mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 04:51 
Cytuj  
Tadzik weźcie jak coś Blessa na Diabolosa. A jak on nie będzie chciał iść to sam nim pójdę. Postaraj się dogadać z nim a jak odmówi to pisz kiedy idziecie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 08:55 
Cytuj  
Bless juz zrobil diabelka na wlasna reke z tego co wiem.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 09:52 
Cytuj  
(Tadeush chodzi mi tylko o końcowe itemy)

75 lvl
Glizdus PLD
Deshter WHM
Tomala MNK
Sonoman BLM
Huck THF
Bazztek ???
Panpritula BLM
Albin PLD
Tadeush RNG

+ armia nie75levelowców

myślę że jeszcze z kilka osób by się znalazło w CC z 75 lvl bez ukończenia CoP/ZM

nie będę organizować CoPZM bo jestem za słaby żeby przekonać armię 75 levelowców że zrobienie tego jest możliwe w max 2-3 tygodnie na tym levelu, poza tym pisałem milion razy na forum że warunkiem podstawowym skończenia CoPiZM jest poświęcenie się w realu i reala na jakiś czas, a że jest to niemożliwe to widać każdego dnia, mamy za dużo zapracowanych prezesów, niewyspanych uczniów, totalitarnokomunistycznych rodziców lub sami nimi jesteśmy itd.
Tadeush ja za bardzo nie liczę że polacy w Pixies zrobią CoPZM do samego końca w rozsądnym czasie czyli krótszym niż 6-8-12 miesięcy, gdyby szefostwu Pixies brakowało końcowych dropów z wybitnie prostego i banalnego CoPiZM to stanęliby na głowie żeby to zrobić w jak najkrótszym czasie mając armię ludzi do pomocy wykorzystując kogo się tylko da, ale jak już to mają to oczywiście nie interesuje ich to co kto chciałby zrobić i zostawiają organizację takich rzeczy w gesti szaraczków i modlą się żeby jak najdłużej to robili żeby tylko nie kolidowało to z timerem jakiegoś smoka czy niesmoka


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 10:01 
Cytuj  
hehe. można było się tego spodziewać po tobie Simi. rzuciłeś temat, narobiłeś zamieszania i teraz się wycofujesz...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 10:05 
Cytuj  
Simi, Dexy organizuje to z mysla o wiekszej ilosci ludzi z dostepem do sea. Jedyny polak, ktory pomagal to Sonoman. W takim tepie powinnismy skonczyc CoP w miare szybko. ZM to inna bajka, na CC nie mozemy sie zgadac. A robienie takich rzeczy z shouta mi sie jakos nie widzi. Wiadomo, ze uberzy nie beda organizowac staticow etc. Chociaz postawa Dexy mnie zaskakuje - robi to z mysla o ludziach, a nie dla wlasnych korzysci. Moze jedyna korzysc to wiecej osob do limbusow, sea etc. To tyle odemnie.... peace !


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 10:13 
Cytuj  
a czy ktos z was chociaz pomyslal; ze ludzie ktorzy od ponad 2-3 lat maja 75 levele i ponad rok temu skonczyli CoP po prostu nie maja equipu na capy? nikt nie ma miejsca zeby majac kilka jobow na 75 trzymac jeszcze sprzet na cap 30 40 50 i 60... to wlasnie dlatego ludzie organizowali statici - zeby zaliczyc misje i pozbyc sie sprzetu


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 10:48 
Cytuj  
Mam perłe CC i nie zamierzam konczyc grac w tym roku bo jeszcze troche jobow na 75lv bym zrobil.... wiec jestem za

CoP-Three Paths (bomba i mobliny do zabicia)
ZM-The Sealed Shrine(kolczyk juz mam)


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 10:54 
Cytuj  
Marass napisał(a):
...
ZM-The Sealed Shrine(kolczyk juz mam)


Maras Simiemu chyba bardziej chodzi o kolczyk z walki z Bahamutem a nie z DM.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 10:54 
Cytuj  
rzuciłem temat i napisałem wyraźnie że robię to w celach informacyjnych
być może pomoże to komuś być może nie, mi raczej nie powinno zależeć już za bardzo żeby komuś zależało bardziej niż mi żeby posiadał coś co mu się być może przyda a być może nie
pytam się sam siebie i nie potrafię sobie odpowiedzieć co jest takiego trudnego w misjach CoP i ZM dla armii ludzi z CC którzy ich jeszcze nie skończyli a mają 75 lvl ? przecież każdy z was gra codziennie lub prawie codziennie na 99% po godzinie 20 czy 21 ...
jakie sa rzeczy w endgamie ważniejsze lub dające więcej funu niż robienie CoP czy ZM do samego końca ?

ja nie jestem w Pixies i nie wiem czy Dexy jest którymśtam liderem czy nie, niezależnie od tego proponowałbym żeby wszyscy z CC z levelem 75 przyłączyli się tam do ichniego robienia CoP czy/i ZM co nie znaczy że ktokolwiek z CC skończy CoP i ZM w sensownym czasie, dzieje się tak prawdopodobnie że liderzy mają inne priorytety niż inni w LSie a mięso armatnie nie ma znaczenia czy ma dobry equip czy nie, jak liderzy się wyequipują to na 10000% odejdą do swoich socjali lub innycvh LSów mając głęboko szaraczków i ich fun w d....


