mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Co chcesz robic dalej?
Ankieta wygasła 20 paź 2006, 19:55
Odpowiadaja mi eventy CC w obecnej formie 66%  66%  [ 21 ]
Jestem za stworzeniem HNM LSa na bazie CC 19%  19%  [ 6 ]
Zamierzam sobie znalezc jakis HNM LS 9%  9%  [ 3 ]
Jestem juz w innym HNM LSie i nie zamierzam go zmieniac 6%  6%  [ 2 ]
Liczba głosów : 32
Autor Wiadomość
****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 07:58 
Cytuj  
Opi nie po to zostawilem wszystko na Carbunclu i zaczalem nowa postac na Ramuhu, aby sie teraz od Was odwrocic ^^ CC i wszelkie sprawy CC sa dla mnie priorytetowe. Przy obecnym trybie zycia typowe "endgame" jest dla mnie w kwestii marzen.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 08:12 
Cytuj  
Ja jestem w CC i za CC, nie szukałem, nie szukam i nie będę szukał innych HNMLSów (nie mam po prostu na to czasu, chęci i ochoty). Na endgamowym sprzęcie mi aż tak nie zależy. Jak da radę coś złapać super, jak nie, trudno. Ja w tą grę gram dla zabawy, jak mam czas i jak mi się chce. Na eventach staram się pojawiać, jeśli odbywają się w stałych terminach (śr i pt koło 20) i jestem w stanie poswięcić na nie około 4 godzin.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 08:12 
Cytuj  
Podziwiam Opa wiare w CC :) Oczywiscie fajnie by bylo jakby CC rozrosl sie na miano jakiegos casual HNMLSa, ale w grach gdzie hegemonia itemow dominuje totalnie, raczej male szanse na sukces :) Oczywiscie nie zwalnia to z prob jakie mozna podejmowac, sukcesy takie jak Limbus, roznego rodzaju statiki scalaja i umacniaja nas wszystkich do takiego stopnia, ze rodza sie w nas nowe pomysly i checi. To jest wazne, to rowniez trzyma wszystkich w grze, ale nie oszukujmy sie, FF11 wymaga naprawde kupy czasu aby moc cos konkretnego osiagnac, wymaga duzego zaangazowania wszystkich. Dlatego ciesze sie, ze wlasnie CC jest dla takich Casuali, ktorzy graja wtedy kiedy moga, a mimo to caly czas probuje tworzyc cos nowego choc nie zawsze sie to udaje. :)

Dont Give Up ! Good Luck :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 08:57 
Cytuj  
Rowniez z OB robie te zeczy ktore mnie interesuja.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 09:42 
Cytuj  
Fajnie jakby kazdy sie wypowiedzial, najlepiej szczerze :D, nie ma nic zlego w tym, ze ktos wybiera inny LS, nie jestesmy zadna organizacja patriotyczna. :D

W tej chwili nie wyglada to zle, chetnych na CC eventy mamy teraz:

WHM x 2

RDM x 3

SMN x 1

BRD x 2

BLM x 5

NIN x 3

PLD x 1

Melee x 7

Oczywiscie np. Naif nie pojdzie naraz BRDem i RDMem, ale jak w kazdej kategorii bedziemy mieli po 4-5 osob to bedzie mozliwosc manipulacji i nie bedzie dramy bo np. akurat nie ma naszych dwoch jedynych RDMow.

Zastanawiam sie czy na czas eventow nie stworzyc osobnej perelki. Dzieki temu moglibysmy invitowac jakies osoby z zewnatrz byc moze zainteresowane chodzeniem z nami w srody i piatki i od czasu do czasu na jakies HNMy. Byc moze sa tacy ludzie, ktorzy nie koniecznie maja czas na siedzenie w powaznych HNM LSie, ale za to chcieliby jakis item ze SKY czy SEA.

