mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 11:56 
Cytuj  
ja myślę że polska 'zawali' drogi,koleje,lotniska i generalnie komunikację
hotele i inne niepaństwowe rzeczy to prawie inna bajka ale i tak ma związek z przetargami gruntów, odwoływaniami się, sanepidem, zezwoleniami z różnorakich inspekcji itd.
stadiony i remonty będą robione pod presją bo będzie to pilnowane przez ludzi z innych krajów
nawet jakby polska nie wygrała organizacji euro2012 to i tak ci sami ludzie na podstawie tych samych przepisów wydawaliby te same rozporządzenia i decyzje a robotnicy polscy tak samo wydajnie by robili jak dzisiaj, więc jakim cudem i kto zmusiłby polaków do bardziej wytężonej pracy lub bezrobotnych do zrobienia czegoś na czym pojęcia nie mają prawie ? wystarczy popatrzeć na kawałek ulicy w centrum gdańska obok dworca żeby codziennie uzmysławiać sobie jak się w polsce za unijne pieniądze robi - w 2 lata 300-400 metrów asfaltu + 3 skrzyżowania, wiadukt i kawałek torów tramwajowych (podobno do końca 2007 mają skończyć), w korei czy w chinach w tym czasie powstałby jakiś wieżowiec w technologi którą nasi rodacy poznają za 30-50 lat może
w projektowaniu i budowaniu stadionów mamy na szczęście 50 letnią tracycję więc powodów do zmartwień nie powinno być, wszyscy odpowiedzialni za tą robotę to armia wychowana w komuniźmie i socjaliźmie więc propagandą sukcesu nas zaleją na 100%
żeby wierzyć w powodzenie właściwego wykorzystania dopłat z unii na euro2012 przez naszych samorządowców i polityków trzeba być uczciwym katolikiem z PiS a nie człowiekiem który codziennie w mediach widzi afery które mają przyćmić te większe które nie mają pojawić się na wizji
poza tym nie da się w sejmie i rządzie zmienić ustalonego wcześniej planu na lata 2007-2012 w 1 rok czy pół roku, oni to planowali X lat i teraz wszystko by musieli od nowa zrobić w klimatach gadaniny o nowych wyborach
ktoś coś będzie musiał zrobić żeby się udało wydać miliardy złotówek na państwowe rzeczy, rząd ma małe doświadczenie w tym i każdy to widzi od 80 lat ...


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:03 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Ja też tu będe pisał o/

Wiec co myslisz o nadchodzacym ojro 2012 Shadhun_.


Mysle ze bedzie to wielki sukces.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:06 
Cytuj  
drakar napisał(a):
Ty robal moze wroc na #ultima-cl i pisz dalej o sraniu na klaty ;p
Tak, jestem debilem i jakos nie widze realizacji tak wielkiego projektu w tym kraju

no robal .. make my day ;]



Problemem polaczkow jest to, ze sa zasranymi pesymistami. C*** mnie to obchodzi kto jest przy wladzy w tej chwili ( dotyczy tylko i wylacznie tematu euro 2012), bo takiej imprezy nie mozna zj*****. Zj***nie tego = zaj****niem jakichkolwiek stosunkow z europa ( mowie, o totalnej porazce) , 0 mozliwosciach w gospodarce.


A co daje danie nam euro 2012? Ze te wszystkie stadiony drogi i inne rzeczy maja poparcie rzadu - organu najwyzszego w tym kraju, ktory moze ustawowo przyspieszyc pewne rzeczy ( jezeli zajdzie taka potrzeba).

Nawet takie durnie jak Pisowcy tego nie zje***, po prostu kara za to byla by za duza.

(moderator Huckster: wyedytowane bluzgi - proszę nie używać takiego języka)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.