mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Za co gracze w CC sie nie lubią/mnie nie lubią ?
za bazgroły na /l 3%  3%  [ 1 ]
bo nikt nie chce się rozebrać 3%  3%  [ 1 ]
bo ktoś kogoś nazwał bardzo nieładnie i rykoszetem mnie zabolało 0%  0%  [ 0 ]
bo wrażliwość graczy jest wprost proporcjonalan do szitu który noszą w grze 3%  3%  [ 1 ]
bo nikt mnie nie kocha i chyba rzucę się z mostu (zaraz po dynamisie, albo nie, po fafnirze, albo nie, po Absolute Virtue, albo nie ...) 6%  6%  [ 2 ]
bo znowu nikt nie podziwiał mojej lśniącej zbroi /cry 6%  6%  [ 2 ]
szukają sztucznych wrogów, PIS i RM nie wystarczyły 6%  6%  [ 2 ]
ta gra jest za trudna, dajcie mi spokój i Etopirynę 6%  6%  [ 2 ]
każdy szuka sensacji, niektórzy pisząc bluzgi na /l a niektórzy stojąc na bazarze nocą 0%  0%  [ 0 ]
ja kocham wszystkich (pon-pią 9-18 adres na priv) 18%  18%  [ 6 ]
skoro nikt mnie nie lubi to dropnę perłę 3%  3%  [ 1 ]
nie rozumiem ankiety, gdzie tu jest najbliższy monopolowy ? 24%  24%  [ 8 ]
jestem za tym żeby powstała nowa perła jednocząca polaków którzy mają gdzieś czy ktoś kogoś lubi czy nie lubi 21%  21%  [ 7 ]
Liczba głosów : 33
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 19:56 
Cytuj  
ja glosuje za polska bez PiS


_________________
Jast v2.0

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:03 
Cytuj  
Co kamilus nie udalo sie podlizac to juz na Loth jedziesz juz nie jest lubiana przez ciebie? Teraz juz jest glupia bo nie krzyknela ze tez cie lubi? tylko napisala co mysli naprawde lol Żałosny jestes...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:12 
Cytuj  
Nie - jest głupia, bo próbuje wciskać coś co nie miało nigdy miejsca...
W RL bym się Jej po prostu zaśmiał w twarz, niestety na forum nie da się wyrażać tego typu ekspresji...
Myślisz, że ja potrzebuję Loth do szczęścia i muszę się Jej podlizywać? Ja się z Nią żarłem jeszcze zanim ty grałeś w ff11...
Sprawa z ff7 - prawdopodobnie rzuciłem jakimś tekstem w stylu "jak śmiesz tak bluźnić... nie znasz się... ble już Cię nie lubię..." LOL
Rzeczywiście - bardzo to sobie do serca wziąłem... Ja z tej gadki pamiętam tylko tyle, że karmiłem wtedy kurę i miałem niezły ubaw, a Loth pisała, że jest ze swoich poglądów znana na krypcie i że przywykła do tego, że ludzie na nią naskakują o to (lol)...
No ale dobra - za długie posty piszę... A licznik nabija sie także krótkimi =P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:16 
Cytuj  
Zagłosowałem, że kocham wszystkich :D Pewnie gdyby nie głupi upór (który dla mnie jest zaletą :D) to bym nawet Loth odblistował bo nie jestem na nią wkurzony (byłem wkurzony przez kilka godzin potem mi przeszło). Ach, a jeśli chodzi adres to Warszawa, Promyka 1, nie potrzeba pisać na priv :D Dostępny dla wszystkich pań :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:38 
Cytuj  
Erelen ja Ciebie chyba nawet nie zblistowałam :lol: Czasy EM i naszych wrzut /cenzura nie pozwala na cytowanie/ to jedne z lepszych FFXI wspomnień jakie mam XD Przyznam, że sztywniarski klimat CC jest nudny. Może to ta starość tak na człowieka działa, że mięknie /oj na emeryturę niebawem, damn/ :lol:

Co do Kamilusa. Żałosne. Tak cudnie interpretujesz moje wypowiedzi, ze nie wiem czy z wrażenia zaparzyć herbaty czy odpisać. W sumie żal mi klawiatury... Więc skomentuję Twoją ostatnią wypowiedź tak, jak mi się to wydaje najlepiej, a zarazem niech bedzie w tym zawarte to, co mysle o Tobie, Twoim pisaniu etc. I przy okazji pewnie zrozumiesz treść, a więc:
Bla bla bla bla....

Koniec.

