mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 11:46 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
...wspolne granie nam niebardzo wychodzi.


to nie tylko domena ffxi, w wow w polskiej endgameowej gildi było to samo, milion ludzi online a na codzienne hasło raid zgłaszało się mało ludzi tak jakby już każdy z nich uważał się za raidboga a wipowali na banałach że aż strach było dojść do endgameu, na szczęście mnie wywalili bo wykryli w końcu mój zerowy przyrost leveli

jeśli przy obcych ludzie się starają bardziej to wg mnie tylko dla swojego zysku i swojej egoistycznej reputacji, chwały i prestiżu, i tak ludzie njubują na MAXA z RR, foodem, zmianą sprzętu w macrach , WSami, nukowaniem, stunowaniem, leczeniem, buffowaniem, odległością od AoE itd. , tego nie załatwi obecność araba w pobliżu że nagle zacznie się lepiej grać, to może wyegzekwować tylko lider/liderzy LSa któremu się chce żeby ludzie w jego LSie lepiej i uważniej grali, ale zawsze lepiej przemilczeć braki w doświadczeniu swoich ludzi i zdobywać w ciszy i spokoju jakieś commonsuperitemy niż iść na poważne walki i mobki z wyszkolonymi graczami

nie zależy mi organizacji czegoś w CC tylko na pograniu z poważnymi i odpowiedzialnymi graczami, mogą mieć nawet bezbarwną perełkę o nazwie ASKJDFHSAJDHGFSHD
btw. drama zaczyna się wtedy jak gracze po X latach grania w ffxi zalewają /tellami liderów przed eventami które robią trzydziesty czy setny raz

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.