokazać całemu światu i sobie jacy jesteśmy żenującymi dupkam* że dla jednego z naszych nie możemy zabić kilka razy np. Suzaku dla Shining Cloth a dla obcych ludzi jesteśmy/byliśmy w stanie robić to co tydzień


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 20:14 
 
Ta 200k to pryszcz ale serio skad inni WHMi maja noblesy przeciez nie kradna a jakos sa w stanie zarobic na nie no nie powiecie mi ze sie nieda zarabiac takim jobami jak WHM BLM czy RDM. No czesc z naszych WHM ma ze sky czy HNM LSuw to wystaczy tylko chodzic do sky i predzej czy puzniej suzaku dropnie lub kirin i nie muwcie ze sie ich nieda ubic w CC lepiej napisac ze niechce sie nikomu do sky isc. Pozatym w zadnym LSie nikt nie dostaje za free noblesuw itd wszedzie sie dostaje jak to piszecie za wazeliniarstwo i nolife ludzie dostaja ale i wezcie juz nie piszcie ze sie nieda zarobic jakims jobem na cos lepiej najpierw sprubowac cos zorganizowac i sie postarac ja pamietam swojego czasu jak ludzie w CC calymi dniami siedzieli w kopalniach zeby zarobic na cos a teraz peral change /sea all linkshell i co robia nic tylko narzekaja ze sie nieda zarobic i maja dlugie listy sprzetu ktury chca a na BCNM KSNMy i ENMy isc nie laska a co dopiero do sky...
Ludza co aktualnie organizuja cos lub duzo robia bym cos rzucil ale oni nie narzekaja na brak czegos jakos sobie dawaja rade z czymkolwiek i kazda z tych osub co tu sie dorzucala poswiecila swuj czas zeby zarobic ta kase nikt z nich nie dostal jej za darmo ale w niekturych przypadkach wole dac kase przypadkowemu noobowi niz sie zrzucac...

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 20:40 
 
wiesz ja bym nie wzia 5 baniek bo mnie cieszy zarabianie i zbieranie ale dac moge indywidualna sprawa kazdego. przeciez kiedys moze zlozymy sie na cos dla kogos innego i tyle. desh zamiast chodzic kopac moze nam pomagac w eventach np czy cos


_________________
Jast v2.0

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 21:00 
 
Lesiu ... a bezinteresownie >> bez nagrody nie mozna ? ja tam chodze bo : chwilowo nie mam HNMLsa i dla rozrywki ..... to troche ( sorki za porownanie ) jak marchewka dla osla ....niedlugo whm bedzie jak grzybow po deszczu

jedno jest pewne ... Desh jest w OB . jezeli byliby z niego zadowoleni , to dostalby Noblesa za to jakim whm jest .... a nie jak to u zjawci w poscie niefortunnie sie zlozylo ( na pewno Zjawcia tak nie mysli ) za teleporty , raise , itd.


mialby wieksza radoche ze ZDOBYCIA nagrody niz z tej skladki

ale ja tam mam noblesa to pewnie gowno wiem


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 21:09 
 
ja to nie wiem o co wam chodzi jak opi pisal kto chce to da kto nie chce to nie da i po co cos pisze skoro to nie jego kasa. ja daje swoje 200k ktore sobie zarobilem i ktore mi zwisaja.


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 21:18 
 
coldee1 napisał(a):
jedno jest pewne ... Desh jest w OB . jezeli byliby z niego zadowoleni , to dostalby Noblesa za to jakim whm jest ....


Cold, za przeproszeniem przestan pierdolic glupoty, nic nie wiesz o OB - dla Twojej informacji - OB zabilo Suzaku 3 razy - cloth nie dropnal ani raz, jest chyba w kolejce 3 whmow do clotha - dostana jak kiedys dropnie

moze temat Opiego jest troche niefortunny, ja wiem tylko ze Noble to must have dla whma... chcemy pomoc go kupic Deshowi teraz - kase odda ze sprzedazy nobla jak dostanie clotha z OB...

Maxii - nie porownuj Desha do Anc, Zeta czy Colda - nie wiesz jak oni zdobyli kase na swoj equip, nagle wszyscy wszystko wiedza o zarabianiu ale jakos nikt nie powiedzial Deshowi jak whm moze zarabiac w tej grze hm?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 21:23 
 
Maxii...DH chyba ci mózg wyprało.....


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 21:25 
 
Desh w OB jest na pierwszym miejscu w kolejce do shining clotha.

juz.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 21:26 
 
krzyk napisał(a):
Desh w OB jest na pierwszym miejscu w kolejce do shining clotha.

juz.


To go odstąpi następnej osobie.

już.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.