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 sty 2007, 12:19 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 10:55 
Cytuj  
ale po co ten temat jest? w celach statystycznych? 8)
Simi liczyłem na Ciebie że chcesz coś zorganizować ale wychodzi na to że nie a reszta poza podaniem na jakim etampie ZM/CoPa jest też sie do tego niepali :)

Edit: a już wszystko jasne :D

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 12:09 
Cytuj  
Marass napisał(a):
Mam perłe CC i nie zamierzam konczyc grac w tym roku bo jeszcze troche jobow na 75lv bym zrobil.... wiec jestem za

CoP-Three Paths (bomba i mobliny do zabicia)
ZM-The Sealed Shrine(kolczyk juz mam)


Brat, jest jeszcze inny kolczyk.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 sty 2007, 12:09 przez Tomalsky, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 12:09 
Cytuj  
COP - Done
ZM - Done
Bahamut - Done
Ring - Done
Earring - Done


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 12:14 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
COP - Done
ZM - Done
Bahamut - Done
Ring - Done
Earring - Done

:wtf: Stok przeczytałeś pierwszy post simiego?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 13:31 
Cytuj  
Nie wiem po co ta ankieta skoro możesz to wszystko Simi sprawdzić w Linkshell Community które między innymi po to jest - tam masz wszystkie dane które są potrzebne...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 14:52 
Cytuj  
Sonoman napisał(a):
:wtf: Stok przeczytałeś pierwszy post simiego?


Przeczytałem, ale Simi tyle razy pisał o armi 75 lv'owcow ze nie wiem czy mnie nie wliczal w to, wiec dla spokoju sumienia Simiego podałem info że jush mam to z głowy, co wiecej, jush też pare razy w tym pomagałem i nie mam checi pomagać następny raz.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 15:43 
Cytuj  
ankieta jest po to żeby poznać nicki tych którzy są już praktycznie w tzw. endgamie i nie skończyli CoP i/lub ZM
to czy chcą skończyć czy nie, czy mogą czy nie, czy są w innych LSach w których mogą to zrobić można się dowiedzieć tylko wtedy kiedy ktoś coś o tym napisze
ja bym chciał żeby wszyscy z lvl 75 w CC skończyli banalne CoP i ZM zanim odejdą z gry i żeby to nie trwało wieki
Stok ja mam spokojne sumienie jeśli chodzi o ffxi (robię solo z wielkim trudem 40ty lvl w wow w tydzień zamiast w 4-5h), armia 75 levelowców to metafora, błagać o pomoc nikt mam nadzieję zamiaru nie ma nikogo, po prostu jest LS, są rzeczy do zrobienia, jest kalendarz na guildportalu, ludzie się spotykają i robią różne rzeczy, jeśli by to wymagało odejścia na dobre z gry ze 20-30 zanudzonych niereformowalnych superuberów to fajnie gdyby się tak stało


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 16:17 
Cytuj  
Eeee - to już nie kumam intencji Simiego. Wydawało mi się, że lista jest robiona w jakimś celu - na przykład, żeby się wybrać na misję, brakującą misję, że Simi zorganizuje wypad, ustali godzinę.

Samo - tu macię listę ludzi, którzy mają CoPa tu i tu nic nie daje - bo sztuką jest zebrać ludzi, powiedzieć im jaki jest plan - i to zrealizować (patrz: DP, Pixies).

Jak chcę wiedzieć kto jest w którym miejscu w CoPie to wchodzę na Linkshell Cimmunity i widzę to (poniżej) i wszystko wiem:

Obrazek


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 21:26 
Cytuj  
ja nie dam rady zorganizować wypadów bo niby jak ja miałbym przekonać X osób z CC że najlepszym sposobem jest spotykanie sie 5 dni pod rząd w tygodniu o 20 czy 21 ? i powtórka za tydzień i ostatnia za 2
trzeba być twardym żeby robić CoP/ZM lub pomagać poświęcając z czystym sumieniem rzeczy które robiło się 50 czy 100 razy i które będzie się robić kolejne 50 czy 100 razy w tym roku


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 22:25 
Cytuj  
Ej no - ja myślałem, że chociaż wypad na kolczyk zorganizujesz! :)

A tak - znowu muszę odgrzebywać mój stary temat :har:


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 23:44 
Cytuj  
brak kolczyka doskwiera ........


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.