===============================================

Podzielilem nas na 3 kategorie: CC > inny LS, CC = inny LS, CC < inny LS

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 09:52 
Cytuj  
aktualnie nie jestem w zadnym HNM LSie; nie chce sie do niczego zglaszac, ale jesli bede miec czas, chec itp bede pomagac w CC eventach, czy tam spontanach, przynajmiej do czasu jak znajde sobie pozadny HNM LS (BlackPearls odpada, to takie RB/TMNQ co sie rozleci za niedlugo... nie chce marnowac czasu i energii na to zeby ZNOW byc wykorzystana :P )
nie wpisujcie mnie na listy, ale miejscie na uwadze, ze jest jeden rdm ktory czasem moze ew pomoc ^^;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 10:04 
Cytuj  
byc moze herezja jest to co napisze ale: tak jak isnieje shell dynamisowy, tak samo Op slusznie zauwazyl, moglby powstac ls eventowy - nie zebym sie konkretnie wpieprzal bo sam sie nie udzielam ostatnio - taka sugestia tylko. jesli dp skupia ludzi roznych, czemu tiego nie wykorzystac wlasnie w ten sam sposob do innych celow? masa ludkow ktorzy sa w dp pochodzi z ob, jest problem z ludzmi? mozna to przeciez polaczyc. a ludzie z ob to wg mnie nie sa jakies kutasy i mozna razem cos zmajstrowac. moznaby wspolnie cos ustalic...chyba


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 10:08 
Cytuj  
Ok Kalcia dodalem cie do drugiej grupy.

Gwoli wyjasnienia pierwsza grupa to ludzie, ktorzy na 90% pomagaja w eventach jesli tylko sa on-line. Te 10% to moze byc cos wazniejszego w grze, zle samopoczucie itp

Zawsze powinnismy miec plan B w srody i piatki i w razie braku ludzi robic cos prostrzego.

Ostatni KSNM byl o tyle niefortunny, ze niektore osoby musialy siedziec jak czuby w jednym miejscu liczac na to ze jakis RDM sie zlituje i przyjdzie do nas. Do tego byl mecz.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 11:01 
Cytuj  
ja z CC i to sie nie zmieni.

mamy wspanialych ludzi, jedynie, ze czasem krzyczaco brakuje jobow


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 11:13 
Cytuj  
hehe....ciekawe o kogo chodzi :)

ja zdobede swoje wymarzone gaitersy :) swoje YY juz zdobylem >> dzieki pomocy , a nie jak spytalem na LSie 2 razy kto pomoze to .....cisza .

poza tym >> tak naprawde >> to wole lizac dupe komus kogo nie znam ..... a jak sie wkurzac >>> to woel na Nich niz na swoich rodakow. Poza tym .... w CC bylo ( po moim powrocie ) 2 whm ..... ja ..dopiero co wrocilem jak to ktos zauwazyl.

w CAE jest sporo popaprancow i Leni przez ktorych mogloby sie rozpasc jak kiedys RB ..... ale sa ludzie ktorzy trzymaja to wszystko w kupie :) i potrafia tym wszystkim rzadzic ...... czegos sie naucze > poznam nowych ludzi .>>> mozed kiedys wroce na CC eventy , nie wiem.


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 11:16 
Cytuj  
ooo jak Ancover ladnie wyedytowała swojego posta żeby jednak nikt nie przeczytał co naprawde myśli.....


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 11:24 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
ooo jak Ancover ladnie wyedytowała swojego posta żeby jednak nikt nie przeczytał co naprawde myśli.....


na moja prosbe. :D

Cold --> kazdy robi to co daje mu fun w grze. Jesli chodzi o WHMow w CC to uwazam, ze dwoch to stanowczo za malo, ale nvm. Jesli chodzi o CAE to jest dla mnie najwieksza zagadka jak ten LS trwa ciagle. Zalozyli go debile, wymyslili glupkowata nazwe, raczej wszyscy sie z nich smiali na serwie, a teraz sa drugim co do sily LSem na ramuhu. Nie wiem jaka tam panuje atmosfera, ale jesli chodzi o aktywnosc to napewno dobry wybor.

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 13:32 
Cytuj  
Ja zostaje w CC bo nie mam innego wyjscia i nie mam czasu na zadne HNMLSy i checi na zarywanie nocy na rzecz jakiegos tam endgame sprzetu... grajac w FFa nie zarobie na zycie ani nie zyskam pozycji spolecznej dzieki lepszemu equipowi... gram DRG wiec postawilem tylko i wylacznie na fun a nie jakies tam obowiazki wzgledem HNM LSow...


