mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 10:20 
Cytuj  
hehe skrzaty :D


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 10:21 
Cytuj  
Te skrzaty to kolejne beznadziejne polskie tlumaczenie. :D Kojarzy sie z nazwa grupy w przedszkolu. Anglojezycznym mam nadzieje kojarzy sie troche mniej przedszkolnie. :D

Nazwa z zalozenia miala byc krotka i latwa do zapmietania i niepompatyczna. Mam nadzieje, ze taka jest.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 10:26 
Cytuj  
*edited*


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 10:35 
Cytuj  
Taki jest plan działań pixies...

Kod:
Monday 8 PM - 10 PM (CET) Limbus
Tuesday 8 PM - 11 PM (CET) Dynamis (as DynamisProject)
Wednesday 7 PM - 11 PM (CET) Event (SKY, SEA etc)
Thursday 9 PM - 11 PM (CET) Limbus
Friday 8 PM - 11 PM (CET) Event (SKY, SEA etc)
Saturday 5 PM - 8 PM Dynamis (as DynamisProject)
Sunday - ???


Rozumiem, że za chodzenie na Limbus będą punky?

Jak bylismy tylko jako CC to bylo latwo, ale teraz trzeba ostro system punktowy ustalic...


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 10:53 
Cytuj  
Zaraz się podniosą głosy sprzeciwu odnośnie punktów za Limbus ludzi, którzy nie mają dostepu do Sea. Z drugiej strony cięzko jest niańczyć ludzi od Valkurm Dunes do Al`Taieu. Sam nie wiem co z tym fantem zrobić :/

edit: za sikanie do mleka będa punkty? ^^


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 11:22 
Cytuj  
ja to pojmuję tak: skoro jest to już międzynarodowy LS i będą organizowane wypady do Sea, to należy zrobić wszystko żeby szybko dołączyć (ja mam łatwiej :P)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 11:42 
Cytuj  
czyli co? za chodzenie na dynamisy tez beda punkty w Pixies? tak samo z Limbusami?


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 11:48 
Cytuj  
na dynamisy nadal będziemy chodzic jako DP... chyba... za Limbusy, to rzecz oczywista, że będą punkty...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 11:53 
Cytuj  
Jezeli maja to byc lsowe eventy to musza byc za nie pkt. co do DP hmm kazdy hnm ls ma swoj dynamis i nie sa przyznawane za niego punkty. tak przynajmniej jest w dh sw i cae i tak bylo w tmnq. chyba ze: sponsorujemy relica 1 osobie co w tym momencie nie jest raczej mozliwe ale: i tak uwazam ze wieksza bylaby kozysc z 1 relica stage 5 niz z 3 stage 3-4 anyway to raczej juz nie moja rola zaczynac taka dyskusje. co do limbus tez nie wiem tez nie bylo za to pkt nigdzie. imo uwazam ze pkt powinnny byc za sea sky hnmy lub trigerowane nmy jak r pumps. czyli jak w kazdym innym lsie


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 11:56 
Cytuj  
No wiadomo, tylko że jak przestawicie sie bardziej sea (a na to sie zanosi po fuzji) i punkty będą za limbusy to ja będę miał 3 punkty na pół roku w tym 2 przez pomyłke 8)
Dlatego narazie daruje se Pixies, może kiedyś jak bardziej podciągne CoPa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 12:15 
Cytuj  
Limbusy i Dynamisy beda LSowi eventami w tym sensie, ze akurat w tym czasie to jest dla nas priorytetem.

Oczywiscie i w DP i na limbusach obowiazuja obecne tabele, chocby z tego wzledu ze mamy tam ludzi z roznych LSow, ale to chyba oczywiste.

Na limbusach byc moze trzeba bedzie stworzyc trzecia grupe jesli bedzie sporo ludzi chetnych.

Punkty za dynamisy i limbusy mozemy dawac zeby zachecic dodatkowo ludzi do chodzenia, ale bez mozliwosci ich wykorzystania na tychze limbusach i dynamisach.

Nie wiem czy nie trzeba bedzie tez stworzyc funda. Wprawdzie nasz system w CC jest lepszy, ale przy duzej ilosci eventow system rozliczania bedzie super pracochlonny. Jesli ktos sie tym zajmie to spoko. Ja sie nie podejmuje. Przy dwoch eventach w tygodniu to jest jeszcze do ogarniecia, ale i tak zajmuje pare godzin.

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 13:01 
Cytuj  
ale punkty za limbusy i dynamisy to chory pomysl moim zdaniem


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 13:25 
Cytuj  
Marass napisał(a):
ale punkty za limbusy i dynamisy to chory pomysl moim zdaniem


zgadzam sie i to pewnie z czasem zostanie przemyslane,
ale napewno kalendarz, jako reklama stalych runow, ma szanse powiekszyc grono czlonkow DP i Limbusow.

