mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 19:57 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Kassei napisał(a):
egoist napisał(a):
ja i kanciak zaczynamy dzis RF Online
Odradzam - gra jest hiper beznadziejna :har: Jak już macie w coś grać to coś normalnego ;) Nie wiem czy czasem Lineage 2 ne jest od RFO lepszy. Chyba dodali lub dodadzą do RFO bitwy w kosmosie, ale to nadal cieńki tytuł. Lepszy niż PSO ale i tak cieńki ;) Nudzi się po kilku dniach.


sie zobaczy. wiesz ty mowisz ze ff to syf i nuda wiec tak srednio raczej w moj gust trafiasz. poza tym szukam czegos nieskomplikowanego innego od ff w co nie bede gral przez 2 lata a przez chwile sie pobawie. no i 15$ za clienta to nie majatek
No to w sumie może się pobawisz :) Fajna jest walka w kopalniach, czyli sławetne RvRvR (rasa vs rasa vs rasa), czym Codemasters reklamowało tytuł. Fajna jest też całkowita różnorodność ras/frakcji - roboty, magiczne elfy, niziołki w mechach i ze spluwami. Aha no i śmiesznie małe wymaganie sprzętowe. Poza tym nie zauważyłem plusów. Ale jasne, spróbuj na tym to polega :P Zresztą tak jak mówisz 15$ to nie fortuna. A co do moich gustów to ja lubię gry proste ale rozbudowane i złożone, jak Vanguard, czy kiedyś SWG. Za syf i nudę uważam tytuły na siłę skomplikowane jak FFXI, aby przedłużyć byle pierdołę i ukryć fakt iż polega ona na walce z mobami, a jeszcze częściej z frustracją... Zresztą dżentelmeni nie dyskutują o dwóch rzeczach - pieniądzach i gustach :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 21:21 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Za syf i nudę uważam tytuły na siłę skomplikowane jak FFXI, aby przedłużyć byle pierdołę i ukryć fakt iż polega ona na walce z mobami, a jeszcze częściej z frustracją... Zresztą dżentelmeni nie dyskutują o dwóch rzeczach - pieniądzach i gustach :]

Kass grałeś w finala po kilka godzin dziennie przed dosyć długi okres czasu a tera jedziesz od syfów?
Coś jest nie tak, czemu niezrezygnowałeś po miesiącu? A może potrzebowałeś roku (chyba coś koło tego grałeś, dokładnie niewiem) żeby dojść do wniosku że to syf i nuda? :lol:

Ps. Też grałem w freda i misje na atari, w robbo tez :D

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 21:41 
Cytuj  
Sonoman napisał(a):
Ps. Też grałem w freda i misje na atari, w robbo tez :D

Robbo wymiata:) mialem gdzies wersje na PC

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.