mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 09:10 
Cytuj  
sakaray napisał(a):
ta cudownie to ja sie doczekac nie moge aż sobie Elvaana maga zrobie ;D a i jak ktoś by mógł to jakąs małą instrukcje jak to potem all zmienić no i jak sprawdzić czy jestes jakieś content id itp ?


jezeli sie nie myle to contenty zostaja na koncie tylko trzeba je reaktywowac. Najpierw sprobuj dostac haslo.a co do reaktywacji to jest wszystko pieknie opisane w instrukcji w .pdf -ie na jednej z plyt :wink:
jak sie zmienia nr karty to ci powie reszta,ja na szczescie nie musialem i nie muszce tego co miesiac robic :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 12:14 
Cytuj  
jak się elvaan nie nadaje na maga jak się nadaje :) i mi sie nawet bardzo przyjemnie gra :)


Posty: 8
Dołączył(a): 12.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 16:01 
Cytuj  
nie dlatego chce Elvana ze mysle ze sie nadaje na mga po prostu lubie elfy a magowie to moja ulubiona profesja ;)

Anyway ten typek mnie wyrolował więc dołącze do wasd nie bawem sprowadzam sobie z niemiec FF XI 2007 Edition ;) więc niebawem do was dołącze a i żebyście nie myśleli że jestem nowy czy coś w świecie FFa ;) gram w FF od jego samych początków uwielbiam tę serię ;)
Sklep z niemiec wyśle mi gre w poniedziałek lub wtorek wiec za tyfzien juz powinnem byc ;) Jak bede mial ff to wam napsize ... mam wielka nadzieje ze skombinujecie mi world pasa na ramuh ;) bo nei wiem cyz ten co jhest w temacie jest nadal aktualny


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 16:16 
Cytuj  
Przeszedłem prawie wszystkie Finale :P A i tak zaczynając XI byłem zielony :P Nie porównuj psingle j-RPG do MMORPG bo to całkiem inna bajka. Teraz już nie potrzeba wp aby dołąćzyć :)


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 12.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 16:52 
Cytuj  
aaa to miło ;) wiesz ja FF XI widzialem kojaze o co 5 a w MMORPGACH siedze od lat Lineage 2 , Wow , GW itp ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 19:14 
Cytuj  
Każda rasą da się robić każdą profesję. Po prostu jednym jest łatwiej, innym mniej. Galka whm ma w plecy, ale da się go robić, jak pokazał Sam. Elvaan będzie miał nędzne mp <ok ok do czasu, aż zdobędzie uber sprzęt np. 50hp -> 50 mp, ale to nie na początku...lol>. Chcesz elfa maga? Weź tarutaru :lol: PRAWIE jak elvaan, a mag idealny. Tak na serio chodzi o fun, a że będziesz mieć mniej mp...cóż, who cares? ;)


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 12.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 20:02 
Cytuj  
ta to prawda :D ja cem na poczatku mieć trudno więc Elvan jest w sam raz ... a zrobię z niego takiego maga że uuu xD anyway i tak muszę czekać aż mi z niemiec przyślą tego FFA xD


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.