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 13:39 
Cytuj  
a co do tej osobnej perelki to nie jest zly pomysl... po co mamy zasmiecac CC LSchata jakimis "smieciami" nieinteresujacymi graczy nie bioracych udzialu w eventach typu bidowanie na LS chacie :D


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 13:42 
Cytuj  
Marass napisał(a):
a co do tej osobnej perelki to nie jest zly pomysl... po co mamy zasmiecac CC LSchata jakimis "smieciami" nieinteresujacymi graczy nie bioracych udzialu w eventach typu bidowanie na LS chacie :D


Jak jest CC event - to 95% ludzi z CC jest na CC evencie i linkshell jest kanałem komunikacji.

Bez sensu IMHO inną perełkę. W razie czego zawsze jest Alliance chat.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 13:49 
Cytuj  
WHMów którzy noszą perełkę CC okazując tym samym przynależność do tego LSa jest sporo : Zet,Deshter,Magos,Suczka,Coldee,Ancover
fajnie by było gdyby w CC było po 6 ludzi z każdego joba którzy by 2x w tygodniu na 3-4h mogli się spotkać razem, reszta tygodnia przecież NIKOGO w CC nie interesuje ...
napiszę jeszcze raz dla tych wolniej myślących : 2x w tygodniu po maxymalnie 3-4h, w prawdziwym HNMLSie można być wyrzuconym za taką aktywność a u nas to szczyt szczytów możliwości zebrania się ...
oczywiście 2x na tydzień to napisałem na wyrost z dużą przesadą, zaplanowane i wykonane 4x na miesiąc byłoby największym sukcesem socjalCCLSa


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 14:11 
Cytuj  
Huck co Ty za glupoty gadasz???? jakie 95% ludzi???? 30-40 % ludzi na LSie to sa ludzie na lv 60- a pozatym nie zapominaj ze nie kazdy z tych co moga chodzic na eventy na nie nie chodzi... ostatnio w sky(jakis miesiac temu:/) bylo nas wiecej niz 18 osob i alliance chat sie nie sprzawdzal.... i kazdy bidowal na LS chacie plus byla omawiana na nim taktyka.... a oddzielna perla daje nam swobodna mozliwosc "uzywania" osob z poza CC gdy bedzie taka potrzeba


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 14:24 
Cytuj  
ja też jestem za oddzielną perłą dla CCEventów bo na CCzabawy powinno chodzić więcej niż 18 osób, zostawianie chętnych ludzi poza alliancem ma niewiele wspólnego z funem, wspólną zabawą, interesowaniem się eventem, integrowaniem się w sprawy eventu i motywacją do kolejnego przyjścia za tydzień z nadzieją 'załapania się'


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 14:37 
Cytuj  
mi sie w cc podoba ;] bycmoze dlatego ze nie wiem jak to jest byc w innym LSie ale i tak mi sie podoba ;] tyle ze teraz mam studia i to zazwyczaj tak beznadziejnie ze mam 1 zajecia bardzo rano a nastepne od 18 do 20 wiec nie chce mi sie wracac do domu i zostaje w miescie a tam nie mam kompa wiec malo gram :/ ale planuje metoda "mamo, potrzebny mi laptop na studia" :D dorobic sie czegos przenosnego i zdolnego spokojnie ruszyc finala :P i wtedy bym mial tez lepsze lacze :P to bym mogl spokojnie chodzic do sky i na dynamisy itd. ;]

:]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2006, 14:39 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Jak jest CC event - to 95% ludzi z CC jest na CC evencie
:lol: :lol: :lol: Z całym szacunkiem, ale chyba w innym wymiarze żyjesz :wink: To, że na LSie w czasie Waszych eventów są w większości ludzie biorący w nim udział, jest głównie spowodowane tym, iż ludzie nie biorący udziału w zabawie ściągają po prostu perłę, aby Wam nie przeszkadzać poprzez spamowanie LSa głupotami :roll: :roll: :roll:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.