POZDRO 600 dla EM :lol:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:48 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
W RL bym się Jej po prostu zaśmiał w twarz, niestety na forum nie da się wyrażać tego typu ekspresji...


oceniajac po twoim zachowaniu na forum i w FFXI to watpie czy bys byl w stanie zasmiac sie komukolwiek w twarz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 21:44 
Cytuj  
Dajcie to Brokowi do poczytania.


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 22:10 
Cytuj  
Biedny Simiurg :wink: Zrobiliście mu dramę w ankiecie :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 22:23 
Cytuj  
Czy pozostałe osoby, które dały odpowiedź, ja kocham wszystkich i są płcią przeciwną do mojej, mogą podać mi swoje adresy :P


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 22:30 
Cytuj  
kocham wszystkich , dlatego nie pojawiam sie na CC ...bo nie chce robic dram


pierd..... ide do monopolowego


_________________
COLD is BACK !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 22:34 
Cytuj  
Luuuuuv to all, ale mimo wszystko i tak ankiety nie rozumiem ; ; Do monopolowego !


_________________
FFXIV ARR: Moogle | Shin Ji | 50BLM/WHM/SMN/SCH/PLD/WVR/GSM/CUL/LTW/ALC

***
Avatar użytkownika

Posty: 779
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 00:55 
Cytuj  
simi to pewnie zalozyl topic zebyscie sie poklucili a teraz czyta i sie z was smieje ;] nie wiem czemu ale mysle ze jest wielkim szydercą ;]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 08:02 
Cytuj  
założyłem topic żeby wszyscy mogli się sami przekonać że różnorodność istnieje poza wszystkim i wszystkimi i należy ją po prostu zaakceptować bo była zanim się urodziliśmy, będzie towarzyszyć w całym życiu nam a po śmierci reszcie, kiedyś ludzie gonili zające żeby pokazać jacy są waleczni , każdy chciał być indywidualistą, różnić się czymś żeby wieczorem zaimponować damom, wykorzystać swoją przewagę nad innymi i chap, chrup, hmmm itd., dzisiaj każdy chce zabłysnąć czymś ale jego błysk jest gaszony przez innych którzy również mają problemy z nadmiarem, niedoborem lub marzeniami o sexie, mała przewaga lub samo wrażenie przewagi np. w rozmowie lub postach w młodych organizmach powoduje zazwyczaj poczucie jakiegośtam powera w realu i napinanie muskułów do walki o co ?
generalnie w grach pve a szczególnie typu ffxi chodzi o to żeby brać lekcje pokory i uzmysławiać sobie własne słabości żeby móc coś poprawić żeby wygrać ze środowiskiem, niestety wiekszość polaków z obecnego CC skupia się na ciągłym przekonywaniu i oszukiwaniu innych że są lepsi i gorsi wśród nas, a banalne mobki/misje/questy itd. nadal czekają w grze na zmierzenie się z nimi bo na tym polega ta gra, chyba
jak dla mnie za dużo ludzi dba lub chce dbać o swoją dobrą lub złą wirtualną reputację i zapewne chcieliby się spotkać w realu pomimo że i tak by się nie polubili ale że lubią konfrontacje i chcą/chcieliby pokazać wielkość i lśniące zbroje i język, z tego to mogą być jedyne dumne mamusie i babcie
oczywiście nie da się tak łatwo wymazać urazów którymi żeśmy się wszyscy sami nafaszerowali w ciągu ostatnich X lat i nie da się iść na wspólny wypad w ffxi w składzie który niedawno o mały włos pozabijałby się słownie, robienie polskich enklaw na ramuhu i ustalanie wspólnych poglądów i wersji podejścia do innych osób jest nie do uniknięcia aż wszyscy po prostu nie zaczną milczeć w grze i na forum
jak komuś z polaków na ramuhu zalezy na graniu w ffxi i jak ludzie którzy założyli Pixies są uczciwi to zawsze jest szansa na wspólne pogranie sobie z innymi w endgamie bez zbędnych słów niezależnie czy się jest z cc czy bc czy xx
wszystko co napisałem to oczywiście metafory i shit i nie ma zupełnie żadnego znaczenia w grze dla tych co potrafią odgrodzić jakieśtam nieważne emocje z reala od odpalania macr w ffxi
nie jestem wielki ani szydercą, nie szukam przyjaciół do wódki czy tańca tylko miłych i sympatycznych rzeźników w ffxi żeby zabić parę mobków


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 kwi 2007, 08:36 przez Slayerek, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 08:03 
Cytuj  
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
poniedziałkowe ankiety Sima to mistrzostwo świata :D

ja tam lubie czasem wpadac na CC zeby posluchac glupot i powspominac jak to wygladalo jak ja zaczynalam gre :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.