Slayerek napisał(a):
ja proponuję żeby jednak najpierw zrobić ludziom do końca CoP,ZM i pochodzić do Sky i zdobyć dla ludzi sprzęt , po co chodzić na HNMy i pokazywać się innym LSom w żałosnym sprzęcie ?

tu sie nie zgodze.
ludzi z reguly sami dobrze umieja dogadac sie, jak komus zalezy na Sky lub See
wogule jestem przeciw mamieniu
zas jeli ktos poprosi o pomoc - to inna sprawa, nie wymaga wyjasnien, tylko checi.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 14:16 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Slayerek napisał(a):
ja proponuję żeby jednak najpierw zrobić ludziom do końca CoP,ZM i pochodzić do Sky i zdobyć dla ludzi sprzęt , po co chodzić na HNMy i pokazywać się innym LSom w żałosnym sprzęcie ?

tu sie nie zgodze.
ludzi z reguly sami dobrze umieja dogadac sie, jak komus zalezy na Sky lub See
wogule jestem przeciw mamieniu
zas jeli ktos poprosi o pomoc - to inna sprawa, nie wymaga wyjasnien, tylko checi.


pomyślmy:
poniedziałek odpada bo assaulty,limbusy,assaulty
wtorek dynamis
środa eventy
czwartek assaulty,limbusy,assaulty
piątek eventy
sobota brak prądu
niedziela kościół

na jaki termin mają się ludzie umawiać i prosić o pomoc tych którzy są w stanie pomóc w trudnych rzeczach typu CoP i ZM ?????????????
zostawianie samych sobie ludzi z CC i wcieranie wazeliny w pośladki jakimś obcym ludziom w nowym LSie jest nienormalne dla mnie, jakim cudem jakiś faf czy inny smok ma być ważniejszy niż masowa pomoc CC np. z CoP czy ZM POLAKOM z CC ????
co za problem zrobić przez X kolejnych tygodni eventy CoP i ZM dla tych co chcą być w CC czy w nowym LSie na dłużej ?
czytanie kolejnych postów przez X kolejnych lat dot. umawiania się na CoP jest poniżej pasa bo na LSie jest zawsze mnóstwo osób które mogłyby pomóc, oczywiście kosztem np. stania przed AH, nabicia sobie 99 merita, kopania na kurze czy innych nieciekawych rzeczy z punktu widzenia LSa i gry zespołowej


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 16:11 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Jezeli maja to byc lsowe eventy to musza byc za nie pkt. co do DP hmm kazdy hnm ls ma swoj dynamis i nie sa przyznawane za niego punkty. tak przynajmniej jest w dh sw i cae i tak bylo w tmnq.

LOL... w TMNQ byly punkty za Dynamis. W CAE tez sa. Z reszta - nie wyobrazam sobie zeby ktos mial chodzic na Dynamis i nic za to nie dostawac. Z reszta - w CAE punktowane sa wszelkie przejawy pomocy, chocby CoP misje, a nawet WSNMy.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 16:14 
Cytuj  
<cut>

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 16:27 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Elfka napisał(a):
Slayerek napisał(a):
ja proponuję żeby jednak najpierw zrobić ludziom do końca CoP,ZM i pochodzić do Sky i zdobyć dla ludzi sprzęt , po co chodzić na HNMy i pokazywać się innym LSom w żałosnym sprzęcie ?

tu sie nie zgodze.
ludzi z reguly sami dobrze umieja dogadac sie, jak komus zalezy na Sky lub See
wogule jestem przeciw mamieniu
zas jeli ktos poprosi o pomoc - to inna sprawa, nie wymaga wyjasnien, tylko checi.


pomyślmy:
poniedziałek odpada bo assaulty,limbusy,assaulty
wtorek dynamis
środa eventy
czwartek assaulty,limbusy,assaulty
piątek eventy
sobota brak prądu
niedziela kościół

na jaki termin mają się ludzie umawiać i prosić o pomoc tych którzy są w stanie pomóc w trudnych rzeczach typu CoP i ZM ?????????????
(...)


No wlasnie imo jesli Pixies ma cos robic w Sea to trzeba zrobic CoP akcje... zaraz bedzie ze probuje isc na latwizne, ale nie wiem jaki sens ma robienie eventow gdzies gdzie ma dostep polowa LSa... zreszta w tym momencie dla reszty osob plan Pixies bedzie wygladal tak
poniedzialek : nic
wtorek: dynamis
sroda: nic (sea event)
czwartek: nic
piatek: nic (sea event)
sobota: dynamis
sunday: ???
Bardzo zachecajace...

Jesli mamy byc aktywni to trzeba miec taka mozliwosc najpierw...
I prosze nie gadajcie ze mozna zrobic z shouta itd. bo po pierwsze czesto sa wipy, moze potrwac 100 lat i na dodatek mozna stracic mnustwo kasy na wipach, dzieki temu nie ma sie ani czasu ani kasy na eventy LSowe o expowaniu jobow pod LS nawet nie bede pisal


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 16:43 
Cytuj  
Jakoś ludzie dali rade dojść do sea :roll: Więc czemu ty masz mieć z tym problemy? :roll:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 17:15 
Cytuj  
Kto wam powiedzial ze Pixies bedzie robic glownie SEA?? Nawet nie macie pojecia jakie SEA jest nudne. :D

Kupilem dla nas domene i zdjalem ograniczenia:

http://pixies.guildportal.com

(narazie jeszcze nie dziala).

Mam tez tymczasowe logo by Samadam.

Czekamy na inne projekty.

Glizd zrobil fajne, animowane, ale animowanych sie nie da wrzucac chyba.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 17:27 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
Jakoś ludzie dali rade dojść do sea :roll: Więc czemu ty masz mieć z tym problemy? :roll:


To znajdz na moim miejscu static teraz mam 5-1 albo Maras albo Gizmos poza tym moze nie byc idealnego doboru jobow. Ty deshter miales w staticow samych uberow, wiec wydaje Ci sie to latwe moze...

i z tego co wiem robiliscie statickiem 7-8 osobowym i wszystko gralo a teraz jest static prawie na moim etapie ale niestety w 7 robic nie beda bo kase straca i czasu wiecej itd. jak Wy ten problem rozwiazaliscie? pewnie po prostu nikt nie mial obiekcji na ten temat....


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1088 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.