mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 15:01 
Cytuj  
Postacie w FFXII sa nawet fajne ale jak je ubrali to włos się jeży na głowie- Koleś ubrany w kawałek koca na klacie, inny byłby nawet ok gdyby nie różowe i zielonkawe pierścionki, następny ma różowe obcisłe spodnie. Zazwyczaj w grze staram sobie znaleźc jakiegoś faworyta wśród postaci- w FFXII mimo chęci coś mnie odrzucało. Przynajmniej damskie postacie są troche lepiej zrobione choc nadal nie mogę zrozumiec jak Fran zakłada tą siatkę na siebie :D

Walka moim zdaniem zmieniła się na lepsze- random encountery były zawsze najbardziej drażniacą rzeczą w finalach (przynajmniej dla mnie). Nareszcie mogę wygrac czy chcę czy nie chcę walczyc. Jest pewne niedociagnięcie w systemie, które konsola wykorzystuje bezlitośnie ale to boli tylko tych co się nastawiają na heavy magic.

Fabuła- przynajmniej jest lepsza niż w FFX-2 :P Oczekiwałem jednak nieco dłuzszego wątku z bracmi, jakaś dworska intryga czy coś ale mocno się zawiodłem. Sama historia jest bardzo krótka, nie wynagradzają tego w żaden sposób obszerne lokacje sztucznie przedłużające czas gry (trzeba biegac, biegac i jeszcze raz biegac- normalnie Słoneczny Patrol) co z tego że są pięknie zrobione- nie gra się dla grafiki. Do tego wszędzie te cholerne wilki tylko inaczej się nazywają- to już mogli sobie odpuścic tym bardziej, że gra nie zajmuje pełnego dvd więc pojemnośc płyty w tym wypadku to żadna wymówka. Dlaczego nadal do cholery pod mobkami i postaciami jest okrągły cień, to było żałosne w czasach FFX ale teraz to już wstyd nazwac.

Farmowanie kasy nie jest koniecznością- tylko jeśli chcesz miec zmaksowane postacie. W FFX maksowało się postacie walcząc setki razy na monster arenie dla odpowiednich sfer aby je wywołac na gridzie a tutaj walczysz dla kasy- jak dla mnie róznica jest niewielka.

Sporo dobrych rzeczy można miec z pobocznych questów, z mob huntu czy bazaru- nie trzeba miec uber ekwipunku aby grę skończyc.

Brakuje mi jednak jakiejś minigierki bo fishing to jakiś dowcip. W FFX tego było od groma, wcześniejsze części dały karcianki nad którymi można było spędzic kilkadziesiąt godzin i się nie nudzic a tutaj co- fishing i mob hunt. Fajnie jakby po skończeniu mob huntu pojawiała się opcja ponownej walki z danym mobkiem a tu dupa- raz zabijesz fafnira czy bk i koniec- możesz sobie popatrzec na obrazek w clan primier.

W sumie tylko chyba do muzyki nie mozna się przyczepic jest doskonała. Przypomina bardzo wątki z Vagranta i FFT a tego własnie chciałem :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 00:50 
Cytuj  
Co do płytkich postaci - tak to wygląda, gdy człowiek nastawia się na to, iż Vaan jest głównym bohaterem.
A gdyby spojrzeć na to od innej strony?
Fran + Balthier są zaciekawieni jak potoczą się sprawy królestwa.
Ashe + Basch - ratują świat
Penelo + Vaan - dzieci biegające jako ogon za bohaterami

IMHO fabuła oczy się wokoło Ashe, ale głównym bohaterem jest Balthier.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 01:16 
Cytuj  
!!! NOWE !!! |


FINAL FANTASY versus XIII - Tearser !!!!



http://www.gametrailers.com/player.php? ... mv&pl=game



malo pokazane ... ale wreszcie cos nowego ( tak sadze ) :)


enjoy :)


_________________
COLD is BACK !

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 08:24 
Cytuj  
Postnąłbym wczoraj, ale myślałem, że było w pierwszym poście.
Ogólnie, to jak dla mnie nic, co mogłoby mnie przekonać do zakupu PS3 :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.